Rezultatele repartizării în județul BRAILA
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
ABALASEI P. CRISTINA MARIA
8.81
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION CREANGA" BRAILA
admis
xx5
COLEGIUL NATIONAL "Gh.M. MURGOCI" BRAILA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
2
ABASEACA G. CLAUDIU-ALEXANDRU
8.34
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 BRAILA
admis
x22
LICEUL PEDAGOGIC "D.P.PERPESSICIUS"BRAILA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
3
ADAM C. ANCA IOANA
8.55
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "SANDU ALDEA" BRAILA
admis
x22
LICEUL PEDAGOGIC "D.P.PERPESSICIUS"BRAILA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
4
ADAM D. MARIUS LUCIAN
7.76
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "D.CANTEMIR" BRAILA
admis
x96
GRUPUL SCOLAR SANITAR "ANA ASLAN" BRAILA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
5
ADAM M. ALEXANDRU
8.33
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "AUREL VLAICU"
admis
x22
LICEUL PEDAGOGIC "D.P.PERPESSICIUS"BRAILA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
6
ADAM M. MARIUS-LEONARD
8.23
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "M.VITEAZUL" BRAILA
admis
x93
COLEGIUL ECONOMIC "ION GHICA" BRAILA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
7
ADAM N. PETRU NICULAE
8.40
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 INSURATEI
admis
x39
GRUPUL SCOLAR INSURATEI
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
8
AEVOAE P. ALEXANDRU-HORIA
8.13
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 33 BRAILA
admis
x23
LICEUL PEDAGOGIC "D.P.PERPESSICIUS"BRAILA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
9
AFTENE L. LAVINIA MIRELA
7.26
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 22 BRAILA
admis
x43
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "CONSTANTIN BRINCOVEANU"
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
10
AGACHE H. ANCA-SIMONA
8.35
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 BRAILA
admis
x24
LICEUL PEDAGOGIC "D.P.PERPESSICIUS"BRAILA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
11
AGAFITEI M. ALINA GABRIELA
7.39
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII MOVILA MIRESII
admis
x27
GRUPUL SCOLAR "MIHAIL SEBASTIAN" BRAILA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
12
AIRIMITOAIE G. DANIELA
7.40
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "AL.I.CUZA" BRAILA
admis
x72
GRUPUL SCOLAR "ED.NICOLAU" BRAILA
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
13
ALBINA G. CAMELIA
8.60
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII VALEA CINEPII
admis
x93
COLEGIUL ECONOMIC "ION GHICA" BRAILA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
14
ALBU G. DANIELA CRISTINA
6.65
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 INSURATEI
admis
x64
GR. SC. DE PRELUCRARE A LEMNULUI "C-TIN BRANCUSI"
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
15
ALBU M. FLORENTIN
7.60
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "M.VITEAZUL" BRAILA
admis
x27
GRUPUL SCOLAR "MIHAIL SEBASTIAN" BRAILA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
16
ALBU R. MIRELA
8.10
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 INSURATEI
admis
x83
GRUPUL SCOLAR GRIGORE MOISIL
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
17
ALBU S. IULIAN
7.55
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "MIHAI EMINESCU" BRAILA
admis
x84
GRUPUL SCOLAR GRIGORE MOISIL
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
18
ALBULET U. LAURA DANIELA
5.88
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII URLEASCA
admis
x90
GRUPUL SCOLAR "N.ONCESCU" IANCA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
19
ALECU V. ADRIAN OCTAVIAN
8.42
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION CREANGA" BRAILA
admis
x11
LICEUL TEORETIC "PANAIT CERNA" BRAILA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
20
ALEXA R. COSTICA RAZVAN
6.44
BRAILA
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "ANGHEL SALIGNY" BRAILA
admis
x60
GRUPUL SCOLAR "C.D.NENITESCU" BRAILA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
21
ALEXANDRU C. ALEXANDRA-DANIELA
7.85
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "M.KOGALNICEANU" BRAILA
admis
x29
GRUPUL SCOLAR "MIHAIL SEBASTIAN" BRAILA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
22
ALEXANDRU G. ANA-MARIA
6.37
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "GEORGE COSBUC" BRAILA
admis
x94
COLEGIUL ECONOMIC "ION GHICA" BRAILA
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
23
ALEXANDRU I. GEORGE
7.80
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "AL.I.CUZA" BRAILA
admis
x28
GRUPUL SCOLAR "MIHAIL SEBASTIAN" BRAILA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
24
ALEXANDRU I. IONELA
6.32
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 22 BRAILA
admis
x70
GRUPUL SCOLAR "ED.NICOLAU" BRAILA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
25
ALEXANDRU M. VALERIU LAURENTIU
6.85
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 18 BRAILA
admis
x56
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "PANAIT ISTRATI" BRAILA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
26
ALEXANDRU N. STEFAN
7.52
GALATI
SCOALA PRIPONESTI
