Rezultatele repartizării în județul BISTRITA-NASAUD
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
ABADI V. MIHAI LUCIAN
8.21
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA NR 1 BISTRITA
admis
x73
GRUP SCOLAR DE INFORMATICA SI ELECTROTEHNICA BISTR
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
2
ACHIMET R. NADA ROMINA
7.38
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA "AVRAM IANCU" BISTRITA
admis
x36
GRUP SCOLAR ECONOMIC NASAUD
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
3
ADACE F. IOAN GRIGORE
6.46
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA DUMITRITA
admis
x76
GRUP SCOLAR DE INFORMATICA SI ELECTROTEHNICA BISTR
Electromecanic
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
4
ADACE L. GAVRIL MARIUS
8.80
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA "AVRAM IANCU" BISTRITA
admis
x74
GRUP SCOLAR DE INFORMATICA SI ELECTROTEHNICA BISTR
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
5
ADAM A. ALEXANDRA VALENTINA
7.44
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA ,,STEFAN CEL MARE" BISTRITA
admis
x80
GRUP SCOLAR ,,GRIGORE MOISIL" BISTRITA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
6
ADAM T. OCTAVIA CRINA
6.62
BISTRITA-NASAUD
LICEUL TEORETIC ,,CONSTANTIN ROMAN VIVU" TEACA
admis
x40
LICEUL TEORETIC ,,CONSTANTIN ROMAN VIVU" TEACA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
7
ADASCALITEI D. ABEL DANIEL
6.27
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA ,,GRIGORE SILAS" BECLEAN
admis
x61
GRUP SCOLAR AGRICOL BECLEAN
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
8
ADAUS A. VALER LIVIU
7.06
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA NR.1 MAGURA ILVEI
admis
x39
LICEUL TEORETIC ,,CONSTANTIN ROMAN VIVU" TEACA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
9
AGRISAN D. LACRAMIOARA DANA
6.57
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA AGRISU DE JOS
admis
x60
GRUP SCOLAR AGRICOL BECLEAN
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
10
AGRISAN G. VIOLETA MARIA
6.41
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA AGRISU DE JOS
admis
x13
GRUP SCOLAR TELCIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
11
AGRISAN I. CRISTIAN VALENTIN
6.54
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA AGRISU DE JOS
admis
x86
GRUP SCOLAR "HENRI COANDA" BECLEAN
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
12
AGRISAN M. IONUT
6.55
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA SIEU MAGHERUS
admis
x63
GRUP SCOLAR AGRICOL BISTRITA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
13
AJTAI V. IOAN ANDREI
8.42
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA NR 4 BISTRITA
admis
x28
COLEGIUL NATIONAL "ANDREI MURESANU" BISTRITA
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
14
ALBERT A. IRMA KINGA
7.70
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA ,,LIVIU REBREANU" BECLEAN
admis
x70
COLEGIUL NATIONAL "PETRU RARES" BECLEAN
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
15
ALBU I. IOAN
5.33
BISTRITA-NASAUD
GRUP SCOLAR "RADU PETRESCU" PRUNDU BIRGAULUI
admis
x45
GRUP SCOLAR "RADU PETRESCU" PRUNDU BIRGAULUI
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
16
ALBU I. IOAN CONSTANTIN
5.92
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA ,,GRIGORE SILAS" BECLEAN
admis
x89
GRUP SCOLAR "HENRI COANDA" BECLEAN
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
17
ALBUL T. AURORA EUGENIA
7.69
BISTRITA-NASAUD
GRUP SCOLAR "RADU PETRESCU" PRUNDU BIRGAULUI
admis
x41
GRUP SCOLAR "RADU PETRESCU" PRUNDU BIRGAULUI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
18
ALECU P. MARIA
6.08
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA ,,LIVIU REBREANU" BECLEAN
admis
x88
GRUP SCOLAR "HENRI COANDA" BECLEAN
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
19
ALEXA D. DANIELA
6.47
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA FINTINELE
admis
x57
GRUP SCOLAR FORESTIER BISTRITA
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
20
ALEXA I. ANCA
6.28
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA NR 1 NASAUD
admis
x59
GRUP SCOLAR SILVIC NASAUD
Silvicultura si prot.med.
