Rezultatele repartizării în județul GORJ
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
ACHIMESCU N. NICOLAE
7.91
GORJ
COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
admis
x55
COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
2
ADAM G. GEORGIANA
7.52
GORJ
SCOALA GENERALA NR.1 TIRGU-JIU "GH.TATARASCU"
admis
x18
GRUP SCOLAR "GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
3
ADAM G. OANA CRISTINA
6.42
GORJ
COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
admis
x57
COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Electric
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
4
ADAM N. ANDREEA CLAUDIA
8.18
GORJ
SCOALA GENERALA NR.1 MOTRU
admis
x53
COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
5
ADOCHITEI A. ANDREEA MELANIA
7.46
GORJ
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
admis
x77
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
6
AGAPI C. CONSTANTIN ROBERT
7.29
GORJ
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
admis
x73
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
7
AGAPI C. VALENTIN ADRIAN
7.23
GORJ
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
admis
x73
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
8
AGARAFINEI D. ECATERINA
8.56
GORJ
SCOALA GENERALA CEPLEA, PLOPSORU
admis
x13
COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
9
ALBA G. BOGDAN OVIDIU
8.16
GORJ
SCOALA GENERALA NR.1 TIRGU-JIU "GH.TATARASCU"
admis
x14
COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
10
ALBEANU G. GHEORGHE
6.50
GORJ
SCOALA GENERALA NR.2 ROSIA DE AMARADIA
admis
104
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
11
ALBEANU P. SIMONA PETRONELA
7.31
GORJ
SCOALA GENERALA NR.1 BENGESTI
admis
x18
GRUP SCOLAR "GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
12
ALBICI V. DOINA SIMONA
5.89
GORJ
SCOALA GENERALA PLOSTINA, MOTRU
admis
x58
COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
13
ALBISORU A. VICTORIA DIANA
8.93
GORJ
COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
admis
x52
COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
14
ALBOIU G. GEORGIANA
8.00
GORJ
SCOALA GENERALA NR.1 TIRGU-JIU "GH.TATARASCU"
admis
x10
COLEGIUL NATIONAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
15
ALBU C. TUDOR CONSTANTIN
5.99
GORJ
SCOALA GENERALA NR.1 URDARI
admis
x79
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
16
ALBU I. ELENA IONELIA
6.87
GORJ
SCOALA GENERALA NR.12 "CONSTANTIN BRANCUSI" TIRGU-
admis
x22
GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
17
ALBU T. ALEXANDRU IONUT
6.71
GORJ
SCOALA GENERALA BORASCU
admis
113
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TURCENI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
18
ALBU T. ROXANA PETRA
9.28
GORJ
SCOALA GENERALA NR.11 TIRGU-JIU "POMPILIU MARCEA"
admis
xx7
COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
19
ALBULESCU V. ALEXANDRA
8.92
GORJ
SCOALA GENERALA NR.1 TIRGU-JIU "GH.TATARASCU"
admis
xx9
COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
20
ALDEA S. MARIUS STEFAN
8.14
GORJ
COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
admis
x53
COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
21
ALDEA V. STEFAN
6.43
GORJ
SCOALA GENERALA MILUTA, BORASCU
admis
113
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TURCENI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
22
ALEXANDRESCU C. GABRIEL
5.75
GORJ
SCOALA GENERALA BALESTI
admis
100
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
23
ALEXANDRESCU G. GHEORGHE MARIUS
7.24
GORJ
SCOALA GENERALA CEAURU, BALESTI
admis
x35
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
24
ALEXANDRESCU I. ATENA ANDREEA
7.73
GORJ
SCOALA GENERALA RACI, NEGOMIR
admis
x18
GRUP SCOLAR "GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
25
ALEXANDRESCU I. DORIN CRISTIAN
8.26
GORJ
SCOALA GENERALA NR.1 ROVINARI
admis
xx2
COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
