Rezultatele repartizării în județul BRASOV
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
ABABEI C. ROXANA DANIELA
7.88
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 30 BRASOV
admis
104
LICEUL "GRIGORE ANTIPA" BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
2
ABALASEI G. ANA MARIA
8.03
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 4 SACELE
admis
106
LICEUL "GRIGORE ANTIPA" BRASOV
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
3
ABICULESEI D. CRISTINA-ELENA
8.68
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 18 BRASOV
admis
108
COLEGIUL NATIONAL "DR. IOAN MESOTA" BRASOV
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
4
ABONEI M. ADRIAN PETRU
8.46
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 9 BRASOV
admis
159
LICEUL "ANDREI MURESANU" BRASOV
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
5
ACATRINI I. MARIUS GEORGE
8.71
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 22 BRASOV
admis
x49
LICEUL TEORETIC "NICOLAE TITULESCU" BRASOV
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
6
ACHIM C. CONSTANTIN ALIN
7.52
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 24 BRASOV
admis
x39
GRUP SCOLAR ENERGETIC BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
7
ACHIM G. IULIANA CLAUDIA
7.86
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 9 BRASOV
admis
x56
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "C. BRANCOVEANU" BRASOV
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
8
ACHIM M. CLAUDIA CORINA
6.04
COVASNA
SC. CU CL. I-VIII. HAGHIG
admis
148
LICEUL TEORETIC "PETRU RARES" FELDIOARA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
9
ACHITEI D. RALUCA NICOLETA
7.36
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 10 BRASOV
admis
x39
GRUP SCOLAR ENERGETIC BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
10
ACHITENI C. ADINA DORINA
6.32
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 3 CODLEA
admis
x13
GRUP SCOLAR "SIMION MEHEDINTI" CODLEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
11
ACODANEI I. MIHAELA MIRELA
6.39
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 9 BRASOV
admis
x31
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
12
ACOZMEI V. RAMONA-TATIANA
6.62
BRASOV
LICEUL TEORETIC "S.PUSCARIU" BRAN
admis
156
LICEUL TEORETIC "SEXTIL PUSCARIU" BRAN
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
13
ACS A. MIHALY
7.39
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 20 BRASOV
admis
x52
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "AUTO" BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
14
ACUCULITEI C. ADRIAN
7.58
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 5 BRASOV
admis
162
GRUP SCOLAR SILVIC "N.RUCAREANU" BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
15
ADAM C. ANA MARIA
5.98
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 13 BRASOV
admis
x36
COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC "A. BARSEANU" BRASOV
Comert si servicii
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
16
ADAM C. CEZAR IONUT
9.37
BRASOV
LICEUL TEORETIC "J.HONTERUS" BRASOV
admis
116
LICEUL "JOHANNES HONTERUS" BRASOV
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba germana
17
ADAM G. OANA
7.92
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 1 CODLEA
admis
x13
GRUP SCOLAR "SIMION MEHEDINTI" CODLEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
18
ADAM I. CORINA IOANA
6.47
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 1 CODLEA
admis
x13
GRUP SCOLAR "SIMION MEHEDINTI" CODLEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
19
ADAM I. CRISTINA ELENA
8.28
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 30 BRASOV
admis
160
LICEUL "ANDREI MURESANU" BRASOV
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
20
ADAM I. MARIA-ROXANA
7.32
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 5 FAGARAS
admis
x10
GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII FAGARAS
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
21
ADAM I. PETRONELA ANA
9.34
VALCEA
SCOALA VAIDEENI
admis
123
COLEGIUL DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL" BRASOV
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
22
ADAM V. NICOLETA-MARIA
6.48
BRASOV
SCOALA GENERALA PERSANI
admis
x10
GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII FAGARAS
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
23
ADAMESCU I. RAMONA
7.56
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 7 BRASOV
admis
x39
GRUP SCOLAR ENERGETIC BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
24
ADASCALITEI O. MIHAIL
8.26
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 10 BRASOV
admis
x34
COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC "A. BARSEANU" BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
25
ADOCHITEI I. ANDREEA-SIMONA
8.51
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 11 BRASOV
admis
159
LICEUL "ANDREI MURESANU" BRASOV
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
26
AFRASINEI V. OVIDIU-IULIAN
8.92
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 3 RISNOV
