Rezultatele repartizării în județul MURES
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
ABRAHAM V. ANNAMARIA
7.53
MURES
GRUP SCOLAR SARMASU
admis
x58
GRUP SCOLAR SARMASU
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
2
ABRAN S. MAGDOLNA NOEMI
6.35
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR 16 TG MURES
admis
x71
GRUP SCOLAR "C. BRANCUSI" TG-MURES
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
3
ABUTNARITA I. OVIDIU IOAN
7.27
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR 17 TG MURES
admis
122
GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA TG MURES
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
4
ACS I. SZABOLCS
7.19
MURES
GIMNAZIUL "TRAIAN" TIRNAVENI
admis
x44
LICEUL TEORETIC TIRNAVENI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
5
ACS J. VALERIA ERZSEBET
8.08
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR 02 TG MURES
admis
xx9
LICEUL TEORETIC "BOLYAI FARKAS" TG MURES
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
6
ACZEL FRIDRICH E. ZSUZSANNA
8.11
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR 10 TG MURES
admis
xx7
LICEUL TEORETIC "BOLYAI FARKAS" TG MURES
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
7
ADAM G. DANIELA
5.67
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR 06 SIGHISOARA
admis
100
GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA
Comert si servicii
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
8
ADAM I. MARIA IOANA
8.38
MURES
GIMNAZIUL DE STAT "AVRAM IANCU" TIRNAVENI
admis
x48
LICEUL TEORETIC TIRNAVENI
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
9
ADAM Z. BARNA
6.59
MURES
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV TG-MURES
admis
185
GRUP SCOLAR "GH. SINCAI" TG. MURES
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba maghiara
10
ADAMESCU D. ANDREEA-MARIA
7.89
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR 07 TG MURES
admis
x67
LICEUL PEDAGOGIC "MIHAI EMINESCU" TG MURES
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
11
ADAMOSI A. ANAMARIA TIMEA
6.38
MURES
GIMNAZIUL DE STAT "ZAHARIA BOIU" SIGHISOARA
admis
x18
LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE" SIGHISOARA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
12
ADAMOSI I. EMOKE
7.35
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR 03 TG MURES
admis
121
GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA TG MURES
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
13
ADORJAN J. LORAND TIBOR
8.61
MURES
LICEUL TEORETIC BAND
admis
xx6
LICEUL TEORETIC "BOLYAI FARKAS" TG MURES
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
14
ADORJANI E. ZSUZSANNA
8.25
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII MIERCUREA NIRAJUL
admis
x53
GRUP SCOLAR MIERCUREA NIRAJULUI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
15
ADORJANI G. KATALIN
7.71
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NEAUA
admis
129
GRUP SCOLAR FORESTIER SOVATA
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
16
ADORJANI Z. ZOLTAN
6.72
MURES
SCOALA GENERALA "C. ROMANU-VIVU" SANG. DE MURES
admis
181
GRUP SCOLAR "GH. SINCAI" TG. MURES
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
17
AGOSTON F. FERENCZ
6.31
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR 02 SOVATA
admis
132
GRUP SCOLAR FORESTIER SOVATA
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba maghiara
18
AILENEI V. IZABELLA
7.81
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR 01 TG MURES
admis
172
GRUP SCOLAR "GHEORGHE MARINESCU" TG-MURES
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
19
AIRINEI C. CIPRIAN
6.81
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII BOGATA
admis
122
GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA TG MURES
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
20
AIRINEI I. LILIANA CODRUTA
6.27
MURES
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "VASILE NETEA" DEDA
admis
x51
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "VASILE NETEA" DEDA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
21
AIRINEI V. VASILE ADRIAN
7.56
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII BISTRA MURESULUI
admis
x50
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "VASILE NETEA" DEDA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
22
AKNAI F. ANA MARIA
6.33
MURES
GIMNAZIUL " VASILE MOLDOVAN" TIRNAVENI
admis
161
GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA TIRNAVENI
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
23
ALBERT I. ERHARD TIMOT
6.26
MURES
GIMNAZIUL DE STAT "A. MOSORA" SIGHISOARA
admis
x18
LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE" SIGHISOARA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
24
ALBERT K. SZILARD CSABA
7.38
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR 17 TG MURES
admis
163
GRUP SCOLAR "TRAIAN VUIA" TG MURES
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
25
ALBERT L. LEVENTE
6.20
