Rezultatele repartizării în județul SIBIU
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
ABALASEI D. VIRGIL
6.22
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII NR 20 SIBIU
admis
x19
COL.TEH.TEXTIL SIBIU
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
2
ABALASEI V. ALINA-NICOLETA
8.33
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII "E.CIORAN" SIBIU
admis
113
LIC.TEOR."O.GOGA" SIBIU
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
3
ABER R. DELIA ANDREIA
6.95
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I-VIII CENADE
admis
x58
GR.SC.INDUSTRIE USOARA MEDIAS
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
4
ABLAI P. ELENA
8.12
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII PORUMBACU DE JOS
admis
x79
LIC.TEOR."GH.LAZAR" AVRIG
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
5
ACELENESCU I. IOAN
6.85
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII NR 15 SIBIU
admis
xx1
COL.AGRICOL "D.P.BARCIANU" SIBIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
6
ACHIM C. TUDOR FLORIAN
9.03
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII NR 6 SIBIU
admis
117
COL.NAT."SAMUEL VON BRUKENTHAL" SIBIU
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba germana
7
ACHIM G. ALEXANDRU
7.35
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII NR 18 SIBIU
admis
x18
COL.TEH.TEXTIL SIBIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
8
ACHIM G. NICOLETA ALINA
8.48
VALCEA
SCOALA TITESTI
admis
115
LIC.TEOR."O.GOGA" SIBIU
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
9
ACHIM N. ROXANA IOANA
9.68
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII NR 15 SIBIU
admis
117
COL.NAT."SAMUEL VON BRUKENTHAL" SIBIU
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba germana
10
ACHIM V. CRISTINA-MIHAELA
7.37
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII NR 4 SIBIU
admis
x25
GR.SC.CONSTR.MAS."INDEPENDENTA" SIBIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
11
ACHIM V. VASILE SEBASTIAN
9.09
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII NR 1 SIBIU
admis
112
LIC.TEOR."O.GOGA" SIBIU
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
12
ACHIMESCU I. MARIUS DANIEL
5.76
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII AVRIG
admis
x54
GR.SC.IND.CONSTR.MASINI MIRSA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
13
ACS A. ANDREA
8.56
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII NR 15 SIBIU
admis
111
LIC.TEOR."O.GOGA" SIBIU
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
14
ACS A. TIBOR
8.78
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII NR 15 SIBIU
admis
111
LIC.TEOR."O.GOGA" SIBIU
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
15
ACS I. ZOLI
7.05
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII "I.BATHORY" MEDIAS
admis
111
LIC.TEOR."O.GOGA" SIBIU
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
16
ACSINTE F. ALEXANDRU IOAN
8.40
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII "M.EMINESCU" SIBIU
admis
x33
GR.SC.ENERGETIC SIBIU
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
17
ADAM I. IULIANA
6.22
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII "O. GOGA" RASINARI
admis
x44
GR.SC.CONSTRUCTII MASINI SIBIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
18
ADASCALITEI M. BIANCA-MARIA
8.72
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII NR 24 SIBIU
admis
114
LIC.TEOR."O.GOGA" SIBIU
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
19
ADASCALITEI V. CRISTINA-LAURA
6.94
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII NR 24 SIBIU
admis
xx1
COL.AGRICOL "D.P.BARCIANU" SIBIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
20
ADORJANI F. ZOLTAN
8.55
MURES
GIMNAZIUL DE STAT "AUGUSTIN MAIOR" REGHIN
admis
119
COL.NAT."SAMUEL VON BRUKENTHAL" SIBIU
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba germana
21
AFLAT N. NICOLAE ALEXANDRU
8.74
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII NR 8 MEDIAS
admis
x69
SCOALA NATIONALA DE GAZ MEDIAS
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
22
AFODORCEI C. CRISTINA
6.33
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII "MARTIAN NEGREA" VALEA VIILOR
admis
x73
SCOALA NATIONALA DE GAZ MEDIAS
Comert si servicii
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
23
AGARBICIANU R. ADINA
7.25
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII AXENTE SEVER
admis
x58
GR.SC.INDUSTRIE USOARA MEDIAS
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
24
AKNAI I. IMMANUEL
6.29
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII "I.BATHORY" MEDIAS
admis
x68
SCOALA NATIONALA DE GAZ MEDIAS
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
25
ALAMOREAN T. SORINA VIORICA
7.38
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII SEICA MICA
admis
x14
GR.SC."N. TECLU" COPSA MICA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
