Rezultatele repartizării în județul MARAMURES
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
ABRIHAN V. ANCA IULIA
8.02
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII SISESTI
admis
xx2
COLEGIUL ECONOMIC "NICOLAE TITULESCU" BAIA MARE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
2
ABRUDAN D. OANA ADELA
8.63
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII GARDANI
admis
x49
COLEGIUL NATIONAL "VASILE LUCACIU" BAIA MARE
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
3
ABRUDAN I. DANIEL FLORIN
6.71
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.5 BAIA MARE
admis
x30
GRUPUL SCOLAR TEHNIC BAIA MARE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
4
ACHIM A. ANDREA DUMITRITA
7.51
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SEINI
admis
104
GRUP SCOLAR SEINI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
5
ACHIM A. OVIDIU MARIAN
6.63
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII "IOAN POPESCU DE COAS" CO
admis
xx3
COLEGIUL ECONOMIC "NICOLAE TITULESCU" BAIA MARE
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
6
ACHIM I. IULIAN IOAN
7.51
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII BUCIUMI
admis
107
GRUPUL SCOLAR "IOAN BUTEANU" SOMCUTA MARE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
7
ACHIM I. LIVIAN GHEORGHE
7.48
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII BUCIUMI
admis
107
GRUPUL SCOLAR "IOAN BUTEANU" SOMCUTA MARE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
8
ACHIM I. RAMONA IOSEFINA
8.77
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII "ALEXANDRU IVASIUC" BAIA
admis
x51
COLEGIUL NATIONAL "VASILE LUCACIU" BAIA MARE
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
9
ACHIM T. ANDRADA OANA
7.55
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 BAIA MARE
admis
xx5
COLEGIUL NATIONAL TEHNIC "ANGHEL SALIGNY" BAIA MAR
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
10
ACHIM V. DANIELA
7.87
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.18 BAIA MARE
admis
x55
LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA" BAIA MARE
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
11
ACIUAN L. BOGDAN FLORIN
5.93
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICOLAE IORGA" BAIA MARE
admis
x26
GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA BAIA MARE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
12
ACZBERGER S. ROLAND FRANCISC
7.16
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 VISEU DE SUS
admis
x15
GRUPUL SCOLAR "C.D. NENITESCU" BAIA MARE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
13
ADAVIDOAIE M. PETRU FLORIN
6.20
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.10 SIGHETU MARMATIEI
admis
x69
GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SI
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
14
AELENEI M. ANDREIA
8.39
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 CAVNIC
admis
x94
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CAVNIC
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
15
AFTAN I. SIMONA MARIA
7.97
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII HIDEAGA
admis
x19
GRUPUL SCOLAR "GEORGE BARITIU" BAIA MARE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
16
AGAVRILOAE I. ALEXANDRU
8.53
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.9 BORSA
admis
x85
GRUPUL SCOLAR BORSA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
17
AIZERT T. EDUARD ATTILA
8.44
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII CIMPULUNG LA TISA
admis
114
LICEUL TEORETIC MAGHIAR "LOEWEY CLARA" SIGHETU M
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
18
ALB I. LAVINIA ELENA
7.87
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.6 SIGHETU MARMATIEI
admis
x59
GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
19
ALBICIUC V. NATALIA PAULINA
6.33
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII COSTIUI
respins
20
ALBU V. DANIELA ALEXANDRA
8.28
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 SIGHETU MARMATIEI
admis
x75
COLEGIUL NATIONAL "DRAGOS VODA" SIGHETU MARMATIEI
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
21
ALENYUK I. ZSOLT
7.59
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII "GEORGE COSBUC" SIGHETU
admis
114
LICEUL TEORETIC MAGHIAR "LOEWEY CLARA" SIGHETU M
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
22
ALEXE E. ANCA EUGENIA
6.38
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII CIOCOTIS
admis
xx3
COLEGIUL ECONOMIC "NICOLAE TITULESCU" BAIA MARE
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
23
ALVARI P. ALEXANDRU CIPRIAN
8.01
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.12 BAIA MARE
admis
x19
GRUPUL SCOLAR "GEORGE BARITIU" BAIA MARE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
24
AMBUDAN V. IOAN CRISTIAN
7.38
SATU-MARE
SCOALA GENERALA LIPAU
admis
104
GRUP SCOLAR SEINI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
25
AMIHAESEI M. DIA ANDRADA
8.63
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII "GEORGE COSBUC" SIGHETU
admis
x72
COLEGIUL NATIONAL "DRAGOS VODA" SIGHETU MARMATIEI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
26
ANANIA M. MONICA
8.00
