Lista candidaților de la a doua repartizare
Sortați după media de admitere
Către rapoartele naționale
Index Numele candidatului Județul
de proveniență
Școala
de proveniență
Media
la admitere
Media de la
capacitate
Nota la
imba română
Nota la
matematică
Județul în care
a candidat
Liceul la care
a fost repartizat
Specializarea la care
a fost repartizat
1 IORDAN F. CARMEN ANDREEA TELEORMAN SCOALA GENERALA DE 8 ANI IZVOARELE 9.46 9.30 9.35 8.80 TELEORMAN Colegiul National "A.D.Ghica" Alexandria
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LEN
2 CHIRA G. ANA SUCEAVA SCOALA CU CLASELE I-VIII STRAJA 9.04 9.10 9.10 9.00 SUCEAVA GRUPUL SCOLAR NR.1 SUCEAVA
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Electromecanic
Limba romana
3 MOROSANU C. SILVIA NEAMT SCOALA CU CLASELE I-VIII "ROMAN MUSAT" ROMAN 8.30 8.05 8.65 6.80 NEAMT GRUPUL SCOLAR "VASILE SAV" ROMAN
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Mecanic
Limba romana
4 UTMA A. NICOLETA ADELA OLT SCOALA CU CLASELE I-VIII SCARISOARA 8.23 7.75 6.30 7.95 OLT LICEUL TEORETIC OSICA DE SUS
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana
5 NEGROIU C. IOANA ALINA OLT SCOALA CU CLASELE I-VIII SCARISOARA 8.23 7.75 6.25 8.70 OLT GRUPUL SC.INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CARACAL
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Mecanic
Limba romana
6 CIOBANU D. FLORINELA DANIELA GORJ SCOALA GENERALA GODINESTI 8.17 7.85 7.70 6.90 GORJ GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Tehnic
Limba romana
7 APETREI V. ELENA TABITA SUCEAVA SCOALA CU CLASELE I-VIII COROCAIESTI 8.00 7.63 6.80 7.00 SUCEAVA GRUPUL SCOLAR NR.3 SUCEAVA
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Agricultura
Limba romana
8 SADAGURSCHI D. ANDREIA-LILIANA BOTOSANI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 FLAMINZI 8.00 7.56 5.75 7.90 BOTOSANI GRUPUL SCOLAR "NICOLAE BALCESCU"
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Agricultura
Limba romana
9 BULIGA D. MARIAN DANUT SUCEAVA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 ARBORE 7.99 7.90 5.30 9.50 SUCEAVA GRUPUL SCOLAR "TOMSA VODA" SOLCA
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana
10 MARINESCU C. GINA TIMIS LICEUL TEORETIC GATAIA 7.97 7.63 7.15 7.55 TIMIS GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana
11 TURCULET G. IOANA VERONICA BISTRITA-NASAUD SCOALA GENERALA SIEUT 7.88 7.33 8.65 6.85 BISTRITA-NASAUD LICEUL TEORETIC "SOLOMON HALITA" SINGEORZ-BAI
Uman/Liceal/Invatamant seral
Filologie
Limba romana
12 PANCIUC Z. ELENA SUCEAVA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BOSANCI 7.83 7.56 8.60 6.80 SUCEAVA GRUPUL SCOLAR "SAMUIL ISOPESCU" SUCEAVA
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Constructii si lucrari publice
Limba romana
13 ARTEMI C. VIOLETA MARIANA SUCEAVA SCOALA CU CLASELE I-VIII VALEA GLODULUI 7.82 7.38 6.80 7.45 SUCEAVA GRUPUL SCOLAR "MIHAI BACESCU" FALTICENI
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Textile-pielarie
Limba romana
14 COCIERU M. ALEXANDRU SIBIU SC.CU CLS I-VIII NR 19 SIBIU 7.81 7.71 8.05 7.20 SIBIU GR.SC."AVRAM IANCU" SIBIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Resurse naturale si protectia mediului
Limba romana
15 BAITAN V. IONELA ANDRA SUCEAVA SCOALA CU CLASELE I-VIII "I.CREANGA" NR 9 SUCEAVA 7.79 7.56 7.60 7.20 SUCEAVA GRUPUL SCOLAR NR.3 SUCEAVA
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Mecanic
Limba romana
16 UDRICA V. ILIE-IULIAN OLT SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII CRIMPOIA 7.78 7.13 8.30 7.80 OLT LICEUL INDUSTRIAL PIATRA-OLT
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Tehnic
Limba romana
17 GHEORGHIU .. ADRIANA IASI SCOALA "ION NECULCE" IASI 7.74 7.33 8.65 5.70 IASI GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "STEFAN PROCOPIU" IASI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Tehnic
Limba romana
18 MATEI I. ELENA-CRISTINA VALCEA LICEUL TEORETIC LADESTI 7.72 7.53 6.80 6.80 VALCEA GRUP SCOLAR GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA
Real/Liceal/Invatamant frecventa redusa
Stiinte ale Naturii
Limba romana
19 BLAZANCU G. FLORENTINA ADRIANA BOTOSANI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 CINDESTI MIHAILENI 7.72 7.43 5.40 8.00 SUCEAVA GRUPUL SCOLAR "LATCU VODA" SIRET
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Textile-pielarie
Limba romana
20 CRISTE V. VASILE COSMIN CLUJ SCOALA CU CLASELE I-VIII CIUCEA COM. CIUCEA 7.69 7.21 6.80 6.60 CLUJ SCOALA CU CLASELE I-VIII HUEDIN
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana