Rezultatele repartizării în județul ARAD
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
AANITEI N. ADELHAIDA MARIA
8.96
ARAD
GRUP SCOLAR CURTICI
admis
xx8
COLEGIUL NATIONAL "ELENA GHIBA BIRTA" ARAD
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
2
ABRAHAM L. LASZLO-CSABA
6.71
ARAD
SCOALA CU CLASELE I-VIII MAILAT
admis
x68
GRUPUL SCOLAR "CSIKI GERGELY" ARAD
Fabricarea prod.din lemn
Profesional
Invatamant de zi
Limba maghiara
3
ABRUDAN V. IONEL VALENTIN
7.19
ARAD
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "ATANASIE MARIENESCU" LIP
admis
x36
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "ATANASIE MARIENESCU" LIP
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
4
ABRUDEAN I. SIMONA IONELA
7.20
ARAD
SCOALA CU CLASELE I-VIII BIRZAVA
admis
x60
COLEGIUL ECONOMIC ARAD
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant seral
Limba romana
5
ABRUDEAN M. ELISABETA
6.64
ARAD
SCOALA CU CLASELE I-VIII RADNA
admis
x39
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "ATANASIE MARIENESCU" LIP
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
6
ACASANDREI M. AURA LAVINIA
8.92
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII HERLA
admis
x71
LICEUL TEORETIC "VASILE GOLDIS" ARAD
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
7
ACHIM S. DANIEL-SANDU
8.52
ARAD
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 ARAD
admis
xx8
COLEGIUL NATIONAL "ELENA GHIBA BIRTA" ARAD
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
8
ACSINTE I. IOANA ADELINA
7.23
ARAD
SCOALA CU CLASELE I-VIII DRAUT
admis
x73
COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIUL
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
9
ADAM A. ALEXANDRA
6.96
ARAD
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 ARAD
admis
x63
COLEGIUL ECONOMIC ARAD
Comert si servicii
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
10
ADASCALITEI T. PAULA ALINA
5.86
BOTOSANI
SCOALA CU CLASELE I-VIII CONCESTI
admis
x84
GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA ARAD
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
11
ADOLF C. STEFAN-ALEXANDRU
7.64
ARAD
SCOALA CU CLASELE I-VIII "AUREL VLAICU" ARAD
admis
x10
GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
12
ADORJAN L. EMESE
6.26
ARAD
SCOALA CU CLASELE I-VIII GHIOROC
admis
x67
GRUPUL SCOLAR "CSIKI GERGELY" ARAD
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
13
ADRIAN O. DACIAN LUCIAN
8.11
ARAD
SCOALA CU CLASELE I-VIII ALMAS
admis
x26
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
14
AFLOAREI M. OVIDIU
7.32
ARAD
SCOALA CU CLASELE I-VIII VINGA
admis
x73
COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIUL
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
15
AGACHE M. ANDREEA MIHAELA`
6.85
ARAD
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 ARAD
admis
x92
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "HENRI COANDA" ARAD
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
16
AGAVRILOAIE G. ROBERT DANIEL
6.24
ARAD
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 13 ARAD
admis
x79
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "AUREL VLAICU" ARAD
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
17
AGHITEI I. VASILICA
6.63
SUCEAVA
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BAIA
admis
x84
GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA ARAD
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
18
AGUD G. VASILICA DAFINA
8.30
ARAD
SCOALA CU CLASELE I-VIII SEITIN
admis
x82
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "IULIU MANIU" ARAD
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
19
AILENEI C. IOANA DANIELA
6.89
ARAD
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "J GREGOR TAJOVSKI" NADLA
admis
x15
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "J GREGOR TAJOVSKI" NADLA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
20
AILENEI V. GABRIELA MARIA
6.88
BACAU
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 PINCESTI
admis
x15
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "J GREGOR TAJOVSKI" NADLA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
21
AILINCA G. ANDREEA RENATA
6.63
ARAD
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "J GREGOR TAJOVSKI" NADLA
admis
x16
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "J GREGOR TAJOVSKI" NADLA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba slovaca
22
AIRINEI C. STEFAN ANDREI
8.50
ARAD
COLEGIUL NATIONAL "ELENA GHIBA BIRTA" ARAD
admis
x81
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "IULIU MANIU" ARAD
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
23
AIRINEI I. PAUL
6.01
ARAD
SCOALA CU CLASELE I-VIII VLADIMIRESCU
admis
x79
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "AUREL VLAICU" ARAD
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
24
AIRINEI P. LOREDANA MARIANA
7.12
ARAD
SCOALA CU CLASELE I-VIII "AVRAM IANCU" ARAD
admis
x73
COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIUL
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
