Rezultatele repartizării în județul HUNEDOARA
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
ABABEI M. DUMITRU RAUL
6.33
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII "I.D.SARBU" PETRILA
admis
x35
GRUP SCOLAR ATRE SI MESERII "I. MINCU" DEVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
2
ABUSAN-BALEA N. ELENA-MIHAELA
8.03
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII NR 7 PETROSANI
admis
x72
LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
3
ABUZATOIEI N. IOAN ALIN
5.88
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII 'OCTAVIAN GOGA' DEVA
admis
x27
COLEGIUL TEHNIC "TRANSILVANIA" DEVA
Electric
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
4
ACATRINEI P. DRAGOS CIPRIAN
7.34
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII NR 10 HUNEDOARA
admis
x56
GR. SC. ECONOMIC SI ADMINISTRATIV HUNEDOARA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
5
ACHIM A. HORIA MIHAI
6.71
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII 'MIRCEA SANTIMBREANU'
admis
x28
COLEGIUL TEHNIC "TRANSILVANIA" DEVA
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
6
ACHIM D. SORINA MARIA
6.35
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII "A. VLAD" ORASTIE
admis
134
GRUP SCOLAR "NICOLUS OLAHUS" ORASTIE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
7
ACHIM E. RALUCA ELENA
6.27
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII NR 9 HUNEDOARA
admis
x65
COLEGIUL TEHNIC "MATEI CORVIN" HUNEDOARA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
8
ACHIM G. ANDREEA AURORA
6.61
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII NR 7 HUNEDOARA
respins
9
ACHIM I. ALIN SORIN
5.95
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII 'MIRCEA SANTIMBREANU'
admis
146
LICEUL TEORETIC "SILVIU DRAGOMIR " ILIA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
10
ACHIM I. PAULA MARIA
7.53
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII 'SABIN OPREAN' BUCURE
admis
118
COLEGIUL NATIONAL "AVRAM IANCU" BRAD
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
11
ACHIM M. ANDRA MARIA
9.52
HUNEDOARA
LICEUL TEORETIC 'IANCU DE HUNEDOARA' HUNEDOARA
admis
x52
LICEUL TEORETIC 'IANCU DE HUNEDOARA' HUNEDOARA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
12
ACHIM P. GHEORGHE
8.62
HUNEDOARA
COLEGIUL DE INFORMATICA 'TRAIAN LALESCU' HUNEDOARA
admis
x51
COLEGIUL NAT. INFORMATICA "T.LALESCU" HUNEDOARA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
13
ACHIM T. NICOLETA TANIA
7.59
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII 'MIRCEA SANTIMBREANU'
admis
119
COLEGIUL NATIONAL "AVRAM IANCU" BRAD
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
14
ACURMULOAE D. CATALIN DUMITRU
7.18
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII "A. VLAD" ORASTIE
admis
134
GRUP SCOLAR "NICOLUS OLAHUS" ORASTIE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
15
ACURMULOAIE V. ELENA ADRIANA
8.71
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII NR 2 ORASTIE
admis
132
COLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU" ORASTIE
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
16
ADAFINOAIEI E. ADRIAN COSMIN
5.79
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII NR 11 HUNEDOARA
admis
138
COLEGIU TEHNIC AGRICOL SCOLAR "A. BORZA" GEOAGIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
17
ADAM N. GHEORGHE RAZVAN
5.84
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII 'LUCIAN BLAGA' DEVA
admis
x27
COLEGIUL TEHNIC "TRANSILVANIA" DEVA
Electric
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
18
ADAM O. IULIAN VASILE
7.21
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII "A. VLAD" ORASTIE
admis
134
GRUP SCOLAR "NICOLUS OLAHUS" ORASTIE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
19
ADAM V. ADELA MADALINA
8.90
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII 'I. G. DUCA' PETROSAN
admis
x71
LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" PRETROSANI
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
20
ADAMESCU I. DELIA LACRAMIOARA
6.15
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII 'HADRIAN DAICOVICIU'
admis
135
GRUP SCOLAR "NICOLUS OLAHUS" ORASTIE
Chimie industriala
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
21
ADIACONITEI I. ALINA
7.27
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII NR 6 VULCAN
admis
x85
LICEUL TEORETIC LUPENI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
22
ADOCHITEI V. MONICA ALEXANDRA
7.37
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII NR 6 PETRILA
admis
x99
GRUP SCOLAR "CONSTANTIN BRANCUSI" PETRILA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
23
ADUMITROAEI C. LAURA
7.56
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII NR 10 HUNEDOARA
admis
x53
LICEUL TEORETIC 'IANCU DE HUNEDOARA' HUNEDOARA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
24
AELENEI C. REMUS ANDREI
6.89
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII NR 1 LUPENI
admis
x87
LICEUL TEORETIC LUPENI
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
25
AGACHE D. ANDREEA-BIANCA
8.44
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII NR 7 PETROSANI
admis
x72
LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