admis
x34
COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC "A. BARSEANU" BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
27
AGACHE A. MARIANA
8.47
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 14 BRASOV
admis
x34
COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC "A. BARSEANU" BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
28
AGACHE I. IONUT
5.54
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 2 CODLEA
admis
x16
GRUP SCOLAR "SIMION MEHEDINTI" CODLEA
Industrie alimentara
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
29
AGACHI C. ELSA IZABELA
8.02
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 17 BRASOV
admis
x51
LICEUL TEORETIC "NICOLAE TITULESCU" BRASOV
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
30
AGIORGHIOAII V. ANDREEA
7.76
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 5 BRASOV
admis
x56
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "C. BRANCOVEANU" BRASOV
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
31
AGOSTON A. IULIAN
7.11
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 4 BRASOV
admis
x79
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI C.F. BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
32
AGOSTON I. MARIA
6.88
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 2 RISNOV
admis
x72
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
33
AGRAPINA V. GABRIEL
7.58
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 13 BRASOV
admis
x52
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "AUTO" BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
34
AGRIGOROAIEI I. ANTONETA
6.58
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 15 BRASOV
admis
x42
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "ASTRA" BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
35
AILENI I. ALINA
9.19
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 18 BRASOV
admis
123
COLEGIUL DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL" BRASOV
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
36
AILINCA T. SORIN
9.31
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 3 BRASOV
admis
123
COLEGIUL DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL" BRASOV
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
37
AILOAIE D. RAMONA PETRONELA
9.25
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 7 FAGARAS
admis
127
COLEGIUL NATIONAL "RADU NEGRU" FAGARAS
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
38
AIOANEI-STEFAN D. VLAD
8.71
BRASOV
COLEGIUL NATIONAL "ANDREI SAGUNA" BRASOV
admis
108
COLEGIUL NATIONAL "DR. IOAN MESOTA" BRASOV
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
39
AIRINEI G. RODICA-ANDREEA
8.39
BRASOV
SCOALA GENERALA TELIU
admis
160
LICEUL "ANDREI MURESANU" BRASOV
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
40
AIRINEI M. ADRIAN-FLORIN
7.71
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 3 BRASOV
admis
x57
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "C. BRANCOVEANU" BRASOV
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
41
AKACSOS J. JOZSEF ATTILA
5.93
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 10 BRASOV
admis
x38
GRUP SCOLAR ENERGETIC BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
42
AL NAAJI M. DIANA
7.04
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 27 BRASOV
admis
143
LICEUL TOERETIC "MIHAIL SAULESCU" PREDEAL
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
43
ALB I. ELENA CRISTINA
7.33
BRASOV
SCOALA GENERALA VOILA
admis
xx1
GRUP SCOLAR AGRICOL "DR.I.SENCHEA" FAGARAS
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
44
ALBEAN S. SIMONA-MARIA
7.41
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 1 FAGARAS
admis
x10
GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII FAGARAS
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
45
ALBERT A. EVA
6.66
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 15 BRASOV
admis
x31
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
46
ALBERT P. ADRIAN
7.83
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 3 BRASOV
admis
x56
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "C. BRANCOVEANU" BRASOV
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
47
ALBERT P. BIANCA
8.70
BRASOV
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "C. BRANCOVEANU" BRASOV
admis
119
COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" BRASOV
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
48
ALBERT P. CORNEL-MARIAN
7.53
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 14 BRASOV
admis
x52
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "AUTO" BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
49
ALBERTFI I. LUCIAN
8.65
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 27 BRASOV
admis
159
LICEUL "ANDREI MURESANU" BRASOV
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
50
ALBINOIU N. IONUT
7.42
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 9 BRASOV
admis
x39
GRUP SCOLAR ENERGETIC BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
Home|Pagina urmatoare>>|