Lista candidaților de la a doua repartizare
Sortați alfabetic
Către rapoartele naționale
Index Numele candidatului Județul
de proveniență
Școala
de proveniență
Media
la admitere
Media de la
capacitate
Nota la
imba română
Nota la
matematică
Județul în care
a candidat
Liceul la care
a fost repartizat
Specializarea la care
a fost repartizat
1 ABABEI M. ALINA-LAVINIA SUCEAVA GRUPUL SCOLAR DUMBRAVENI 6.92 6.63 6.60 5.00 SUCEAVA GRUP SCOLAR DUMBRAVENI
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Textile-pielarie
Limba romana
2 ACATRINEI C. ANA-MARIA BOTOSANI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 ALBESTI 6.16 5.70 5.00 5.30 BOTOSANI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 ALBESTI
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Mecanic
Limba romana
3 ACHIMESCU T. ROXANA RAMONA MEHEDINTI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 DROBETA-TR SEVERIN 6.45 6.26 7.20 5.00 MEHEDINTI GRUPUL SCOLAR "DECEBAL"
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Chimie industriala
Limba romana
4 ACIOBOTARITA V. NICULINA-GEANINA BOTOSANI SCOALA CU CLASELE I-VIII LISMANITA DARABANI 6.62 6.01 5.00 7.75 BOTOSANI GRUP SCOLAR DARABANI
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Textile-pielarie
Limba romana
5 ACSANEI V. VALENTIN-CIPRIAN BOTOSANI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 OROFTIANA SUHARAU 7.30 6.76 6.20 7.60 BOTOSANI GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "ELIE RADU"
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Fabricarea produselor din lemn
Limba romana
6 ADAMUTA P. COSMIN VLENTIN BACAU SCOALA CU CLASELE I-VIII DOFTEANA 6.23 5.93 5.00 5.90 BACAU GR. SC. IND. DE CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Mecanic
Limba romana
7 AGAFITEI D. ROBERT-CIPRIAN VASLUI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.06 VASLUI 5.78 5.30 5.00 5.30 VASLUI GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "STEFAN PROCOPIU" VASLUI
Tehnic/Liceal/Invatamant seral
Tehnic
Limba romana
8 AGAVRILOAE M. MIHAITA-CONSTANTIN BOTOSANI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 ALBESTI 6.16 5.81 5.00 5.90 BOTOSANI GRUPUL SCOLAR "GHEORGHE ASACHI" BOTOSANI
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Mecanic
Limba romana
9 AILISOAEI C. CIPRIAN AUGUSTIN BOTOSANI LICEUL TEORETIC "GRIGORE GHICA VOIEVOD" DOROHOI 6.40 6.18 6.30 6.65 BOTOSANI GRUPUL SCOLAR "REGINA MARIA" DOROHOI
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Electric
Limba romana
10 ALBINOIU S. CRISTINA-ELENA BUZAU SC. CU CLASELE I-VIII CORBU comuna CATINA 7.31 6.91 6.75 7.25 BUZAU GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Servicii
Limba romana
11 ALBU M. ELENA PRAHOVA GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI 6.22 5.71 5.90 5.25 PRAHOVA GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Textile-pielarie
Limba romana
12 ALEXA V. CRISTIAN CONSTANTIN BUCURESTI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 24 6.38 6.16 5.70 6.40 BUCURESTI COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN"
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Mecanic
Limba romana
13 ALEXANDROAIE M. RAMONA LOREDANA BOTOSANI LICEUL TEORETIC STEFANESTI 6.85 6.96 7.00 6.75 BOTOSANI LICEUL TEORETIC STEFANESTI
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Agricultura
Limba romana
14 ALIMAN I. ELENA VRANCEA LICEUL TEORETIC "EMIL BOTTA" ADJUD 7.04 6.31 7.10 5.65 BACAU COLEGIUL TEHNIC "PETRU PONI" ONESTI
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Chimie industriala
Limba romana
15 ANA I. IULIA SALAJ SCOALA GIMNAZIALA TREZNEA 6.57 5.73 6.50 5.70 SALAJ GRUP SCOLAR "IOAN OSSIAN" SIMLEU SILVANIEI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Resurse naturale si protectia mediului
Limba romana
16 ANDREESCU B. DRAGOS GABRIEL BUCURESTI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 143 5.78 5.35 5.00 6.05 BUCURESTI GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "TEHNOMETAL"
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Mecanic
Limba romana
17 ANDREI L. ALEXANDRU ADRIAN BUCURESTI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 198 6.51 6.01 6.30 6.10 BUCURESTI GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "PETRE PONI"
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Electric
Limba romana
18 ANDREI N. ANCA MIHAELA VRANCEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 PANCIU 6.83 6.58 6.45 5.90 VRANCEA GRUPUL SCOLAR MARASESTI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Tehnic
Limba romana
19 ANDREI P. DOINA HUNEDOARA SCOALA GENERALA CLS I - VIII NR 4 VULCAN 6.06 5.40 5.45 5.00 HUNEDOARA GRUP SCOLAR "DIMITIRIE LEONIDA" PETROSANI
Tehnic/Liceal/Invatamant seral
Tehnic
Limba romana
20 ANDREI C. MONICA BOTOSANI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 "A.I.CUZA" DOROHOI 5.78 5.30 5.45 5.15 BOTOSANI GRUPUL SCOLAR "REGINA MARIA" DOROHOI
Scoala de arte si meserii/Scoala de arte si meserii/Invatamant de zi
Textile-pielarie
Limba romana