Rezultatele repartizării în județul DAMBOVITA
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
ACHIM M. JANETA
7.10
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII N4 MORENI
admis
x31
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI (NR.2)
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
2
ACSINIA D. IOANA LUIZA
8.91
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII N2 'I. ALEXANDRU-BRATESCU VOINESTI
admis
x62
COLEGIUL NATIONAL 'IENACHITA VACARESCU' TIRGOVISTE
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
3
ADAM A. ANGELA MARIA
8.78
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII N5 'CORESI' TIRGOVISTE
admis
x54
COLEGIU NATIONAL ECONOMICO-ADMINISTRATIV 'ION GHIC
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
4
ADAM F. GIORGIANA
6.77
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII N4 MORENI
admis
x24
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MASINI MORENI (
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
5
ADAM I. CARMEN LOREDANA
8.53
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII N1 TITU
admis
125
LICEUL TEORETIC TITU 'IANCU C. VISSARION'
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
6
ADAM I. MADALINA ELENA
8.22
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII GLODENI "BUICA IONESCU"
admis
x77
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL 'VOIEVODUL MIRCEA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
7
ADAM I. MARIA ALINA
6.88
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII MIULESTI ODOBESTI
admis
121
GRUP SCOLAR AGRICOL TITU 'GOGA IONESCU'
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
8
ADAM L. IOANA LUMINITA
6.31
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII CROITORI ULIESTI
admis
x10
GR. SC. AGRICOL 'DR. C. ANGELESCU' GAIESTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
9
ADAM N. ELENA SORINA
6.04
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII GLODENI "BUICA IONESCU"
admis
x73
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI 'N.
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
10
ADAM V. IONELA SILVIA
6.93
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII RACARI
admis
103
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTEHNIC TIRGOVISTE (N
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
11
ADUMITROAIE G. GEORGE
7.38
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII N1 I.L. CARAGIALE
admis
x30
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI (NR.2)
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
12
AFRASINEI G. GEORGE ADRIAN
8.94
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII N3 'SMARANDA GHEORGHIU' TIRGOVISTE
admis
x54
COLEGIU NATIONAL ECONOMICO-ADMINISTRATIV 'ION GHIC
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
13
AGACHE V. IONUT
6.34
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII NR.10 TIRGOVISTE
admis
x97
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MONTAJ TIRGO
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
14
AGRAPINEI M. GABRIELA
7.84
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII N3 MORENI
admis
x24
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MASINI MORENI (
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
15
AGRAPINEI M. MIHAELA
7.79
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII N3 MORENI
admis
x24
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MASINI MORENI (
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
16
ALACI E. ANCUTA
7.82
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII N5 PUCIOASA
admis
x46
LICEUL TEORETIC 'NICOLAE TITULESCU' PUCIOASA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
17
ALBU A. ANDREEA
8.38
DAMBOVITA
COLEGIUL NATIONAL 'IENACHITA VACARESCU' TIRGOVISTE
admis
x64
COLEGIUL NATIONAL 'IENACHITA VACARESCU' TIRGOVISTE
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
18
ALBU C. ALEXANDRU SORIN
5.82
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII NR.11 TIRGOVISTE
admis
x88
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI 'ION
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
19
ALBU F. DRAGOS MARIAN
7.68
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII COMISANI
admis
x76
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL 'VOIEVODUL MIRCEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
20
ALBU I. ANDREEA IOANA
9.31
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII N6 'TUDOR VLADIMIRESCU' TIRGOVISTE
admis
x60
COLEGIUL NATIONAL 'CONSTANTIN CARABELLA' TIRGOVIST
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
21
ALBULESCU C. ELENA CRISTINA
7.86
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII BUCIUMENI
admis
x46
LICEUL TEORETIC 'NICOLAE TITULESCU' PUCIOASA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
22
ALBULESCU D. PETRUTA
8.40
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII BUCIUMENI
admis
x46
LICEUL TEORETIC 'NICOLAE TITULESCU' PUCIOASA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
23
ALBULESCU G. GABRIELA POLIANA
9.02
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII N1 PUCIOASA
admis
x76
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL 'VOIEVODUL MIRCEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
24
ALDEA C. MARIUS CRISTIAN
8.75
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII N2 'I. ALEXANDRU-BRATESCU VOINESTI
admis
x62
COLEGIUL NATIONAL 'IENACHITA VACARESCU' TIRGOVISTE
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
25
ALDEA E. DRAGOS ALEXANDRU
8.94
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII N5 'CORESI' TIRGOVISTE
admis
x60
COLEGIUL NATIONAL 'CONSTANTIN CARABELLA' TIRGOVIST
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
26
ALDEA N. MARIAN NICOLAE
6.74
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII GURA FOII
