Rezultatele repartizării în județul PRAHOVA
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
ABABEI G. ADRIAN NICOLAE
6.13
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "I.A.BASARABESCU" PLOIEST
admis
x39
GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI
Electric
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
2
ACHELARITEI A. MARIUS-DOREL
6.72
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII POIANA CAMPINA
admis
107
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL CIMPINA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
3
ACHELARITEI A. MIHAELA MONICA
8.46
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII POIANA CAMPINA
admis
x17
LICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTI
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
4
ACHIM D. ELENA ANDREEA
6.13
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII PREDEAL-SARARI
admis
106
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL CIMPINA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant seral
Limba romana
5
ADAFINI G. CORNEL IONUT
6.31
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 12 PLOIESTI
admis
x33
COLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTI
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
6
ADAM A. GINA CRISTINA
9.22
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 15 PLOIESTI
admis
xx1
COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
7
ADAM D. CRISTINA PAULA
8.46
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "I.A.BASARABESCU" PLOIEST
admis
x15
LICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
8
ADAM G. NICOLETA
7.69
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII HOMORICIU IZVOARELE
admis
158
COLEGIUL "NICOLAE IORGA" VALENII DE MUNTE
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
9
ADAM I. NICOLETA DENISA
7.95
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 20 PLOIESTI
admis
x30
COLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
10
ADAM S. ELENA ANDREEA
6.55
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 PLOIESTI
admis
x85
GR.SC. INDUSTRIA STICLEI BOLDESTI-SCAIENI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
11
ADET C. ANDREEA CRISTINA
6.22
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTUL ANDREI" PLOIESTI
admis
181
GRUPUL SCOLAR AGRICOL VALEA CALUGAREASCA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
12
ADET I. ANA MARIA
6.32
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 VALENII DE MUNTE
admis
162
GR.SC. AGROMONTAN VALENII DE MUNTE
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
13
ADLEVAK I. ADRIANA-FLORINA
9.15
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 CAMPINA
admis
102
COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE GRIGORESCU" CIMPINA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
14
AGACHI N. CRISTINA MIHAELA
8.84
PRAHOVA
GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIEST
admis
x15
LICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
15
AIONITOAE E. FLORIN CATALIN
8.45
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 PLOIESTI
admis
x31
COLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
16
AIRINEI N. DANIELA CRISTINA
8.59
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 29 PLOIESTI
admis
x74
COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
17
AIRINEI V. MARIAN
7.24
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "ELENA DOAMNA" PLOIESTI
admis
x38
GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
18
ALBERT P. ADRIAN
5.56
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "CONSTANTIN STERE" BUCOV
admis
x97
GRUPUL SCOLAR BUSTENI
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
19
ALBINA R. CORNELIA
7.56
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 URLATI
admis
154
LICEUL TEORETIC URLATI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
20
ALBU -. COSTIN IONUT
7.40
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII BLEJOI
admis
x38
GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
21
ALBU -. IONUT ROMEO
7.10
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII BLEJOI
admis
x50
GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA PLOIESTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
22
ALBU C. ELENA MIRELA
7.46
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII LOLOIASCA TOMSANI
admis
x42
COLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
23
ALBU C. MIHAI
6.82
PRAHOVA
SCOALA CU CALSELE I-VIII NR. 7 PLOIESTI
admis
x40
GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
24
ALBU C. VALENTIN-VALERIU
6.47
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "MATEI BASARAB" PLOIESTI
admis
x78
GRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTI
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
25
ALBU D. MADALINA FLORENTINA
8.43
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 BURIAS PERIS
admis
x28
LICEUL PEDAGOGIC PLOIESTI
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
26
ALBU G. LAVINIA GEORGIANA
8.46
PRAHOVA
COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE IORGA" VALENII DE MUNTE
admis
156
COLEGIUL "NICOLAE IORGA" VALENII DE MUNTE
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
27
ALBU M. ELENA
6.01
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICOLAE SIMACHE" PLOIEST
admis
x33
COLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTI
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
28
ALBU M. ELENA
6.22
PRAHOVA
GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI
admis
106
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL CIMPINA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant seral
Limba romana
29
ALBULESCU G. GABRIELA-MADALINA
6.78
PRAHOVA
GRUPUL SCOLAR "CONSTANTIN CANTACUZINO" BAICOI
admis
120
GRUPUL SCOLAR FORESTIER CIMPINA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
30
ALBULESCU N. CATALINA IOANA
7.71
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII MAGURENI
admis
117
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CIMPINA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
31
ALBULESCU T. ANDREEA GEORGIANA
7.33
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 BAICOI
admis
121
GRUPUL SCOLAR FORESTIER CIMPINA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
32
ALDEA A. ALEXANDRU MARIAN
6.46
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII BERCENI
admis
x78
GRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTI
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
33
ALDEA A. MARIUS VASILE
7.54
PRAHOVA
LICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU" BREAZA
admis
x92
LICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU" BREAZA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
34
ALDEA A. STEFANIA VIRGINIA
9.13
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTUL VASILE" PLOIESTI
admis
xx1
COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
35
ALDEA C. ANDREEA LAVINIA
7.38
PRAHOVA
LICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU" BREAZA
admis
x92
LICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU" BREAZA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
36
ALDEA C. SORIN
7.71
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 CAMPINA
admis
117
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CIMPINA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
37
ALDEA D. MARIAN LUCIAN
5.92
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII PLOPENI
admis
122
GRUPUL SCOLAR FORESTIER CIMPINA
Fabricarea prod.din lemn
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
38
ALDEA G. TEODORA GEORGIANA
8.29
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "GEORGE ENESCU" SINAIA
admis
142
COLEGIUL "MIHAIL CANTACUZINO" SINAIA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
39
ALDEA I. LIVIU CONSTANTIN
6.25
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII COCORASTII COLT MANESTI
admis
113
GRUPUL SCOLAR CONSTRUCTII MASINI CAMPINA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
40
ALDEA I. MARIA
7.03
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII BRATASANCA FILIPESTII DE
admis
174
LICEUL TEORETIC FILIPESTII DE PADURE
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
41
ALDEA I. OLGA
9.83
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII SECARIA
admis
xx1
COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
42
ALDEA S. GEORGIANA
7.00
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 15 PLOIESTI
admis
x62
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "1 MAI" PLOIESTI
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant seral
Limba romana
43
ALDESCU I. IOANA
7.47
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "GEORGE ENESCU" SINAIA
admis
x94
GRUPUL SCOLAR BUSTENI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
44
ALDESCU V. MARIA-VALENTINA
8.84
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 CAMPINA
admis
104
COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE GRIGORESCU" CIMPINA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
45
ALECSE P. MONICA FLORINA
6.90
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII FULGA DE SUS
admis
130
GRUPUL SCOLAR AGRICOL MIZIL
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
46
ALECU D. BOGDAN CATALIN
7.19
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "HENRI MATHIAS BERTHELOT"
admis
x63
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "1 MAI" PLOIESTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
47
ALECU G. ANCA RALUCA
7.14
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTA VINERI" PLOIESTI
admis
x38
GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
48
ALECU G. GRATIELA ELENA
7.08
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 TELEGA
admis
120
GRUPUL SCOLAR FORESTIER CIMPINA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
49
ALECU T. FLORIN
8.46
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "MIHAI VODA" PLEASA BUCOV
admis
x74
COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
50
ALECU V. GIORGIA MIHAELA
9.06
PRAHOVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII RIFOV
admis
xx9
COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
Home|Pagina urmatoare>>|