Rezultatele repartizării în județul CARAS-SEVERIN
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
ABABEI I. MARIUS GHEORGHE
6.37
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA GHERTENIS
admis
x31
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL METALURGIC RESITA
Electromecanic
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
2
ABABEI P. PAULA CORINA
8.08
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA TIROL
admis
x19
LICEUL TEORETIC "TATA OANCEA" BOCSA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
3
ACHIMESCU A. RAMONA ANETA
6.92
CARAS-SEVERIN
LICEUL TEORETIC "HERCULES" BAILE HERCULANE
admis
xx5
LICEUL TEORETIC "HERCULES" BAILE HERCULANE
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
4
ADAM A. MARIA
6.90
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA NR 1 OTELU ROSU
respins
5
ADAM I. ILIE
6.57
CARAS-SEVERIN
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL OTELU ROSU
admis
x87
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL OTELU ROSU
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
6
ADAM V. ANDREI FLAVIUS
7.26
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA RAMNA
admis
x51
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI RESIT
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
7
ADAMESCU C. FLOAREA CORNELIA
7.72
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA PLUGOVA
admis
xx2
LICEUL TEORETIC "HERCULES" BAILE HERCULANE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
8
AELENEI C. ANCUTA MARIA
8.02
CARAS-SEVERIN
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MOLDOVA NOUA
admis
x71
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MOLDOVA NOUA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
9
AGAPE C. RALUCA PATRICIA
8.12
CARAS-SEVERIN
LICEUL TEORETIC "TRAIAN DODA" CARANSEBES
admis
x34
GRUP SCOLAR FORESTIER CARANSEBES
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
10
AGAPE I. COSMIN PETRU
8.05
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA NR 2 ORAVITA
admis
x24
LICEUL TEORETIC "GENERAL DRAGALINA" ORAVITA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
11
AGHESCU F. ION ADRIAN
7.56
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA SLATINA TIMIS
admis
x45
GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV RESITA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
12
AGLICERIU I. OANA ANDREEA
8.78
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA NR 1 OTELU ROSU
admis
x82
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL OTELU ROSU
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
13
AGLICERIU R. SANDRINA ECATERINA
6.97
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA NR 1 OTELU ROSU
admis
x87
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL OTELU ROSU
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
14
AIFTINCA G. VERONICA
8.21
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA NR 2 RESITA
admis
x11
LICEUL TEORETIC "TRAIAN LALESCU" RESITA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
15
AIOJOAIEI G. CATALIN MARIUS
7.29
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA NR 3 OTELU ROSU
admis
x34
GRUP SCOLAR FORESTIER CARANSEBES
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
16
ALBOTA R. ANA ANDREEA
8.92
CARAS-SEVERIN
LICEUL TEORETIC "TRAIAN LALESCU" RESITA
admis
x10
LICEUL TEORETIC "TRAIAN LALESCU" RESITA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
17
ALBOTICA A. ADRIANA ALINA
6.43
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA MAURENI
respins
18
ALBU I. ANCA
7.46
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA NR 1 BOCSA
admis
x91
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BOCSA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
19
ALBULESCU T. ELENA
6.35
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA NR 1 OTELU ROSU
admis
x86
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL OTELU ROSU
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
20
ALDESCU P. IOSIF DANIEL
7.34
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA BOZOVICI
admis
x28
LICEUL TEORETIC "EFTIMIE MURGU" BOZOVICI
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
21
ALEXA D. MIHAELA NAOMI
6.33
CARAS-SEVERIN
GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI CARANSEBES
admis
x39
GRUP SCOLAR AGRICOL ORAVITA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant distanta
Limba romana
22
ALEXANDRESCU G. ANA
8.98
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA VIRCIOROVA
admis
x20
LICEUL TEORETIC "TRAIAN DODA" CARANSEBES
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
23
ALEXANDRESCU P. CLAUDIA ELENA
6.40
CARAS-SEVERIN
GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI CARANSEBES
admis
x36
GRUP SCOLAR FORESTIER CARANSEBES
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
24
ALEXANDRU F. BOGDAN
8.14
CARAS-SEVERIN
LICEUL TEORETIC "TRAIAN DODA" CARANSEBES
admis
x95
GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI CARANSEBES
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
25
ALEXUC E. RAZVAN MARCEL
7.24
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA NR 3 OTELU ROSU
admis
x87
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL OTELU ROSU
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
26
ALI N. SAMIR
6.93
CARAS-SEVERIN
LICEUL TEORETIC "HERCULES" BAILE HERCULANE
