Rezultatele repartizării în județul VRANCEA
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
ABABEI L. ELISABETA MARIA
7.43
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 FOCSANI
admis
x48
GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII MONTAJ FOCSANI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
2
ABABEI M. MIRCEA-SORIN
7.01
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 SURAIA
admis
x70
GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO FOCSANI
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
3
ABAZA G. ELENA GEORGIANA
7.72
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 4 ADJUD
admis
x11
LICEUL TEORETIC " EMIL BOTTA" ADJUD
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
4
ABUR N. COSTEL
6.73
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 GUGESTI
admis
x29
GRUPUL SCOLAR FORESTIER FOCSANI
Fabricarea prod.din lemn
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
5
ACATRINI G. COSMIN MARIUS
8.03
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 FOCSANI
admis
x54
GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ELECTROTEHNICA FOCSANI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
6
ACSENTE V. IONUT
5.74
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII VETRESTI HERASTRAU
admis
x29
GRUPUL SCOLAR FORESTIER FOCSANI
Fabricarea prod.din lemn
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
7
ADAFINEI D. CRISTIAN
6.71
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 ADJUD
admis
x30
GRUPUL SCOLAR AGRICOL ADJUD
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
8
ADAM A. CIPRIAN
6.22
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 COTESTI
admis
x57
GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ELECTROTEHNICA FOCSANI
Electromecanic
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
9
ADAM C. EUGEN-SILVIU
6.52
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII VIDRA
admis
x64
GRUP SCOLAR "SIMION MEHEDINTI" VIDRA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
10
ADAM I. EVELINA-DOINITA
8.53
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 FOCSANI
admis
x22
COLEGIUL ECONOMIC "MIHAIL KOGALNICEANU" FOCSANI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
11
ADAM I. GEORGIAN
6.54
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 GUGESTI
admis
xx5
GRUP SCOLAR DUMITRESTI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
12
ADANE G. MIHAELA
6.94
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII BIRSESTI
admis
x61
GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA FOCSANI
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
13
ADASCALITEI D. IONUT
6.13
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 ADJUD
admis
x33
GRUPUL SCOLAR AGRICOL ADJUD
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
14
ADASCALITEI G. GABRIELA
5.86
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 64
respins
15
ADJUDEANU D. OANA
9.62
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 9 FOCSANI
admis
xx1
COLEGIUL NATIONAL " UNIREA" FOCSANI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
16
ADJUDEANU T. DAN
8.92
VRANCEA
COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" FOCSANI
admis
xx3
COLEGIUL NATIONAL " UNIREA" FOCSANI
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
17
ADOBRITEI D. PETRICA
6.66
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 GAGESTI
admis
x23
COLEGIUL ECONOMIC "MIHAIL KOGALNICEANU" FOCSANI
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
18
ADOCHIEI C. GEORGIANA
8.60
VRANCEA
LICEUL TEORETIC "EMIL BOTTA" ADJUD
admis
x10
LICEUL TEORETIC " EMIL BOTTA" ADJUD
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
19
ADOMNICA P. PETRU ALIN
7.58
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII BENESTI
admis
x30
GRUPUL SCOLAR AGRICOL ADJUD
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
20
AGA T. DANIELA CRISTINA
7.24
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 CIMPURI
admis
x60
GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA FOCSANI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
21
AGA T. FLORIN CATALIN
7.00
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 CIMPURI
admis
x60
GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA FOCSANI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
22
AGACHE C. GEORGIANA
6.34
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 GAROAFA
respins
23
AGACHE S. CRISTIAN
7.37
VRANCEA
LICEUL TEORETIC "D.ZAMFIRESCU" ODOBESTI
admis
x35
GRUPUL SCOLAR AGRICOL FOCSANI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
24
AGRECE D. FLORINA-ALEXANDRA
7.41
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 BILIESTI
admis
x48
GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII MONTAJ FOCSANI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
25
AIRINEI G. STEFAN
5.54
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 MARASESTI
admis
x46
GRUPUL SCOLAR MARASESTI
Electromecanic
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
26
AIRINII I. GEORGIANA ALINA
6.35
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 PANCIU
admis
x44
GRUPUL SCOLAR MARASESTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
27
ALANEI V. PETRICA
5.85
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII PITULUSA
admis
x40
GRUPUL SCOLAR AGRICOL FOCSANI
Silvicultura si prot.med.
