Rezultatele repartizării în județul BOTOSANI
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
AANICAI I. ELENA ANCA
7.22
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII ORASENI-VALE
admis
x98
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL VORONA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
2
AAXINTOAEI A. DANIELA VERONICA
6.95
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 BOTOSANI
admis
x34
GRUPUL SCOLAR AGRICOL BOTOSANI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
3
ABABEI D. FLORIN ALEXANDRU
6.69
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 11 BOTOSANI
admis
x42
GRUPUL SCOLAR "GHEORGHE ASACHI" BOTOSANI
Electro.,autom.,infor.teh
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
4
ABABEI D. OANA GABRIELA
7.19
VRANCEA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 BUDA
respins
5
ABABEI I. BOGDAN
6.86
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII ADASENI AVRAMENI
admis
x22
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
6
ABABEI V. MARIAN
8.84
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 12 BOTOSANI
admis
x11
LICEUL PEDAGOGIC "NICOLAE IORGA" BOTOSANI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
7
ABABEI V. RALUCA
8.87
BOTOSANI
SCOALA CU CL.I-VIII NR.17 "SFANTA PARASCHEVA" BT.
admis
xx7
COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOSANI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
8
ABACIOAEI P. RALUCA
9.26
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 FLAMINZI
admis
xx8
COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOSANI
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
9
ABACIOAEI V. ADRIAN
8.46
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 13 BOTOSANI
admis
x16
GR.SC.EC.-ADMINISTRATIV DR.OCTAV ONICESCU BOTOSANI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
10
ABACIOAEI V. CONSTANTIN
6.81
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 FLAMINZI
admis
x36
GRUPUL SCOLAR AGRICOL BOTOSANI
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
11
ABALAESEI M. ELENA LAVINIA
7.60
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII HANESTI
admis
x77
LICEUL TEORETIC "DR.MIHAI CIUCA" SAVENI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
12
ABALASEI P. LAVINIA STEFANA
7.82
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 "GR.ANTIPA" BOTOSANI
admis
x37
GRUPUL SCOLAR "GHEORGHE ASACHI" BOTOSANI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
13
ABALASEI P. LOREDANA ANCA
6.30
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII ORASENI-DEAL
admis
x44
GRUPUL SCOLAR "GHEORGHE ASACHI" BOTOSANI
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
14
ABOAICE M. IONEL VIOREL
7.03
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII LISMANITA DARABANI
admis
x57
GRUP SCOLAR DARABANI
Electromecanic
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
15
ABOICE I. IOANA VALENTINA
7.25
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 12 BOTOSANI
respins
16
ABORSEI E. DELIA-GIORGIANA
8.02
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 TODIRENI
admis
x47
GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
17
ACALFOAIE I. FLAVIA GABRIELA
8.28
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 DOROHOI
admis
x62
LICEUL TEORETIC "GRIGORE GHICA VOIEVOD" DOROHOI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
18
ACASANDREI C. IRINA MARIA
6.36
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 DRACSANI SULITA
admis
119
SCOALA CU CLASELE I-VIII SULITA
Industrie
Ucenici
Invatamant de zi
Limba romana
19
ACASANDRI V. GEORGE
6.68
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII BOBULESTI STEFANESTI
admis
x22
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
20
ACHIHAEI I. DANIELA
6.52
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII CERVICESTI M. EMINESCU
admis
x49
GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
21
ACHILARITEI G. LOREDANA
8.17
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 BOTOSANI
admis
x41
GRUPUL SCOLAR "GHEORGHE ASACHI" BOTOSANI
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
22
ACHITEI G. LARISA LAVINIA
7.35
BOTOSANI
SCOALA CU CL.I-VIII NR.17 "SFANTA PARASCHEVA" BT.
