Rezultatele repartizării în județul COVASNA
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
ABRAHAM I. LEHEL ATTILA
6.28
COVASNA
SC. CU CL. I-VIII. MIKES ARMIN BIXAD
admis
x25
GRUP SCOLAR "PUSKAS TIVADAR" SF. GHEORGHE
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba maghiara
2
ACZEL F. KINGA MALVINA
7.69
COVASNA
SC. CU CL. I-VIII. NR.1 ZABALA
admis
x52
GRUP SCOLAR "APOR PETER" TG.SECUIESC
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba maghiara
3
ACZEL F. ZSUZSANNA
8.42
COVASNA
LIC. MIKES KELEMEN SF.GHEORGHE
admis
x33
LICEUL TEORETIC "MIKES KELEMEN" SF. GHEORGHE
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
4
ADAM G. ILDIKO
6.13
COVASNA
LIC. DE ARTA SF.GHEORGHE
admis
x19
GRUP SCOLAR "KOS KAROLY" SF. GHEORGHE
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba maghiara
5
ADASCALITEI G. IOANA
8.43
COVASNA
SC. CU CL. I-VIII. PETOFI SANDOR TG.SECUIESC
admis
x50
GRUP SCOLAR "APOR PETER" TG.SECUIESC
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
6
AERINEI M. RADU CONSTANTIN
8.34
COVASNA
SC. CU CL. I-VIII. PETOFI SANDOR TG.SECUIESC
admis
x50
GRUP SCOLAR "APOR PETER" TG.SECUIESC
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
7
AFILIPOAIE M. ALINA
6.95
COVASNA
SC. CU CL. I-VIII. NICOLAE COLAN SF.GHEORGHE
admis
x16
GRUP SCOLAR "KOS KAROLY" SF. GHEORGHE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
8
AFRA I. MATYAS
7.28
COVASNA
SC. CU CL. I-VIII. PETRICENI
admis
x49
GRUP SCOLAR "APOR PETER" TG.SECUIESC
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
9
AFRASINEI C. FLORENTINA
7.23
COVASNA
SC. CU CL. I-VIII. NR.6 SF.GHEORGHE
admis
x16
GRUP SCOLAR "KOS KAROLY" SF. GHEORGHE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
10
AILENEI P. CIPRIAN
7.17
COVASNA
SC. CU CL. I-VIII. NR.6 SF.GHEORGHE
admis
x16
GRUP SCOLAR "KOS KAROLY" SF. GHEORGHE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
11
AIOANEI P. EUGEN
7.71
COVASNA
LIC. MIHAI VITEAZUL SF.GHEORGHE
admis
x28
LICEUL TEORETIC "MIHAI VITEAZUL" SF. GHEORGHE
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
12
AITEAN V. BIANCA DIANA
7.57
COVASNA
LIC. MIHAI VITEAZUL SF.GHEORGHE
admis
xx6
GRUP SCOLAR ECONOMIC NR.2 SF. GHEORGHE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
13
AKACSOS E. KINGA
7.97
COVASNA
SC. CU CL. I-VIII. NR.6 SF.GHEORGHE
admis
x42
LICEUL TEOLOGIC REFORMAT SF. GHEORGHE
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
14
AKACSOS T. HAJNAL
6.99
COVASNA
SC. CU CL. I-VIII. GAAL MOZES BARAOLT
admis
x42
LICEUL TEOLOGIC REFORMAT SF. GHEORGHE
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
15
ALBERT B. ATTILA
7.60
COVASNA
SC. CU CL. I-VIII. POIAN
admis
x63
SCOALA NORMALA "BOD PETER" TG.SECUIESC
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
16
ALBERT L. CSABA
7.70
COVASNA
SC. CU CL. I-VIII. VARADI JOZSEF SF.GHEORGHE
admis
x35
LICEUL TEORETIC "MIKES KELEMEN" SF. GHEORGHE
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
17
ALBERT L. TIMEA KINGA
6.46
COVASNA
SC. CU CL. I-VIII. VARADI JOZSEF SF.GHEORGHE
admis
x10
