Lista candidaților de la a doua repartizare
Sortați după județul de proveniență și nume
Către rapoartele naționale
Index Numele candidatului Județul
de proveniență
Școala
de proveniență
Media
la admitere
Media de la
capacitate
Nota la
imba română
Nota la
matematică
Județul în care
a candidat
Liceul la care
a fost repartizat
Specializarea la care
a fost repartizat
1 BOTA S. MINERVA-MIRELA ALBA SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII "LUCIAN BLAGA" OCNA MURES 5.72 5.30 5.45 5.00 ALBA GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Chimie industriala
Limba romana
2 CARCOANA N. PAULA MARIA ALBA SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII "SILVIU CARPINISIANU" SEBES 6.68 6.18 6.50 5.45 ALBA GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana
3 FRATILA I. IOAN-VLAD ALBA SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR 1 BLAJ 6.46 5.88 5.35 5.05 ALBA GRUP SCOLAR INDUSTRIAL JIDVEI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana
4 HORVAT I. ANDREEA ALBA SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII "OVIDIU HULEA" AIUD 5.68 5.03 5.10 5.00 ALBA GRUP SCOLAR AGRICOL "ALEXANDRU BORZA" CIUMBRUD
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Comert
Limba romana
5 SALCA E. RAZVAN EMIL ALBA SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII "OVIDIU HULEA" AIUD 5.46 5.13 5.00 5.00 ALBA GRUP SCOLAR "AVRAM IANCU" AIUD
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Mecanic
Limba romana
6 SUCIU V. IOANA ALBA COLEGIUL NATIONAL "LUCIAN BLAGA" SEBES 6.80 6.15 5.75 6.25 ALBA GRUP SCOLAR INDUSTRIAL JIDVEI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana
7 TRUTA G. CLAUDIA CATALINA ALBA SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII "OVIDIU HULEA" AIUD 5.73 5.13 5.00 5.40 ALBA GRUP SCOLAR AGRICOL "ALEXANDRU BORZA" CIUMBRUD
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Comert
Limba romana
8 TUFA R. ANA MARIA ALBA SCOALA GENERALA CLASELE I-VIII NR 1 CETATEA DE BAL 6.70 6.10 6.75 6.10 ALBA GRUP SCOLAR INDUSTRIAL JIDVEI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana
9 TUT I. ANDREI ALBA SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII "MIHAI EMINESCU" ALBA IULIA 6.69 6.38 7.05 7.10 ALBA GRUP SCOLAR "DORIN PAVEL" ALBA IULIA
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Electric
Limba romana
10 BABA T. TEODORA ANCUTA ARAD SCOALA CU CLASELE I-VIII SINTEA MARE 6.17 5.40 5.10 5.00 ARAD GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant distanta
Resurse naturale si protectia mediului
Limba romana
11 CIONTU I. SIMONA-ANETA ARAD SCOALA CU CLASELE I-VIII SAGU 5.51 5.06 5.05 5.10 ARAD GRUPUL SCOLAR "FRANCISC NEUMANN" ARAD
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Textile-pielarie
Limba romana
12 FLORINCAS F. DALINA LOREDANA ARAD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 ARAD 5.77 5.31 5.25 5.00 ARAD GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "H.COANDA" ARAD
Tehnic/Liceal/Invatamant seral
Tehnic
Limba romana
13 GLOGOVICEAN A. REBECA ARAD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ARAD 5.76 5.13 5.10 5.30 ARAD GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant distanta
Resurse naturale si protectia mediului
Limba romana
14 RUS A. ADRIAN-CATALIN ARAD GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "JOSEF GREGOR TAJOVSKI" NADLAC 6.34 6.03 5.45 5.10 ARAD GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant distanta
Resurse naturale si protectia mediului
Limba romana
15 ANDREI I. VIOREL ARGES SCOALA NR. 5 "NICOLAE IORGA" PITESTI 6.33 5.80 5.50 5.50 ARGES GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Resurse naturale si protectia mediului
Limba romana
16 BADESCU F. ALEXANDRU IULIAN ARGES SCOALA CU CLASELE I-VIII MOZACENI VALE 6.93 6.50 5.00 6.65 ARGES GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana
17 BALASOIU G. GEORGIANA ARGES SCOALA CU CLASE I-VIII-TOPOLOVENI 6.54 6.03 5.35 6.05 ARGES GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Resurse naturale si protectia mediului
Limba romana
18 BENA L. LORENA-SOFIA ARGES SCOALA NR.12 PITESTI 6.32 5.93 6.70 5.75 ARGES COLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE DIMA" PITESTI
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Constructii si lucrari publice
Limba romana
19 BOIAN V. FLORINA ARGES SCOALA GIMNAZIALA TITESTI 6.70 6.18 5.85 7.05 ARGES GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Resurse naturale si protectia mediului
Limba romana
20 BREAZU I. PETRUT ANDREI ARGES LICEUL "ION CANTACUZINO" PITESTI 6.01 5.28 5.10 5.75 ARGES COLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE DIMA" PITESTI
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Constructii si lucrari publice
Limba romana