Rezultatele repartizării în județul CONSTANTA
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
AANITEI D. ROXANA CLAUDIA
7.16
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII nr.31 Constanta
admis
xx1
GRUP SCOLAR 'GHEORGHE DUCA' CONSTANTA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
2
ABABEI C. MARIANA
8.11
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Valu lui Traian
admis
124
GRUP SCOLAR INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
3
ABABEI F. LAURA GEORGIANA
8.04
CONSTANTA
liceul teoretic 'Lucian Blaga' Constanta
admis
x48
GRUP SCOLAR ECONOMIC 'VIRGIL MADGEARU' CONSTANTA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
4
ABABEI N. NICOLETA
7.34
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Navodari
admis
x16
GRUP SCOLAR 'IOAN N.ROMAN' CONSTANTA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
5
ABABII C. RARES-COSTINEL
7.19
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII nr. 5 Mangalia
admis
156
GRUP SCOLAR 'ION BANESCU' MANGALIA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
6
ABAIANITI P. TAMARA-CARMEN
8.56
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII JURILOVCA
admis
x43
LICEUL TEORETIC 'G.CALINESCU' CONSTANTA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
7
ABDI T. BIRSEN DENIS
6.97
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII nr.24 Constanta
admis
100
GRUP SCOLAR AGRICOL 'PALAS' CONSTANTA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
8
ABDULA E. ERSIN
8.33
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII Eforie Nord
admis
x39
GRUP SCOLAR ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONS
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
9
ABDULA I. ILHAN
8.29
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII nr. 5 Mangalia
admis
161
LICEUL TEORETIC 'CALLATIS' MANGALIA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
10
ABDULA R. MERDIN
8.76
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII nr. 3 Mangalia
admis
161
LICEUL TEORETIC 'CALLATIS' MANGALIA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
11
ABDULACHIM F. MERT
6.04
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Medgidia
admis
x93
GRUP SCOLAR AGRICOL CASTELU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
12
ABDULACHIM Z. FILIS
7.52
CONSTANTA
grup scolar Cobadin
admis
x68
GRUP SCOLAR COBADIN
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
13
ABDULAMIT O. ESNA
9.41
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII nr. 3 Constanta
admis
x11
COLEGIUL NATIONAL 'MIRCEA CEL BATRIN' CONSTANTA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
14
ABDULGANI E. AIHAN
6.69
CONSTANTA
liceul teoretic Techirgiol
admis
128
GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI CONSTANTA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
15
ABDULGANI I. ILHAN
6.61
CONSTANTA
scoala generala 'D.Stiubei' Constanta
admis
128
GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI CONSTANTA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
16
ABDURAMAN B. ESRA
7.93
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII nr.24 Constanta
admis
124
GRUP SCOLAR INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
17
ABDURAMAN F. TANSEL
8.15
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII nr. 5 Mangalia
admis
x50
COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
18
ABDURAMAN G. DALGA
7.20
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII nr.37 Constanta
admis
164
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE MARINA CONSTANTA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
19
ABDURAMAN I. DENISA
7.19
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII nr. 5 Mangalia
admis
156
GRUP SCOLAR 'ION BANESCU' MANGALIA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
20
ABDURAMAN M. DENIS
6.00
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII Osmancea
admis
157
GRUP SCOLAR 'ION BANESCU' MANGALIA
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
21
ABELS A. EDGAR SEBASTIAN
7.52
CONSTANTA
scoala generala 'Gh. Titeica' Constanta
admis
x25
COLEGIUL TEHNIC 'TOMIS' CONSTANTA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
22
ABIBULA E. ERVIN
6.80
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII nr.16 Constanta
admis
128
GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI CONSTANTA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
23
ABIBULA I. SIBEL
8.65
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII Viisoara
admis
x90
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CONSTANTA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
24
ABIBULA R. ELVIN
7.44
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII nr.27 Constanta
admis
xx5
GRUP SCOLAR 'DIMITRIE LEONIDA'CONSTANTA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
25
ABIBULA S. SERPIL
9.60
CONSTANTA
