Rezultatele repartizării în județul MEHEDINTI
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
ABAGIU A. ALINA
8.21
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII JIROV
admis
x63
GRUPUL SCOLAR "MATEI BASARAB" STREHAIA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
2
ACASANDREI G. IONEL ALIN
6.85
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII STREHAIA
admis
x62
GRUPUL SCOLAR "MATEI BASARAB" STREHAIA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
3
ACHIM D. CECILIA-ILEANA
6.64
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII GRUIA
admis
x45
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DROBET
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
4
ACHIM E. REBECCA
7.54
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 11 DROBETA TURNU SEVER
admis
xx4
COLEGIUL ECONOMIC "THEODOR COSTESCU" DROBETA-TR SE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
5
ACHIMESCU D. ANDREEA CRISTINA
9.84
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 DROBETA-TR SEVERIN
admis
xx1
COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN" DROBETA-TR SEVERIN
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
6
ACHIMESCU I. ANDREI IONUT
6.20
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 DROBETA-TR SEVERIN
admis
x37
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUTO DROBETA-TURNU SEVER
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
7
ACHIMESCU V. MIHAELA-VASILICA
9.03
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 14 DROBETA TURNU SEVER
admis
xx9
LICEUL TEORETIC "GHEORGHE TITEICA " DR.TR.SEVERIN
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
8
ADAM D. CORINA
7.66
MEHEDINTI
GRUPUL SCOLAR "DOMNUL TUDOR" DR.TR.SEVERIN
admis
x33
GRUPUL SCOLAR "DOMNUL TUDOR" DR.TR.SEVERIN
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
9
ADAM S. MADALIN
8.72
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII STREHAIA
admis
x63
GRUPUL SCOLAR "MATEI BASARAB" STREHAIA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
10
ADASCALITEI C. RADU CONSTANTIN
8.75
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 DROBETA-TR SEVERIN
admis
xx1
COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN" DROBETA-TR SEVERIN
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
11
AGACHI I. BIANCA-MARIA
6.79
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII P F II OSTROVU MARE
admis
x41
GRUPUL SCOLAR "DECEBAL" DROBETA-TR SEVERIN
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
12
AL-BADI N. GHEORGHITA
6.24
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII BRANISTEA
admis
x28
LICEUL TEORETIC CUJMIR
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
13
ALBA M. LILIANA
6.48
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.7 DROBETA-TR SEVERIN
admis
x37
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUTO DROBETA-TURNU SEVER
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
14
ALBASTROIU I. ELENA ROMINA
8.21
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII CORCOVA
admis
x33
GRUPUL SCOLAR "DOMNUL TUDOR" DR.TR.SEVERIN
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
15
ALBICI G. DANIELA FLORENTINA
7.49
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII ROGOVA
admis
x33
GRUPUL SCOLAR "DOMNUL TUDOR" DR.TR.SEVERIN
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
16
ALBISORU-IONASCU I. IULIAN
7.46
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.9 DROBETA-TR SEVERIN
admis
xx4
COLEGIUL ECONOMIC "THEODOR COSTESCU" DROBETA-TR SE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
17
ALBISORU-IONASCU I. MADALIN
7.56
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.9 DROBETA-TR SEVERIN
admis
xx4
COLEGIUL ECONOMIC "THEODOR COSTESCU" DROBETA-TR SE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
18
ALBU M. BOGDAN FLAVIUS
7.97
MEHEDINTI
COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN" DROBETA-TR SEVERIN
admis
x42
GRUPUL SCOLAR "DECEBAL" DROBETA-TR SEVERIN
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
19
ALDEA C. CONSTANTIN
6.50
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII DEVESEL
admis
x37
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUTO DROBETA-TURNU SEVER
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
20
ALDEA C. MARIAN-TIBERIU
6.50
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 14 DROBETA TURNU SEVER
admis
x37
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUTO DROBETA-TURNU SEVER
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
21
ALDEA I. ANDREI EUGEN
5.76
GORJ
SCOALA GENERALA BORASCU
admis
x65
GRUPUL SCOLAR "MATEI BASARAB" STREHAIA
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
22
ALDINI D. MARIAN COSTEL
7.07
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 DROBETA-TR SEVERIN
admis
x42
GRUPUL SCOLAR "DECEBAL" DROBETA-TR SEVERIN
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
23
ALEXANDRONIU T. NICOLETA MIRUNA
7.97
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII SIMIAN
admis
x33
GRUPUL SCOLAR "DOMNUL TUDOR" DR.TR.SEVERIN
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
24
ALEXANDRU C. NICOLAE ANDREI
7.09
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII VOLOIAC
admis
x45
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DROBET
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
25
ALEXANDRU G. MARINA VERGINICA
5.96
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII TIMNA
admis
xx6
COLEGIUL ECONOMIC "THEODOR COSTESCU" DROBETA-TR SE
