Rezultatele repartizării în județul TELEORMAN
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
ABABEI G. ALEXANDRA
7.69
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI NR 1 ZIMNICEA
admis
x50
Liceul teoretic Zimnicea
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
2
ACHIM F. DAN FLORIN
8.09
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI MOLDOVENI
admis
x22
Liceul Teoretic "Marin Preda" Turnu Maguele
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
3
ACHIM I. CATALIN
5.79
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI "ALEXANDRU DEP."ROSIORI
admis
x34
Grup Scolar Agricol Rosiori de Vede
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
4
ACHIM M. FLORENTINA LOREDANA
9.64
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI "STEFAN CEL MARE"ALEX.
admis
xx1
Colegiul National "A.D.Ghica" Alexandria
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
5
ACHIM N. LIVIA LOREDANA
7.01
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI NR 2 ZIMNICEA
admis
x50
Liceul teoretic Zimnicea
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
6
ACHIM P. DANUT
7.36
OLT
SCOALA GENERALA CLASELE I-VIII URSA COM.GIRCOV
admis
x24
Grup Scolar Agricol "Sf.Haralambie" Turnu Magurele
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
7
ACIU G. IONELA NARCISA
7.20
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI NR 6 ALEXANDRIA
admis
x13
Grup Scolar Agricol Alexandria
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
8
ACIU I. ELENA
7.17
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI NR 7 ALEXANDRIA
admis
x13
Grup Scolar Agricol Alexandria
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
9
AFLOROAIEI M. MARIAN
8.29
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI NR 1 TIGANESTI
admis
xx1
Colegiul National "A.D.Ghica" Alexandria
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
10
AFLOROAIEI M. SILVIU CATALIN
6.97
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI NR 1 TIGANESTI
admis
x13
Grup Scolar Agricol Alexandria
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
11
AFUMATU A. CARMEN NICOLETA
8.36
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI NR 2 NANOV
admis
xx3
Colegiul National "A.D.Ghica" Alexandria
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
12
AIPU N. MADALIN IONUT
8.42
OLT
SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII GIUVARASTI
admis
x21
Liceul Teoretic "Marin Preda" Turnu Maguele
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
13
ALAN J. EMIL NICUSOR
6.47
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI SAELELE
admis
x42
Liceul Teoretic Piatra
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
14
ALBISOR I. MIOARA DANIELA
6.22
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI NR 1 ROSIORI DE VEDE
admis
x37
Liceul Economic A-tiv Rosiori de Vede
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
15
ALBOI M. MIHAELA
7.13
TELEORMAN
LICEUL CONSTANTIN NOICA ALEXANDRIA
admis
x13
Grup Scolar Agricol Alexandria
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
16
ALBU F. ANISOARA RAMONA
8.50
OLT
SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII SEACA
admis
x12
Liceul Peagogic Alexandria
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
17
ALBU M. CRISTIANA MIHAELA
6.68
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI NR 1 PLOSCA
admis
x13
Grup Scolar Agricol Alexandria
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
18
ALBU M. MIRCEA
9.27
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI ADRIAN PAUNESCU VIDELE
admis
x46
Grup Scolar Tehnic Videle
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
19
ALBU S. MARINELA
7.00
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI FURCULESTI
admis
x13
Grup Scolar Agricol Alexandria
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
20
ALBU T. FLORENTINA
6.58
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI "GALA GALACTION"ROSIORI
admis
x37
Liceul Economic A-tiv Rosiori de Vede
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
21
ALBU V. ADELA CRISTINA
9.32
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI "MIHAI VITEAZUL" ALEX.
admis
xx6
Liceul teoretic "Al.I.Cuza" Alexandria
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
22
ALECU C. ALINA
6.57
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI NR 1 PERETU
admis
x41
Grup Scolar "Anghel Saligny" Rosiori de Vede
Electromecanic
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
23
ALECU I. ECATERINA FLORINA
8.01
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI NR 1 ROSIORI DE VEDE
admis
x40
Grup Scolar "Anghel Saligny" Rosiori de Vede
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
24
ALECU S. MADALINA ELENA
8.29
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI NR 4 ROSIORI DE VEDE
admis
x30
Colegiul National "Anastasescu" Rosiori de Vede
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
25
ALECXIE I. AMELIA
7.92
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI DULCEANCA
admis
x29
Colegiul National "Anastasescu" Rosiori de Vede
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
26
ALEXANDRU C. MARGARETA DANIELA
5.98
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI ULMENI
admis
x16
Grup Scolar Tehnic Alexandria
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
27
ALEXE I. MADALINA
7.21
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI NR 4 TURNU MAGURELE
admis
x23
Grup Scolar Agricol "Sf.Haralambie" Turnu Magurele
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
28
ALEXE I. VALENTIN
9.52
TELEORMAN
LICEUL CONSTANTIN NOICA ALEXANDRIA
admis
xx1
Colegiul National "A.D.Ghica" Alexandria
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
29
ALEXE M. IULIAN
8.49
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI NR 4 ROSIORI DE VEDE
admis
x40
Grup Scolar "Anghel Saligny" Rosiori de Vede
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
30
ALIU F. LAURENTIU
6.01
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI SLOBOZIA MINDRA
admis
x25
Grup Scolar Tehnic "G-ral D.Praporgescu" Tr.Magu.
