Rezultatele repartizării în județul TIMIS
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
ABABEI HAFIA G. RAZVAN GEORGE
7.18
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII NR.26 TIMISOARA
admis
137
GRUP SCOLAR AGRICOL "IULIAN DRACEA" TIMISOARA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
2
ABRAHAM E. FLORIN DUMITRU
7.84
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII NR.1 TIMISOARA
admis
100
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ TIMISOAR
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
3
ABRAHAM S. KAROLINA ANDREEA
7.04
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII DUMBRAVITA
admis
x76
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CHIMIE IND. "AZUR"TIMISO
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
4
ABRUDAN P. HORIA TEODOR
8.27
TIMIS
COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA
admis
x79
COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TIMISOARA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
5
ABRUDAN T. LIGIA MELANIA
8.64
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII NR.30 TIMISOARA
admis
133
COLEGIUL ECONOMIC "F.S.NITTI" TIMISOARA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
6
ABU-LEBDA G. HUSSEIN
5.86
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII NR.2 TIMISOARA
admis
111
GRUP SC.IND.DE TRANSP.AUTO TIMISOARA
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
7
ACALOVSCHI O. ALEXANDRU-ODILLO
7.60
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII NR.24 TIMISOARA
admis
x93
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
8
ACASANDREI C. ALINA
6.77
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII NR.24 TIMISOARA
admis
x76
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CHIMIE IND. "AZUR"TIMISO
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
9
ACHIM P. LAURA IOANA
7.24
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII LIVEZILE COM. BANLOC
admis
121
GRUP SCOLAR "SFANTU NICOLAE" DETA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
10
ACHIM T. LIANA-ROXANA
8.12
TIMIS
LICEUL "GRIGORE MOISIL" TIMISOARA
admis
xx9
COLEGIUL NATIONAL "ANA ASLAN" TIMISOARA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
11
ACHITEI G. ALEXANDRU GABRIEL
6.32
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII NR.1 SINNICOLAU MARE
respins
12
ACHITEI S. DANIELA ELENA
7.00
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII NR.12 TIMISOARA
admis
x73
GRUP SCOLAR ENERGETIC TIMISOARA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
13
ACIMOV G. EMILIA
8.56
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII SARAVALE COM.SINPETRU MARE
admis
x33
LICEUL TEORETIC SINNICOLAU MARE
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
14
ACSENE D. RAZVAN
7.72
TIMIS
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BANATUL" TIMISOARA
admis
x96
COLEGIUL TEHNIC "ION MINCU" TIMISOARA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
15
ADAM A. GABRIELA MARGARETA
7.61
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII NR.9 TIMISOARA
admis
x93
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
16
ADAM D. LUCIAN-OCTAVIAN
8.53
TIMIS
LICEUL "GRIGORE MOISIL" TIMISOARA
admis
xx9
COLEGIUL NATIONAL "ANA ASLAN" TIMISOARA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
17
ADAM E. ANDREEA CRISTIANA
7.81
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII NR.2 TIMISOARA
admis
x68
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "EMANUIL UNGUREANU" TIMISOA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
18
ADAM I. ANDREEA ANCA
8.76
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII BOLDUR
admis
x11
COLEGIUL NATIONAL "C.BREDICEANU" LUGOJ
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
19
ADAM I. MARIUS IOAN
8.79
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII BELINT
admis
x11
COLEGIUL NATIONAL "C.BREDICEANU" LUGOJ
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
20
ADAM N. NICOLETA
7.43
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII COMLOSU MARE
admis
127
GRUP SCOLAR "MIHAI EMINESCU" JIMBOLIA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
21
ADAM S. VALENTIN
8.27
TIMIS
COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA
admis
x83
GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
22
ADAM T. MIRCEA
9.11
TIMIS
COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA
admis
xx5
COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
23
ADAMESCU N. ANDREEA AMRIETA
7.47
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII HITIAS COM.RACOVITA
admis
x36
LICEUL TEORETIC BUZIAS TIMIS
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
24
AFLAT I. DINEL VASILE
6.15
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII SUDRIAS COM.TRAIAN VUIA
admis
144
GRUP SCOLAR "STEFAN ODOBLEJA" LUGOJ
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
25
AFLAT M. DIANA MARIA
7.35
TIMIS
LICEUL TEORETIC "IULIA HASDEU" LUGOJ
admis
142
GRUP SCOLAR "STEFAN ODOBLEJA" LUGOJ
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
26
AFLOAREI D. DORU DANIEL
6.09
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII NR.21 TIMISOARA
respins
27
AFLOAREI N. NICOLETA
6.07
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII VARIAS
admis
136
GRUP SCOLAR SILVIC TIMISOARA
Silvicultura si prot.med.
