Rezultatele repartizării în județul HARGHITA
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
ABRAHAM F. ZSOLT
6.44
HARGHITA
SCOALA GENERALA "Dr.BOGA ALAJOS" COZMENI
admis
x59
GRUP SCOLAR "SZEKELY KAROLY" MIERCUREA CIUC
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba maghiara
2
ABRAHAM L. SZABOLCS-LASZLO
8.73
HARGHITA
LICEUL TEORETIC "SALAMON ERNO" GHEORGHENI
admis
x23
LICEUL TEORETIC "SALAMON ERNO" GHEORGHENI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
3
ABRAHAM S. SANDOR
6.71
HARGHITA
SCOALA GENERALA "MORA FERENC" SINMARTIN
admis
x56
GRUP SCOLAR "SZEKELY KAROLY" MIERCUREA CIUC
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
4
ABRAHAM Z. HUNOR
8.92
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 1 BALAN
admis
xx1
LICEUL TEORETIC "MARTON ARON" MIERCUREA CIUC
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
5
ABU-GARARAH M. LEHEL
8.45
HARGHITA
LICEUL TEORETIC "SALAMON ERNO" GHEORGHENI
admis
x24
LICEUL TEORETIC "SALAMON ERNO" GHEORGHENI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
6
ACATALINEI D. LIVIU
7.02
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 2 "GEO BOGZA" BALAN
admis
x74
GRUP SCOLAR "LIVIU REBREANU" BALAN
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
7
ACS A. ARPAD
6.78
MURES
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII EREMITU
admis
x95
GRUP SCOLAR "EOTVOS JOZSEF" ODORHEIU SECUIESC
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
8
ACS I. ZOLTAN
7.88
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 2 "TAMASI ARON" VLAHITA
admis
x67
GRUP SCOLAR "KOS KAROLY" ODORHEIU SECUIESC
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
9
ACS J. EVA
7.18
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 2 "KOS KAROLY" GHEORGHENI
admis
x99
COLEGIUL TEHNIC "BATTHYANY IGNAC" GHEORGHENI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
10
ADAM E. ESZTER
8.20
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 1 "APRILY LAJOS" PRAID
admis
x66
GRUP SCOLAR "KOS KAROLY" ODORHEIU SECUIESC
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
11
ADAM M. CLAUDIA GEANINA
7.95
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 4 TOPLITA
admis
xx9
COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" TOPLITA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
12
ADAM R. DALMA
7.26
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 1 "ZOLD PETER" SICULENI SAT
admis
x53
GRUP SCOLAR "VENCZEL JOZSEF" MIERCUREA CIUC
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
13
ADI Z. AGNES ILDIKO
8.80
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 1 "PETOFI SANDOR" CRISTURU SEC.
admis
x20
LICEUL TEORETIC "ORBAN BALAZS" CRISTURU SECUIESC
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
14
AENOAEI G. IONUT-GELU
6.72
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 9 "LIVIU REBREANU" M-CIUC
admis
xx8
LICEUL TEORETIC "OCTAVIAN GOGA" MIERCUREA CIUC
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
15
AFILIPOAIE N. MIHAELA
7.07
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 2 "GEO BOGZA" BALAN
admis
x74
GRUP SCOLAR "LIVIU REBREANU" BALAN
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
16
AFILIPOAIEI-OSOIANU M. SIDONIA
8.89
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 9 "LIVIU REBREANU" M-CIUC
admis
xx5
LICEUL TEORETIC "OCTAVIAN GOGA" MIERCUREA CIUC
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
17
AGH C. ERIKA
7.31
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 7 "MORA FERENC" ODORHEI
admis
x66
GRUP SCOLAR "KOS KAROLY" ODORHEIU SECUIESC
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
18
AGOSTON B. ROBERT
5.96
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 2 TOMESTI
admis
x54
GRUP SCOLAR "VENCZEL JOZSEF" MIERCUREA CIUC
Fabricarea prod.din lemn
Profesional
Invatamant de zi
Limba maghiara
19
AGOSTON K. SZABOLCS ALBERT
5.79
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 2 TOMESTI
admis
109
GRUP SCOLAR ECONOMIC "JOHANNES KAJONI" M-CIUC
Comert si servicii
Profesional
Invatamant de zi
Limba maghiara
20
AGOSTON M. MARGIT
7.57
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 2 "SUKOSD FERENC" OCNA DE JOS
admis
x66
GRUP SCOLAR "KOS KAROLY" ODORHEIU SECUIESC
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
21
ALACI T. VIOREL
7.92
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 2 "GEO BOGZA" BALAN
admis
x71
GRUP SCOLAR "LIVIU REBREANU" BALAN
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
22
ALBERT A. ATTILA
7.14
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 12 "NAGY IMRE" MIERCUREA-CIUC
admis
x91
GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII "KOS KAROLY" M-CIUC
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
23
ALBERT A. CSABA
6.66
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 2 "GALFI SANDOR" COBATESTI
admis
x61
COLEGIUL TEHNIC "BANYAI JANOS" ODORHEIU SECUIESC
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
24
ALBERT E. IMRE
6.85
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 1 "BALAZS JENO" REMETEA CIUTAC
admis
x76
GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI GHEORGHENI
Fabricarea prod.din lemn
Profesional
Invatamant de zi
Limba maghiara
25
ALBERT E. NORBERT
7.43
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 12 "NAGY IMRE" MIERCUREA-CIUC
admis
x53
GRUP SCOLAR "VENCZEL JOZSEF" MIERCUREA CIUC
