Rezultatele repartizării în județul VASLUI
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
AANEI I. DANIEL-IONEL
8.30
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII BACESTI
admis
x66
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "STEFAN PROCOPIU" VASLUI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
2
ABAGERU V. VASILE VALENTIN
6.95
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII COROIESTII DE SUS
admis
x16
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "AL.I.CUZA" BIRLAD
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
3
ABAGIU N. ANDREI SORIN
9.04
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.05 VASLUI
admis
x80
LICEUL TEORETIC "MIHAIL KOGALNICEANU" VASLUI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
4
ABAZA C. REBECA
7.42
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII PUIESTI
admis
xx7
GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
5
ABAZA G. IONUT
7.12
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII POGONESTI
admis
x22
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "AL.I.CUZA" BIRLAD
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
6
ABRACEL I. MIHAITA
6.62
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII PUIESTI
admis
xx7
GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
7
ABUTOAEI I. PETRU
6.06
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.04 VASLUI
admis
x71
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "STEFAN PROCOPIU" VASLUI
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
8
ABUZATOAEI V. ALINA
6.87
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.08 VASLUI
admis
x52
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "ION MINCU" VASLUI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
9
ABUZATOAIEI V. PAUL
7.01
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.11 BIRLAD
admis
x16
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "AL.I.CUZA" BIRLAD
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
10
ACASANDREI C. CRISTIAN
7.86
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.11 BIRLAD
admis
x29
LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" BIRLAD
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
11
ACHIRILOAE M. CORINA MARINA
8.05
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.11 BIRLAD
admis
x32
LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" BIRLAD
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
12
ACHITEI L. RUXANDRA ANA
9.40
VASLUI
LICEUL TEORETIC "MIHAIL KOGALNICEANU" VASLUI
admis
x79
LICEUL TEORETIC "MIHAIL KOGALNICEANU" VASLUI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
13
ACOJOCARITEI D. ROXANA ELENA
6.50
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.05 VASLUI
admis
x65
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "STEFAN PROCOPIU" VASLUI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant seral
Limba romana
14
ACOMIE G. ROXANA
8.45
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.03 HUSI
admis
x39
LICEUL TEORETIC "CUZA VODA" HUSI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
15
ACOSTINOAEI E. EUSEBIU ALEXANDRU
6.65
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.05 VASLUI
admis
x65
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "STEFAN PROCOPIU" VASLUI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant seral
Limba romana
16
ADAFINEI D. CRISTINA MARINA
7.01
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.08 VASLUI
admis
x54
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "ION MINCU" VASLUI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
17
ADAM -. LILIANA CATALINA
6.75
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.04 BIRLAD
admis
x21
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "AL.I.CUZA" BIRLAD
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
18
ADAM F. CRISTIAN DANIEL
5.46
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.04 VASLUI
admis
x71
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "STEFAN PROCOPIU" VASLUI
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
19
ADAM M. MIHAELA
5.51
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.03 HUSI
admis
102
SCOALA PROFESIONALA HUSI
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
20
ADAM V. ADRIAN
6.65
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII PUIESTI
admis
xx7
GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
21
ADAM V. ANDRA ROXANA
6.78
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.07 VASLUI
admis
x52
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "ION MINCU" VASLUI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
22
ADASCALITEI T. MARA MADALINA
7.42
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.06 VASLUI
admis
x78
LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA" VASLUI
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
23
ADOCHITEI E. CRISTIAN
7.26
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.04 VASLUI
admis
x66
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "STEFAN PROCOPIU" VASLUI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
24
ADOCHITEI V. CRISTINA
6.88
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.03 HUSI
admis
x34
GRUPUL SCOLAR AGRICOL "D.CANTEMIR" HUSI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
25
ADUMITROAEI R. IONELA DIANA
6.64
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.03 VASLUI
admis
x56
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "ION MINCU" VASLUI
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
26
AELENEI A. MARICEL
6.28
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII VINETESTI
admis
xx5
GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
27
AELENEI G. CATALIN
5.66
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.01 VASLUI
admis
x58
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "ION MINCU" VASLUI
Fabricarea prod.din lemn
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
28
AFLOAREI V. ADRIANA
5.59
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII GHERMANESTI
admis
x98
SCOALA PROFESIONALA BIRLAD
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
29
AFRASINEI M. IRINA
8.66
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII IVANESTI
admis
x67
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "STEFAN PROCOPIU" VASLUI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
30
AFRASINEI N. NICU ANDREI
7.17
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.08 VASLUI
admis
x66
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "STEFAN PROCOPIU" VASLUI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
31
AFTENE P. GHEORGHE VASILE
5.63
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.08 VASLUI
admis
x57
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "ION MINCU" VASLUI
Constructii si lucr.publ.
