Rezultatele repartizării în județul BUZAU
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
ACHIM A. ELENA ONELUSA
7.19
BUZAU
SC. CU CLASELE I-VIII BOZIORU comuna BOZIORU
admis
x21
COLEGIUL TEHNIC municipiul BUZAU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
2
ADAM A. MADALINA
6.60
BUZAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.7 BUZAU
admis
x42
GRUPUL SCOLAR TEH. "DIMITRIE FILIPESCU" BUZAU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
3
ADAM A. NICOLAE CRISTIAN
6.07
BUZAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.7 BUZAU
admis
x30
COLEGIUL AGRICOL "DR. C-TIN ANGELESCU" BUZAU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
4
ADAM C. RALUCA MARIA
8.95
BUZAU
LICEUL PEDAGOGIC "SPIRU HARET" BUZAU
admis
xx6
COLEGIUL NATIONAL "B. P. HASDEU" municipiul BUZAU
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
5
ADEGOKE M. MODUPE FLORENCE ALEXANDRA
9.64
BUZAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 BUZAU
admis
xx4
COLEGIUL NATIONAL "B. P. HASDEU" municipiul BUZAU
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
6
ADOCHITA I. ROXANA
6.90
BUZAU
SC. CU CLASELE I-VIII CALDARUSANCA GL. SARAT
admis
x21
COLEGIUL TEHNIC municipiul BUZAU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
7
AGAPIE I. MIRELA
7.77
BUZAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.5 BUZAU
admis
x35
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV municipiul BUZAU
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
8
AGAPIE V. ANDREEA ELENA
8.12
BUZAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.12 BUZAU
admis
x16
COLEGIUL ECONOMIC municipiul BUZAU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
9
AIOANEI M. ALEXANDRU MIHAITA
7.05
BUZAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 Rm. SARAT
admis
x66
COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU VLAHUTA" RM. SARAT
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
10
ALBA F. CRISTINA
7.22
BUZAU
SC. CU CLASELE I-VIII SAHATENI comuna SAHATENI
admis
x30
COLEGIUL AGRICOL "DR. C-TIN ANGELESCU" BUZAU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
11
ALBEANU I. SILVIA
7.40
BUZAU
SC. CU CLASELE I-VIII LUNCA comuna C.A.ROSETTI
admis
x48
GRUPUL SCOLAR "COSTIN NENITESCU" BUZAU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
12
ALBINARU I. PETRICA
6.61
BUZAU
SC. CU CLASELE I-VIII UNGURIU comuna MAGURA
admis
x89
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL PETROL comuna BERCA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
13
ALBU A. LARISA MIHAELA
7.30
BUZAU
LICEUL TEORETIC "RADU VLADESCU"comuna PATARLAGELE
admis
x93
GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
14
ALBU C. ELENA
8.55
BUZAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.6 Rm. SARAT
admis
x65
COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU VLAHUTA" RM. SARAT
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
15
ALBU G. CATALIN ALEXANDRU
8.44
BUZAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.5 BUZAU
admis
x45
LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
16
ALBU G. DIANA SILVIA
9.30
BUZAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.15 BUZAU
admis
xx5
COLEGIUL NATIONAL "B. P. HASDEU" municipiul BUZAU
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
17
ALBU I. FLORIN IONUT
7.90
BUZAU
GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU ORAS NEHOIU
admis
x94
GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
18
ALBU I. RAMONA LAVINIA
7.39
BUZAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.6 Rm. SARAT
admis
x66
COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU VLAHUTA" RM. SARAT
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
19
ALBU M. ADRIAN BOGDAN
6.84
BUZAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 BUZAU
admis
xx1
GRUPUL SCOLAR IND.DE TRANSPORTURI CAI FERATE BZ
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
20
ALBU N. CRISTINA
8.56
BUZAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.12 BUZAU
admis
x16
COLEGIUL ECONOMIC municipiul BUZAU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
21
ALBU N. DANIELA
7.70
BUZAU
SC. CU CLASELE I-VIII VIPERESTI comuna VIPERESTI
admis
x95
GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
22
ALDEA N. TOMA MARIAN
7.26
BUZAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 Rm. SARAT
admis
x82
LICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" orasul Rm. SARAT
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
23
ALDEA V. CARMEN ELENA
5.69
BUZAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.12 BUZAU
admis
xx3
GRUPUL SCOLAR IND.DE TRANSPORTURI CAI FERATE BZ
Electromecanic
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
24
ALEXANDRESCU C. SIMONA
7.49
BUZAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.6 BUZAU
admis
x21
COLEGIUL TEHNIC municipiul BUZAU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
25
ALEXANDRESCU G. OTILIA
7.54
BUZAU
SC. CU CLASELE I-VIII STALPU comuna STALPU
admis
x48
GRUPUL SCOLAR "COSTIN NENITESCU" BUZAU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