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR 01 TG MURES
admis
110
GRUP SCOLAR ECONOMIC AD-TIV SI DE SERVICII TG MURE
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
26
ALBERT S. DANIEL
5.95
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII SARMASEL
admis
x59
GRUP SCOLAR SARMASU
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
27
ALBU A. GHEORGHE NELU
6.11
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII RUSII-MUNTI
admis
x50
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "VASILE NETEA" DEDA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
28
ALBU D. LUCIAN DOREL
6.33
MURES
GIMNAZIUL " VASILE MOLDOVAN" TIRNAVENI
admis
119
SCOALA PROFESIONALA C-TIN BRANCUSI TIRNAVENI
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
29
ALBU L. LORAND LASZLO
8.06
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR 18 TIRGU MURES
admis
xx7
LICEUL TEORETIC "BOLYAI FARKAS" TG MURES
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
30
ALBU T. ANCA SIMONA
7.25
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII CUCI
admis
x82
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL IERNUT
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
31
ALBU T. TEODORA GABRIELA
6.67
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII CUCI
admis
105
GRUP SCOLAR AGRICOL TG MURES
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
32
ALBUT T. ALIN ANDREI
6.58
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII RUSII-MUNTI
admis
149
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "PETRU MAIOR" REGHIN
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
33
ALDEA E. EMIL
7.54
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR 03 TG MURES
admis
183
GRUP SCOLAR "GH. SINCAI" TG. MURES
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
34
ALDEA E. RADU
8.67
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR 03 SIGHISOARA
admis
x24
LICEUL TEORETIC "JOSEPH HALTRICH" SIGHISOARA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
35
ALDEA M. EMILIA ETELKA
6.48
MURES
GIMNAZIUL DE STAT "A. MOSORA" SIGHISOARA
admis
x18
LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE" SIGHISOARA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
36
ALEC C. IONUT
6.37
MURES
GIMNAZIUL "TRAIAN" TIRNAVENI
admis
161
GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA TIRNAVENI
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
37
ALEXA C. RAUL ALEXANDRU
6.99
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR 03 TG MURES
admis
183
GRUP SCOLAR "GH. SINCAI" TG. MURES
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
38
ALEXA G. ALINA MARIANA
7.51
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII DANES
admis
x99
GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
39
ALEXA I. LENUTA MARTA
7.11
MURES
GIMNAZIUL DE STAT "O. GOGA" SIGHISOARA
admis
x99
GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
40
ALEXA M. CALIN OVIDIU
6.51
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR 03 REGHIN
admis
x92
GRUP SCOLAR SILVIC GURGHIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
41
ALEXANDRU P. ANAMARIA
8.38
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR 08 TG MURES
admis
154
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "ELECTROMURES" TG MURES
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
42
ALIOANII V. VASILE RADU
7.19
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR 03 SIGHISOARA
admis
x99
GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
43
ALMASAN A. CLAUDIA IRINA
6.56
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR 03 SIGHISOARA
admis
167
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
44
ALMASAN I. MARIUS
8.45
MURES
GIMNAZIUL "MIHAI VITEAZU" TG. MURES
admis
109
GRUP SCOLAR ECONOMIC AD-TIV SI DE SERVICII TG MURE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
45
ALMASAN S. CAMELIA
7.38
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR 11 TG MURES
admis
105
GRUP SCOLAR AGRICOL TG MURES
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
46
ALUAS I. IOSIF DOMI
7.95
MURES
GRUP SCOLAR SARMASU
admis
x57
GRUP SCOLAR SARMASU
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
47
AMBRUS E. IOANA
6.20
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR 02 LUDUS
admis
x32
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
48
ANA D. LAVINIA IOANA
8.76
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR 01 SIGHISOARA
admis
x26
LICEUL TEORETIC "JOSEPH HALTRICH" SIGHISOARA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
49
ANCA I. ILARIE ANDREI
5.51
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII SOLOVASTRU
admis
149
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "PETRU MAIOR" REGHIN
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
50
ANDONE V. ADINA ADRIANA
8.71
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII SANCRAIU DE MURES
admis
x14
COLEGIUL NATIONAL "UNIREA"TG MURES
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
Home|Pagina urmatoare>>|