Rezultatele repartizării în județul IASI
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
AANCUTE M. MARIUS
7.93
IASI
SCOALA CU CLASELE I-VIII "I. CANTACUINO" PASCANI
admis
144
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
2
AANCUTEI I. MIHAELA GABRIELA
7.68
IASI
SCOALA CU CLASELE I-VIII "I. CANTACUINO" PASCANI
admis
141
LICEUL "MIRON COSTIN" PASCANI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
3
ABABEI C. ELENA RALUCA
9.02
IASI
SCOALA "STEFAN BARSANESCU" IASI
admis
x27
COLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI" IASI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
4
ABABEI C. IULIANA
7.83
IASI
SCOALA "VASILE CONTA" IASI
admis
x56
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC IASI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
5
ABABEI D. CRISTOR IONUT
8.10
IASI
COLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI" IASI
admis
x66
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "CUZA VODA" IASI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
6
ABABEI G. DANIEL-BOGDAN
5.57
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 IACOBENI
admis
113
GRUP SCOLAR AGRICOL "M. KOGALNICEANU" MIROSLAVA
Industrie alimentara
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
7
ABABEI G. LOREDANA
9.18
IASI
LICEUL "EMIL RACOVITA"IASI
admis
x31
LICEUL "EMIL RACOVITA"IASI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
8
ABABEI I. DRAGOS ANDREI
7.38
IASI
SCOALA "MIRCEA CEL BATRAN" IASI
admis
x73
COLEGIUL "GHEORGHE ASACHI" IASI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
9
ABABEI M. MARCELA ALINA
6.35
IASI
SCOALA CU CLASELE I-VIII VALEA LUPULUI
admis
110
GRUP SCOLAR AGRICOL HOLBOCA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
10
ABABEI V. ALEXANDRA NICOLETA
7.77
IASI
SCOALA "VASILE CONTA" IASI
admis
x65
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "CUZA VODA" IASI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
11
ABABEI V. GABRIELA
7.66
IASI
SCOALA "NICOLAE IORGA" IASI
admis
x59
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "RADU CERNATESCU" IASI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
12
ABAGERIU M. GABRIELA
9.19
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 ALBESTI
admis
xx8
LICEUL "MIHAI EMINESCU" IASI
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
13
ABALASEI S. MARIA
6.63
IASI
SCOALA CU CLASELE I-VIII PODU ILOAIEI
admis
x52
GRUP SCOLAR ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASI
Comert si servicii
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
14
ABETEGEI C. CATALINA ELENA
6.03
IASI
SCOALA CU CLASELE I-VIII "I. CANTACUINO" PASCANI
admis
115
GRUP SCOLAR AGRICOL "H. VASILIU" PODU ILOAIEI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
15
ABU NAHLEH O. OIES
8.60
IASI
LICEUL "MIHAI EMINESCU" IASI
admis
x36
LICEUL "GARABET IBRAILEANU"IASI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
16
ABUNEI C. ELENA ALINA
6.71
IASI
SCOALA "MIHAI CODREANU" IASI
admis
x83
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "DUMITRU MANGERON" IASI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
17
ABUNEI F. ANDREEA MADALINA
7.47
IASI
SCOALA "OTILIA CAZIMIR" IASI
admis
x71
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "C. BRANCUSI" IASI
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
18
ABURCULESEI D. ANDREI
7.61
IASI
SCOALA "BOGDAN PETRICEICU HASDEU" IASI
admis
x53
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
19
ACASANDRE S. RAZVAN VASILE
6.03
IASI
SCOALA "PETRU PONI" IASI
admis
x57
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC IASI
Electric
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
20
ACASANDREI C. ANA MARIA
7.72
IASI
SCOALA CU CLASELE I-VIII "PETRU RARES" HIRLAU
admis
130
LICEUL "STEFAN CEL MARE" HIRLAU
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
21
ACASANDREI C. MARIUS CONSTANTIN
6.60
IASI
LICEUL "MIRON COSTIN" PASCANI
admis
x94
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "NICOLINA" IASI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
22
ACASANDREI S. ANGELA STEFANIA
7.36
IASI
SCOALA "MITROPOLITUL DOSOFTEI" IASI
admis
x51
GRUP SCOLAR ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASI
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
23
ACASANDREI S. EMANUELA ANDREEA
6.47
IASI
SCOALA "MITROPOLITUL DOSOFTEI" IASI
admis
x72
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "C. BRANCUSI" IASI
Fabricarea prod.din lemn
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
24
ACATRINEI A. ANDREI CLAUDIU
7.06
IASI
SCOALA "OTILIA CAZIMIR" IASI
respins
25
ACATRINEI C. ANDREEA
9.40
IASI
SCOALA "GEORGE COSBUC" IASI
admis
xx1
COLEGIUL "NATIONAL" IASI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
26
ACATRINEI G. GABRIELA VERONICA
6.71
IASI
SCOALA "STEFAN CEL MARE" DANCU
