Rezultatele repartizării în județul CLUJ
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
ABRAHAM C. GABRIELA
8.07
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII "POTAISA" (NR.3) TURDA
admis
144
GRUPUL SCOLAR AGRICOL TURDA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
2
ABRAHAM G. DOREL AUREL
7.63
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII "POTAISA" (NR.3) TURDA
admis
129
GRUPUL SCOLAR DE CHIMIE IND. TURDA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
3
ABROHAM J. LAVINIA TEODORA
8.52
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 24 CLUJ-NAPOCA
admis
107
GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV CLUJ-NAPOCA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
4
ABRUDAN C. BOGDAN-MIHAI
5.97
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII SIMION BARNUTIU (NR. 8) C
admis
108
GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV CLUJ-NAPOCA
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
5
ABRUDAN G. GABRIEL MIHAI
7.42
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII VALEA IERII COM. VALEA IE
admis
x67
COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
6
ABRUDAN L. ANDREI CLAUDIU
8.41
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII OCTAVIAN GOGA (NR.29) CLU
admis
x36
COLEGIUL PEDAGOGIC "GHEORGHE LAZAR" CLUJ-NAPOCA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
7
ABRUDAN M. ADINA-ALEXANDRA
9.14
CLUJ
LICEUL "GHEORGHE SINCAI" CLUJ-NAPOCA
admis
xx1
LICEUL "AVRAM IANCU" CLUJ-NAPOCA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
8
ABRUDAN M. MIHAELA
8.94
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII "GHEORGHE SINCAI" FLOREST
admis
x50
COLEGIUL NATIONAL "GEORGE BARITIU" CLUJ-NAPOCA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
9
ABRUDAN N. IOANA ELENA
7.51
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII "ANDREI SAGUNA" (NR.4) TU
admis
144
GRUPUL SCOLAR AGRICOL TURDA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
10
ABRUDAN R. ANDREI BOGDAN
8.40
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII "ALEXNDRU VLAHUTA" (NR.15
admis
x34
LICEUL "ONIDIFOR GHIBU" (NR.4) CLUJ-NAPOCA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
11
ABRUDAN V. ANDREEA MARIA
8.02
SALAJ
SCOALA GIMNAZIALA ALMASU
admis
167
LICEUL TEORETIC "OCTAVIAN GOGA" HUEDIN
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
12
ABRUDAN V. CRISTIAN VASILE
6.51
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII HUEDIN
admis
168
LICEUL TEORETIC AGHIRESU-FABRICI COM. AGHIRES
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
13
ABRUDEAN D. ADELINA
8.44
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII MIHAI EMINESCU (NR. 3) DE
admis
114
LICEUL TEORETIC "AL.P.ILARIAN" DEJ
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
14
ABRUDEAN G. GAVRIL
9.13
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII UNGURAS COM. UNGURAS
admis
111
COLEGIUL NATIONAL "ANDREI MURESANU" DEJ
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
15
ACREATOAIE I. RADU VLAD
9.57
CLUJ
LICEUL "NICOLAE BALCESCU" CLUJ-NAPOCA
admis
xx7
LICEUL "NICOLAE BALCESCU" CLUJ-NAPOCA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
16
ADAM I. ROMINA ROXANA
8.31
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII MIHAI VITEAZUL (NR. 1) CI
admis
150
LICEUL TEORETIC "PAVEL DAN" CIMPIA TURZII
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
17
ADAM N. DIANA
9.29
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.12 CLUJ-NAPOCA
admis
xx1
LICEUL "AVRAM IANCU" CLUJ-NAPOCA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
18
ADAM-TODOR E. MARIAN EUGEN
6.95
CLUJ
LICEUL TEORETIC "PAVEL DAN" CIMPIA TURZII
admis
137
COLEGIUL TEHNIC TURDA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
19
ADELEAN A. AUREL CALIN
6.10
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION AGARBICEANU" (NR.5)
admis
x83
GRUPUL SCOLAR IND. TRANSP. CF CLUJ-NAPOCA
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
20
ADI A. ALEXANDRU
7.90
CLUJ
LICEUL "AVRAM IANCU" CLUJ-NAPOCA
admis
107
GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV CLUJ-NAPOCA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
21
ADI B. ADRIAN GABRIEL
6.68
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII MIHAI VITEAZUL (NR. 1) CI
admis
131
GRUPUL SCOLAR DE ARTE SI MESERII "DR.I.RATIU" TURD
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
22
ADI G. MIHAI BOGDAN
5.96
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII DAVID PRODAN (NR.28) CLUJ
admis
x87
GRUPUL SCOLAR IND. POSTA TELEC. CLUJ-NAPOCA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant seral
Limba romana
23
ADI N. LIANA VERONICA
7.63
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII "AVRAM IANCU" (NR.2) CIMP
admis
x70
GRUPUL SCOLAR DE CHIMIE IND. TERAPIA CLUJ-NAPOCA
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
24
ADI P. MARIA ALEXANDRA
7.66
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII "TEODOR MURASANU" (NR. 1)
admis
137
COLEGIUL TEHNIC TURDA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
25
ADI P. PETRUTA-MARIA
8.12
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII SIMION BARNUTIU (NR. 8) C
admis
x37
COLEGIUL PEDAGOGIC "GHEORGHE LAZAR" CLUJ-NAPOCA
