Rezultatele repartizării în județul TULCEA
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
ABDULA S. DENYZE
8.27
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII NR.12 TULCEA
admis
x13
LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TULCEA
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
2
ACHIMFIEV V. VASILE-MARIAN
6.18
TULCEA
LICEUL TEORETIC "JEAN BART" SULINA
admis
x29
LICEUL TEORETIC "JEAN BART" SULINA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
3
ACHIMOV I. VALENTINA
7.82
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII NR.12 TULCEA
admis
x53
COLEGIUL ECONOMIC "DELTA DUNARII" TULCEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
4
ACSENIE N. ALINA MIHAELA
6.35
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII DOROBANTU
admis
x31
GRUP SCOLAR AGRICOL TOPOLOG
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
5
ACSINTOAE C. ELENA
8.10
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII "C-TIN GAVENEA"
admis
x53
COLEGIUL ECONOMIC "DELTA DUNARII" TULCEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
6
ADAM V. DORU
8.23
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII TURCOAIA
admis
x49
COLEGIUL TEHNIC "HENRY COANDA" TULCEA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
7
AFTENI V. DANIEL-IONUT
6.40
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII "I.L.CARAGIALE" TULCEA
admis
x42
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TULCEA
Industrie alimentara
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
8
AGACHE A. OLGUTA
6.75
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII "NIFON BALASESCU" TULCEA
admis
x35
COLEGIUL AGRICOL "NICOLAE CORNATEANU" TULCEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
9
AGACHE S. ANCA
8.88
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII "C-TIN GAVENEA"
admis
x10
LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TULCEA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
10
AGHEI D. IULIAN
8.93
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII SARICHIOI
admis
x10
LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TULCEA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
11
AGIURGIOAEI I. MIHAELA
6.20
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII "NIFON BALASESCU" TULCEA
admis
x56
SCOALA PROFESIONALA TULCEA
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
12
AILINCAI V. FLORINA
7.04
TULCEA
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "CONSTANTIN BRATESCU" ISACC
admis
x25
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "CONSTANTIN BRATESCU" ISACC
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
13
ALBEANU V. MIHAELA SIMONA
9.09
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII "C-TIN GAVENEA"
admis
xx1
COLEGIUL DOBROGEAN "SPIRU HARET" TULCEA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
14
ALBULESEI D. SORINA
9.01
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII NR.2 TULCEA
admis
xx1
COLEGIUL DOBROGEAN "SPIRU HARET" TULCEA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
15
ALDEA N. CONSTANTIN
8.70
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII "I.L.CARAGIALE" TULCEA
admis
x10
LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TULCEA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
16
ALDES D. LIVIU-CATALIN
7.59
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII "I.L.CARAGIALE" TULCEA
admis
x48
COLEGIUL TEHNIC "HENRY COANDA" TULCEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
17
ALECSE T. ADINA GEORGIANA
8.27
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII "C-TIN GAVENEA"
admis
x13
LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TULCEA
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
18
ALEXANDRESCU D. VALENTIN GEORGE
7.42
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII NR.12 TULCEA
admis
x40
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TULCEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
19
ALEXANDROV M. ALEXANDRU
7.09
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII "NIFON BALASESCU" TULCEA
admis
x44
GRUP SCOLAR "ANGHEL SALIGNY"
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
20
ALEXANDRU -. ADI OVIDIU
7.36
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII OSTROV
admis
x40
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TULCEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
21
ALEXANDRU A. ALEXANDRU MARIAN
6.43
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII NR.12 TULCEA
admis
x43
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TULCEA
Prestatii serv.populatiei
Ucenici
Invatamant de zi
Limba romana
22
ALEXANDRU C. OANA
6.47
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII NR.11 TULCEA
admis
x42
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TULCEA
Industrie alimentara
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
23
ALEXANDRU M. IONELA GABRIELA
6.53
NEAMT
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.6 ROMAN
admis
x15
GRUP SCOLAR "DIMITRIE CANTEMIR" BABADAG
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
24
ALEXANDRU N. IONUT
5.98
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII FRECATEI
admis
x46
GRUP SCOLAR "ANGHEL SALIGNY"
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
25
ALEXANDRU T. LAURA
6.58
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII FRECATEI
