Rezultatele repartizării în județul SATU-MARE
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
ACHIM O. MARIA CRISTELINA
9.56
SATU-MARE
LICEUL TEORETIC NEGRESTI-OAS
admis
x27
LICEUL TEORETIC NEGRESTI-OAS
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
2
ACIU D. FLORIN DUMITRU
6.16
SATU-MARE
SCOALA GENERALA CEHAL
admis
x31
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TASNAD
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
3
ACIU F. NICOLETA ALINA
6.42
SATU-MARE
SCOALA GENERALA NR. 5 SATU MARE
admis
x38
GRUP SCOLAR ECONOMIC 'GHEORGHE DRAGOS' SATU MARE
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
4
ACIU M. ANGELA MARIA
6.65
SATU-MARE
SCOALA GENERALA NR. 6 SATU MARE ,MIRCEA ELIADE'
admis
x38
GRUP SCOLAR ECONOMIC 'GHEORGHE DRAGOS' SATU MARE
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
5
ADORYAN A. BOGLARKA
7.62
SATU-MARE
SCOALA GENERALA NR. 3 CAREI
admis
x41
LICEUL TEORETIC CAREI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
6
ALBERT A. ROBERT
7.06
SATU-MARE
LICEUL TEORETIC GERMAN CU CLASELE V - XII
admis
107
LICEUL TEORETIC GERMAN CU CLASELE V - XII
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba germana
7
ALBERT Z. ALBERTINA
8.74
SATU-MARE
SCOALA GENERALA NR. 1 SATU MARE "GRIGORE MOISIL'
admis
x25
COLEGIUL 'KOLCSEY FERENC' SATU MARE
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
8
ALBU V. DANUT VASILE
6.26
SATU-MARE
SCOALA GENERALA BOINESTI
admis
x55
GRUP SCOLAR AGRICOL NEGRESTI-OAS
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
9
ALEC D. IRINA
6.43
SATU-MARE
SCOALA GENERALA TIRSOLT
admis
x57
GRUP SCOLAR AGRICOL NEGRESTI-OAS
Comert si servicii
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
10
ALEC V. FLORE GHEORGHE
5.95
SATU-MARE
SCOALA GENERALA ODOREU
admis
x84
GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI ,UNIO' SATU MARE
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
11
ALEC V. VASILE DANUT
6.39
SATU-MARE
SCOALA GENERALA DECEBAL
admis
x83
GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI ,UNIO' SATU MARE
Electric
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
12
ALECU C. OTILIA CAMELIA
8.64
SATU-MARE
SCOALA GENERALA NR. 7 SATU MARE
admis
x37
GRUP SCOLAR ECONOMIC 'GHEORGHE DRAGOS' SATU MARE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
13
ALEXA A. LILLA
7.57
SATU-MARE
SCOALA GENERALA LAZURI
admis
x73
GRUP SCOLAR PENTRU INDUSTRIE ALIMENTARA SATU MARE
Industrie alimentara
Profesional
Invatamant de zi
Limba maghiara
14
ALEXAN A. ANAMARIA LACRIMIOARA
6.02
SATU-MARE
SCOALA GENERALA NR.12 SATU MARE ,ION CREANGA'
admis
x74
GRUP SCOLAR PENTRU INDUSTRIE ALIMENTARA SATU MARE
Electromecanic
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
15
ALEXAN M. LARISA BIANCA
8.61
SATU-MARE
SCOALA GENERALA NR.12 SATU MARE ,ION CREANGA'
admis
x20
LICEUL TEORETIC 'DOAMNA STANCA' SATU MARE
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
16
ALEXUTAN L. IOANA FLORICA
8.83
SATU-MARE
SCOALA GENERALA NR.16 SATU MARE ,LUCIAN BLAGA'
admis
x37
GRUP SCOLAR ECONOMIC 'GHEORGHE DRAGOS' SATU MARE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
17
AMAN I. ANITA GABRIELLA
6.15
SATU-MARE
GRUP SCOLAR ARDUD
admis
x97
GRUP SCOLAR ARDUD
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
18
AMOTA A. ANITA ANDREA
8.07
SATU-MARE
SCOALA GENERALA LIVADA
admis
x38
GRUP SCOLAR ECONOMIC 'GHEORGHE DRAGOS' SATU MARE
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
19
AMOTA D. ORSOLYA
7.70
SATU-MARE
SCOALA GENERALA NR. 8 SATU MARE "OCTAVIAN GOGA"
admis
x25
COLEGIUL 'KOLCSEY FERENC' SATU MARE
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
20
ANANIA D. DANIEL
5.85
SATU-MARE
SCOALA GENERALA NR. 7 SATU MARE
admis
x74
GRUP SCOLAR PENTRU INDUSTRIE ALIMENTARA SATU MARE
Electromecanic
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
21
ANDACS P. ANA MARIKA
7.16
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA "WASS ALBERT" VITA
admis
100
GRUP SCOLAR TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC 'HAM IANOS' SA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
22
ANDERCAU I. BIANCA IRINA
7.64
SATU-MARE
SCOALA GENERALA TRIP BAI
admis
x57
GRUP SCOLAR AGRICOL NEGRESTI-OAS
Comert si servicii
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
23
ANDERCO V. MARIA ANISOARA
6.14
SATU-MARE
SCOALA GENERALA TIRSOLT
admis
x59
GRUP SCOLAR AGRICOL NEGRESTI-OAS
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
24
ANDERCOU P. KRISZTINA
7.84
SATU-MARE
SCOALA GENERALA NR. 6 SATU MARE ,MIRCEA ELIADE'
admis
xx1
GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI SI TELECOMUNICATII "IO
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
25
ANDOR D. ARABELA
8.94
SATU-MARE
SCOALA GENERALA NR. 8 SATU MARE "OCTAVIAN GOGA"
admis
x12
COLEGIUL 'IOAN SLAVICI' SATU MARE
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
26
ANDOR G. RALUCA DANIELA
7.84
SATU-MARE
SCOALA GENERALA BIRSAUL DE SUS
