Rezultatele repartizării în județul VALCEA
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
ABAGIU E. ANGELA
6.25
VALCEA
SCOALA NEMOIU
respins
2
ABAGIU S. DUMITRU BOGDAN
6.22
VALCEA
SCOALA NR 9 RAMNICU VALCEA
admis
x44
GRUPUL SCOLAR FERDINAND RAMNICU-VALCEA
Electric
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
3
ADAM D. BOGDAN IOAN
6.76
VALCEA
SCOALA MALDARESTI
admis
x63
LICEUL TEORETIC BAILE GOVORA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
4
ADREESCU C. ALINA ELENA
7.79
VALCEA
SCOALA BODESTI
admis
x98
GRUP SCOLAR C-TIN BRINCOVEANU HOREZU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
5
ADREESCU I. IULIANA
8.28
VALCEA
SCOALA BUNESTI
admis
x28
GRUP SCOLAR ECONOMIC RAMNICU VALCEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
6
AGARLITA G. MARIAN
7.49
VALCEA
SCOALA GORUNESTI
admis
x66
GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU BALCESTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
7
AIPU S. DRAGOS EUGEN
9.05
VALCEA
SCOALA NR 9 RAMNICU VALCEA
admis
xx6
COLEGIUL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
8
ALAMAN N. CONSTANTIN
7.50
VALCEA
LICEUL TEORETIC BREZOI
admis
x79
LICEUL TEORETIC BREZOI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
9
ALBASTROIU V. VICTOR LUCIAN
6.56
VALCEA
SCOALA NR 4 RAMNICU VALCEA
admis
x46
GRUP SCOLAR FORESTIER RAMNICU VALCEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
10
ALBOIU G. IRINA-GEORGIANA
8.94
VALCEA
SCOALA TAKE IONESCU RAMNICU VALCEA
admis
xx8
COLEGIUL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
11
ALBU I. ROBERT IULIAN
7.32
VALCEA
SCOALA UDRESTI
admis
x22
GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
12
ALBU N. ELENA RODICA
7.08
VALCEA
SCOALA HOTARASA
admis
x31
GRUP SCOLAR ECONOMIC RAMNICU VALCEA
Comert si servicii
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
13
ALBU N. MIHAELA
9.45
VALCEA
COLEGIUL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA
admis
xx2
COLEGIUL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
14
ALBULESCU F. FLORIN MIRCEA
7.26
VALCEA
SCOALA NR 2 RAMNICU VALCEA
admis
x46
GRUP SCOLAR FORESTIER RAMNICU VALCEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
15
ALBULESCU I. ROXANA LOREDANA
7.45
VALCEA
SCOALA NICOLAE BALCESCU DRAGASANI
admis
x90
GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
16
ALBULETU O. OCTAVIAN ALEXANDRU
9.19
VALCEA
SCOALA CALIMANESTI
admis
x83
GRUP SCOLAR ECONOMIC CALIMANESTI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
17
ALCA L. COSTINEL DRAGOS
6.81
VALCEA
SCOALA MARCEA
admis
x15
GRUP SCOLAR ENERGETIC RAMNICU VALCEA
Electric
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
18
ALDESCU G. BOGDAN IONUT
7.60
VALCEA
SCOALA NR 2 RAMNICU VALCEA
admis
x56
GRUP SCOLAR GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
19
ALECA D. ADRIAN MARIAN
8.68
VALCEA
SCOALA DOZESTI
admis
x67
GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU BALCESTI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
20
ALECU M. ANCA
8.14
VALCEA
SCOALA IRIMESTI
admis
x68
GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU BALCESTI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
21
ALEXANDROIU S. ANDREEA LILIANA
6.22
VALCEA
SCOALA OLANU
admis
x25
GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA
Electro.,autom.,infor.teh
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
22
ALEXANDRU A. VASILE
6.83
VALCEA
SCOALA SLATIOARA
admis
104
GRUP SCOLAR C-TIN BRINCOVEANU HOREZU
Electric
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
23
ALEXANDRU C. CATALIN ILIE
7.54
VALCEA
GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU BALCESTI
admis
x68
GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU BALCESTI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
24
ALEXANDRU D. MARIA CRISTINA
6.91
VALCEA
SCOALA PAUSESTI MAGLASI
admis
x31
GRUP SCOLAR ECONOMIC RAMNICU VALCEA
Comert si servicii
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
25
ALEXANDRU G. ADRIAN
7.29
VALCEA
SCOALA NR 10 RAMNICU VALCEA
admis
x40
