Rezultatele repartizării în județul BIHOR
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
ABABI S. BALAZS
8.10
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII "DACIA" ORADEA
admis
x23
LIC.TEORETIC "A.ENDRE" ORADEA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
2
ABRUDAN A. CARMEN TEODORA
7.16
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII "DACIA" ORADEA
admis
123
GR.SC. "TRANSILVANIA" ORADEA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
3
ABRUDAN A. TABITA IRINA
7.11
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII NR.11 ORADEA
admis
161
GR.SC."V.VOICULESCU" ORADEA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
4
ABRUDAN C. CORNELIA MAGDALENA
8.58
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII SALARD
admis
143
COLEGIU TEHNIC "T.VUIA" ORADEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
5
ABRUDAN D. LUCA IOAN
6.92
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII "DECEBAL" ORADEA
admis
xx1
COLEGIU TEHNIC "D. LEONIDA" ORADEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
6
ABRUDAN E. EUGENIA-IOANA
7.69
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII "A.MURESANU" ORADEA
admis
149
COLEGIU TEHNIC "M.VITEAZUL" ORADEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
7
ABRUDAN F. COSMIN VASILE
6.80
BIHOR
LIC.TEORETIC "O.GHIBU" ORADEA
admis
121
GR.SC. "TRANSILVANIA" ORADEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
8
ABRUDAN F. MARIA
8.47
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII ASTILEU
admis
140
LIC.TEORETIC VADU CRISULUI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
9
ABRUDAN I. ALIN NICOLAE
9.36
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII "O.GOGA" ORADEA
admis
x18
COLEGIU NATIONAL "E.GOJDU" ORADEA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
10
ABRUDAN I. AURELIA-ANA
8.16
BIHOR
LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC ORADEA
admis
x68
LIC.TEORETIC "O.GHIBU" ORADEA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
11
ABRUDAN I. GAVRILUT IONUT
6.92
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII "I.BOGDAN" ORADEA
admis
xx1
COLEGIU TEHNIC "D. LEONIDA" ORADEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
12
ABRUDAN P. LIVIU
6.89
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII BULZ
admis
111
GR.SC."A.ROMAN" ALESD
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
13
ABRUDAN V. ADRIAN FELICIAN
6.93
SALAJ
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 TUSA
admis
xx8
GRI SUPLACU DE BARCAU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
14
ACHIM I. IONUT FLORIN
6.53
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII MARGHITA
admis
112
GR.SC.AGRICOL "HOREA" MARGHITA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
15
ACHIM T. NAOMI IRINA
7.80
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII ALESD
admis
108
GR.SC."A.ROMAN" ALESD
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
16
ACIU I. MONIKA
7.88
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII MARGHITA
admis
112
GR.SC.AGRICOL "HOREA" MARGHITA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
17
ACS R. ROBERT
6.46
BIHOR
LIC.TEORETIC SALONTA
admis
x44
LIC.TEORETIC SALONTA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
18
ADAM B. EMESE
7.06
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII MARGHITA
admis
112
GR.SC.AGRICOL "HOREA" MARGHITA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
19
ADAM G. CLAUDIU NICODIM
7.95
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII BIHARIA
admis
122
GR.SC. "TRANSILVANIA" ORADEA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
20
ADASCALITII M. ANDREEA DOINA
7.97
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII MARGHITA
admis
x62
GR.SC."O.GOGA" MARGHITA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
21
ADI L. ANDREEA-ADRIANA
8.80
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII "M.POMPILIU" STEI
admis
156
LIC.TEORETIC "A.IANCU" STEI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
22
ADORJAN A. ANDREI VICTOR
7.07
BIHOR
GR.SC."TRANSILVANIA" ORADEA
admis
152
COLEGIU TEHNIC "M.VITEAZUL" ORADEA
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
23
ADORJANI-BIRO S. MELINDA
7.82
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII "N.BALCESCU" ORADEA
admis
x23
LIC.TEORETIC "A.ENDRE" ORADEA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
24
AGAPESCU D. ALEX ANDREI
9.29
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII "O.DOAMNA" ORADEA
admis
x55
COLEGIU NATIONAL "M.EMINESCU" ORADEA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
25
AGOD A. MONICA
6.49
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII NR.11 ORADEA
admis
167