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
31
ALMAJANU G. CRISTINA
7.58
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI NR 1 BLEJESTI
admis
xx2
Colegiul National "A.D.Ghica" Alexandria
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
32
ALMAJANU M. ANDREI CATALIN
7.80
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI NR 5 ALEXANDRIA
admis
xx5
Liceul teoretic "Al.I.Cuza" Alexandria
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
33
ALMAJANU M. MIHAELA
7.42
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI NR 1 PERETU
admis
x35
Liceul Economic A-tiv Rosiori de Vede
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
34
ALMAJANU S. MARIAN
7.56
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI NR 1 PERETU
admis
xx7
Liceul teoretic "Constantin Noica"Alexandria
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
35
ALMAJANU V. MARIAN MADALIN
8.81
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI NR 1 PERETU
admis
x40
Grup Scolar "Anghel Saligny" Rosiori de Vede
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
36
AMBROSE C. IOANA CRISTINA
8.32
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI VIISOARA
admis
x12
Liceul Peagogic Alexandria
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
37
AMZA A. IULIAN CLAUDIU
7.12
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI LUNCA
admis
x23
Grup Scolar Agricol "Sf.Haralambie" Turnu Magurele
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
38
AMZA F. IONUT CATALIN
7.23
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI CRINGU
admis
x26
Grup Scolar Tehnic "G-ral D.Praporgescu" Tr.Magu.
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
39
ANA I. IONUT ALEXANDRU
8.48
TELEORMAN
LICEUL TEORETIC NR 2 TR MAGURELE
admis
x22
Liceul Teoretic "Marin Preda" Turnu Maguele
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
40
ANA V. ADRIANA MARIANA
7.05
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI NR.3 VIDELE
admis
x44
Grup Scolar Tehnic Videle
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
41
ANA V. ELENA CRISTINA
7.17
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI NR.3 VIDELE
admis
x44
Grup Scolar Tehnic Videle
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
42
ANCU I. CATALIN ALEXANDRU
7.78
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI NR 7 ALEXANDRIA
admis
x10
Liceul Peagogic Alexandria
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
43
ANCUCEANU V. TATIANA
7.42
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI RADOIESTI-DEAL
admis
x35
Liceul Economic A-tiv Rosiori de Vede
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
44
ANDREESCU A. MARIUS DORINEL
7.11
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI NR 1 PERETU
admis
x39
Grup Scolar "Anghel Saligny" Rosiori de Vede
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
45
ANDREESCU D. CRISTIAN ANGEL
7.92
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI "STEFAN CEL MARE"ALEX.
admis
xx5
Liceul teoretic "Al.I.Cuza" Alexandria
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
46
ANDREI C. ANDREEA
8.96
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI NR 7 ALEXANDRIA
admis
xx6
Liceul teoretic "Al.I.Cuza" Alexandria
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
47
ANDREI F. IULIAN
6.38
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI NR 1 PLOSCA
admis
x15
Grup Scolar Tehnic Alexandria
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
48
ANDREI F. NICUSOR SILVIU
8.78
TELEORMAN
LICEUL TEORETIC NR 2 TR MAGURELE
admis
x17
Colegiul National "Unirea" Turnu Magurele
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
49
ANDREI G. ALEXANDRA
6.75
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI "GALA GALACTION"ROSIORI
admis
x32
Grup Scolar Agricol Rosiori de Vede
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
50
ANDREI G. ALINA AMALIA
8.47
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI NR.6 ROSIORII DE VEDE
admis
x35
Liceul Economic A-tiv Rosiori de Vede
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
Home|Pagina urmatoare>>|