Rezultatele repartizării în județul DOLJ
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
ABOUL KAIR A. HASSAN
5.90
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 30 CRAIOVA
admis
x96
GRUPUL SCOLAR I. C. M. GEORGE BIBESCU CRAIOVA
Electric
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
2
ACHIM G. ADRIANA
6.45
GORJ
SCOALA GENERALA RACI, NEGOMIR
respins
3
ACHIM G. DANIELA
7.07
GORJ
SCOALA GENERALA RACI, NEGOMIR
admis
x48
GRUPUL SCOLAR I. C. M. NR 1 CRAIOVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
4
ACRIVOPOL D. CRISTINA
5.77
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII DRAGOTESTI-POPANZALESTI
admis
137
COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA
Comert si servicii
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
5
ADAM A. MONICA
9.33
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 2 CALAFAT
admis
x29
LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
6
AFREM A. CRISTINA
8.42
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 37 CRAIOVA
admis
x73
COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
7
AFREM I. DANIEL
7.11
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 37 CRAIOVA
admis
x48
GRUPUL SCOLAR I. C. M. NR 1 CRAIOVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
8
AFREM P. DRAGOS STELIAN
8.96
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 1 CALAFAT
admis
xx8
COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
9
AFREM P. LAURENTIU IONUT
8.16
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII ROBANESTII DE JOS
admis
x14
LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
10
AFRENIE D. ANDREI VIOREL
8.16
DOLJ
COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA
admis
x44
GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
11
AFRONIE I. MIHAITA DORIN
6.19
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 32 CRAIOVA
admis
x81
GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA
Electromecanic
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
12
AFRONIE M. MARIUS GEORGE
8.24
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 29 CRAIOVA
admis
x73
COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
13
AFRONIE T. RALUCA FLORENTINA
8.70
DOLJ
GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA
admis
x42
GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
14
AFRONIE V. DORU MIHAI
6.68
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 34 E.CARADA CRAIOVA
admis
x80
GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
15
AGAPIE N. FLORINA-IONELIA
7.24
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII TATOMIRESTI
admis
x54
GRUPUL SCOLAR ILIE MURGULESCU CRAIOVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
16
AGIU I. ELENA CARMEN
8.01
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 32 CRAIOVA
admis
x12
LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
17
AGIU I. GEORGE CRISTIAN
6.97
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 32 CRAIOVA
admis
x54
GRUPUL SCOLAR ILIE MURGULESCU CRAIOVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
18
AIKLER L. ALEXANDRU CATALIN
5.71
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 31 TH.AMAN CRAIOVA
admis
x95
GRUPUL SCOLAR I. C. M. NR 2 CRAIOVA
Electro.,autom.,infor.teh
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
19
AL GAZALI T. SHADI NICOLAE
7.41
DOLJ
LICEUL STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA
admis
x50
GRUPUL SCOLAR I. C. M. GEORGE BIBESCU CRAIOVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
20
ALAMITA I. ANA MARIA
8.28
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 36 CRAIOVA
admis
x73
COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
21
ALAMITA I. ANDREEA SORINA
8.27
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 36 CRAIOVA
admis
x73
COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
22
ALBASTROIU A. OANA VIOLETA
7.79
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 2 BAILESTI
admis
x37
LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
23
ALBASTROIU I. ADRIAN NICOLAE
5.67
DOLJ
LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA
admis
x77
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CFR CRAIOVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant seral
Limba romana
24
ALBEANU M. OCTAVIAN GABRIEL
8.76
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 24 SF.GHE. CRAIOVA
admis
x19
LICEUL TEORETIC NICOLAE TITULESCU CRAIOVA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
25
ALBIS V. IONELA ADELINA
8.40
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 22 M.ELIADE CRAIOVA
admis
x18
LICEUL TEORETIC NICOLAE TITULESCU CRAIOVA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