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
28
ALBABEI L. DANIEL
6.19
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 GUGESTI
admis
x58
GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ELECTROTEHNICA FOCSANI
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
29
ALBAN G. MARIOARA
8.63
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII PAULESTI
admis
x22
COLEGIUL ECONOMIC "MIHAIL KOGALNICEANU" FOCSANI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
30
ALBAN S. MARIAN DANIEL
6.80
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 FOCSANI
admis
x60
GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA FOCSANI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
31
ALBAN T. NICUTA IONUT
5.84
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 PALTIN
admis
x62
GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA FOCSANI
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
32
ALBEI G. ANA
8.19
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII HOMOCEA
admis
x12
LICEUL TEORETIC " EMIL BOTTA" ADJUD
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
33
ALDEA C. FELICIA
5.78
VRANCEA
LICEUL PEDAGOGIC "SPIRU HARET" FOCSANI
admis
x61
GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA FOCSANI
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
34
ALDEA D. MARIAN
8.43
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 DUMBRAVENI
admis
x22
COLEGIUL ECONOMIC "MIHAIL KOGALNICEANU" FOCSANI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
35
ALDEA M. ALEXANDRU-ALIN
5.72
VRANCEA
GRUPUL SCOLAR FORESTIER FOCSANI
admis
x37
GRUPUL SCOLAR AGRICOL FOCSANI
Electro.,autom.,infor.teh
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
36
ALDEA M. FANEL
7.76
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII MAICANESTI
admis
x68
GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO FOCSANI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
37
ALDEA N. IONUT
6.01
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII PITULUSA
admis
x58
GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ELECTROTEHNICA FOCSANI
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
38
ALDOIU-ROMAN D. AURELIAN
6.28
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII PRAHUDA
admis
x57
GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ELECTROTEHNICA FOCSANI
Electromecanic
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
39
ALEONTE I. MANUELA-CLAUDIA
8.80
VRANCEA
LICEUL PEDAGOGIC "SPIRU HARET" FOCSANI
admis
xx3
COLEGIUL NATIONAL " UNIREA" FOCSANI
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
40
ALEXANDRESCU M. ADRIAN
6.87
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 FOCSANI
admis
x53
GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ELECTROTEHNICA FOCSANI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant seral
Limba romana
41
ALEXANDROAIA M. LUCICA MARIA
6.08
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII GOLESTI
admis
x58
GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ELECTROTEHNICA FOCSANI
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
42
ALEXANDROAIA V. TEODORA
5.95
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII VINATORI
admis
x38
GRUPUL SCOLAR AGRICOL FOCSANI
Industrie alimentara
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
43
ALEXANDRU C. ROXANA MIOARA
8.66
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII PITULUSA
admis
x22
COLEGIUL ECONOMIC "MIHAIL KOGALNICEANU" FOCSANI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
44
ALEXANDRU G. GETA
5.84
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII VULTURU
admis
x88
SCOALA CU CLASELE I-VIII VULTURU
Mica industrie
Ucenici
Invatamant de zi
Limba romana
45
ALEXANDRU G. SILVIU-EDUARD
6.76
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII BONTESTI
admis
x60
GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA FOCSANI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
46
ALEXANDRU N. IONUT ADRIAN
6.45
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 9 FOCSANI
admis
x34
GRUPUL SCOLAR AGRICOL FOCSANI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant seral
Limba romana
47
ALEXANDRU O. ROXANA
9.04
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII BORDESTI
admis
x19
COLEGIUL NATIONAL "AL.I.CUZA" FOCSANI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
48
ALEXANDRU P. PARASCHIVA
6.89
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII LESPEZI
admis
x32
GRUPUL SCOLAR AGRICOL ADJUD
Industrie alimentara
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
49
ALEXE A. NICUSOR CLAUDIU
5.96
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 FOCSANI
admis
x37
GRUPUL SCOLAR AGRICOL FOCSANI
Electro.,autom.,infor.teh
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
50
ALEXE G. CORINA ELENA
8.40
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 DUMBRAVENI
admis
x72
LICEUL PEDAGOGIC "SPIRU HARET" FOCSANI
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
Home|Pagina urmatoare>>|