26
AGAPCIUC N. NICOLAE LILIAN
5.72
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII DOBRA
admis
138
COLEGIU TEHNIC AGRICOL SCOLAR "A. BORZA" GEOAGIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
27
AGAPI I. PAUL
7.59
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII NR 5 PETRILA
admis
x74
COLEGIUL ECONOMIC "HERMES" PETROSANI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
28
AGAVRILOAE N. ANDREI
8.48
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII DENSUS
admis
125
LICEUL TEORETIC 'I. C. BRATEANU' HATEG
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
29
AGAVRILOAEI G. AMALIA
7.30
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII NR 2 HUNEDOARA
admis
x56
GR. SC. ECONOMIC SI ADMINISTRATIV HUNEDOARA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
30
AGAVRILOAIE G. BOGDAN
5.67
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII 'AVRAM STANCA' PETROS
admis
x81
GRUP SCOLAR "DIMITIRIE LEONIDA" PETROSANI
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
31
AGROSOAE I. CRISTIAN MARIUS
7.52
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII NR 2 SIMERIA
admis
x21
COLEGIUL TEHNIC "TRANSILVANIA" DEVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
32
AIACOBOAE D. CONSTANTIN
6.93
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII RIPICENI
admis
x92
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUPENI
Electromecanic
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
33
AILINEI D. REMUS
6.51
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII 'I. G. DUCA' PETROSAN
admis
x78
GRUP SCOLAR "DIMITIRIE LEONIDA" PETROSANI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
34
AIRINEI N. LORENA ADELA
9.07
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII 'ARON DENSUSIANU' HAT
admis
127
LICEUL TEORETIC 'I. C. BRATEANU' HATEG
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
35
AIROAIE I. CRISTINA
8.69
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII NR 5 HUNEDOARA
admis
x51
COLEGIUL NAT. INFORMATICA "T.LALESCU" HUNEDOARA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
36
ALBA N. ANDREEA MARIA
8.62
HUNEDOARA
GRUP SCOLAR AGROINDUSTRIAL GEOAGIU
admis
130
COLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU" ORASTIE
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
37
ALBA N. SERGIU FLORIN
9.06
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII "AVRAM IANCU" ABR
admis
xx2
COLEGIUL NATIONAL "DECEBAL" DEVA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
38
ALBATOAEI V. LOREDANA ELENA
6.31
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII NR 6 VULCAN
admis
104
GRUP SCOLAR "MIHAI VITEAZU" VULCAN
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
39
ALBEANU G. MARIA CRISTINA
8.65
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII 'SPIRU HARET' PETROSA
admis
x72
LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
40
ALBERT D. GABRIELLA
8.71
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII 'TRANSILVANIA' BRAD
admis
119
COLEGIUL NATIONAL "AVRAM IANCU" BRAD
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
41
ALBERT I. AUREL SEBASTIAN
5.63
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII NR 5 VULCAN
admis
138
COLEGIU TEHNIC AGRICOL SCOLAR "A. BORZA" GEOAGIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
42
ALBESCU D. CLAUDIU DANIEL
7.71
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII NR 6 PETROSANI
admis
x74
COLEGIUL ECONOMIC "HERMES" PETROSANI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
43
ALBESCU N. ALINA NICOLETA
8.04
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII NR 4 VULCAN
admis
106
GRUP SCOLAR "MIHAI VITEAZU" VULCAN
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
44
ALBU N. PAUL IOAN
7.87
HUNEDOARA
GRUP SCOLAR AGROINDUSTRIAL GEOAGIU
admis
138
COLEGIU TEHNIC AGRICOL SCOLAR "A. BORZA" GEOAGIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
45
ALBU P. ANCA IOANA
8.06
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII NR 1 SIMERIA
admis
143
COLEGIU TEHNIC T.F. "ANGHEL SALIGNY" SIMERIA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
46
ALBU T. ANDREEA DIANA
9.12
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII SALASUL DE SUS
admis
127
LICEUL TEORETIC 'I. C. BRATEANU' HATEG
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
47
ALBU T. NICOLAE VOICU
7.00
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII HARAU
admis
x15
COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC "D. HURMUZESCU" DEVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
48
ALDEA G. GHEORGHE RAZVAN
6.36
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR.1 CUGIR
admis
138
COLEGIU TEHNIC AGRICOL SCOLAR "A. BORZA" GEOAGIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
49
ALEXA D. ANDRA LIUBLIANA
7.58
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII NR 6 VULCAN
admis
x74
COLEGIUL ECONOMIC "HERMES" PETROSANI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
50
ALEXA G. ALINA ANDREEA
6.04
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII NR 1 LUPENI
admis
x79
GRUP SCOLAR "DIMITIRIE LEONIDA" PETROSANI
Electromecanic
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
Home|Pagina urmatoare>>|