liceul teoretic Techirgiol
admis
x13
LICEUL TEORETIC 'OVIDIUS' CONSTANTA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
26
ABLACHIM E. ACAN
6.74
CONSTANTA
scoala generala 'Grigore Antipa' Constanta
admis
107
COLEGIUL COMERCIAL 'CAROL I' CONSTANTA
Comert si servicii
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
27
ABLACHIM N. HIKMET
6.63
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Mangalia
admis
158
GRUP SCOLAR 'ION BANESCU' MANGALIA
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
28
ABLACHIM R. EROL
6.57
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII nr. 3 Mangalia
admis
x51
COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
29
ABLACHIM S. ENER
8.68
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII nr.33 Constanta
admis
x39
GRUP SCOLAR ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONS
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
30
ABLALIM M. FIDAN
8.53
CONSTANTA
grup scolar Topraisar
admis
122
LICEUL TEORETIC 'LUCIAN BLAGA' CONSTANTA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
31
ABU NADI M. KEFA
7.24
CONSTANTA
scoala generala 'Aurel Vlaicu'Constanta
admis
x24
COLEGIUL TEHNIC 'TOMIS' CONSTANTA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant distanta
Limba romana
32
ACHITEI B. MARIA ALINA
6.04
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Navodari
admis
x17
GRUP SCOLAR 'IOAN N.ROMAN' CONSTANTA
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
33
ACI C. OSCAN
8.07
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII nr.23 Constanta
admis
x48
GRUP SCOLAR ECONOMIC 'VIRGIL MADGEARU' CONSTANTA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
34
ACIUBOTARITEI C. GEORGIANA ANA MARIA
9.30
CONSTANTA
scoala generala 'Dan Barbillian' Constanta
admis
x11
COLEGIUL NATIONAL 'MIRCEA CEL BATRIN' CONSTANTA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
35
ACIUBOTARITEI N. CRISTINA
9.40
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII nr.38 Constanta
admis
x10
COLEGIUL NATIONAL 'MIRCEA CEL BATRIN' CONSTANTA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
36
ACMOLA K. GEMIL ENGIN
7.10
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Medgidia
admis
152
GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI MEDGIDIA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
37
ACOSTACHIOAEI V. ALINA
6.15
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Mangalia
respins
38
ACOSTANDEI G. ILMI GOKAN
7.68
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII nr.27 Constanta
admis
x25
COLEGIUL TEHNIC 'TOMIS' CONSTANTA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
39
ACREALA G. ELENA
8.10
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Hirsova
admis
x84
LICEUL TEORETIC 'IOAN COTOVU' HIRSOVA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
40
ACSENTE V. ALINA-ELISABETA
6.10
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Constanta
admis
x17
GRUP SCOLAR 'IOAN N.ROMAN' CONSTANTA
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
41
ACSINTE I. IONUT CLAUDIU
5.99
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Mangalia
admis
157
GRUP SCOLAR 'ION BANESCU' MANGALIA
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
42
ADAM A. MARIANA
7.31
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII Sacele
admis
106
COLEGIUL COMERCIAL 'CAROL I' CONSTANTA
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
43
ADAM C. ELENA SIMONA
8.55
CONSTANTA
scoala generala 'Gh. Titeica' Constanta
admis
145
LICEUL TEORETIC 'M.EMINESCU' CONSTANTA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
44
ADAM F. ANDREEA IOANA
7.54
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Constanta
admis
124
GRUP SCOLAR INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
45
ADAM I. DANIELA LUCRETIA
7.64
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Mangalia
admis
x50
COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
46
ADAM M. ANA MARIA
6.71
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Basarabi
admis
x97
GRUP SCOLAR AGRICOL POARTA ALBA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
47
ADAM N. SORIN
6.50
CONSTANTA
liceul teoretic M.Kogalniceanu
respins
48
ADAM P. ALEXANDRU BOGDAN
6.49
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Navodari
admis
x41
GRUP SCOLAR ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONS
Electro.,autom.,infor.teh
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
49
ADAM S. CORNELIU SAMUEL
7.27
CONSTANTA
scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Medgidia
admis
164
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE MARINA CONSTANTA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
50
ADAM T. ANDRA MARIA
7.90
CONSTANTA
liceul teoretic 'A.Saligny' Cernavoda
admis
169
LICEUL TEORETIC 'A.SALIGNY' CERNAVODA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
Home|Pagina urmatoare>>|