Rezultatele repartizării în județul IALOMITA
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
ACATRINEI A. CLAUDIA
6.79
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII URZICENI NR.2
admis
xx2
GRUP SCOLAR AGRICOL 'I.ZOSSIMA' ARMASESTI
Comert si servicii
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
2
ACHIM D. IONUT
6.32
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII URZICENI NR.2
admis
xx1
GRUP SCOLAR AGRICOL 'I.ZOSSIMA' ARMASESTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
3
ACHIM V. ANDREEA MIHAELA
9.00
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII SLOBOZIA NR.3
admis
x61
COLEGIUL NATIONAL 'M.VITEAZUL' SLOBOZIA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
4
ADAM C. GEORGIANA MADALINA
8.36
IALOMITA
LICEUL DE ARTA SLOBOZIA
admis
x62
COLEGIUL NATIONAL 'M.VITEAZUL' SLOBOZIA
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
5
ADAM D. GEORGE
6.02
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII ADINCATA
admis
x44
GRUP SCOLAR 'SF.ECATERINA' URZICENI
Electromecanic
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
6
ADAM E. DENISA MIHAELA
7.60
CALARASI
SCOALA CLASELE I-VIII STEFAN CEL MARE
admis
x20
GRUP SCOLAR CONSTR.CAI FERATE FETESTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
7
ADAM S. MIHAIL
6.85
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII SLOBOZIA NR.2 'SF.ANDREI'
admis
x25
GRUP SCOLAR 'AL.IOAN CUZA' SLOBOZIA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant seral
Limba romana
8
ADAM T. CATALIN IONUT
6.74
IALOMITA
LICEUL PEDAGOGIC 'MATEI BASARAB' SLOBOZIA
admis
x34
GRUP SCOLAR 'MIHAI EMINESCU' SLOBOZIA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
9
ADIACONITEI S. FLORIN GABRIEL
5.96
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII SLOBOZIA NR.4
admis
x38
GRUP SCOLAR 'MIHAI EMINESCU' SLOBOZIA
Industrie alimentara
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
10
AGAPIE A. ANDREEA ALEXANDRA
8.74
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII SLOBOZIA NR.3
admis
x59
COLEGIUL NATIONAL 'M.VITEAZUL' SLOBOZIA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
11
AGAPIE C. MIOARA PETRUTA
6.36
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII SLOBOZIA NR.4
admis
x28
GRUP SCOLAR 'AL.IOAN CUZA' SLOBOZIA
Constructii si lucr.publ.
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
12
AGAPIE D. CONSTANTIN ALEXANDRU
6.01
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII M.KOGALNICEANU
admis
x13
GRUP SCOLAR AGRICOL TANDAREI
Electric
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
13
AGAPIE N. GEORGE ALEXANDRU
5.57
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII SLOBOZIA NR.1
admis
x13
GRUP SCOLAR AGRICOL TANDAREI
Electric
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
14
ALBERT I. GEORGIAN
6.79
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII URZICENI NR.2
admis
x17
GRUP SCOLAR AGRICOL URZICENI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
15
ALBESCU V. SILVIU CLAUDIU
8.55
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII SLOBOZIA NR.3
admis
x60
COLEGIUL NATIONAL 'M.VITEAZUL' SLOBOZIA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
16
ALBU A. VALENTINA IONELIA
7.18
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII OGRADA
admis
x69
LICEUL TEORETIC 'PAUL GEORGESCU ' TANDAREI
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
17
ALBU M. MARIUS VALENTIN
9.60
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII JILAVELE
admis
x70
LICEUL TEORETIC URZICENI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
18
ALBU P. COSTEL
5.93
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII JILAVELE
admis
x19
GRUP SCOLAR AGRICOL URZICENI
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
19
ALBU S. VIOREL FLORINEL
7.37
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII SLOBOZIA NR.6'INAL.DOMN.'
admis
x26
GRUP SCOLAR 'AL.IOAN CUZA' SLOBOZIA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
20
ALBUT E. STELUTA MARILENA
7.22
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII FETESTI NR.3-DIM.CANTEMIR
admis
x64
LICEUL TEORETIC 'CAROL I' FETESTI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
21
ALDESCU I. VALENTINA
7.69
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII MOVILITA
admis
x43
GRUP SCOLAR 'SF.ECATERINA' URZICENI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
22
ALECU I. IONELA
7.45
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII SLOBOZIA NR.1
admis
x75
LICEUL PEDAGOGIC 'MATEI BASARAB' SLOBOZIA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
23
ALECU M. ALEXANDRU
8.21
IALOMITA
LICEUL PEDAGOGIC 'MATEI BASARAB' SLOBOZIA
admis
x27
GRUP SCOLAR 'AL.IOAN CUZA' SLOBOZIA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
24
ALECU S. MARIUS BOGDAN
5.75
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII TANDAREI NR.2
admis
x13
GRUP SCOLAR AGRICOL TANDAREI
Electric
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
25
ALEXANDRESCU G. GEORGIANA FLORINA
8.99
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII SLOBOZIA NR.2 'SF.ANDREI'
admis
x59
COLEGIUL NATIONAL 'M.VITEAZUL' SLOBOZIA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
26
ALEXANDRESCU M. GEORGIAN IANCU
6.81
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII SLOBOZIA NR.2 'SF.ANDREI'
admis
x34
GRUP SCOLAR 'MIHAI EMINESCU' SLOBOZIA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
27
ALEXANDRESCU N. NICOLAE
5.88
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII SLOBOZIA NR.2 'SF.ANDREI'
admis
x40
GRUP SCOLAR 'MIHAI EMINESCU' SLOBOZIA
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
28
ALEXANDRU D. DANIELA
8.12
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII URZICENI NR.2
admis
x71
LICEUL TEORETIC URZICENI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
29
ALEXANDRU G. ANA-MARIA TEODORA
7.04
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 GRADISTEA
admis
xx7
GRUP SCOLAR AGRICOL FIERBINTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
30
ALEXANDRU G. COSTEL
6.78
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII SLOBOZIA NR.6'INAL.DOMN.'