admis
x60
LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE STOICA DE HATEG" MEHADI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
27
ALMAJAN G. CORINA RODICA
7.90
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA NR 9 RESITA
admis
x89
LICEUL TEORETIC "TRAIAN VUIA" RESITA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
28
ALMAJAN S. ROXANA IASMINA
7.69
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA NR 9 RESITA
admis
x45
GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV RESITA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
29
ALMASAN L. ALEXANDRA SNEJANA
9.16
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA NR 1 ORAVITA
admis
x23
LICEUL TEORETIC "GENERAL DRAGALINA" ORAVITA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
30
AMATASOAEI M. ANDREI
7.74
CARAS-SEVERIN
LICEUL TEORETIC "TRAIAN LALESCU" RESITA
admis
x14
LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE" RESITA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
31
AMBRO T. LARISA MARIA
8.62
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA NR 2 CARANSEBES
admis
x22
LICEUL TEORETIC "TRAIAN DODA" CARANSEBES
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
32
ANCA M. MIHAI RADU
7.58
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA NR 6 RESITA
admis
x45
GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV RESITA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
33
ANCULIA P. ICOANA
7.86
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA LUNCAVITA
admis
x60
LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE STOICA DE HATEG" MEHADI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
34
ANDERCA I. MARIA
8.18
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA VALISOARA
admis
x12
LICEUL TEORETIC "TRAIAN LALESCU" RESITA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
35
ANDERCA L. GEORGIANA NICOLETA
7.72
CARAS-SEVERIN
LICEUL PEDAGOGIC "CONSTANTIN DIACONOVICI-LOGA" CAR
admis
x45
GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV RESITA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
36
ANDERCA N. NICOLAE
7.68
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA VALISOARA
admis
x45
GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV RESITA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
37
ANDERCA OPREA I. NEAGOE NICOLAE
7.17
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA VALISOARA
admis
x34
GRUP SCOLAR FORESTIER CARANSEBES
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
38
ANDRAS T. OANA MARIA
8.68
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA MACIOVA
admis
x22
LICEUL TEORETIC "TRAIAN DODA" CARANSEBES
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
39
ANDRECA C. VIOREL TUDOR
6.63
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA NR 2 CARANSEBES
admis
x59
GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CARANSEBES
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
40
ANDREESCU D. OANA FABIANA
9.41
CARAS-SEVERIN
LICEUL TEORETIC "DIACONOVICI-TIETZ" RESITA
admis
x10
LICEUL TEORETIC "TRAIAN LALESCU" RESITA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
41
ANDREI C. ADELIN RAUL
6.73
TIMIS
SCOALA CU CL.I-VIII NR.2 LUGOJ
admis
x37
GRUP SCOLAR FORESTIER CARANSEBES
Silvicultura si prot.med.
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
42
ANDREI M. ANA MARIA
6.28
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA GOLET
admis
x37
GRUP SCOLAR FORESTIER CARANSEBES
Silvicultura si prot.med.
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
43
ANDREI M. MARIN
7.31
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA NR 9 RESITA
admis
x51
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI RESIT
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
44
ANDREI N. CORINA IONELA
9.42
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA NR 2 CARANSEBES
admis
x20
LICEUL TEORETIC "TRAIAN DODA" CARANSEBES
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
45
ANDREI R. ILIE ALIN
6.62
CARAS-SEVERIN
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MOLDOVA NOUA
admis
x75
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MOLDOVA NOUA
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
46
ANDREI T. IOAN
8.96
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA DOMASNEA
admis
100
LICEUL PEDAGOGIC "CONSTANTIN DIACONOVICI-LOGA" CAR
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
47
ANDREI V. ANDREEA ADRIANA
6.54
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA GORUIA
admis
x47
GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV RESITA
Comert si servicii
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
48
ANDREI V. IOANA-CRISTINA
8.11
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA NR 12 RESITA
admis
x45
GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV RESITA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
49
ANDRIES G. NICOLAE
8.08
CARAS-SEVERIN
SCOALA GENERALA CELNIC ANINA
admis
x45
GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV RESITA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
50
ANDRONACHE I. CORINA
8.36
CARAS-SEVERIN
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MOLDOVA NOUA
admis
x72
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MOLDOVA NOUA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
Home|Pagina urmatoare>>|