Comert si servicii
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
26
ALEXANDRU M. MIHAI BOGDAN
9.41
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII ORSOVA
admis
x21
LICEUL TEORETIC " TRAIAN LALESCU" ORSOVA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
27
ALFIRI I. IONUT
7.16
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII JIANA
admis
x37
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUTO DROBETA-TURNU SEVER
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
28
ALMAJANU I. DANIELA GEORGETA
9.29
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII STREHAIA
admis
x63
GRUPUL SCOLAR "MATEI BASARAB" STREHAIA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
29
AMARIEI O. DOINA ANDREEA
9.28
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 DROBETA-TR SEVERIN
admis
xx1
COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN" DROBETA-TR SEVERIN
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
30
AMEGICA I. EUGEN
5.63
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII BRANISTEA
admis
x28
LICEUL TEORETIC CUJMIR
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
31
ANCA G. ELENA-ANDREEA
7.85
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.9 DROBETA-TR SEVERIN
admis
xx8
LICEUL TEORETIC "GHEORGHE TITEICA " DR.TR.SEVERIN
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
32
ANCUTA C. ALEXANDRU
8.70
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 DROBETA-TR SEVERIN
admis
xx8
LICEUL TEORETIC "GHEORGHE TITEICA " DR.TR.SEVERIN
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
33
ANCUTA I. SILVIU VASILE
7.22
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 15 DROBETA TURNU-SEVER
admis
x42
GRUPUL SCOLAR "DECEBAL" DROBETA-TR SEVERIN
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
34
ANDANUTA C. RADU DANIEL
8.11
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII SECU
admis
xx4
COLEGIUL ECONOMIC "THEODOR COSTESCU" DROBETA-TR SE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
35
ANDRECA I. CRISTIAN VALENTIN
9.36
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 DROBETA-TR SEVERIN
admis
xx1
COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN" DROBETA-TR SEVERIN
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
36
ANDREI D. DANIEL
7.44
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 DROBETA-TR SEVERIN
admis
x32
GRUPUL SCOLAR "DOMNUL TUDOR" DR.TR.SEVERIN
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
37
ANDREI E. STEFANIA ZAMINA
7.31
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.9 DROBETA-TR SEVERIN
admis
x42
GRUPUL SCOLAR "DECEBAL" DROBETA-TR SEVERIN
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
38
ANDREI G. RUXANDRA IULIA
7.29
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 DROBETA-TR SEVERIN
admis
xx4
COLEGIUL ECONOMIC "THEODOR COSTESCU" DROBETA-TR SE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
39
ANDREI I. IOAN DORIN
8.62
MEHEDINTI
COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN" DROBETA-TR SEVERIN
admis
xx1
COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN" DROBETA-TR SEVERIN
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
40
ANDREI M. SIMONA IONELIA
5.74
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.7 DROBETA-TR SEVERIN
admis
x47
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DROBET
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
41
ANDREI N. MARIN PAUL
7.27
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII SIMIAN
admis
x42
GRUPUL SCOLAR "DECEBAL" DROBETA-TR SEVERIN
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
42
ANDREI N. RAZVAN
9.08
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.9 DROBETA-TR SEVERIN
admis
x33
GRUPUL SCOLAR "DOMNUL TUDOR" DR.TR.SEVERIN
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
43
ANDREIASI P. CORNEL ILIE
5.39
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII BREZNITA-MOTRU
admis
x62
GRUPUL SCOLAR "MATEI BASARAB" STREHAIA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
44
ANDRITA I. GEORGIANA ADELINA
7.24
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 DROBETA-TR SEVERIN
admis
xx4
COLEGIUL ECONOMIC "THEODOR COSTESCU" DROBETA-TR SE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
45
ANDRITOIU I. IONELA-ADRIANA
5.50
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII PODENI
admis
x58
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE MARINA - ORSOVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
46
ANGHEL D. IONELA SIMONA
6.86
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII BALA
admis
x41
GRUPUL SCOLAR "DECEBAL" DROBETA-TR SEVERIN
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
47
ANGHEL N. ELENA
6.18
MEHEDINTI
LICEUL TEORETIC CUJMIR
admis
x28
LICEUL TEORETIC CUJMIR
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
48
ANGHEL P. IONUT ALIN
6.40
MEHEDINTI
LICEUL TEORETIC CUJMIR
admis
x29
LICEUL TEORETIC CUJMIR
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
49
ANGHELESCU G. GEORGIANA-LOREDANA
9.79
MEHEDINTI
LICEUL TEORETIC "GHEORGHE TITEICA " DR.TR.SEVERIN
admis
xx7
LICEUL TEORETIC "GHEORGHE TITEICA " DR.TR.SEVERIN
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
50
ANGHELESCU N. ANDREI-PETRE
8.11
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 11 DROBETA TURNU SEVER
admis
x10
LICEUL TEORETIC "GHEORGHE TITEICA " DR.TR.SEVERIN
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
Home|Pagina urmatoare>>|