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
32
AFTENE S. MIHAELA GEORGIANA
6.31
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.07 VASLUI
admis
x59
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "ION MINCU" VASLUI
Industrie alimentara
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
33
AFTODOR A. FLORIN MARIAN
7.41
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII COROIESTII DE SUS
admis
x31
LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" BIRLAD
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
34
AFTODOR A. SORINA ELENA
7.66
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII COROIESTII DE SUS
admis
x31
LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" BIRLAD
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
35
AFTODOR V. ALEXANDRA
7.94
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.07 VASLUI
admis
x72
COLEGIUL ECONOMIC "ANGHEL RUGINA" VASLUI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
36
AGACHE C. CONSTANTIN CATALIN
7.20
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.06 VASLUI
admis
x66
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "STEFAN PROCOPIU" VASLUI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
37
AGACHE L. RAZVAN MARIAN
8.83
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.03 VASLUI
admis
x67
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "STEFAN PROCOPIU" VASLUI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
38
AGACHE V. NORICA NADIA
7.73
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII RINZESTI
admis
xx5
GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
39
AGAFITEI C. DANIEL
8.58
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII MUNTENII DE SUS
admis
x72
COLEGIUL ECONOMIC "ANGHEL RUGINA" VASLUI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
40
AGAPE R. RAMONA
7.58
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NEGRESTI
admis
x45
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NEGRESTI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
41
AGARICI G. MARINELA
6.11
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII MUNTENI DE JOS
admis
x60
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "ION MINCU" VASLUI
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
42
AGATINEI D. ANDA GEORGIANA
5.99
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.02 BIRLAD
admis
x10
GRUPUL SCOLAR AGRICOL "MARCEL GUGUIANU" ZORLENI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
43
AGAVRILOAE A. MIHAELA
6.17
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII RAFAILA
admis
x43
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NEGRESTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
44
AGAVRILOAEI I. ANDREI CONSTANTIN
5.90
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.03 VASLUI
admis
x57
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "ION MINCU" VASLUI
Constructii si lucr.publ.
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
45
AGAVRILOAEI I. MIRCEA
8.56
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.02 HUSI
admis
x40
LICEUL TEORETIC "CUZA VODA" HUSI
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
46
AGAVRILOAIEI C. ANA SORINA
9.51
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.08 BIRLAD
admis
x25
LICEUL TEORETIC "GHEORGHE ROSCA CODREANU" BIRLAD
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
47
AGHION C. ALEXANDRA
7.35
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.09 VASLUI
admis
x66
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "STEFAN PROCOPIU" VASLUI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
48
AGHIORGHIESEI S. CARMEN MONICA
5.93
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.05 HUSI
admis
x99
SCOALA PROFESIONALA HUSI
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
49
AGIURGIOAIEI I. ANDREI IONUT
6.39
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.09 VASLUI
admis
x43
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NEGRESTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
50
AGRIGOROAE V. FELICIA VIRGINICA
6.41
VASLUI
SCOALA CU CLASELE I-VIII BUDA
admis
x60
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "ION MINCU" VASLUI
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
Home|Pagina urmatoare>>|