26
ALEXANDRESCU N. SORIN DANIEL
6.41
BUZAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 Rm. SARAT
admis
x68
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL oras Rm. SARAT
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
27
ALEXANDRESCU T. BOGDAN CLEMENT
8.67
BUZAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.10 BUZAU
admis
x17
COLEGIUL ECONOMIC municipiul BUZAU
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
28
ALEXANDRU G. RAMONA
6.99
BUZAU
COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BUZAU
admis
x80
LICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" orasul Rm. SARAT
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
29
ALEXANDRU G. VLAD
8.37
BUZAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.15 BUZAU
admis
x16
COLEGIUL ECONOMIC municipiul BUZAU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
30
ALEXANDRU I. ANISOARA
6.45
BUZAU
SC. CU CLASELE I-VIII STANCESTI comuna VADU PASII
admis
x21
COLEGIUL TEHNIC municipiul BUZAU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
31
ALEXANDRU I. FLORIN
8.41
BUZAU
COLEGIUL NATIONAL "B. P. HASDEU" BUZAU
admis
x13
LICEUL PEDAGOGIC "SPIRU HARET" municipiul BUZAU
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
32
ALEXANDRU N. CATALINA MIHAELA
6.60
BUZAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII"V.CRISTOFOREANU" RM.SARAT
admis
x68
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL oras Rm. SARAT
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
33
ALEXANDRU P. IONELA
8.48
BUZAU
SC. CU CLASELE I-VIII CALDARASTI oras POGOANELE
admis
x16
COLEGIUL ECONOMIC municipiul BUZAU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
34
ALEXANDRU P. LAURENTIU GEORGE
6.83
BUZAU
SC. CU CLASELE I-VIII CANESTI comuna CANESTI
admis
xx1
GRUPUL SCOLAR IND.DE TRANSPORTURI CAI FERATE BZ
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
35
ALEXANDRU S. DORINEL
8.68
BUZAU
SC. CU CLASELE I-VIII ZARNESTI comuna ZARNESTI
admis
x17
COLEGIUL ECONOMIC municipiul BUZAU
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
36
ALEXANDRU V. MIHAELA-CARMEN
8.37
BUZAU
SC. CU CLASELE I-VIII POSTA CALNAU
admis
x13
LICEUL PEDAGOGIC "SPIRU HARET" municipiul BUZAU
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
37
ALEXANDRU V. RALUCA FLORENTINA
7.94
BUZAU
SC. CU CLASELE I-VIII STALPU comuna STALPU
admis
x46
LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
38
ALEXE I. ADRIANA
6.20
BUZAU
SC. CU CLASELE I-VIII SAHATENI comuna SAHATENI
admis
x42
GRUPUL SCOLAR TEH. "DIMITRIE FILIPESCU" BUZAU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
39
ALEXE M. VALENTIN ADRIAN
6.86
BUZAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 BUZAU
admis
xx1
GRUPUL SCOLAR IND.DE TRANSPORTURI CAI FERATE BZ
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
40
ALEXE P. MARIA
9.53
BUZAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 BUZAU
admis
x10
COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BUZAU
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
41
ALFONS I. VIORICA OANA
6.71
GALATI
SCOALA NICORESTI "GABRIEL DRAGAN"
admis
x38
GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
42
ALICEANU I. RODICA
7.88
BUZAU
SC. CU CLASELE I-VIII STIUBEI comuna RAMNICELU
admis
x66
COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU VLAHUTA" RM. SARAT
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
43
ALIMAN R. ROXANA-NICOLETA
8.33
BUZAU
SC. CU CLASELE I-VIII VALEA PARULUI comuna BECENI
admis
x88
LICEUL TEORETIC BECENI comuna BECENI
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
44
ALION C. ALINA
7.55
BUZAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.16 BUZAU
admis
xx2
GRUPUL SCOLAR IND.DE TRANSPORTURI CAI FERATE BZ
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
45
ALION P. GEORGIANA
8.78
BUZAU
SC. CU CLASELE I-VIII ALBESTI comuna SMEENI
admis
xx8
COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BUZAU
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
46
ALIONTE S. RALUCA-FLORENTINA
7.40
BUZAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII Nr.11 BUZAU
admis
x48
GRUPUL SCOLAR "COSTIN NENITESCU" BUZAU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
47
ALUPOAIE M. MARICELA ROXANA
6.77
BUZAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.8 BUZAU
admis
x21
COLEGIUL TEHNIC municipiul BUZAU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
48
ALUTEI C. FLAVIUS SEBASTIAN
8.88
BUZAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.15 BUZAU
admis
xx8
COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BUZAU
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
49
ANCA V. ALINA ELENA
8.49
BUZAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.12 BUZAU
admis
x11
COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BUZAU
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
50
ANCUTA G. CORINA MARIA
6.18
BUZAU
SC. CU CLASELE I-VIII DEDULESTI comuna TOPLICE
admis
x74
GRUPUL SCOLAR AGRICOL orasul Rm. SARAT
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
Home|Pagina urmatoare>>|