admis
x17
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CHIMIE INDUSTRIALA GAIES
Electromecanic
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
27
ALDEA T. ALEXANDRU
8.48
DAMBOVITA
SC. CLS I-VIII FIENI NR 1 CLS
admis
x46
LICEUL TEORETIC 'NICOLAE TITULESCU' PUCIOASA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
28
ALDICA L. IULIANA ALINA
8.03
ARGES
SCOALA GENERALA LAICAI NR.2
admis
117
LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TIRGOVISTE
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
29
ALDULEA M. ELENA GEORGIANA
7.24
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII MOROIENI
admis
xx7
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MATERIALE CONSTRUCTII FIENI
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
30
ALECSANDRESCU M. MONICA IONELA
8.18
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII N6 GAIESTI
admis
x18
LICEUL TEORETIC 'VLADIMIR STREINU' GAIESTI NR.2
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
31
ALECSANDRU N. MIHAELA ANDRA
8.21
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII N4 'ELENA VACARESCU' TIRGOVISTE
admis
x63
COLEGIUL NATIONAL 'IENACHITA VACARESCU' TIRGOVISTE
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
32
ALECU D. ALEXANDRA
7.97
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII N5 'CORESI' TIRGOVISTE
admis
117
LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TIRGOVISTE
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
33
ALECU D. CARMEN ALEXANDRA
8.51
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII N6 GAIESTI
admis
x20
LICEUL TEORETIC 'VLADIMIR STREINU' GAIESTI NR.2
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
34
ALECU G. DANIEL
7.20
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII N4 "ELENA DONICI CANTACUZINO" PUCI
admis
108
GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TIRGOVISTE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
35
ALECU G. ECATERINA
8.19
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII RACARI
admis
x49
LICEUL TEORETIC RACARI 'ION GHICA'
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
36
ALECU G. VALENTINA
6.03
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII BILDANA TARTASESTI
admis
x96
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL METALURGIC 'CONSTANTIN BRIN
Industrie
Ucenici
Invatamant de zi
Limba romana
37
ALECU M. ALICE LILIANA MADALINA
8.86
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII N3 GAIESTI
admis
x20
LICEUL TEORETIC 'VLADIMIR STREINU' GAIESTI NR.2
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
38
ALECU M. ANDREEA RODICA
7.99
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII BREZOAIA BREZOAELE
admis
x49
LICEUL TEORETIC RACARI 'ION GHICA'
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
39
ALECU N. STELUTA ANDREEA
6.28
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII NR.10 TIRGOVISTE
admis
x72
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI 'N.
Electromecanic
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
40
ALECU P. GABRIELA NICOLETA
8.21
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII RAZVAD NR1
admis
x54
COLEGIU NATIONAL ECONOMICO-ADMINISTRATIV 'ION GHIC
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
41
ALECU V. VALENTIN DORIN
6.47
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII N6 'TUDOR VLADIMIRESCU' TIRGOVISTE
admis
x97
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MONTAJ TIRGO
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
42
ALEXA D. ELENA ANDREEA
8.25
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII N6 'TUDOR VLADIMIRESCU' TIRGOVISTE
admis
117
LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TIRGOVISTE
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
43
ALEXANDRESCU D. IOAN HORIA
6.96
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII PIETROSITA " SF. NICOLAE"
admis
xx5
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MATERIALE CONSTRUCTII FIENI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
44
ALEXANDRESCU L. SERGIU ANDREI
6.26
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII N3 'SMARANDA GHEORGHIU' TIRGOVISTE
admis
x97
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MONTAJ TIRGO
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
45
ALEXANDRESCU N. REMUS
5.95
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII N9 'GRIGORE ALEXANDRESCU' TIRGOVIS
admis
100
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MONTAJ TIRGO
Constructii si lucr.publ.
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
46
ALEXANDRESCU V. RADU
8.60
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII N4 "ELENA DONICI CANTACUZINO" PUCI
admis
x46
LICEUL TEORETIC 'NICOLAE TITULESCU' PUCIOASA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
47
ALEXANDROV G. IOANA ALEXANDRA
6.65
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII NR.10 TIRGOVISTE
admis
101
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTEHNIC TIRGOVISTE (N
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
48
ALEXANDRU F. DENISA
7.54
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII N2 TITU
admis
127
LICEUL TEORETIC TITU 'IANCU C. VISSARION'
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
49
ALEXANDRU G. ADRIAN GELU
6.76
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII BUNGETU VACARESTI
admis
x89
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL METALURGIC 'CONSTANTIN BRIN
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
50
ALEXANDRU G. CATALIN MARIAN
8.48
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII NR.12 TIRGOVISTE
admis
x77
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL 'VOIEVODUL MIRCEA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
Home|Pagina urmatoare>>|