26
ALBISORU C. CRISTIAN MARINEL
5.95
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 3 POIANA MARE
admis
122
GRUPUL SCOLAR STEFAN MILCU CALAFAT
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
27
ALBU C. ILEANA
7.39
DOLJ
COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA
admis
x50
GRUPUL SCOLAR I. C. M. GEORGE BIBESCU CRAIOVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
28
ALBU I. COSTINEL CATALIN
8.47
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 1 MARSANI
admis
x18
LICEUL TEORETIC NICOLAE TITULESCU CRAIOVA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
29
ALBU I. DANIELA
7.06
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII VALEA STANCIULUI
admis
x53
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE CHIMIE CRAIOVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
30
ALBULESCU M. ALINA MIHAELA
8.47
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 30 CRAIOVA
admis
x21
LICEUL TEORETIC NICOLAE TITULESCU CRAIOVA
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
31
ALDEA G. ION
6.96
TELEORMAN
SCOALA GENERALA DE 8 ANI NR 2 ZIMNICEA
admis
x48
GRUPUL SCOLAR I. C. M. NR 1 CRAIOVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
32
ALECSANDRU M. RAMONA-PASTITA
6.08
DOLJ
GRUPUL SCOLAR AGRICOL CARCEA
admis
x85
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
33
ALECU I. ANDREEA
6.64
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 16 CRAIOVA
respins
34
ALECU V. FLORIN OVIDIU
8.18
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 11 CRAIOVA
admis
x45
GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
35
ALEXANDRESCU I. SORIN-PETRISOR
7.89
DOLJ
GRUPUL SCOLAR FILIASI
admis
x52
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CFR CRAIOVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
36
ALEXANDRESCU P. COSMIN
8.30
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 39 CRAIOVA
admis
x44
GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
37
ALEXANDRU C. MADALINA
7.25
DOLJ
LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA
admis
x49
GRUPUL SCOLAR I. C. M. NR 2 CRAIOVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
38
ALEXANDRU D. CONSTANTIN CLAUDIU
6.82
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 39 CRAIOVA
admis
x64
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTR. CIVILE CRAIOVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
39
ALEXANDRU D. DANIEL
6.55
DOLJ
COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA
admis
138
COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
40
ALEXANDRU E. GRUIA
6.97
GORJ
SCOALA GENERALA TINTARENI
admis
x53
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE CHIMIE CRAIOVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
41
ALEXANDRU F. IONELA
6.46
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 33 CRAIOVA
admis
138
COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
42
ALEXANDRU F. IONUT-NICUSOR
7.77
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII CIOCANESTI
admis
x52
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CFR CRAIOVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
43
ALEXANDRU G. MARIN ALBERTO
7.26
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 33 CRAIOVA
admis
x49
GRUPUL SCOLAR I. C. M. NR 2 CRAIOVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
44
ALEXANDRU I. RALUCA
8.05
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII CELARU
admis
x12
LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
45
ALEXANDRU M. ANCA MARILENA
8.60
DOLJ
GRUPUL SCOLAR ILIE MURGULESCU CRAIOVA
admis
x13
LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
46
ALEXANDRU M. DANIEL
9.42
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 24 SF.GHE. CRAIOVA
admis
xx1
COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
47
ALEXANDRU M. DANUT MARIUS
7.41
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII BREASTA
admis
x52
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CFR CRAIOVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
48
ALEXANDRU M. SARA ALEXANDRA
7.29
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 21 G.TITEICA CRAIOVA
admis
x46
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
49
ALEXANDRU O. ALINA HERMINA
7.27
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 34 E.CARADA CRAIOVA
admis
x54
GRUPUL SCOLAR ILIE MURGULESCU CRAIOVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
50
ALEXANDRU S. MARIANA ELISABETA
6.93
DOLJ
SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 23 CRAIOVA
admis
x53
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE CHIMIE CRAIOVA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
Home|Pagina urmatoare>>|