GRUP SCOLAR ECONOMIC - ADMINISTRATIV SF. GHEORGHE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
18
ALBERT-TOTH O. CSILLA
9.12
COVASNA
LIC. MIKES KELEMEN SF.GHEORGHE
admis
x33
LICEUL TEORETIC "MIKES KELEMEN" SF. GHEORGHE
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
19
ALBU L. BOGDAN
7.15
COVASNA
SC. CU CL. I-VIII. NICOLAE COLAN SF.GHEORGHE
admis
x16
GRUP SCOLAR "KOS KAROLY" SF. GHEORGHE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
20
ALDEA C. ION CONSTANTIN
7.13
BRASOV
SCOALA GENERALA VAMA BUZAULUI
admis
x74
GRUP SCOLAR "NICOLAE BALCESCU" INT.BUZAULUI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
21
ALMASAN G. CRISTOFOR GAVRIL`
5.97
COVASNA
GR. SC. KOS KAROLY SF.GHEORGHE
admis
x22
GRUP SCOLAR "PUSKAS TIVADAR" SF. GHEORGHE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
22
AMBRUS A. ANDRAS ATTILA
5.69
COVASNA
SC. CU CL. I-VIII. TATRANGI SANDOR OZUN
admis
x24
GRUP SCOLAR "PUSKAS TIVADAR" SF. GHEORGHE
Electro.,autom.,infor.teh
Profesional
Invatamant de zi
Limba maghiara
23
AMBRUS A. ZSUZSANNA
6.36
COVASNA
SC. CU CL. I-VIII. TATRANGI SANDOR OZUN
admis
x15
GRUP SCOLAR "KOS KAROLY" SF. GHEORGHE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
24
AMBRUS M. ZOLTAN
8.03
COVASNA
SC. CU CL. I-VIII. PETOFI SANDOR TG.SECUIESC
admis
x63
SCOALA NORMALA "BOD PETER" TG.SECUIESC
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
25
AMBRUS Z. CSILLA
8.86
COVASNA
LIC. SZEKELY MIKO SF.GHEORGHE
admis
x37
LICEUL TEORETIC "SZEKELY MIKO" SF. GHEORGHE
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
26
ANDORKO A. MELINDA
6.90
COVASNA
BORBATH KAROLY" VARGHIS
admis
x84
GRUP SCOLAR "BAROTI SZABO DAVID" BARAOLT
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
27
ANDORKO A. ZSUZSA
7.96
COVASNA
SC. CU CL. I-VIII. TUROCZI MOZES TG.SECUIESC
admis
x49
GRUP SCOLAR "APOR PETER" TG.SECUIESC
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
28
ANDORKO G. MELINDA
6.77
COVASNA
SC. CU CL. I-VIII. BEM JOZSEF LEMNIA
admis
x52
GRUP SCOLAR "APOR PETER" TG.SECUIESC
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba maghiara
29
ANDORKO I. SZILARD
5.82
COVASNA
SC. CU CL. I-VIII. GAAL MOZES BARAOLT
admis
x82
GRUP SCOLAR "BAROTI SZABO DAVID" BARAOLT
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
30
ANDORKO S. ZSUZSA
8.03
COVASNA
BORBATH KAROLY" VARGHIS
admis
x35
LICEUL TEORETIC "MIKES KELEMEN" SF. GHEORGHE
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
31
ANDRAS C. ALPAR
7.68
COVASNA
LIC. MIKES KELEMEN SF.GHEORGHE
admis
x38
LICEUL TEORETIC "SZEKELY MIKO" SF. GHEORGHE
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
32
ANDREI C. DANIELA
5.94
COVASNA
SC. CU CL. I-VIII. ROMULUS CIOFLEC ARACI
admis
xx8
GRUP SCOLAR ECONOMIC NR.2 SF. GHEORGHE
Comert si servicii
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
33
ANDRISAN S. ELENA ROXANA
7.52
COVASNA
LIC. MIHAI VITEAZUL SF.GHEORGHE
admis
xx7
GRUP SCOLAR ECONOMIC NR.2 SF. GHEORGHE
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
34
ANDRISCA P. CLAUDIU
7.56
COVASNA
SC. CU CL. I-VIII. PETOFI SANDOR TG.SECUIESC
admis
x70