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.5 SIGHETU MARMATIEI
admis
x64
GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
27
ANDERCAU L. IULIAN
6.59
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICHITA STANESCU" BAIA M
admis
x21
GRUPUL SCOLAR "GHEORGHE LAZAR" BAIA MARE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
28
ANDOR G. GICU DAMIEL
7.18
SATU-MARE
SCOALA GENERALA BIRSAUL DE SUS
admis
xx5
COLEGIUL NATIONAL TEHNIC "ANGHEL SALIGNY" BAIA MAR
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
29
ANDOR G. IOANA GABRIELA
7.61
MARAMURES
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR
admis
x15
GRUPUL SCOLAR "C.D. NENITESCU" BAIA MARE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
30
ANDOR G. RALUCA GABRIELA
7.77
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII "ALEXANDRU IVASIUC" BAIA
admis
x19
GRUPUL SCOLAR "GEORGE BARITIU" BAIA MARE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
31
ANDORFI T. BOGLARKA ESZTER
7.65
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII "GEORGE COSBUC" SIGHETU
admis
114
LICEUL TEORETIC MAGHIAR "LOEWEY CLARA" SIGHETU M
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
32
ANDRAS G. CRISTINA
7.09
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII VADU IZEI
admis
x69
GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SI
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
33
ANDRAS I. VASILE
6.61
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII BOGDAN VODA
admis
xx6
COLEGIUL NATIONAL TEHNIC "ANGHEL SALIGNY" BAIA MAR
Constructii si lucr.publ.
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
34
ANDRAS S. ANDREI VLAD
7.71
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICOLAE IORGA" BAIA MARE
admis
x19
GRUPUL SCOLAR "GEORGE BARITIU" BAIA MARE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
35
ANDREAN S. ADRIANA MARIA
8.10
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII "ALEXANDRU IVASIUC" BAIA
admis
x55
LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA" BAIA MARE
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
36
ANDRECA G. GHEORGHE ADRIAN
6.63
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 VISEU DE SUS
admis
x30
GRUPUL SCOLAR TEHNIC BAIA MARE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
37
ANDRECA I. NITA FLORENTINA
7.58
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 VISEU DE SUS
admis
102
LICEUL TEORETIC "BOGDAN VODA" VISEU DE SUS
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
38
ANDRECA V. IOAN
6.23
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 VISEU DE SUS
admis
123
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.7 VISEU DE SUS
Industrie
Ucenici
Invatamant de zi
Limba romana
39
ANDREICA A. ANDREEA ALINA
7.06
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII "ALEXANDRU IVASIUC" BAIA
admis
x26
GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA BAIA MARE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
40
ANDREICA G. DORINA MARIA
7.56
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 VISEU DE SUS
admis
102
LICEUL TEORETIC "BOGDAN VODA" VISEU DE SUS
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
41
ANDREICA G. FLORINA
7.85
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 VISEU DE SUS
admis
102
LICEUL TEORETIC "BOGDAN VODA" VISEU DE SUS
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
42
ANDREICA G. GAVRILA
6.81
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.7 VISEU DE SUS
admis
x60
GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI
Fabricarea prod.din lemn
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
43
ANDREICA G. GEORGE SORIN
8.81
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 VISEU DE SUS
admis
101
LICEUL TEORETIC "BOGDAN VODA" VISEU DE SUS
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
44
ANDREICA G. GEORGETA MARICICA
8.39
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.7 VISEU DE SUS
admis
103
LICEUL TEORETIC "BOGDAN VODA" VISEU DE SUS
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
45
ANDREICA G. IOAN
8.90
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 VISEU DE SUS
admis
101
LICEUL TEORETIC "BOGDAN VODA" VISEU DE SUS
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
46
ANDREICA G. STEFAN
6.19
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 LEORDINA
admis
x60
GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI
Fabricarea prod.din lemn
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
47
ANDREICA I. ALINA RALUCA
8.48
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 VISEU DE SUS
admis
101
LICEUL TEORETIC "BOGDAN VODA" VISEU DE SUS
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
48
ANDREICA I. ANCA LILIANA
7.43
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 VISEU DE SUS
admis
x21
GRUPUL SCOLAR "GHEORGHE LAZAR" BAIA MARE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
49
ANDREICA I. DANIELA
6.80
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.7 VISEU DE SUS
respins
50
ANDREICA T. CRISTIAN ANDREI
7.08
MARAMURES
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 BAIA MARE
admis
xx5
COLEGIUL NATIONAL TEHNIC "ANGHEL SALIGNY" BAIA MAR
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
Home|Pagina urmatoare>>|