Rezultatele repartizării în județul BUCURESTI
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
ABABEI I. FLORIAN
7.72
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 BUFTEA
admis
x15
COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPOR
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
2
ABABEI V. ALINA CORINA
6.14
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 102 "GEN. IEREMIA GRI
admis
213
COLEGIUL TEHNIC "MIRON NICOLESCU"
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
3
ABABEI V. ANA MARIA ALINA
8.26
BUCURESTI
LICEUL TEORETIC "ION BARBU"
admis
298
COLEGIUL TEHNIC "PETRU MAIOR"
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
4
ABABII V. MONICA GEORGIANA
7.77
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 113
admis
288
LICEUL TEORETIC "HORIA HULUBEI"
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
5
ABAGIU S. MIHAELA
9.49
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 "CONSTANTIN I. BAIC
admis
xx6
COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU"
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
6
ABALARU G. MARIUS SORIN
8.03
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 12
admis
x36
GRUP SCOLAR DE AERONAUTICA "HENRI COANDA"
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
7
ABALARU G. RAZVAN MIHAI
7.13
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 102 "GEN. IEREMIA GRI
admis
x44
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII CAI FERATE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
8
ABALASEI D. IOAN
8.70
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 119 "VASILE VOICULESC
admis
xx2
COLEGIUL NATIONAL "I.L. CARAGIALE"
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
9
ABALUTA F. SORIN ALEXANDRU
7.75
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 148 "G. CALINESCU"
admis
264
COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
10
ABAZA M. ANTONIA PAULA
9.32
BUCURESTI
LICEUL TEORETIC "MARIN PREDA"
admis
xx5
COLEGIUL NATIONAL "SFANTUL SAVA"
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
11
ABBAS Z. MOHSEN
5.92
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 96
admis
111
COLEGIUL TEHNIC "EDMOND NICOLAU"
Electro.,autom.,infor.teh
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
12
ABDULA R. RIGEAN IONUT
6.68
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 197
admis
295
COLEGIUL TEHNIC "PETRU MAIOR"
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant seral
Limba romana
13
ABDULA V. ALEXANDRU
6.36
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 130
admis
382
LICEUL TEORETIC CU CLS.I-XII "MIHAIL KOGALNICEANU"
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant distanta
Limba romana
14
ABDULA V. MARIAN
6.13
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 130
admis
x49
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE
Electromecanic
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
15
ABDULAMIT A. EROL
9.24
BUCURESTI
COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET"
admis
x78
COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL"
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
16
ABDULAN T. LUCIAN ALIN
7.30
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 30
admis
108
COLEGIUL TEHNIC "EDMOND NICOLAU"
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
17
ABIT M. METIN
8.39
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 169
admis
294
COLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA"
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
18
ABOGATOAIE M. MIHAI GABRIEL
8.11
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 95
admis
148
GRUP SCOLAR "NICHITA STANESCU"
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
19
ABORSOAIE M. PETRISOR
6.32
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 95
admis
184
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "TIMPURI NOI"
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
20
ABORTULESEI F. ANCA ELIZA
8.61
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 143
admis
xx3
COLEGIUL NATIONAL "I.L. CARAGIALE"
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
21
ABRAHAM D. ALEXANDRA
9.36
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 310
admis
253
COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE LAZAR"
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
22
ABRASU C. VICTOR
6.33
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 206
admis
191
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.)
Electric
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
23
ABU-AMOUD I. AHMAD
7.94
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 307
admis
x43
GRUP SCOLAR DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE "IOA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
24
ABU-AMOUD I. ASHRAF
8.04
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 307
admis
102
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "DIMITRIE LEONIDA"
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
25
ABUZATOAEI -. MARGARETA ALEXANDRA
6.02
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 180
admis
x49
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE
Electromecanic
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
26
ACALFOAIE M. LUMINITA MARIANA
6.41
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 143
respins
27
ACAROAIE V. MIRELA MARIANA
7.21
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 174 "CONSTANTIN BRANC
admis
x72
COLEGIUL ECONOMIC "HERMES"
Comert si servicii
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
28
ACASANDRE T. ANDREEA
9.24
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 198
admis
x80
COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET"
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
29
ACASANDREI I. CRISTINA RALUCA
7.20
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 156
admis
314
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "GHEORGHE ASACHI"
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
30
ACASANDREI N. ANDREEA
6.77
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 56 "JOSSE MARTI"
admis
303
COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII "GHE.
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant seral
Limba romana
31
ACATRINEI I. GEORGIANA NICOLETA
6.84
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 100 "ANDREI SAGUNA"
admis
x12
COLEGIUL TEHNIC "MEDIA"
Tehnici poligrafice
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
32
ACATRINEI I. IONUT AUREL
5.79
IALOMITA
SCOALA CU CLASELE I-VIII BARCANESTI
admis
100
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "CONSTANTIN BRANCUSI"
Fabricarea prod.din lemn
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
33
ACATRINEI V. MIHAI
7.32
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 124
admis
311
GRUP SCOLAR "IULIU MANIU"
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
34
ACCIBAS N. CRISTIAN MIHAI
7.15
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 117
admis
320
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "PETRU PONI"
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
35
ACELEANU T. IOAN CRISTIAN
7.43
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 113
admis
228
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "DACIA"
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
36
ACHIM A. ANDREEA ELENA
8.83
BUCURESTI
LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU VLAHUTA"
admis
xx1
COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU"
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
37
ACHIM C. IRINA
8.37
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 49
admis
x70
COLEGIUL ECONOMIC "HERMES"
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
38
ACHIM C. VICTOR RAZVAN
6.72
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 94
admis
x23
COLEGIUL TEHNIC MECANIC "GRIVITA"
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
39
ACHIM D. ALEXANDRU
7.26
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 310
admis
320
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "PETRU PONI"
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
40
ACHIM G. ANGELA ELENA
7.83
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 MOARA VLASIEI
admis
x30
GRUP SCOLAR AGRICOL "VIACESLAV HARNAJ"
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
41
ACHIM G. EMANUEL FLORIN
8.15
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 70
admis
396
LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
42
ACHIM I. GEORGIANA MADALINA
6.78
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 99
respins
43
ACHIM I. STEFAN
8.97
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 56 "JOSSE MARTI"
admis
255
COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE LAZAR"
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
44
ACHIM M. MIHAI
5.46
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 84
admis
100
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "CONSTANTIN BRANCUSI"
Fabricarea prod.din lemn
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
45
ACHIM N. ALINA
8.03
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 58
admis
149
GRUP SCOLAR "NICHITA STANESCU"
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
46
ACHIM S. CATALIN STEFAN
7.61
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 "NICOLAE TITULESC
admis
x42
GRUP SCOLAR DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE "IOA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
47
ACHIM T. ANDREEA CRISTINA
8.04
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 23 "SF. SILVESTRU"
admis
x86
COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN"
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
48
ACHIM V. CRISTINA ALINA
7.16
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 102 "GEN. IEREMIA GRI
admis
118
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "SFANTUL PANTELIMON"
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
49
ACHIM V. OANA ALEXANDRA
6.21
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 39
admis
150
GRUP SCOLAR "NICHITA STANESCU"
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
50
ACHIMESCU R. ANA-MONICA
8.16
BUCURESTI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 197
admis
336
LICEUL TEORETIC "EUGEN LOVINESCU"
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
Home|Pagina urmatoare>>|