GRUP SCOLAR "KOROSI CSOMA SANDOR" COVASNA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
35
ANDRONIC T. ANDREEA-MIHAELA
7.56
COVASNA
SC. CU CL. I-VIII. NICOLAE COLAN SF.GHEORGHE
admis
xx6
GRUP SCOLAR ECONOMIC NR.2 SF. GHEORGHE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
36
ANGELESCU C. CIPRIANA ELENA
7.78
COVASNA
SC. CU CL. I-VIII. BRADET
admis
x76
GRUP SCOLAR "NICOLAE BALCESCU" INT.BUZAULUI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
37
ANGHEL A. ANA ELENA
7.04
COVASNA
SC. CU CL. I-VIII. VALEA MARE
admis
x16
GRUP SCOLAR "KOS KAROLY" SF. GHEORGHE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
38
ANGHEL A. MARIUS GABRIEL
8.35
COVASNA
LIC. MIHAI VITEAZUL SF.GHEORGHE
admis
x30
LICEUL TEORETIC "MIHAI VITEAZUL" SF. GHEORGHE
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
39
ANGHEL G. ADRIAN BOGDAN
7.09
COVASNA
SC. CU CL. I-VIII. VARADI JOZSEF SF.GHEORGHE
admis
x23
GRUP SCOLAR "PUSKAS TIVADAR" SF. GHEORGHE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
40
ANTAL D. BERTALAN DEZSO
7.24
COVASNA
LIC. MIKES KELEMEN SF.GHEORGHE
admis
x10
GRUP SCOLAR ECONOMIC - ADMINISTRATIV SF. GHEORGHE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
41
ANTAL K. HAJNAL
7.82
COVASNA
SC. CU CL. I-VIII. GAAL MOZES BARAOLT
admis
x84
GRUP SCOLAR "BAROTI SZABO DAVID" BARAOLT
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
42
ANTAL S. ZOLTAN CSABA
6.49
COVASNA
SC. CU CL. I-VIII. TATRANGI SANDOR OZUN
admis
x22
GRUP SCOLAR "PUSKAS TIVADAR" SF. GHEORGHE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
43
ANTALKA F. HILDA IREN
6.42
COVASNA
SC. CU CL. I-VIII. MIKES ARMIN BIXAD
admis
x13
GRUP SCOLAR ECONOMIC - ADMINISTRATIV SF. GHEORGHE
Comert si servicii
Profesional
Invatamant de zi
Limba maghiara
44
ANTALKA I. ATTILA
5.96
COVASNA
SC. CU CL. I-VIII. MIKES ARMIN BIXAD
admis
x25
GRUP SCOLAR "PUSKAS TIVADAR" SF. GHEORGHE
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba maghiara
45
ANTIC J. JOZSEF
7.67
COVASNA
SC. CU CL. I-VIII. NICOLAE COLAN SF.GHEORGHE
admis
x12
GRUP SCOLAR ECONOMIC - ADMINISTRATIV SF. GHEORGHE
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba maghiara
46
APAFI I. IOAN GEORGIAN
5.97
BRASOV
SCOALA GENERALA LUNCA CALNICULUI
admis
xx5
GRUPUL SCOLAR AGRICOL SF. GHEORGHE
Electric
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
47
ARBOREANU N. ANDREIA-NICOLETA
7.43
COVASNA
SC. CU CL. I-VIII. NICOLAE COLAN SF.GHEORGHE
admis
xx6
GRUP SCOLAR ECONOMIC NR.2 SF. GHEORGHE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
48
ARDELEAN I. IULIANA NICOLETA
5.86
BRASOV
SCOALA GENERALA VAMA BUZAULUI
admis
x78
GRUP SCOLAR "NICOLAE BALCESCU" INT.BUZAULUI
Agricultura
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
49
ARDELEAN K. ATTILA
7.21
COVASNA
LIC. DE ARTA SF.GHEORGHE
admis
x22
GRUP SCOLAR "PUSKAS TIVADAR" SF. GHEORGHE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
50
ARDELEANU C. ANAMARIA ELENA
6.46
COVASNA
SC. CU CL. I-VIII. PETOFI SANDOR TG.SECUIESC
admis
x52
GRUP SCOLAR "APOR PETER" TG.SECUIESC
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba maghiara
Home|Pagina urmatoare>>|