admis
x57
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "PANAIT ISTRATI" BRAILA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
27
ALEXANDRU P. ALINA
8.33
BRAILA
GRUPUL SCOLAR INSURATEI
admis
x24
LICEUL PEDAGOGIC "D.P.PERPESSICIUS"BRAILA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
28
ALEXANDRU P. BUCUR FLORINEL
5.88
BRAILA
GRUPUL SCOLAR INSURATEI
admis
x41
GRUPUL SCOLAR INSURATEI
Electromecanic
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
29
ALEXANDRU S. MIHAELA
9.21
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "V.ALECSANDRI" BRAILA
admis
xx1
COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE BALCESCU" BRAILA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
30
ALEXANDRU V. MONA VIOLETA
9.64
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "MIHAIL SADOVEANU" BRAILA
admis
xx4
COLEGIUL NATIONAL "Gh.M. MURGOCI" BRAILA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
31
ALEXE N. FLORENTINA
8.43
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 BARAGANUL
admis
x96
GRUPUL SCOLAR SANITAR "ANA ASLAN" BRAILA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
32
ALEXE T. MIRELA
7.19
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "MIHAIL SADOVEANU" BRAILA
admis
x65
GR. SC. DE PRELUCRARE A LEMNULUI "C-TIN BRANCUSI"
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
33
ALOMAN A. MIRELA
7.17
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 22 BRAILA
admis
x65
GR. SC. DE PRELUCRARE A LEMNULUI "C-TIN BRANCUSI"
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
34
AMBRUS I. ADRIANA ELENA
9.27
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION BANCILA" BRAILA
admis
xx5
COLEGIUL NATIONAL "Gh.M. MURGOCI" BRAILA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
35
AMELIAN N. PAULA
7.92
TULCEA
SCOALA CU CLASE I-VIII CARCALIU
admis
x28
GRUPUL SCOLAR "MIHAIL SEBASTIAN" BRAILA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
36
ANASTASE G. VALENTIN-NICOLAE
6.96
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "M.VITEAZUL" BRAILA
admis
x43
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "CONSTANTIN BRINCOVEANU"
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
37
ANDONE C. ALINA FLORENTINA
6.55
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 24 BRAILA
admis
x43
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "CONSTANTIN BRINCOVEANU"
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
38
ANDREI B. CORINA FLORENTINA
6.42
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII RACOVITA
admis
x15
LICEUL "MATEI BASARAB" MAXINENI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
39
ANDREI C. OCTAVIAN STEFAN
8.51
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "V.ALECSANDRI" BRAILA
admis
x11
LICEUL TEORETIC "PANAIT CERNA" BRAILA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
40
ANDREI F. NICUSOR
7.83
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "I.L.CARAGIALE" BRAILA
admis
x31
GRUPUL SCOLAR "MIHAIL SEBASTIAN" BRAILA
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
41
ANDREI G. CATALIN-COSMIN
6.74
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 33 BRAILA
admis
x43
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "CONSTANTIN BRINCOVEANU"
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
42
ANDREI G. ELISABETA
6.35
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "V.ALECSANDRI" BRAILA
admis
x70
GRUPUL SCOLAR "ED.NICOLAU" BRAILA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
43
ANDREI N. GEORGIANA
8.14
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION BANCILA" BRAILA
admis
x23
LICEUL PEDAGOGIC "D.P.PERPESSICIUS"BRAILA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
44
ANDREI N. MARIUS
8.17
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "I.L.CARAGIALE" BRAILA
admis
x93
COLEGIUL ECONOMIC "ION GHICA" BRAILA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
45
ANDREI O. IONUT VALENTIN
7.31
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII MOVILA MIRESII
admis
x57
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "PANAIT ISTRATI" BRAILA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
46
ANDREI S. ANDRA VERONICA
9.03
BRAILA
LICEUL DE ARTA "HARICLEA DARCLEE" BRAILA
admis
xx1
COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE BALCESCU" BRAILA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
47
ANDREI T. GEANI ALEX
7.79
BRAILA
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "GEORGE VILSAN" FAUREI
admis
x78
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "GEORGE VILSAN" FAUREI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
48
ANDREI T. IONUT
7.52
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "EC. TEODOROIU" BRAILA
admis
x27
GRUPUL SCOLAR "MIHAIL SEBASTIAN" BRAILA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
49
ANDREI T. MARIANA-FLORENTINA
7.64
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 33 BRAILA
admis
x94
COLEGIUL ECONOMIC "ION GHICA" BRAILA
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
50
ANDREI V. LUCIAN ALIN
6.67
BRAILA
SCOALA CU CLASELE I-VIII "MIHAIL SADOVEANU" BRAILA
admis
x50
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "ANGHEL SALIGNY" BRAILA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
Home|Pagina urmatoare>>|