GRUPUL SCOLAR FERDINAND RAMNICU-VALCEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
26
ALEXANDRU G. ANA-MARIA
7.62
VALCEA
SCOALA PAUSESTI MAGLASI
admis
x53
GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
27
ALEXANDRU V. CODRUTA VASILICA
8.07
VALCEA
SCOALA NR 9 RAMNICU VALCEA
admis
x28
GRUP SCOLAR ECONOMIC RAMNICU VALCEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
28
ALEXE-PATRASCU G. ALEXANDRU
9.23
VALCEA
SCOALA TAKE IONESCU RAMNICU VALCEA
admis
xx2
COLEGIUL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
29
ALEXIE C. CRISTIAN CONSTANTIN
8.04
VALCEA
SCOALA ORLESTI
admis
x22
GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
30
ALEXIE D. DUMITRU MARIUS
8.26
VALCEA
SCOALA HOTARASA
admis
x23
GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
31
ALEXIE V. CONSTANTIN MARINEL
7.28
VALCEA
SCOALA MATEESTI
admis
x98
GRUP SCOLAR C-TIN BRINCOVEANU HOREZU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
32
ALMARII I. RAMONA LILIANA
9.17
VALCEA
LICEUL MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA
admis
xx6
COLEGIUL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
33
ALSTANIE F. CLAUDIU STEFAN
8.17
VALCEA
SCOALA CALIMANESTI
admis
x82
GRUP SCOLAR ECONOMIC CALIMANESTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
34
AMZA C. CONSTANTIN COSMIN
8.59
VALCEA
SCOALA NICOLAE BALCESCU DRAGASANI
admis
x86
COLEGIUL GIB MIHAESCU DRAGASANI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
35
AMZA C. MARIUS IULIAN
7.38
VALCEA
SCOALA CIOCILTEI
admis
107
LICEUL TEORETIC LADESTI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
36
AMZA I. CATALIN CONSTANTIN
8.77
VALCEA
SCOALA URSI
admis
x19
LICEUL MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
37
AMZA N. MARIA TATIANA
8.20
VALCEA
SCOALA URSI
admis
x28
GRUP SCOLAR ECONOMIC RAMNICU VALCEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
38
ANA G. ION MADALIN
8.58
VALCEA
SCOALA NICOLAE BALCESCU DRAGASANI
admis
x85
COLEGIUL GIB MIHAESCU DRAGASANI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
39
ANCA F. MARIUS-FLORIAN
6.74
VALCEA
SCOALA NR 5 RAMNICU VALCEA
admis
x40
GRUPUL SCOLAR FERDINAND RAMNICU-VALCEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
40
ANCUTA A. MARIA MADALINA
6.11
VALCEA
SCOALA NR 4 RAMNICU VALCEA
admis
x14
GRUP SCOLAR ENERGETIC RAMNICU VALCEA
Constructii si lucr.publ.
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
41
ANCUTA D. CONSTANTIN-DRAGOMIR
8.65
VALCEA
SCOALA TAKE IONESCU RAMNICU VALCEA
admis
x11
GRUP SCOLAR ENERGETIC RAMNICU VALCEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
42
ANCUTA I. DANIEL FLORIN
6.90
VALCEA
SCOALA OLANU
admis
x40
GRUPUL SCOLAR FERDINAND RAMNICU-VALCEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
43
ANCUTA N. ROBERT DUMITRU
7.53
VALCEA
SCOALA GALICEA
admis
x22
GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
44
ANCUTA N. VASILICA ELENA
6.59
VALCEA
SCOALA NR 4 RAMNICU VALCEA
admis
x46
GRUP SCOLAR FORESTIER RAMNICU VALCEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
45
ANDANUTA O. BIANCA ALEXANDRA
8.36
VALCEA
SCOALA NR 9 RAMNICU VALCEA
admis
x41
GRUPUL SCOLAR FERDINAND RAMNICU-VALCEA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
46
ANDREESCU D. ALINA ELISABETA
9.14
VALCEA
SCOALA NICOLAE BALCESCU DRAGASANI
admis
x87
COLEGIUL GIB MIHAESCU DRAGASANI
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
47
ANDREESCU G. LIVIU GHEORGHE
7.30
VALCEA
SCOALA CALIMANESTI
admis
x82
GRUP SCOLAR ECONOMIC CALIMANESTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
48
ANDREESCU G. MIHAI
8.67
VALCEA
COLEGIUL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA
admis
xx7
COLEGIUL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
49
ANDREESCU G. ROXANA
7.31
VALCEA
SCOALA CALINA
admis
x90
GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
50
ANDREESCU P. CLAUDIA IOANA
5.84
VALCEA
SCOALA MUEREASCA DE SUS
admis
x38
GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA
Industrie alimentara
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
Home|Pagina urmatoare>>|