25
AIVANESEI D. CLAUDIA-MIHAELA
7.03
ARAD
SCOALA CU CLASELE I-VIII "AUREL VLAICU" ARAD
admis
x62
COLEGIUL ECONOMIC ARAD
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
26
ALB A. RAUL SERGIU
6.96
ARAD
GRUP SCOLAR PINCOTA
admis
x50
GRUPUL SCOLAR AGRICOL SINTANA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
27
ALB I. ADELA MONICA
6.80
ARAD
SCOALA CU CLASELE I-VIII CONOP
admis
x83
GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA ARAD
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
28
ALB M. CLAUDIA ANCUTA
6.98
ARAD
SCOALA CU CLASELE I-VIII GROSENI
admis
x20
GRUPUL SCOLAR "MIHAI VELICIU" CHISINEU-CRIS
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
29
ALB R. SERGIU CIPRIAN
7.02
ARAD
GRUPUL SCOLAR "MIHAI VELICIU" CHISINEU-CRIS
admis
x23
GRUPUL SCOLAR "MIHAI VELICIU" CHISINEU-CRIS
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
30
ALBA A. ALEXANDRA RODICA
7.65
ARAD
SCOALA CU CLASELE I-VIII SILINDIA
admis
x85
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "MIHAI VITEAZU" INEU
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
31
ALBAC C. ANA MARIA
8.42
ARAD
SCOALA CU CLASELE I-VIII ALMAS
admis
x29
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
32
ALBERT L. TIMEA KRISZTINA
7.78
ARAD
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 12 ARAD
admis
x64
GRUPUL SCOLAR "CSIKI GERGELY" ARAD
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba maghiara
33
ALBU C. ADINA CARMEN
7.18
ARAD
LICEUL TEORETIC "ADAM MULLER GUTTENBRUNN" (LIMBA G
admis
x73
COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIUL
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
34
ALESII T. GABRIEL
5.94
ARAD
SCOALA CU CLASELE I-VIII SAGU
admis
x47
GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD
Fabricarea prod.din lemn
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
35
ALEXA M. ALEXANDRA
7.75
ARAD
LICEUL TEORETIC "ADAM MULLER GUTTENBRUNN" (LIMBA G
admis
x13
LICEUL TEORETIC "ADAM MULLER GUTTENBRUNN" (LIMBA G
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba germana
36
ALEXANDRU C. BOGDAN LUCIAN
7.54
ARAD
SCOALA CU CLASELE I-VIII "AVRAM IANCU" ARAD
admis
x73
COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIUL
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
37
ALEXANDRU G. LAURA CLAUDIA
7.01
ARAD
SCOALA CU CLASELE I-VIII BIRZAVA
admis
x62
COLEGIUL ECONOMIC ARAD
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
38
ALEXANDRU I. LARISA-GABRIELA
9.52
ARAD
COLEGIUL NATIONAL "MOISE NICOARA" ARAD
admis
xx4
COLEGIUL NATIONAL "MOISE NICOARA" ARAD
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
39
ALISTIR A. MARIANA
6.16
ARAD
SCOALA CU CLASELE I-VIII SIMBATENI
admis
x84
GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA ARAD
Indusrie text.si pielarie
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
40
AMBRO N. ALIN
7.35
ARAD
SCOALA CU CLASELE I-VIII SEMLAC
admis
x73
COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIUL
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
41
ANA C. CIPRIAN RAZVAN
6.63
ARAD
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 ARAD
admis
x62
COLEGIUL ECONOMIC ARAD
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
42
ANA H. ADRIAN
6.19
ARAD
GRUP SCOLAR PINCOTA
admis
x91
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "MIHAI VITEAZU" INEU
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
43
ANCA I. ANCUTA RUT
8.22
ARAD
LICEUL PEDAGOGIC "DIMITRIE TICHINDEAL" ARAD
admis
x82
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "IULIU MANIU" ARAD
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
44
ANCA M. ALEXANDRA IOANA
9.19
ARAD
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 22 ARAD
admis
xx7
COLEGIUL NATIONAL "ELENA GHIBA BIRTA" ARAD
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
45
ANCAS G. ALEXANDRU DUMITRU
8.19
ARAD
SCOALA CU CLASELE I-VIII VIRFURILE
admis
x80
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "IULIU MANIU" ARAD
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
46
ANCATEU I. CLAUDIU
7.58
ARAD
SCOALA CU CLASELE I-VIII TAUT
admis
x46
GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
47
ANCATEU I. IONEL VASILE
7.39
ARAD
SCOALA CU CLASELE I-VIII ALMAS
admis
x32
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "ION BUTEANU" GURAHONT
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
48
ANCATEU I. RAZVAN ALIN
7.98
ARAD
SCOALA CU CLASELE I-VIII ALMAS
admis
x26
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
49
ANCATEU I. VALENTIN
6.37
ARAD
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 22 ARAD
admis
x74
COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIUL
Constructii si lucr.publ.
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
50
ANCATEU T. LIGIA LAURA
7.30
ARAD
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "ION BUTEANU" GURAHONT
admis
x34
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "ION BUTEANU" GURAHONT
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
Home|Pagina urmatoare>>|