Rezultatele repartizării în județul GIURGIU
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
ABRUDAN G. RADU STEFAN
9.17
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII NR 4 "M.EMINESCU" GIURGIU
admis
xx1
COLEGIUL NATIONAL "I MAIORESCU" GIURGIU
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
2
AGAPIU M. IONUT MIHAI
6.08
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII NR 5 GIURGIU
respins
3
ALBINA I. VIOREL CODRUT
5.73
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII NR 3 "I.BOLDESCU" GIURGIU
admis
x38
GRUPUL SCOLAR NAVAL'VICEAMIRAL IOAN BALANESCU'
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
4
ALBITA M. MARIUS
7.04
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII ROATA DE JOS
admis
x18
GRUPUL SCOLAR 'DIMITRIE BOLINTINEANU' BOLINTIN-VAL
Electric
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
5
ALBITA M. MARIUS RELU
6.37
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII ROATA DE JOS
respins
6
ALBITA V. IOANA STELUTA
7.75
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII CARTOJANI
respins
7
ALBU D. ALEXANDRA
7.30
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII NR 6 GIURGIU
admis
xx8
LICEUL TEORETIC "NICOLAE CARTOJAN" GIURGIU
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
8
ALCEA I. ELENA
5.61
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI PIETROSANI
respins
9
ALCEA N. DIANA ADRIANA
9.42
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII NR 4 "M.EMINESCU" GIURGIU
admis
xx1
COLEGIUL NATIONAL "I MAIORESCU" GIURGIU
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
10
ALECU N. NICOLETA CORINA
6.10
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII CALUGARENI
admis
x21
GRUPUL SCOLAR AGRICOL CALUGARENI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
11
ALEXANDRU C. NELU VIOREL
6.64
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII NR.1 OGREZENI
respins
12
ALEXANDRU V. IONELA IOSEFINA
6.96
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII NR.8 GIURGIU
admis
x31
GRUPUL SCOLAR "MIRON NICOLESCU" GIURGIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
13
ALEXE G. MARIAN
7.39
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII VADU LAT
admis
x18
GRUPUL SCOLAR 'DIMITRIE BOLINTINEANU' BOLINTIN-VAL
Electric
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
14
ALEXE M. ANDREI EDUARD FLORIN
7.65
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII NR.8 GIURGIU
admis
x28
GR.SC.ECONOMIC ADMINISTRATIV 'ION BARBU' GIURGIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
15
AMARIOAREI D. RAMONA NICULINA
5.51
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII NR 5 GIURGIU
respins
16
AMARIOAREI G. GABRIELA CRISTIANA
7.31
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII NR 10 GIURGIU
admis
xx8
LICEUL TEORETIC "NICOLAE CARTOJAN" GIURGIU
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
17
AMUZA N. DANUT MARIAN
6.03
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII NR.8 GIURGIU
admis
x30
GR.SC.ECONOMIC ADMINISTRATIV 'ION BARBU' GIURGIU
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
18
ANCU P. VALENTIN FLORIN
6.40
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII NR.8 GIURGIU
admis
x21
GRUPUL SCOLAR AGRICOL CALUGARENI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
19
ANDREI A. MIHAELA
7.46
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII NR.8 GIURGIU
admis
x28
GR.SC.ECONOMIC ADMINISTRATIV 'ION BARBU' GIURGIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
20
ANDREI G. PETRU-GIMI
6.77
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII GREACA
admis
x29
GR.SC.ECONOMIC ADMINISTRATIV 'ION BARBU' GIURGIU
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
21
ANDREI I. DRAGOS DANIEL
6.62
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII NR 4 "M.EMINESCU" GIURGIU
admis
x35
GRUPUL SCOLAR NAVAL'VICEAMIRAL IOAN BALANESCU'
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
22
ANDREI I. FLORIN
6.75
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII BUTURUGENI
admis
x22
GRUPUL SCOLAR AGRICOL CALUGARENI
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
23
ANDREI M. DAN ALEXANDRU
8.87
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII NR.2 OGREZENI
admis
x14
GRUPUL SCOLAR 'DIMITRIE BOLINTINEANU' BOLINTIN-VAL
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
24
ANDREI M. MARIUS-LIVIU
6.93
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII HERASTI
admis
x11
LICEUL CU CLS I-XII"U. NASTUREL" HOTARELE
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
25
ANDREI N. ANCA ELIZA
9.03
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII NR.1 OGREZENI
admis
x13
GRUPUL SCOLAR 'DIMITRIE BOLINTINEANU' BOLINTIN-VAL
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
26
ANDREI N. CRISTINA NICOLETA
6.37
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII IZVOARELE
respins
27