admis
x34
GRUP SCOLAR 'MIHAI EMINESCU' SLOBOZIA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
31
ALEXANDRU G. IOANA MONICA
6.60
IALOMITA
LICEUL DE ARTA SLOBOZIA
admis
x33
GRUP SCOLAR 'MIHAI EMINESCU' SLOBOZIA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant seral
Limba romana
32
ALEXANDRU I. VALENTINA MIHAELA
7.92
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII TANDAREI NR.2
admis
x69
LICEUL TEORETIC 'PAUL GEORGESCU ' TANDAREI
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
33
ALEXANDRU M. GHEORGHITA
6.07
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII FETESTI NR.7
admis
x48
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA FETESTI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant distanta
Limba romana
34
ALEXANDRU M. IOANA ALEXANDRA
6.89
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII URZICENI NR.2
admis
x17
GRUP SCOLAR AGRICOL URZICENI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
35
ALEXANDRU N. CRISTINA PETRONELA
6.30
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII FETESTI NR.6'M.VITEAZUL'
admis
x49
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA FETESTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
36
ALEXANDRU S. IONELA MIHAELA
6.64
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII URZICENI NR.1
admis
x17
GRUP SCOLAR AGRICOL URZICENI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
37
ALEXANDRU S. STEFANIA
7.29
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII GRIVITA'ARETA TEODORESCU'
admis
x26
GRUP SCOLAR 'AL.IOAN CUZA' SLOBOZIA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
38
ALEXANDRU V. MARIUS
7.48
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 GRADISTEA
admis
xx8
GRUP SCOLAR AGRICOL FIERBINTI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
39
ALEXANDRU V. MARIUS IONUT
7.52
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII URZICENI NR.2
admis
x43
GRUP SCOLAR 'SF.ECATERINA' URZICENI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
40
ALEXE I. MARIANA
5.79
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII PERIETI
admis
x41
GRUP SCOLAR 'MIHAI EMINESCU' SLOBOZIA
Industrie
Ucenici
Invatamant de zi
Limba romana
41
ALEXE M. ALEXANDRA
8.10
IALOMITA
LICEUL PEDAGOGIC 'MATEI BASARAB' SLOBOZIA
admis
x75
LICEUL PEDAGOGIC 'MATEI BASARAB' SLOBOZIA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
42
ALEXE V. DORA BEATRICE ANA MARIA
8.22
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII LUCIU
admis
x67
LICEUL TEORETIC 'PAUL GEORGESCU ' TANDAREI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
43
ALPIDA S. FLORIS ROCHI
5.53
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII SLOBOZIA NR.4
admis
x31
GRUP SCOLAR 'AL.IOAN CUZA' SLOBOZIA
Mica industrie
Ucenici
Invatamant de zi
Limba romana
44
ANCA N. STELUTA
8.79
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII MOLDOVENI
admis
x71
LICEUL TEORETIC URZICENI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
45
ANCA V. GHEORGHE CORNELIU
8.67
IALOMITA
LICEUL DE ARTA SLOBOZIA
admis
x55
LICEUL DE ARTA SLOBOZIA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
46
ANDREESCU P. ADRIANA
6.80
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII IAZU
admis
x25
GRUP SCOLAR 'AL.IOAN CUZA' SLOBOZIA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant seral
Limba romana
47
ANDREI A. ELENA
7.17
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII COSERENI
admis
x43
GRUP SCOLAR 'SF.ECATERINA' URZICENI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
48
ANDREI C. MARIUS FLORIAN
5.99
IALOMITA
LICEUL PEDAGOGIC 'MATEI BASARAB' SLOBOZIA
admis
x48
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA FETESTI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant distanta
Limba romana
49
ANDREI D. MARIA
6.01
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII URZICENI NR.1
admis
xx1
GRUP SCOLAR AGRICOL 'I.ZOSSIMA' ARMASESTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
50
ANDREI G. ION
7.04
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII FIERBINTI-TIRG
admis
xx7
GRUP SCOLAR AGRICOL FIERBINTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
Home|Pagina urmatoare>>|