Rezultatele repartizării în județul BACAU
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
AANEI E. LAURA
7.72
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BACAU
admis
xx1
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL P.T.C. "N.VASILESCU-KARPE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
2
AANUTEI V. MARIUS-VASILE
9.02
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 BACAU
admis
xx5
COLEGIUL "V.ALECSANDRI" BACAU
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
3
ABABE T. SIMONA
8.28
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 "AL.CEL BUN" BERZUN
admis
x30
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "N.COMANECI" ONESTI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
4
ABABEI A. ALEXANDRU
6.55
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 SLANIC MOLDOVA
admis
147
SCOALA PROFESIONALA TG. OCNA
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
5
ABABEI I. IOAN
7.71
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 VALEA LUI ION
admis
117
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "I.BORCEA" BUHUSI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
6
ABABEI I. MADALINA-SORINA
9.67
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 28 "M.COSTIN" BACAU
admis
x10
COLEGIUL NATIONAL "G.VRANCEANU" BACAU
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
7
ABABEI N. NICOLETA
8.86
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 ONESTI
admis
x45
LICEUL TEORETIC "D.CANTEMIR" ONESTI
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
8
ABABEI V. ANDREEA
5.50
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SLANIC MOLDOVA
admis
146
SCOALA PROFESIONALA TG. OCNA
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
9
ABABEI V. GABRIELA
7.10
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII SASCUT-SAT
admis
x67
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "LETEA" BACAU
Industrie alimentara
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
10
ABACIOAIE S. DIANA
7.96
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 MOINESTI
admis
x34
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL "GR.COBALCESCU"
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
11
ABACIOAIE S. DRAGOS
6.92
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 MOINESTI
admis
x51
GRUPUL SCOLAR FORESTIER COMANESTI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant seral
Limba romana
12
ABALASEI G. ELENA-FELICIA
6.97
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 20 BACAU
admis
109
GR. SC.INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII DE MASINI BACAU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
13
ABALASEI M. MIRELA-GABRIELA
7.45
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 16 "ALECU RUSSO" BACAU
admis
xx1
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL P.T.C. "N.VASILESCU-KARPE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
14
ABATRINULUI M. ADRIAN
6.91
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII PIRJOL
admis
109
GR. SC.INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII DE MASINI BACAU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
15
ABATRINULUI N. ANGELA
8.38
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII "M.SADOVEANU" BACAU
admis
x81
GRUPUL SCOLAR ECONOMICO-ADMINISTRATIV SI DE SERVIC
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
16
ABICULESEI C. COSTIN IULIAN
8.57
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII CAIUTI
admis
x95
GRUPUL SCOLAR DE ARTE SI MESERII ONESTI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
17
ABUCURII G. LENUTA
8.31
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII HAGHIAC
admis
x41
COLEGIUL NATIONAL "C.NEGRI" TIRGU OCNA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
18
ABURLACITEI V. VLAD
6.91
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII CAIUTI
admis
x93
GRUPUL SCOLAR AGRICOL SASCUT
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
19
ACARALITEI I. ANDREEA-ELENA
9.19
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 "D.GHICA" COMANESTI
admis
x53
GRUPUL SCOLAR FORESTIER COMANESTI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
20
ACAROAIE C. ELENA
6.28
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII "IOANA R ROSETTI" BRUSTUR
admis
x58
GRUPUL SCOLAR FORESTIER COMANESTI
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
21
ACAROAIE D. ROBERT
6.72
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII COTUMBA
admis
x37
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL "GR.COBALCESCU"
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
22
ACASANDREI V. FLORIN
5.91
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII CORBASCA
admis
169
SCOALA I-VIII CORBASCA
Activitati in agricultura
Ucenici
Invatamant de zi
Limba romana
23
ACATRINEI C. DRAGOS IULIAN
6.50
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 BACAU
admis
x63
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "LETEA" BACAU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
24
ACATRINEI D. ADRIAN-DANIEL
5.70
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 11 "M.DRAGAN" BACAU
admis
108
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE AERONAUTICA "H.COANDA"
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
25
ACATRINEI V. ADRIANA
6.88
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 MOINESTI (GAZARIE)
admis
113
