Rezultatele repartizării în județul OLT
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
AANEI V. CLAUDIU ILIUTA
7.86
OLT
LICEUL TEORETIC VALENI
admis
x88
LICEUL VALENI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
2
ABAGIU G. CRISTI DANIEL
8.30
OLT
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA
admis
101
COLEGIUL ECONOMIC "P.S.AURELIAN" SLATINA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
3
ABAGIU I. GHEORGHE-CLAUDIU
7.51
OLT
SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII ZORLEASCA
admis
x77
GRUPUL SC.INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI SLATINA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
4
ACHIM I. TEODORA
8.93
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII CALAN
admis
x17
COLEGIUL NATIONAL "IONITA ASAN" CARACAL
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
5
ACHIM M. CRISTINA
6.34
OLT
LICEUL TEORETIC "T. VLADIMIRESCU" DRAGANESTI-OLT
admis
x40
COLEGIUL NATIONAL AGRICOL "CAROL I" SLATINA
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
6
ACREALA F. CATALIN IONUT
8.11
OLT
SCOALA GENERALA NR 3 CU CLASELE I-VIII CORABIA
admis
x25
COLEGIUL NATIONAL "A.I.CUZA" CORABIA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
7
ADAM P. EMIL MIHAIL
8.56
OLT
SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII BABICIU
admis
x17
COLEGIUL NATIONAL "IONITA ASAN" CARACAL
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
8
ADAM P. FLORENTIN RADUCU
8.11
OLT
SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII BABICIU
admis
x20
COLEGIUL NATIONAL "IONITA ASAN" CARACAL
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
9
AGARLITA M. VERONICA
8.46
OLT
SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII NR.1 IANCU JIANU
admis
x90
LICEUL TEORETIC IANCU JIANU
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
10
AGRIGOROAE G. SMARANDITA
6.45
OLT
SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII PIATRA-SAT
admis
x38
COLEGIUL NATIONAL AGRICOL "CAROL I" SLATINA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
11
AGURIDAN F. ALEXANDRA DANIELA
6.82
OLT
SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII GROJDIBODU
admis
x42
GRUPUL SCOLAR AGRICOL CORABIA
Comert si servicii
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
12
AILINCEI P. IULIANA ANDREEA
6.45
OLT
SCOALA GENERALA NR 2 CU CLASELE I-VIII CARACAL
admis
x46
COLEGIUL AGRICOL "DIMITRIE PETRESCU" CARACAL
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
13
AIONESEI V. FLORIN
6.52
OLT
SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII DEVESELU
admis
x74
GRUPUL SC.INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CARACAL
Electric
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
14
AIPU P. ANDREEA
7.48
OLT
SCOALA GENERALA NR 4 CU CLASELE I-VIII CORABIA
admis
x41
GRUPUL SCOLAR AGRICOL CORABIA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
15
ALBASTROIU BENEGUI T. NICOLAE MARIAN
7.59
OLT
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI BALS
admis
x65
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI BALS
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
16
ALBASTROIU C. MIHAI ALEXANDRU
8.70
OLT
SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII DOBRICENI
admis
x51
LICEUL TEORETIC BALS
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
17
ALBASTROIU I. IULIAN MARIAN
5.93
OLT
SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII JITARU
admis
x63
GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
18
ALBASTROIU V. MIHAI
6.30
OLT
SCOALA GENERALA NR 7 CU CLASELE I-VIII SLATINA
admis
103
COLEGIUL ECONOMIC "P.S.AURELIAN" SLATINA
Comert si servicii
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
19
ALBU A. OPRICA ADRIAN
5.84
OLT
SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII BABICIU
admis
x47
COLEGIUL AGRICOL "DIMITRIE PETRESCU" CARACAL
Electric
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
20
ALBU C. CARMEN FLORIANA
6.75
OLT
SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII ORLEA
admis
x42
GRUPUL SCOLAR AGRICOL CORABIA
Comert si servicii
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
21
ALBU F. SILVIA-FLORENTINA
6.62
OLT
SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII DRANOVATU
admis
x38
COLEGIUL NATIONAL AGRICOL "CAROL I" SLATINA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
22
ALBU M. MARIAN
7.14
OLT
COLEGIUL NATIONAL "RADU GRECEANU" SLATINA
admis
x77
GRUPUL SC.INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI SLATINA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
23
ALBU T. OVIDIU MIHAI
9.20
OLT
COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL "N.TITULESCU" SLATINA
admis
xx2
COLEGIUL NATIONAL "RADU GRECEANU" SLATINA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
24
ALBULESCU I. FLORIN
7.27
OLT
LICEUL TEORETIC IANCU JIANU
admis
x91
LICEUL TEORETIC IANCU JIANU
Industrie
Ucenici
Invatamant de zi
Limba romana
25
ALDEA G. CRISTIAN
8.68
OLT
SCOALA GEN.CU CLS.I-VIII "GEORGE POBORAN" SLATINA
admis
x77
GRUPUL SC.INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI SLATINA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