admis
x29
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "ELIE RADU"
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
23
ACHITEI J. FLORIN
7.55
BOTOSANI
SCOALA CU CL. I-VIII NR 8 "M.KOGALNICEANU" DOROHOI
admis
x70
GRUPUL SCOLAR "REGINA MARIA" DOROHOI
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
24
ACHITEI M. BOGDAN IONUT
6.92
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 BOTOSANI
admis
x34
GRUPUL SCOLAR AGRICOL BOTOSANI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
25
ACHITEI M. GIORGIANA ALEXANDRA
9.19
BOTOSANI
COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOSANI
admis
xx6
COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOSANI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
26
ACHITEI P. VASILE
6.75
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 FLAMINZI
admis
x87
GRUPUL SCOLAR "NICOLAE BALCESCU"
Industrie
Ucenici
Invatamant de zi
Limba romana
27
ACIOBANITA G. IONEL
6.77
BOTOSANI
SCOALA CU CL.I-VIII NR14 "STEFAN CEL MARE"BOTOSANI
respins
28
ACIOBANITE G. OVIDIU LIVIU
6.96
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 13 BOTOSANI
admis
x34
GRUPUL SCOLAR AGRICOL BOTOSANI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
29
ACIOBANITEI C. NECULAI
7.31
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII COSULA COPALAU
admis
x29
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "ELIE RADU"
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
30
ACIOBANITEI G. FLORIN-ALEXANDRU
6.82
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII DUMBRAVITA IBANESTI
admis
x88
LICEUL TEORETIC "ANASTASIE BASOTA" POMIRLA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
31
ACIOBANITEI G. RALUCA
7.56
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.7 "O.BANCILA" BOTOSANI
admis
x47
GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
32
ACIOBANITEI G. ROXANA
7.51
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.7 "O.BANCILA" BOTOSANI
admis
x47
GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
33
ACIOBANITEI V. ALEXANDRA
8.66
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 10 BOTOSANI
admis
x16
GR.SC.EC.-ADMINISTRATIV DR.OCTAV ONICESCU BOTOSANI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
34
ACIOBOTARITEI T. DANIEL
8.24
BOTOSANI
LICEUL TEORETIC "DR.MIHAI CIUCA" SAVENI
admis
x76
LICEUL TEORETIC "DR.MIHAI CIUCA" SAVENI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
35
ACODRINESEI C. ALINA BIANCA
8.82
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 DOROHOI
admis
x64
LICEUL TEORETIC "GRIGORE GHICA VOIEVOD" DOROHOI
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
36
ACOJOCARITEI C. ALIN VALENTIN
6.85
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 "A.I.CUZA" DOROHOI
admis
x71
GRUPUL SCOLAR "REGINA MARIA" DOROHOI
Electromecanic
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
37
ACSINTE C. GEORGIANA
7.21
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 "GR.ANTIPA" BOTOSANI
admis
x34
GRUPUL SCOLAR AGRICOL BOTOSANI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
38
ACSINTE D. MONA
6.27
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 DRAXINI BALUSENI
admis
x49
GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
39
ACSINTE G. CORINA
8.62
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII LISNA SUHARAU
admis
x16
GR.SC.EC.-ADMINISTRATIV DR.OCTAV ONICESCU BOTOSANI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
40
ACSINTE R. ADINA
6.56
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 11 BOTOSANI
admis
x49
GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
41
ACSINTE V. ADRIANA
8.18
BOTOSANI
GRUP SCOLAR DARABANI
admis
x56
GRUP SCOLAR DARABANI
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
42
ACSINTE V. LARISA ANCUTA
7.69
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 10 BOTOSANI
admis
x21
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
43
ADAM C. STELA
7.90
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII BOBULESTI STEFANESTI
admis
x95
LICEUL TEORETIC STEFANESTI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
44
ADAM F. NICOLETA ADRIANA
8.01
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII SAVENI
admis
x77
LICEUL TEORETIC "DR.MIHAI CIUCA" SAVENI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
45
ADAM G. FLORENTINA
8.44
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 DINGENI
admis
x40
GRUPUL SCOLAR "GHEORGHE ASACHI" BOTOSANI
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
46
ADAM V. MIRABELA OLTITA
6.14
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 "A.I.CUZA" DOROHOI
admis
x93
GRUPUL SCOLAR "AL.VLAHUTA" SENDRICENI
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
47
ADASCALITEI I. DRAGOS
9.28
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 MIORCANI R.-PRUT
admis
xx6
COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOSANI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
48
ADASCALITEI R. BIANCA
8.23
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 DOROHOI
admis
x67
GRUPUL SCOLAR "REGINA MARIA" DOROHOI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
49
ADASCALITEI V. ANA MARIA
7.23
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 FLAMINZI
admis
x85
GRUPUL SCOLAR "NICOLAE BALCESCU"
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
50
ADASCALITEI V. OANA ELENA
6.59
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 BOTOSANI
admis
x43
GRUPUL SCOLAR "GHEORGHE ASACHI" BOTOSANI
Electric
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
Home|Pagina urmatoare>>|