respins
27
ACATRINEI M. NICOLETA
6.90
IASI
SCOALA CU CLASELE I-VIII MOSNA
admis
102
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "IOAN C. STEFANESCU" IASI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
28
ACATRINEI M. VALENTIN
7.23
IASI
SCOALA "STEFAN BARSANESCU" IASI
admis
x73
COLEGIUL "GHEORGHE ASACHI" IASI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
29
ACATRINEI P. PETRU
5.99
IASI
SCOALA "DIMITRIE A.STURDZA" IASI
admis
x57
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC IASI
Electric
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
30
ACHIM O. FLORIN NICUSOR
6.86
IASI
SCOALA CU CLASELE I-VIII STROESTI
admis
146
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANI
Comert si servicii
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
31
ACHIREI C. ANCA LOREDANA
6.89
IASI
SCOALA CU CLASELE I-VIII TOMESTI
admis
x94
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "NICOLINA" IASI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
32
ACHIREI C. CIPRIAN CONSTANTIN
5.82
IASI
SCOALA "DIMITRIE A.STURDZA" IASI
admis
x58
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC IASI
Electromecanic
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
33
ACHIREI G. IRINA ANDREEA
7.01
IASI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 COMARNA
admis
x51
GRUP SCOLAR ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASI
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
34
ACHIRICESEI S. ANDREI
7.34
IASI
SCOALA CU CLASELE I-VIII TOMESTI
admis
x56
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC IASI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
35
ACHIRILOAIE C. ROXANA ELENA
7.66
IASI
SCOALA CU CLASELE I-VIII TOMESTI
admis
x64
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "RADU CERNATESCU" IASI
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
36
ACHITEI C. ALINA GABRIELA
5.90
IASI
SCOALA "ION SIMIONESCU" IASI
admis
x57
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC IASI
Electric
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
37
ACHITEI G. RADU GRIGORE
7.28
IASI
SCOALA "VASILE CONTA" IASI
admis
x56
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC IASI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
38
ACHITEI L. RADU COSMIN
8.17
IASI
LICEUL DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL" IASI
admis
x50
GRUP SCOLAR ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
39
ACHOUCH H. ALEXANDRA
8.72
IASI
SCOALA "ION NECULCE" IASI
admis
x14
LICEUL "VASILE ALECSANDRI"IASI
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
40
ACI I. IONELA
6.50
IASI
SCOALA CU CLASELE I-VIII LETCANI
admis
210
GRUPUL SCOLAR ION HOLBAN IASI
Ingrijirea,infrum.,igiena
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
41
ACIOBANITA D. MAGDA GABRIELA
7.42
IASI
SCOALA CU CLASELE I-VIII TRIFESTI
admis
181
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 BIVOLARI
Mica industrie
Ucenici
Invatamant de zi
Limba romana
42
ACIOBANITEI D. ANDREI ADRIAN
6.29
IASI
GRUPUL SCOLAR "ION HOLBAN" IASI
admis
210
GRUPUL SCOLAR ION HOLBAN IASI
Ingrijirea,infrum.,igiena
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
43
ACOSTEOAIEI M. PETRONELA
7.84
IASI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 COSTESTI
admis
x70
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "C. BRANCUSI" IASI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
44
ACOTUNOAEI S. ANCUTA
8.01
IASI
SCOALA CU CLASELE I-VIII "PETRU RARES" HIRLAU
admis
128
LICEUL "STEFAN CEL MARE" HIRLAU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
45
ACRISMARITEI I. IOAN ALEXANDRU
8.06
IASI
SCOALA "STEFAN BARSANESCU" IASI
admis
x50
GRUP SCOLAR ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
46
ACSINTE P. ALINA PETRONELA
7.99
IASI
SCOALA "STEFAN CEL MARE" DANCU
admis
x65
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "CUZA VODA" IASI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
47
ACSINTE V. ALECSANDRA
7.86
IASI
LICEUL "EMIL RACOVITA"IASI
admis
x70
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "C. BRANCUSI" IASI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
48
ACXINTE V. VASILICA BOGDAN
7.94
IASI
SCOALA CU CLASELE I-VIII PRISACANI
admis
x60
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "RADU CERNATESCU" IASI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
49
ADAM A. ANA MARIA
7.67
IASI
SCOALA CU CLASELE I-VIII HOLBOCA
admis
x70
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "C. BRANCUSI" IASI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
50
ADAM D. IULIAN
7.12
IASI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 BUTEA
admis
184
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 BUTEA
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
Home|Pagina urmatoare>>|