Rezultatele repartizării în județul SUCEAVA
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
AANITEI V. BOGDAN
6.61
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 FALTICENI
admis
x87
GRUPUL SCOLAR AGRICOL FALTICENI
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
2
ABALAESEI V. CALIN MIHAI
6.18
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII 'M.SADOVEANU'NR 3 FALTICE
admis
122
GRUPUL SCOLAR 'MIHAI BACESCU' FALTICENI
Industrie
Ucenici
Invatamant de zi
Limba romana
3
ABANARITEI P. CRISTINA
7.65
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 10 SUCEAVA
admis
x80
GRUPUL SCOLAR NR.3 SUCEAVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
4
ABDULACAI G. ANAMARIA IULIANA
7.17
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 DARMANESTI
admis
x70
GRUPUL SCOLAR NR.2 SUCEAVA
Fabricarea prod.din lemn
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
5
ABOBULUI I. IONEL GABRIEL
8.82
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 RADAUTI
admis
x91
GRUPUL SCOLAR RADAUTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
6
ABOURITEI C. MARIAN IONUT
6.94
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "I.CREANGA" NR 9 SUCEAVA
admis
x37
GRUPUL SCOLAR "SAMUIL ISOPESCU" SUCEAVA
Electric
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
7
ABRAMIUC D. ALINA SIMONA
7.53
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NEGOSTINA
admis
xx1
GRUPUL SCOLAR "LATCU VODA" SIRET
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
8
ABRAMIUC D. BRONISLAW
8.91
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "I.CREANGA" NR 9 SUCEAVA
admis
x13
COLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE" SUCEAVA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
9
ABRAMIUC M. ANDREI
7.76
SUCEAVA
COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SUCEAVA
admis
x80
GRUPUL SCOLAR NR.3 SUCEAVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
10
ABRAMIUC V. IONELA PAULA
6.85
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NEGOSTINA
admis
x10
GRUPUL SCOLAR "LATCU VODA" SIRET
Mica industrie
Ucenici
Invatamant de zi
Limba romana
11
ACALINEI V. MIHAI
6.24
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII VERESTI
respins
12
ACASANDREI G. STEFAN
5.95
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 PREUTESTI
respins
13
ACASANDREI P. ANAMARIA
6.98
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 FALTICENI
admis
120
GRUPUL SCOLAR 'MIHAI BACESCU' FALTICENI
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
14
ACATRINEI V. CONSTANTIN IOAN
6.51
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 DORNA ARINI
admis
135
GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
15
ACHIHAEI V. ANCA MIHAELA
7.72
SUCEAVA
GRUPUL SCOLAR NR.1 SUCEAVA
admis
x80
GRUPUL SCOLAR NR.3 SUCEAVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
16
ACHIRILEI M. FLORIN FILIP
6.36
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII PANACI
admis
145
SCOALA PROFESIONALA FORESTIERA VATRA DORNEI
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
17
ACHITEI C. MARIUS SILVIU
8.32
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII 'M.SADOVEANU'NR 3 FALTICE
admis
118
GRUPUL SCOLAR 'MIHAI BACESCU' FALTICENI
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
18
ACHITEI M. CIPRIAN
6.23
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BERCHISESTI
admis
xx7
GRUPUL SCOLAR "LATCU VODA" SIRET
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
19
ACHITEI V. CONSTANTIN
6.46
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII BASARABI
admis
x85
GRUPUL SCOLAR AGRICOL FALTICENI
Agricultura
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
20
ACHITEI V. MIHAELA
7.13
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII ROSIORI
admis
164
SCOALA CU CL. I-VIII FORASTI
Mica industrie
Ucenici
Invatamant de zi
Limba romana
21
ACHITEI V. OVIDIU ADRIAN
7.19
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII SERBANESTI
admis
x69
GRUPUL SCOLAR NR.2 SUCEAVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
22
ACIOCANESEI V. ECATERINA DIANA
8.20
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 SUCEAVA
admis
x80
GRUPUL SCOLAR NR.3 SUCEAVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
23
ACIOCOESII I. VASILICA MADALINA
8.71
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 GURA HUMORULUI
admis
108
GRUPUL SCOLAR "AL. CEL BUN" GURA HUMORULUI
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
24
ACISMARITEI I. ANDREEA LUCICA
8.97
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII MANEUTI
admis
x49
COLEGIUL NATIONAL "EUDOXIU HURMUZACHI" RADAUTI
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
25
ACIUBOTARITEI M. LILIANA LAURA
7.42
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII ARGHIRA
admis
x84
GRUPUL SCOLAR AGRICOL FALTICENI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
26