26
ALEXANDRESCU I. DUMITRU
7.95
GORJ
SCOALA GENERALA RACI, NEGOMIR
admis
x31
COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
27
ALEXANDRU V. ROMEO DUMITRU
6.18
GORJ
SCOALA GENERALA NR.6 TIRGU-JIU "SF.NICOLAE"
respins
28
ALEXE R. ALEXANDRA
9.03
GORJ
SCOALA GENERALA NR.8 TIRGU-JIU "C-TIN. SAVOIU"
admis
x15
COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
29
ALEXE V. CONSTANTIN CATALIN
5.76
GORJ
COLEGIUL TEHNIC MATASARI
admis
x94
COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Electro.,autom.,infor.teh
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
30
ALEXIANU N. TRAIAN FLORIN
6.38
GORJ
SCOALA GENERALA RACI, NEGOMIR
admis
119
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
31
ALEXIE I. GABRIELA
6.09
GORJ
SCOALA GENERALA RACI, NEGOMIR
admis
117
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TURCENI
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
32
ALFLOAREI G. DANIELA LILIANA
5.66
GORJ
SCOALA GENERALA NR.2 MOTRU
admis
x58
COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
33
ALFLORICHI V. DENIS MADALIN
6.52
GORJ
COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
admis
x80
COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
34
ALIOANI N. NICOLETA GEORGIANA
8.16
GORJ
SCOALA GENERALA NR.1 URDARI
admis
x10
COLEGIUL NATIONAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
35
ALIONESCU C. COSMINA
6.70
GORJ
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BILTA, RUNCU
admis
102
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
36
ALIONESCU I. ANDREI
9.18
GORJ
COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
admis
xx1
COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
37
ALMAJAN I. ADELA
7.51
MEHEDINTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII FLORESTI
admis
x55
COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
38
ALMARII M. MIHALELA VIORICA
6.75
GORJ
COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
admis
x35
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
39
ALUPOAIE C. RAMONA MARIANA
6.08
GORJ
SCOALA GENERALA NR.1 ROVINARI
admis
x89
LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
40
AMARANDEI G. IRINA AMELIA
8.02
GORJ
SCOALA GENERALA NR.3 TIRGU-JIU "CATALIN HAIDAU"
admis
x32
COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
41
AMARANDEI I. NESTOR RAZVAN
6.19
GORJ
SCOALA GENERALA NR.1 ROVINARI
admis
x89
LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
42
AMBROZIE R. DAIANA GEORGIANA
9.50
GORJ
COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
admis
xx1
COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
43
AMZA N. VASILE VALENTIN
6.63
GORJ
SCOALA GENERALA POIANA-SECIURI, BUSTUCHIN
admis
x30
COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
44
AMZUCU C. MIHAELA CONSTANTINA
6.88
GORJ
SCOALA GENERALA NR.1 URDARI
admis
x35
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
45
ANA F. MARIA BPGDANA
7.44
GORJ
SCOALA GENERALA NR.6 TIRGU-JIU "SF.NICOLAE"
admis
x18
GRUP SCOLAR "GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
46
ANCUTA C. DANIELA IONELA
7.32
GORJ
SCOALA GENERALA NR.11 TIRGU-JIU "POMPILIU MARCEA"
admis
x22
GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
47
ANCUTESCU I. IONUTA MADALINA
8.55
GORJ
SCOALA GENERALA CARPINIS, CRASNA
admis
x62
LICEUL TEORETIC NOVACI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
48
ANDRASI D. DUMITRU CATALIN
7.07
GORJ
SCOALA GENERALA NR.1 TIRGU CARBUNESTI "G.USCATESCU
admis
x67
COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNES
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
49
ANDREESCU C. CONSTANTIN MARIUS
5.98
GORJ
SCOALA GENERALA NR.12 "CONSTANTIN BRANCUSI" TIRGU-
admis
x48
GRUP SCOLAR BIRSESTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant distanta
Limba romana
50
ANDREI C. ANDREEA CRISTINA.
6.58
GORJ
COLEGIUL TEHNIC MATASARI
admis
x92
COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
Home|Pagina urmatoare>>|