admis
x39
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TULCEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant seral
Limba romana
26
ALEXANDRU V. GEORGE
7.75
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII NR.12 TULCEA
admis
x53
COLEGIUL ECONOMIC "DELTA DUNARII" TULCEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
27
ALEXE G. ALINA MADALINA
8.53
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII NR.12 TULCEA
admis
xx2
COLEGIUL DOBROGEAN "SPIRU HARET" TULCEA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
28
ALEXE G. CONSTANTIN MADALIN
5.49
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII "GRIGORE ANTIPA" TULCEA
admis
x46
GRUP SCOLAR "ANGHEL SALIGNY"
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
29
ALEXE G. DANUT
7.67
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII "NIFON BALASESCU" TULCEA
admis
x48
COLEGIUL TEHNIC "HENRY COANDA" TULCEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
30
ALEXE I. MINODORA DANIELA
7.99
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII ZEBIL
admis
x53
COLEGIUL ECONOMIC "DELTA DUNARII" TULCEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
31
ALEXE T. PARASCHIVA
8.10
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII IZVOARELE
admis
xx7
LICEU PEDAGOGIC TULCEA
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
32
ALEXE V. ELENA
8.66
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII "TRAIAN COSOVEI" SOMOVA
admis
x10
LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TULCEA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
33
ALI I. VLAD VIRDIS
7.15
TULCEA
COLEGIUL DOBROGEAN "SPIRU HARET" TULCEA
admis
x35
COLEGIUL AGRICOL "NICOLAE CORNATEANU" TULCEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
34
ALIMAN R. DAN ALEXANDRU
9.24
TULCEA
COLEGIUL DOBROGEAN "SPIRU HARET" TULCEA
admis
xx1
COLEGIUL DOBROGEAN "SPIRU HARET" TULCEA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
35
ALISTARH P. AMALIA
6.53
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII JURILOVCA
admis
x42
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TULCEA
Industrie alimentara
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
36
AMARIEI A. ANDRADA
6.80
TULCEA
LICEUL TEORETIC "JEAN BART" SULINA
admis
x29
LICEUL TEORETIC "JEAN BART" SULINA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
37
AMELIAN S. ANDREEA
7.73
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII SARICHIOI
admis
x53
COLEGIUL ECONOMIC "DELTA DUNARII" TULCEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
38
AMUGEA O. ALEXANDRU
7.76
TULCEA
COLEGIUL DOBROGEAN "SPIRU HARET" TULCEA
admis
x53
COLEGIUL ECONOMIC "DELTA DUNARII" TULCEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
39
ANASTASE I. FLORENTINA
7.36
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII BAIA
admis
x35
COLEGIUL AGRICOL "NICOLAE CORNATEANU" TULCEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
40
ANCIUC G. ADELAIDA
6.34
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII "I.L.CARAGIALE" TULCEA
admis
x37
COLEGIUL AGRICOL "NICOLAE CORNATEANU" TULCEA
Silvicultura si prot.med.
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
41
ANDONI R. ADELA IONELA
8.56
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII "AL.CIUCURENCU" TULCEA
admis
x11
LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TULCEA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
42
ANDREEV P. MARIANA
6.61
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII "NIFON BALASESCU" TULCEA
admis
x54
COLEGIUL ECONOMIC "DELTA DUNARII" TULCEA
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
43
ANDREI C. IONUT
7.15
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII "C-TIN GAVENEA"
admis
x40
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TULCEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
44
ANDREI G. ANAMARIA
5.44
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII "GRIGORE ANTIPA" TULCEA
admis
x42
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TULCEA
Industrie alimentara
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
45
ANDREI M. MARIANA
6.65
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII GRECI
admis
x23
LICEUL TEORETIC "GHEORGHE MURGOCI" MACIN
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
46
ANDREI N. DAVID CONSILIAN
7.52
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII NR.11 TULCEA
admis
x48
COLEGIUL TEHNIC "HENRY COANDA" TULCEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
47
ANDREI N. IONICA
6.94
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII MURIGHIOL
admis
x77
SCOALA MURIGHIOL
Prestatii serv.populatiei
Ucenici
Invatamant de zi
Limba romana
48
ANDREI O. ALEXANDRU
7.32
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII "GH.BANEA" MACIN
admis
x20
LICEUL TEORETIC "GHEORGHE MURGOCI" MACIN
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
49
ANDREI P. CRISTIAN
6.27
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII SARICHIOI
admis
x56
SCOALA PROFESIONALA TULCEA
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
50
ANDREI T. NICOLAE-CRISTIAN
7.66
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII MIHAIL KOGALNICEANU
admis
x48
COLEGIUL TEHNIC "HENRY COANDA" TULCEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
Home|Pagina urmatoare>>|