26
ALDEA M. SILVIU ADRIAN
8.49
OLT
SCOALA CU CLASELE I-VIII SCARISOARA
admis
x17
COLEGIUL NATIONAL "IONITA ASAN" CARACAL
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
27
ALDEA P. VALENTIN
6.69
OLT
SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII COMANCA
admis
x46
COLEGIUL AGRICOL "DIMITRIE PETRESCU" CARACAL
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
28
ALECSANDRU M. GELU
8.48
OLT
SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII CRIMPOIA
admis
xx7
COLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
29
ALECU C. CORINA
6.64
OLT
SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII DOBRUN
admis
x75
GRUPUL SC.INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CARACAL
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
30
ALECU I. LAURA FLORENTINA
6.93
OLT
SCOALA GEN.CU CLS.I-VIII NR 11 "C.BRINCOVEANU"
admis
102
COLEGIUL ECONOMIC "P.S.AURELIAN" SLATINA
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
31
ALECU M. STEFAN IONUT
6.21
OLT
SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII MARGARITESTI
admis
x38
COLEGIUL NATIONAL AGRICOL "CAROL I" SLATINA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
32
ALECU M. TITI
6.25
OLT
SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII DOBRUN
admis
x57
GRUPUL SCOLAR AGRICOL BALS
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
33
ALEXANDRESCU A. IONEL-VIOREL
9.06
OLT
SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII N.TITULESCU
admis
xx2
COLEGIUL NATIONAL "RADU GRECEANU" SLATINA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
34
ALEXANDRU C. IONUT CRISTIAN
8.35
OLT
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA
admis
x84
COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL "N.TITULESCU" SLATINA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
35
ALEXANDRU COJOC I. CRISTIAN GEORGE
8.62
OLT
SCOALA GENERALA CLASELE I-VIII URSA COM.GIRCOV
admis
x23
COLEGIUL NATIONAL "A.I.CUZA" CORABIA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
36
ALEXANDRU D. SORIN
6.27
OLT
SCOALA GENERALA "GH.MAGHERU" NR 5 CARACAL
admis
x47
COLEGIUL AGRICOL "DIMITRIE PETRESCU" CARACAL
Electric
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
37
ALEXANDRU G. ALINA ELENA
7.49
VALCEA
SCOALA MOLOGESTI
admis
x90
LICEUL TEORETIC IANCU JIANU
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
38
ALEXANDRU I. ANCA-MARIA
7.65
OLT
SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII CRIMPOIA
admis
101
COLEGIUL ECONOMIC "P.S.AURELIAN" SLATINA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
39
ALEXANDRU I. MARIAN IONUT
5.97
OLT
COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL "N.TITULESCU" SLATINA
admis
x35
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL METALURGIC SLATINA
Electric
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
40
ALEXANDRU M. MARIA-MARINELA
7.51
OLT
SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII DEVESELU
admis
x72
GRUPUL SC.INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CARACAL
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
41
ALEXANDRU V. LIVIU-BOGDAN
8.50
OLT
SCOALA GEN.CU CLS.I-VIII "GEORGE POBORAN" SLATINA
admis
x85
COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL "N.TITULESCU" SLATINA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
42
ALEXE A. MIHAELA
8.02
OLT
SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII STOBORASTI
admis
xx8
COLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
43
ALEXE D. ION IULIAN
7.74
OLT
SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII CRUSOVU
respins
44
ALEXE I. ANA MARIA
7.00
OLT
SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII TUFENI
admis
116
SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII TUFENI
Mica industrie
Ucenici
Invatamant de zi
Limba romana
45
ALEXE I. TANTA-MARIA
8.41
OLT
SCOALA GENERALA NR 7 CU CLASELE I-VIII SLATINA
admis
x85
COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL "N.TITULESCU" SLATINA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
46
ALEXE M. GEORGE FLORIN
6.09
OLT
SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII ICOANA
admis
116
SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII TUFENI
Mica industrie
Ucenici
Invatamant de zi
Limba romana
47
ALEXIE D. FLORIN IONUT
8.08
OLT
SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII LEOTESTI
admis
x65
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI BALS
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
48
ALEXIE I. SIMONA ISABELA
8.93
OLT
SCOALA GEN.CU CLS.I-VIII NR 11 "C.BRINCOVEANU"
admis
xx4
COLEGIUL NATIONAL "RADU GRECEANU" SLATINA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
49
ALEXIE P. PETRINA-CATALINA
8.92
OLT
SCOALA GENERALA CLASELE I VIII NR 7 CARACAL
admis
x96
LICEUL TEORETIC "MIHAI VITEAZUL" CARACAL
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
50
ALUNGULESE V. ANCA LOREDANA
9.30
OLT
SCOALA GEN.CU CLS.I-VIII NR 11 "C.BRINCOVEANU"
admis
xx2
COLEGIUL NATIONAL "RADU GRECEANU" SLATINA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
Home|Pagina urmatoare>>|