COLEGIUL TEHNIC "PETRU PONI" ONESTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
26
ACHITEI I. ANDREI
7.24
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII "I.CREANGA" BACAU
admis
xx1
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL P.T.C. "N.VASILESCU-KARPE
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
27
ACHIVEI C. ALEXANDRA CONSTANTINA
9.09
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 TIRGU OCNA
admis
x39
COLEGIUL NATIONAL "C.NEGRI" TIRGU OCNA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
28
ACONSTANTINEI V. DANIELA
7.49
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 ONESTI
admis
x94
GRUPUL SCOLAR DE ARTE SI MESERII ONESTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
29
ACRISMARITEI V. GABRIEL
6.70
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII SCARISOARA
admis
x22
COLEGIUL TEHNIC "ANGHEL SALIGNY" BACAU
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
30
ADAM -. IONELA
8.62
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 "G.ENESCU" MOINESTI
admis
x49
LICEUL TEORETIC "S.HARET" MOINESTI
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
31
ADAM C. NARCIS
6.52
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 "AL.CEL BUN" BERZUN
admis
x63
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "LETEA" BACAU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
32
ADAM D. DAN
6.66
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 "AL.CEL BUN" BERZUN
admis
x63
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "LETEA" BACAU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
33
ADAM I. CLAUDIA
6.13
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 MAGURA
admis
x89
GRUPUL SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA BACAU
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
34
ADAM I. CRISTIAN
8.01
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 "G.ENESCU" MOINESTI
admis
x50
LICEUL TEORETIC "S.HARET" MOINESTI
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
35
ADAM I. IONUT
7.50
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 PODU TURCULUI
admis
x77
GRUP SCOLAR "AL.VLAHUTA" PODU TURCULUI
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
36
ADAM O. GEORGE MARIAN
6.51
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII ALBELE
admis
x96
GRUPUL SCOLAR DE ARTE SI MESERII ONESTI
Constructii si lucr.publ.
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
37
ADAM R. EMANUEL
7.78
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NICORESTI
admis
x42
COLEGIUL NATIONAL "C.NEGRI" TIRGU OCNA
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
38
ADAM S. SILVIA-ELENA
8.22
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 "ST.LUCHIAN" MOINES
admis
x48
LICEUL TEORETIC "S.HARET" MOINESTI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
39
ADAM T. IONELA
8.15
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 FRUMUSELU
admis
x77
GRUP SCOLAR "AL.VLAHUTA" PODU TURCULUI
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
40
ADAM V. CAMELIA-MARIANA
6.82
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII SATU NOU
admis
182
SCOALA I-VIII SATU-NOU - PIRGARESTI
Mica industrie
Ucenici
Invatamant de zi
Limba romana
41
ADAM V. RALUCA
8.71
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 ONESTI
admis
x25
LICEUL TEORETIC "GR.MOISIL" ONESTI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
42
ADAMACHE E. ADRIAN
6.77
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 28 "M.COSTIN" BACAU
admis
x82
GRUPUL SCOLAR ECONOMICO-ADMINISTRATIV SI DE SERVIC
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
43
ADAMACHE E. DORINELA
6.59
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 "DOMNITA MARIA" BC
admis
109
GR. SC.INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII DE MASINI BACAU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
44
ADASCALITEI A. MIHAELA MADALINA
7.88
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII "M.SADOVEANU" BACAU
admis
x85
GRUPUL SCOLAR "M.EMINESCU" BACAU
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
45
ADIACONITEI G. MADALINA
6.35
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII BUCSESTI
admis
x36
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL "GR.COBALCESCU"
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
46
ADIACONITI V. DIANA-ALEXANDRA
8.82
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 28 "M.COSTIN" BACAU
admis
xx7
COLEGIUL "V.ALECSANDRI" BACAU
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
47
ADOCHITEI C. CONSTANTIN
6.50
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICU ENEA" VALEA ARINILO
admis
x37
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL "GR.COBALCESCU"
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
48
ADOCHITEI E. ANDREEA
7.20
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 "ST.LUCHIAN" MOINES
admis
x34
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL "GR.COBALCESCU"
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
49
ADOCHITEI P. PETRICA-CONSTANTIN
5.53
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII PROHOZESTI
admis
x37
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL "GR.COBALCESCU"
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
50
ADOCHITEI T. IULIAN
8.41
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 CERNU
admis
x49
LICEUL TEORETIC "S.HARET" MOINESTI
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
Home|Pagina urmatoare>>|