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
28
AFRASINEI D. ADRIANA
7.20
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII BILED
admis
x85
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
29
AFRASINEI I. ROXANA MELINDA
8.52
TIMIS
GRUP SCOLAR "SFANTU NICOLAE" DETA
admis
121
GRUP SCOLAR "SFANTU NICOLAE" DETA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
30
AFRASINEI V. CLAUDIA
6.49
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII NR.7 TIMISOARA
admis
x84
GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA
Electro.,autom.,infor.teh
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
31
AGACHE M. ADRIAN
7.31
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII NR.7 TIMISOARA
admis
x87
COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
32
AGAFITEI C. ALEX IULIAN
5.83
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII NR.21 TIMISOARA
admis
111
GRUP SC.IND.DE TRANSP.AUTO TIMISOARA
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
33
AGAFITEI C. ANDREEA FELDIOARA
7.87
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII NR.9 TIMISOARA
admis
x68
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "EMANUIL UNGUREANU" TIMISOA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
34
AGAFITEI N. VALERIA FLORENTINA
7.16
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII SATCHINEZ
admis
x94
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA
Industrie alimentara
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
35
AGIM M. PAULA DANIELA
6.58
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII COMLOSU MARE
admis
125
GRUP SCOLAR "MIHAI EMINESCU" JIMBOLIA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
36
AGUSTINOV F. ECATERINA IRINA
7.68
ARAD
SCOALA CU CLASELE I-VIII VINGA
admis
x96
COLEGIUL TEHNIC "ION MINCU" TIMISOARA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
37
AHMED-ALI-OTHMAN S. WAFAA
8.34
TIMIS
COLEGIUL NATIONAL "C.DIACONOVICI LOGA"TIMISOARA
admis
x42
LICEUL TEORETIC "TRAIAN VUIA" FAGET
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
38
AIOANEI N. ALINA NICOLETA
7.14
TIMIS
LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MOCIONI" CIACOVA
admis
x39
LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MOCIONI" CIACOVA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
39
AIUSERIU C. RALUCA DANIELA
9.22
TIMIS
LICEUL TEORETIC "IULIA HASDEU" LUGOJ
admis
x29
LICEUL TEORETIC "IULIA HASDEU" LUGOJ
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
40
AL BOCH M. MAHER
8.74
TIMIS
LICEUL "GRIGORE MOISIL" TIMISOARA
admis
xx2
COLEGIUL NATIONAL "C.DIACONOVICI LOGA"TIMISOARA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
41
ALB M. LARISA-CORINA
8.70
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII NR.24 TIMISOARA
admis
x56
LICEUL PEDAGOGIC "CARMEN SILVA" TIMISOARA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
42
ALB M. SIMONA
8.36
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII NR.25 TIMISOARA
admis
133
COLEGIUL ECONOMIC "F.S.NITTI" TIMISOARA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
43
ALBA A. TRAIAN-CRISTIAN
6.67
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII SANDRA COM. BILED
admis
105
GRUP SCOLAR "TUDOR TANASESCU" TIMISOARA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
44
ALBA G. GEORGE PAUL
7.35
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII NR.21 TIMISOARA
admis
x87
COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
45
ALBEI M. ILEANA
9.03
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII NR.21 TIMISOARA
admis
xx7
COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
46
ALBU A. ALEXANDRA IULIA
8.58
CARAS-SEVERIN
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MOLDOVA NOUA
admis
x15
LICEUL TEORETIC "J.L.CALDERON" TIMISOARA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
47
ALBU D. NICOLETA LAVINIA
7.94
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII GHIRODA
admis
x68
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "EMANUIL UNGUREANU" TIMISOA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
48
ALBU I. ANA ALEXANDRA
7.26
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII GIERA TIMIS
admis
x87
COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
49
ALBU I. NICOLETA-LILIANA
8.75
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA NR 1 BOCSA
admis
xx6
COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
50
ALBU L. ADRIAN CALIN LUCIAN
8.43
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII NR.7 TIMISOARA
admis
x83
GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
Home|Pagina urmatoare>>|