ACOSTIOAEI C. BOGDAN CRISTIAN
8.09
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII VERESTI
admis
x80
GRUPUL SCOLAR NR.3 SUCEAVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
27
ACSENTOI G. ANDREEA ROXANA
6.78
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII VAMA
admis
x98
GRUPUL SCOLAR NR.1 CIMPULUNG MOLDOVENESC
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
28
ACSINTE M. CLAUDIA DOMNICA
8.10
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII VOIEVODEASA
admis
x90
GRUPUL SCOLAR RADAUTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant distanta
Limba romana
29
ADAM F. ANGELA ALEXANDRA
8.36
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 10 SUCEAVA
admis
124
GRUPUL SCOLAR NR.1 SUCEAVA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
30
ADAMOVICI A. ANDRA
6.63
SUCEAVA
LICEUL DE ARTA "CIPRIAN PORUMBESCU" SUCEAVA
respins
31
ADAMOVICI V. ANDREI
7.17
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII PIRTESTII DE SUS
admis
113
GRUPUL SCOLAR "AL. CEL BUN" GURA HUMORULUI
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
32
ADASCALITEI D. VIORICA
7.74
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII BANESTI
admis
x80
GRUPUL SCOLAR NR.3 SUCEAVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
33
ADAUS V. ALIN
6.85
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 CIMPULUNG MOLDOVENES
admis
x98
GRUPUL SCOLAR NR.1 CIMPULUNG MOLDOVENESC
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
34
ADOAMNEI P. PAULA
7.13
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII 'AL.I.CUZA'NR.1 FALTICENI
admis
x86
GRUPUL SCOLAR AGRICOL FALTICENI
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
35
ADOCHITEI I. FLORENTINA
7.22
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SLATINA
admis
x86
GRUPUL SCOLAR AGRICOL FALTICENI
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
36
ADOCHITEI M. MIHAELA ALINA
7.25
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 CIMPULUNG MOLDOVENES
admis
x75
GRUPUL SCOLAR SILVIC CIMPULUNG MOLDOVENESC
Silvicultura si prot.med.
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
37
ADOCHITEI N. ANCUTA
6.56
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII BOGATA
admis
150
SCOALA CU CL. I-VIII BAIA
Activitati in agricultura
Ucenici
Invatamant de zi
Limba romana
38
ADOCHITEI N. NICULINA
6.59
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII BOGATA
admis
150
SCOALA CU CL. I-VIII BAIA
Activitati in agricultura
Ucenici
Invatamant de zi
Limba romana
39
ADOCHITEI P. VLAD STEFAN
7.65
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 SUCEAVA
admis
x35
GRUPUL SCOLAR "SAMUIL ISOPESCU" SUCEAVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
40
ADOCHITEI R. MARIA
9.09
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII SIRET
admis
xx4
GRUPUL SCOLAR "LATCU VODA" SIRET
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
41
ADOMNICAI M. RAMONA ELENA
8.10
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII COROCAIESTI
admis
103
GRUP SCOLAR DUMBRAVENI
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
42
ADOMNITEI C. IOAN ALEXANDRU
7.57
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII SOLONET
admis
148
SCOALA PROFESIONALA CAJVANA
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
43
ADOMNITII I. ANDREEA IOANA
7.42
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 PALTINOASA
admis
110
GRUPUL SCOLAR "AL. CEL BUN" GURA HUMORULUI
Comert si servicii
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
44
ADUMITRESEI G. LAVINIA-PETRONELA
6.56
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII LAMASENI
admis
122
GRUPUL SCOLAR 'MIHAI BACESCU' FALTICENI
Industrie
Ucenici
Invatamant de zi
Limba romana
45
ADUMITROAEI D. ALIN IONUT
8.41
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII COTU BAII
admis
116
GRUPUL SCOLAR 'MIHAI BACESCU' FALTICENI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
46
ADUMITROAEI D. BOGDAN DUMITRU
6.82
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "I.CREANGA" NR 9 SUCEAVA
admis
x70
GRUPUL SCOLAR NR.2 SUCEAVA
Fabricarea prod.din lemn
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
47
ADUMITROAIE V. LUCIAN
7.14
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII COTU BAII
admis
x87
GRUPUL SCOLAR AGRICOL FALTICENI
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
48
AELENEI M. CRISTINELA IZABELA
8.63
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "I.CREANGA" NR 9 SUCEAVA
admis
x31
GRUPUL SCOLAR ECONOMIC-ADMIN."D.CANTEMIR" SUCEAVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
49
AFANASOV G. LARISA
8.06
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII MITOCU DRAGOMIRNEI
admis
127
GRUPUL SCOLAR NR.1 SUCEAVA
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
50
AFANASOV T. TUDOR
7.47
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII MITOCU DRAGOMIRNEI
respins
Home|Pagina urmatoare>>|