ANDREI P. IOANA SILVIA
8.80
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII NR 4 "M.EMINESCU" GIURGIU
admis
xx3
COLEGIUL NATIONAL "I MAIORESCU" GIURGIU
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
28
ANDREI T. ALIN MIHAI
7.07
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII NR 5 GIURGIU
admis
x31
GRUPUL SCOLAR "MIRON NICOLESCU" GIURGIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
29
ANDRONE M. FLORENTINA ANDREEA
9.47
GIURGIU
COLEGIUL NATIONAL "I MAIORESCU" GIURGIU
admis
xx1
COLEGIUL NATIONAL "I MAIORESCU" GIURGIU
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
30
ANESCU A. ALINA ROXANA
7.12
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII BOLINTIN-VALE
admis
x19
GRUPUL SCOLAR 'DIMITRIE BOLINTINEANU' BOLINTIN-VAL
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
31
ANGHEL A. STEFANIA
7.50
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII NR.2 OGREZENI
admis
xx7
LICEUL TEORETIC "NICOLAE CARTOJAN" GIURGIU
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
32
ANGHEL I. DANIEL
6.83
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII NR 4 "M.EMINESCU" GIURGIU
admis
x31
GRUPUL SCOLAR "MIRON NICOLESCU" GIURGIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
33
ANGHEL I. GEORGE
8.48
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII PADURENI
admis
x16
GRUPUL SCOLAR 'DIMITRIE BOLINTINEANU' BOLINTIN-VAL
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
34
ANGHEL I. JENICA
8.66
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII NR.1 OGREZENI
admis
x15
GRUPUL SCOLAR 'DIMITRIE BOLINTINEANU' BOLINTIN-VAL
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
35
ANGHEL M. MADALINA RUXANDRA
8.67
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII NR 2 GIURGIU
admis
x26
LICEUL TEORETIC "TUDOR VIANU" GIURGIU
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
36
ANGHEL M. OLIVIA ANDRA
8.99
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII NR.8 GIURGIU
admis
xx3
COLEGIUL NATIONAL "I MAIORESCU" GIURGIU
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
37
ANGHEL N. MARIA ALEXANDRA
6.15
HUNEDOARA
SCOALA GENERALA CLS I - VIII NR 11 HUNEDOARA
admis
x30
GR.SC.ECONOMIC ADMINISTRATIV 'ION BARBU' GIURGIU
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
38
ANGHEL V. OANA MADALINA
8.46
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII NR.1 OGREZENI
admis
x15
GRUPUL SCOLAR 'DIMITRIE BOLINTINEANU' BOLINTIN-VAL
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
39
ANGHELINA N. DANIEL
6.06
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII PODISOR
respins
40
ANIN G. IULIA ALEXANDRA
6.57
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII NR 6 GIURGIU
admis
x35
GRUPUL SCOLAR NAVAL'VICEAMIRAL IOAN BALANESCU'
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
41
ANITA C. EUGEN
6.52
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII NR 4 "M.EMINESCU" GIURGIU
admis
x35
GRUPUL SCOLAR NAVAL'VICEAMIRAL IOAN BALANESCU'
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
42
ANTON I. COSTEL MARIUS
7.88
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII NR.1 OGREZENI
admis
x20
GRUPUL SCOLAR 'DIMITRIE BOLINTINEANU' BOLINTIN-VAL
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
43
ANTON PASCAL M. FELICIA MIHAELA
7.09
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII NR 6 GIURGIU
admis
x32
GRUPUL SCOLAR "MIRON NICOLESCU" GIURGIU
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
44
ANTON S. ELENA NICOLETA
7.23
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII IZVOARELE
admis
x12
LICEUL CU CLS I-XII"U. NASTUREL" HOTARELE
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
45
ANTON S. MIHAITA VALENTIN
7.56
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII NR 1"SF.GHEORGHE" GIURGIU
admis
x23
LICEUL TEORETIC "TUDOR VIANU" GIURGIU
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant distanta
Limba romana
46
ANTON T. MARIAN
6.65
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII POENARI
respins
47
ANTONESCU V. ROXANA GEORGIANA
7.53
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII CREVEDIA MARE
admis
x17
GRUPUL SCOLAR 'DIMITRIE BOLINTINEANU' BOLINTIN-VAL
Comert si servicii
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
48
APETREI G. FLORIAN STEFANUT
6.53
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII DAITA
admis
x35
GRUPUL SCOLAR NAVAL'VICEAMIRAL IOAN BALANESCU'
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
49
APOSTOIU G. ILIE CLAUDIU
7.20
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII MALU SPART
admis
xx6
LICEUL TEORETIC "NICOLAE CARTOJAN" GIURGIU
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
50
APOSTOIU I. ALIN GABRIEL
6.99
GIURGIU
SCOALA CU CLS I-VIII MALU SPART
admis
x20
GRUPUL SCOLAR 'DIMITRIE BOLINTINEANU' BOLINTIN-VAL
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
Home|Pagina urmatoare>>|