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
21
ALEXA I. IACOB
6.49
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA VERMES
admis
x84
GRUP SCOLAR ,,GRIGORE MOISIL" BISTRITA
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
22
ALEXA I. IONUT-DANIEL
6.63
BISTRITA-NASAUD
GRUP SCOLAR "RADU PETRESCU" PRUNDU BIRGAULUI
admis
x63
GRUP SCOLAR AGRICOL BISTRITA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
23
ALEXANDRU A. IOAN RADU
6.16
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA URIU
admis
x61
GRUP SCOLAR AGRICOL BECLEAN
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
24
ALEXANDRU F. DENISA ELENA
9.02
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA VIISOARA
admis
x25
COLEGIUL NATIONAL "ANDREI MURESANU" BISTRITA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
25
ALEXANDRU I. ILIE ALIN
8.37
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA RODNA
admis
x49
LICEUL TEORETIC "SOLOMON HALITA" SINGEORZ-BAI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
26
ALEXANDRU P. VICTORIA MARIA
7.92
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA SANT
admis
x12
GRUP SCOLAR "LIVIU REBREANU" MAIERU
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
27
ALEXANDRU T. ALINA
7.07
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA ,,GRIGORE SILAS" BECLEAN
admis
x60
GRUP SCOLAR AGRICOL BECLEAN
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
28
ALEXI A. CATALINA
7.66
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA NR 1 SINGEORZ-BAI
admis
x50
LICEUL TEORETIC "SOLOMON HALITA" SINGEORZ-BAI
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
29
ALEXI I. VASILE
6.69
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA PARVA
admis
x63
GRUP SCOLAR AGRICOL BISTRITA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
30
ALGEORGE F. IOANA MARIA
8.33
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA NR 1 SINGEORZ-BAI
admis
x48
LICEUL TEORETIC "SOLOMON HALITA" SINGEORZ-BAI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
31
ALGEORGE G. IONUT GABRIEL
9.11
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA NR 1 SINGEORZ-BAI
admis
x48
LICEUL TEORETIC "SOLOMON HALITA" SINGEORZ-BAI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
32
ALGEORGE M. IOAN
6.93
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA NR 1 SINGEORZ-BAI
admis
x39
LICEUL TEORETIC ,,CONSTANTIN ROMAN VIVU" TEACA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
33
ALGEORGE V. VASILE
7.74
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA NR 1 SINGEORZ-BAI
admis
x50
LICEUL TEORETIC "SOLOMON HALITA" SINGEORZ-BAI
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
34
ALMASAN V. VIOREL BOGDAN
7.67
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA RODNA
admis
x12
GRUP SCOLAR "LIVIU REBREANU" MAIERU
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
35
ALUAS A. MARIUS ADRIAN
6.71
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA GHINDA
admis
x63
GRUP SCOLAR AGRICOL BISTRITA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
36
ALUAS I. LUCIANA MARIA
6.41
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA PINTICU
admis
x40
LICEUL TEORETIC ,,CONSTANTIN ROMAN VIVU" TEACA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
37
AMITROAE G. MIHAELA GEORGETA
6.56
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA MALUT
admis
x60
GRUP SCOLAR AGRICOL BECLEAN
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
38
ANCA A. AURELIAN EMIL
8.75
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA MILAS
admis
x28
COLEGIUL NATIONAL "ANDREI MURESANU" BISTRITA
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
39
ANCA I. VLAD
7.70
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA RODNA
admis
x80
GRUP SCOLAR ,,GRIGORE MOISIL" BISTRITA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
40
ANCA P. ANDREEA ALISA
8.84
BISTRITA-NASAUD
COLEGIUL NATIONAL "LIVIU REBREANU" BISTRITA
admis
x21
COLEGIUL NATIONAL "LIVIU REBREANU" BISTRITA
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
41
ANCAU V. LOREDANA
7.48
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA BUDACU DE JOS
admis
x54
GRUP SCOLAR FORESTIER BISTRITA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
42
ANDRAS D. DIMITRIE CODRIN
6.56
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA NR 1 NASAUD
admis
x13
GRUP SCOLAR TELCIU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
43
ANDREI D. VIORICA
7.31
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA PARVA
admis
x36
GRUP SCOLAR ECONOMIC NASAUD
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
44
ANDREI I. IOAN
7.70
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA NR 1 NASAUD
admis
x31
COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" NASAUD
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
45
ANDREICA D. IOAN
7.34
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA LESU-SAT
admis
x36
GRUP SCOLAR ECONOMIC NASAUD
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
46
ANDREICA G. HORATIU FLAVIU
8.33
BISTRITA-NASAUD
COLEGIUL NATIONAL "ANDREI MURESANU" BISTRITA
admis
x21
COLEGIUL NATIONAL "LIVIU REBREANU" BISTRITA
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
47
ANDRES V. ADRIAN
7.95
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA CUSMA
admis
x58
GRUP SCOLAR SILVIC NASAUD
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
48
ANDRESI A. IOANA
6.96
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA NR 1 SINGEORZ-BAI
admis
x51
LICEUL TEORETIC "SOLOMON HALITA" SINGEORZ-BAI
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
49
ANDRONE C. SERGIU VICTOR
5.71
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA NR 1 NASAUD
admis
x45
GRUP SCOLAR "RADU PETRESCU" PRUNDU BIRGAULUI
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
50
ANDRONE I. IONUT
5.91
BISTRITA-NASAUD
SCOALA GENERALA NR 1 NASAUD
admis
x46
LICEUL TEORETIC "SOLOMON HALITA" SINGEORZ-BAI
Filologie
Liceal
Invatamant seral
Limba romana
Home|Pagina urmatoare>>|