GR.SC."A.SAGUNA" ORADEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
26
AGRINAS V. ANDREEA MONICA
8.29
BIHOR
LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC ORADEA
admis
101
LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC ORADEA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
27
AGUD I. RADU DAN
6.48
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII HIDISELU DE SUS
admis
152
COLEGIU TEHNIC "M.VITEAZUL" ORADEA
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
28
AGYI A. GYONGYI
6.83
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII NR.11 ORADEA
admis
x99
LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "S.LASZLO" ORADEA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
29
AKOM B. KINGA PALMA
7.67
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII MARGHITA
admis
x62
GR.SC."O.GOGA" MARGHITA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
30
AL RAQATI K. ABDEL KARIM
7.86
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII SINMARTIN
admis
143
COLEGIU TEHNIC "T.VUIA" ORADEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
31
ALB D. FLORIN-DORIN
7.00
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII NR.16 ORADEA
admis
xx1
COLEGIU TEHNIC "D. LEONIDA" ORADEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
32
ALB I. MARIUS-SORIN
7.33
BIHOR
LICEUL TEORETIC "N.JIGA" TINCA
admis
149
COLEGIU TEHNIC "M.VITEAZUL" ORADEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
33
ALB N. ROXANA IOANA
8.82
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII ALESD
admis
105
GR.SC."A.ROMAN" ALESD
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
34
ALB T. CAMELIA TEODORA
7.84
BIHOR
GR.SC.MINIER POPESTI
admis
163
GR.SC.MINIER POPESTI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
35
ALB V. DANIELA
8.71
BIHOR
GR.SC.MINIER POPESTI
admis
163
GR.SC.MINIER POPESTI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
36
ALB V. LIOARA
7.27
CLUJ
SCOALA CU CLASELE I-VIII CIUCEA COM. CIUCEA
admis
x12
GR.IND.SUNCUIUS
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
37
ALBERT E. LEVENTE IMRE
6.49
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII DERNA
admis
112
GR.SC.AGRICOL "HOREA" MARGHITA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
38
ALBERT I. IANCA
6.11
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII MADARAS
admis
x75
GR.SC.AGRICOL SALONTA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
39
ALBU G. ANDREI
7.69
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII NR.16 ORADEA
admis
143
COLEGIU TEHNIC "T.VUIA" ORADEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
40
ALBU I. EMILIA
7.47
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII "I.SLAVICI" ORADEA
admis
x70
LIC.TEORETIC "O.GHIBU" ORADEA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
41
ALBU L. CRISTIAN DANIEL
6.55
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII "N.BALCESCU" ORADEA
admis
148
COLEGIU TEHNIC "M.VITEAZUL" ORADEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant distanta
Limba romana
42
ALBU M. ADA GEORGINA
8.66
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII CIUHOI
admis
x72
LIC.TEORETIC "L.BLAGA" ORADEA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
43
ALBUI G. GABRIEL ALIN
7.00
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII VOIVOZI
admis
x32
GR.SC."C.BRANCUSI" ORADEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
44
ALBUT A. CRISTINA-MARIA
6.84
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII "N.POPOVICIU" BEIUS
admis
x46
COLEGIUL NATIONAL "S.VULCAN" BEIUS
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
45
ALBUT I. IOAN-CRISTIAN
6.67
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII "A.IANCU" ORADEA
admis
167
GR.SC."A.SAGUNA" ORADEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
46
ALBUT V. ANDREEA-ALEXANDRA
7.93
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII "M.POMPILIU" STEI
admis
x84
GR.SC.IND."UNIREA" STEI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
47
ALESUTAN R. IOANA-FLORINA
7.92
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII SALONTA
admis
x44
LIC.TEORETIC SALONTA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
48
ALEXA I. ALEXANDRU ADRIAN
7.01
BIHOR
LIC.TEORETIC "O.GHIBU" ORADEA
admis
122
GR.SC. "TRANSILVANIA" ORADEA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
49
ALEXA S. SORINA-ANCA
7.00
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII HOLOD
admis
xx1
COLEGIU TEHNIC "D. LEONIDA" ORADEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
50
ALEXA V. ADRIAN
8.46
BIHOR
SC.CU CLS.I-VIII "A.ROMAN" ORADEA
admis
150
COLEGIU TEHNIC "M.VITEAZUL" ORADEA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
Home|Pagina urmatoare>>|