admis
xx2
GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI SI TELECOMUNICATII "IO
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
27
ANDOR I. LIGIA IOSEFINA
9.67
SATU-MARE
COLEGIUL 'MIHAI EMINESCU' SATU MARE
admis
xx6
COLEGIUL 'MIHAI EMINESCU' SATU MARE
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
28
ANDOR M. CARMEN RALUCA
8.17
SATU-MARE
SCOALA GENERALA NR. 8 SATU MARE "OCTAVIAN GOGA"
admis
x20
LICEUL TEORETIC 'DOAMNA STANCA' SATU MARE
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
29
ANDRASI G. ZITA
6.90
SATU-MARE
SCOALA GENERALA NR.14 SATU MARE "AVRAM IANCU"
admis
100
GRUP SCOLAR TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC 'HAM IANOS' SA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
30
ANDREI I. MARIA ALINA
6.51
SATU-MARE
SCOALA GENERALA HUTA CERTEZE
admis
x59
GRUP SCOLAR AGRICOL NEGRESTI-OAS
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
31
ANDREICA C. LUCIAN GABRIEL
5.79
SATU-MARE
SCOALA GENERALA NR.12 SATU MARE ,ION CREANGA'
admis
x83
GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI ,UNIO' SATU MARE
Electric
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
32
ANDREICA I. IONUT VASILE
7.25
SATU-MARE
SCOALA GENERALA LIPAU
admis
x45
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZARE A LEMNULUI SATU MAR
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
33
ANDREICA L. ROMEO CALIN
6.78
SATU-MARE
SCOALA GENERALA NR.16 SATU MARE ,LUCIAN BLAGA'
admis
x86
GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI SI MONTAJ SATU M
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
34
ANDREKA S. ADRIAN DAN
9.00
SATU-MARE
LICEUL TEORETIC NEGRESTI-OAS
admis
x27
LICEUL TEORETIC NEGRESTI-OAS
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
35
ANGHI M. ARNOLD LASZLO
5.86
SATU-MARE
SCOALA GENERALA NR. 4 SATU MARE
admis
x85
GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI SI MONTAJ SATU M
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
36
ANISORAC D. MARCEL
6.50
SATU-MARE
SCOALA GENERALA MICULA NOUA
admis
xx5
GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI SI TELECOMUNICATII "IO
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
37
ANITAS C. ADRIAN MIHAI
9.11
SATU-MARE
SCOALA GENERALA NR. 1 SATU MARE "GRIGORE MOISIL'
admis
xx6
COLEGIUL 'MIHAI EMINESCU' SATU MARE
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
38
ANITAS V. ADELINA FLAVIA
7.47
SATU-MARE
SCOALA GENERALA NR. 1 SATU MARE "GRIGORE MOISIL'
admis
x81
GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI ,UNIO' SATU MARE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
39
ANTAL S. ISTVAN MIKLOS
6.53
SATU-MARE
SCOALA GENERALA NR.12 SATU MARE ,ION CREANGA'
admis
103
LICEUL TEOLOGIC REFORMAT SATU MARE
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
40
ANTON A. ANDREI NICOLAE
7.26
SATU-MARE
SCOALA PROFESIONALA POIANA CODRULUI
admis
x39
GRUP SCOLAR ECONOMIC 'GHEORGHE DRAGOS' SATU MARE
Comert si servicii
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
41
ANTON M. MIRCEA IONUT
5.82
SATU-MARE
SCOALA GENERALA NR. 3 NEGRESTI-OAS
admis
x84
GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI ,UNIO' SATU MARE
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
42
ANTON V. OANA TEODORA
6.56
SATU-MARE
SCOALA GENERALA VAMA
admis
x55
GRUP SCOLAR AGRICOL NEGRESTI-OAS
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
43
ANTONOV S. ALEXANDRU
7.33
SATU-MARE
SCOALA GENERALA NR.21 SATU MARE
admis
x81
GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI ,UNIO' SATU MARE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
44
APAN G. SILVIA MARGARETA
7.61
SATU-MARE
SCOALA GENERALA NR. 1 DUMBRAVA
admis
x64
GRUP SCOLAR AGRICOL LIVADA
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
45
APAN T. ADRIAN TIBERIU
7.94
SATU-MARE
SCOALA GENERALA NR. 6 SATU MARE ,MIRCEA ELIADE'
admis
xx2
GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI SI TELECOMUNICATII "IO
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
46
APATEAN V. VASILE
6.66
SATU-MARE
SCOALA GENERALA TRIP BAI
admis
x60
GRUP SCOLAR AGRICOL NEGRESTI-OAS
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
47
APATI I. IOAN
6.49
SATU-MARE
SCOALA GENERALA LIVADA
admis
x61
GRUP SCOLAR AGRICOL LIVADA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
48
APATI I. LENUTA MARIA
7.07
SATU-MARE
SCOALA GENERALA LECHINTA
admis
x45
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZARE A LEMNULUI SATU MAR
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
49
APATI V. DIANA MIHAELA
8.94
SATU-MARE
SCOALA GENERALA TASNAD
admis
x21
LICEUL TEORETIC 'DOAMNA STANCA' SATU MARE
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
50
APATI V. VASILE CORNEL
8.13
SATU-MARE
SCOALA GENERALA NR.16 SATU MARE ,LUCIAN BLAGA'
admis
x82
GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI ,UNIO' SATU MARE
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
Home|Pagina urmatoare>>|