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
26
ADOREAN I. CRISTIAN SORIN
7.13
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 GHERLA
admis
x78
GRUPUL SCOLAR IND. TRANSP. CF CLUJ-NAPOCA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
27
ADOREAN M. MIHAI
5.66
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII EUGEN PORA (NR.11) CLUJ-N
admis
x55
GRUPUL SCOLAR IND. TEHNOFRIG CLUJ-NAPOCA
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
28
ADORJANI Z. MARTA
6.95
CLUJ
LICEUL TEORETIC "APACZAI CSERE JANOS" CLUJ-NAPOCA
admis
x21
LICEUL TEORETIC "BATHORY ISTVAN" (NR. 2) CLUJ-NAPO
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
29
AFLOAREI G. DIANA
5.93
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.10 CLUJ-NAPOCA
admis
x43
GRUPUL SCOLAR "VICTOR BABES" CLUJ-NAPOCA
Ingrijirea,infrum.,igiena
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
30
AGOSTON A. GABRIEL
5.82
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII BONTIDA COM. BONTIDA
admis
x83
GRUPUL SCOLAR IND. TRANSP. CF CLUJ-NAPOCA
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
31
AGOSTON A. IZABELA
7.79
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII MIHAI VITEAZUL (NR. 1) CI
admis
144
GRUPUL SCOLAR AGRICOL TURDA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
32
AGRIJAN N. ALIN BOGDAN
7.76
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII HUEDIN
admis
167
LICEUL TEORETIC "OCTAVIAN GOGA" HUEDIN
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
33
AIRIZER A. EDINA-ANITA
7.39
CLUJ
LICEUL "SAMUEL BRASSAI" CLUJ-NAPOCA
admis
x12
LICEUL "SAMUEL BRASSAI" CLUJ-NAPOCA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
34
AITAI I. LUCIAN MARIAN
6.53
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII "HOREA CLOSCA SI CRISAN"
admis
137
COLEGIUL TEHNIC TURDA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
35
AITONEAN S. ADRIANA LUMINITA
7.42
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII "AVRAM IANCU" (NR.2) CIMP
admis
x73
GRUPUL SCOLAR DE CHIMIE IND. TERAPIA CLUJ-NAPOCA
Chimie industriala
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
36
AL NATOUR Y. ROBERT-ODON
7.24
CLUJ
LICEUL TEORETIC "BATHORY ISTVAN" (NR. 2) CLUJ-NAPO
admis
x13
LICEUL "SAMUEL BRASSAI" CLUJ-NAPOCA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
37
ALB I. DANA MARIA
7.37
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 4 CLUJ-NAPOCA
admis
x96
GRUPUL SCOLAR IND. ALIMENTARA CLUJ-NAPOCA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
38
ALBAN D. CLAUDIU
9.54
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.10 CLUJ-NAPOCA
admis
x35
LICEUL DE INFORMATICA "TIBERIU POPOVICI" CLUJ-NAPO
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
39
ALBERT A. ANNA
8.61
CLUJ
LICEUL TEORETIC "BATHORY ISTVAN" (NR. 2) CLUJ-NAPO
admis
x20
LICEUL TEORETIC "BATHORY ISTVAN" (NR. 2) CLUJ-NAPO
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
40
ALBERT I. RENATA
6.39
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII "GHEORGHE SINCAI" FLOREST
admis
x21
LICEUL TEORETIC "BATHORY ISTVAN" (NR. 2) CLUJ-NAPO
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
41
ALBERTFI I. ROZALIA MARIA
7.62
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII SUATU COM. SUATU
admis
x67
COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
42
ALBON I. CRISTINA
8.59
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII OCTAVIAN GOGA (NR.29) CLU
admis
107
GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV CLUJ-NAPOCA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
43
ALBU I. DRAGANA NICULINA
7.16
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII POIENI COM. POIENI
admis
x99
GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU BORZA (AGRICOL) CLUJ-NAPOC
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
44
ALBU I. SERGIU ALEXANDRU
7.75
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII MIHAI VITEAZUL (NR. 1) CI
admis
151
COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CIMPIA TURZII
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
45
ALBU M. ALEXANDRA DOINA
9.36
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 CLUJ-NAPOCA
admis
xx7
LICEUL "NICOLAE BALCESCU" CLUJ-NAPOCA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
46
ALBU M. ANA MARIA
7.87
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.21 CLUJ-NAPOCA
admis
x40
GRUPUL SCOLAR "VICTOR BABES" CLUJ-NAPOCA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
47
ALDEA S. SIMONA
6.68
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII MOCIU COM. MOCIU
admis
x92
GRUPUL SCOLAR IND. USOARA CLUJ-NAPOCA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
48
ALESEEI O. IOANA
9.78
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII CIUCEA COM. CIUCEA
admis
x35
LICEUL DE INFORMATICA "TIBERIU POPOVICI" CLUJ-NAPO
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
49
ALEXA F. IOANA
9.13
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII MIHAI EMINESCU (NR. 3) DE
admis
111
COLEGIUL NATIONAL "ANDREI MURESANU" DEJ
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
50
ALEXA T. OANA ALEXANDRA
9.27
CLUJ
LICEUL TEORETIC "AL.P.ILARIAN" DEJ
admis
116
LICEUL TEORETIC "AL.P.ILARIAN" DEJ
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
Home|Pagina urmatoare>>|