26
ALAMOREANU V. MIHAELA CRISTINA
5.90
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII NR 21 SIBIU
admis
x13
GR.SC.EC.ADM."G.BARITIU" SIBIU
Comert si servicii
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
27
ALB A. DANA ALEXANDRA
7.70
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII NR 1 CISNADIE
admis
x81
LIC.TEOR."G.GUNDISCH" CISNADIE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
28
ALBEI P. SABIN
8.83
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII "M.EMINESCU" MEDIAS
admis
104
LIC.TEOR."ST L ROTH" MEDIAS
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
29
ALBU A. IOAN
7.90
SIBIU
LIC.TEOR."J.LEBEL" TALMACIU
admis
x40
GR.SC.TRANSPORTURI CAI FERATE SIBIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
30
ALBU A. RADU-NICOLAE
8.51
SIBIU
COL.NAT."S von BRUKENTHAL" SIBIU
admis
118
COL.NAT."SAMUEL VON BRUKENTHAL" SIBIU
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba germana
31
ALBU N. ALEXANDRA MARIA
9.15
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII NR 16 SIBIU
admis
119
COL.NAT."SAMUEL VON BRUKENTHAL" SIBIU
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba germana
32
ALBU P. ANDRA
8.68
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII NR 3 MEDIAS
admis
x71
SCOALA NATIONALA DE GAZ MEDIAS
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
33
ALBU P. MIOARA-DANIELA
8.10
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII "S.P.BARCIANU" RASINARI
admis
x11
GR.SC.EC.ADM."G.BARITIU" SIBIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
34
ALDEA C. IOANA CRISTINA
6.76
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII NR 3 COPSA MICA
admis
x73
SCOALA NATIONALA DE GAZ MEDIAS
Comert si servicii
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
35
ALDEA E. DAN ANDREI
6.58
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII NR 13 SIBIU
admis
x18
COL.TEH.TEXTIL SIBIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
36
ALDEA G. ANDREEA
7.58
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII NR 20 SIBIU
admis
xx1
COL.AGRICOL "D.P.BARCIANU" SIBIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
37
ALDEA I. MIHAELA-MARIA
8.39
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII NR 25 SIBIU
admis
120
LIC.TEOR."C.NOICA" SIBIU
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
38
ALDEA T. MARIA-CRISTINA
7.20
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII VURPAR
admis
x18
COL.TEH.TEXTIL SIBIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
39
ALDEA V. CIPRIAN
7.80
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII NR 4 MEDIAS
admis
109
LIC.TEOR."AXENTE SEVER" MEDIAS
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
40
ALEMAN D. ALEXANDRA MIRIAM
8.60
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII "H.OBERTH" MEDIAS
admis
x71
SCOALA NATIONALA DE GAZ MEDIAS
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
41
ALEMAN V. SIMONA
9.65
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII NR 13 SIBIU
admis
x93
COLEGIUL NATIONAL "GH LAZAR" SIBIU
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
42
ALEXANDRU E. ROBERT SEBASTIAN
6.52
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII NR 8 MEDIAS
admis
x64
GR.SC.CONSTRUCTII DE MASINI MEDIAS
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
43
ALEXANDRU F. DIANA-ELENA
8.70
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII NR 10 SIBIU
admis
x94
COLEGIUL NATIONAL "GH LAZAR" SIBIU
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
44
ALEXANDRU G. MIHAI
8.12
SIBIU
COL.PEDAGOGIC "A.SAGUNA" SIBIU
admis
x11
GR.SC.EC.ADM."G.BARITIU" SIBIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
45
ALEXANDRU V. BIANCA MARIA
7.42
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII NR 16 SIBIU
admis
xx1
COL.AGRICOL "D.P.BARCIANU" SIBIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
46
ALEXE C. ANAMARIA KAROLINE
8.58
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII NR 15 SIBIU
admis
114
LIC.TEOR."O.GOGA" SIBIU
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
47
ALEXE I. ADINA
8.48
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII NR 4 MEDIAS
admis
106
LIC.TEOR."ST L ROTH" MEDIAS
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
48
ALIGICA B. MARIAN DUMITRU
6.16
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII NR 1 CISNADIE
admis
x12
GR.SC.EC.ADM."G.BARITIU" SIBIU
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
49
ALISIE E. MIHAI VALERIU
8.62
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII CRISTIAN
admis
x33
GR.SC.ENERGETIC SIBIU
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
50
ALUAS N. COSMIN NICOLAE
7.21
SIBIU
SC.CU CLS I-VIII NR 15 SIBIU
admis
x29
GR.SC.CONSTR.MAS."INDEPENDENTA" SIBIU
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
Home|Pagina urmatoare>>|