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
26
ALBERT F. SZIDONIA
8.48
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 1 "MARTON ARON" SINDOMINIC
admis
x23
LICEUL TEORETIC "SALAMON ERNO" GHEORGHENI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
27
ALBERT G. AGOTA
8.96
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 12 "NAGY IMRE" MIERCUREA-CIUC
admis
xx1
LICEUL TEORETIC "MARTON ARON" MIERCUREA CIUC
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
28
ALBERT G. ZSUZSANNA
9.29
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 1 "IMETS-F.JAKO" TUSNAD SAT
admis
xx4
LICEUL TEORETIC "MARTON ARON" MIERCUREA CIUC
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
29
ALBERT I. ALINA
6.19
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 2 "GEO BOGZA" BALAN
admis
x73
GRUP SCOLAR "LIVIU REBREANU" BALAN
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
30
ALBERT I. CSANAD-ISTVAN
8.04
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 12 "NAGY IMRE" MIERCUREA-CIUC
admis
106
GRUP SCOLAR ECONOMIC "JOHANNES KAJONI" M-CIUC
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
31
ALBERT I. IBOLYA
7.76
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 1 "FOGARASSY MIHALY" GHEORGHENI
admis
x26
LICEUL TEORETIC "SALAMON ERNO" GHEORGHENI
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
32
ALBERT I. ISTVAN HUNOR
7.11
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 1 BALAN
admis
x70
GRUP SCOLAR "LIVIU REBREANU" BALAN
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
33
ALBERT I. ZOLTAN-ARPAD
6.32
HARGHITA
SCOALA GENERALA "KISS FERENC" MADARAS
admis
x53
GRUP SCOLAR "VENCZEL JOZSEF" MIERCUREA CIUC
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
34
ALBERT J. ELVIRA
7.74
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 2 TOMESTI
admis
x99
COLEGIUL TEHNIC "BATTHYANY IGNAC" GHEORGHENI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
35
ALBERT L. AKOS
7.64
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 1 "PETOFI SANDOR" M-CIUC
admis
x91
GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII "KOS KAROLY" M-CIUC
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
36
ALBERT L. KINGA MARIA
7.27
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 1 "MARTON ARON" SINDOMINIC
admis
x99
COLEGIUL TEHNIC "BATTHYANY IGNAC" GHEORGHENI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
37
ALBERT L. LASZLO
7.14
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 1 "MARTON ARON" SINDOMINIC
admis
x56
GRUP SCOLAR "SZEKELY KAROLY" MIERCUREA CIUC
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
38
ALBERT M. ERIKA
6.08
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 7 "MORA FERENC" ODORHEI
admis
x61
COLEGIUL TEHNIC "BANYAI JANOS" ODORHEIU SECUIESC
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
39
ALMASI L. NOEMI
8.00
HARGHITA
LICEUL TEORETIC "ORBAN BALAZS" CRISTURU SECUIESC
admis
x20
LICEUL TEORETIC "ORBAN BALAZS" CRISTURU SECUIESC
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
40
ALMASY S. EMOKE
8.47
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 1 "FOGARASSY MIHALY" GHEORGHENI
admis
x25
LICEUL TEORETIC "SALAMON ERNO" GHEORGHENI
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
41
ALUPOAEI I. ANA MARIA
6.98
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 2 "GEO BOGZA" BALAN
admis
x73
GRUP SCOLAR "LIVIU REBREANU" BALAN
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
42
AMBRUS A. ANNAMARIA
6.56
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 10 "ADY ENDRE" MIERCUREA-CIUC
admis
x53
GRUP SCOLAR "VENCZEL JOZSEF" MIERCUREA CIUC
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
43
AMBRUS A. ATTILA
6.02
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 4 "MARTON ARON" TAIETURA
admis
x98
GRUP SCOLAR "EOTVOS JOZSEF" ODORHEIU SECUIESC
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba maghiara
44
AMBRUS A. LASZLO
6.11
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 1 "DOMOKOS PAL PETER" L. DE SUS
admis
x92
GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII "KOS KAROLY" M-CIUC
Constructii si lucr.publ.
Profesional
Invatamant de zi
Limba maghiara
45
AMBRUS A. TIMEA
8.34
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 2 "TAMASI ARON" VLAHITA
admis
x38
LICEUL TEOLOGIC REFORMAT ODORHEIU-SECUIESC
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
46
AMBRUS D. ARNOLD
8.30
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 2 "ORBAN BALAZS" ODORHEIU SEC.
admis
x18
LICEUL TEORETIC "TAMASI ARON" ODORHEI
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
47
AMBRUS E. JULIA
7.57
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 1 "KOLLO MIKLOS" CIUMANI
admis
x99
COLEGIUL TEHNIC "BATTHYANY IGNAC" GHEORGHENI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
48
AMBRUS F. ANA-MARIA
8.13
HARGHITA
LICEUL TEORETIC "SALAMON ERNO" GHEORGHENI
admis
x23
LICEUL TEORETIC "SALAMON ERNO" GHEORGHENI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
49
AMBRUS F. LASZLO
6.15
HARGHITA
SCOALA GENERALA NR 1 "KOLLO MIKLOS" CIUMANI
admis
x75
GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI GHEORGHENI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
50
AMBRUS G. ROBERT
6.46
HARGHITA
SCOALA GENERALA DEALU
admis
x98
GRUP SCOLAR "EOTVOS JOZSEF" ODORHEIU SECUIESC
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba maghiara
Home|Pagina urmatoare>>|