Rezultatele repartizării în județul ARGES
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
ABAGIU I. NICOLETA MIRELA
8.46
ARGES
SC.CU CLASELE I-VIII CORNATEL BUZOIESTI
admis
x65
LICEUL TEORETIC COSTESTI
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
2
ABAGIU M. IONUT
6.07
ARGES
SCOALA CLS.1-8 UNGHENI
admis
x29
GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
3
ACHIM D. MIHAI
8.11
ARGES
SCOALA NR.4 CURTEA DE ARGES
admis
118
C-AG/GRUPUL SCOLAR ELECTROARGES "FERDINAND I"
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
4
ACHIM I. ALEXANDRU
9.17
ARGES
SCOALA NR 3 C-LUNG
admis
x44
COLEGIUL "DINICU GOLESCU " C-LUNG
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
5
ACHIM N. DIANA IONELA
8.73
DAMBOVITA
SC. CLS. I-VIII SCHEIU DE JOS LUDESTI
admis
108
PITESTI/LICEUL TEORETIC "ION BARBU"
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
6
ACHIM N. PETRICA ROXANA
8.22
ARGES
SCOALA GENERALA NR.1 RUCAR ARGES
admis
x41
GRUP SCOLAR IND.RUCAR
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
7
ACHIM O. OVIDIU LAURENTIU
6.58
ARGES
SC.GEN.BALILESTI
admis
x19
STILPENI/ GRUP SCOLAR STILPENI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
8
ACHIM R. DAN IULIAN
7.23
ARGES
SCOALA NR.6 C.DE ARGES
admis
x78
C-AG/GRUP SCOLAR AGRICOL "C.Dobrescu" C.DE ARGES
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
9
ACHIMESCU L. SORIN-EMANUEL
9.26
ARGES
COLEGIUL "AL.ODOBESCU" PITESTI
admis
131
PITESTI/COLEGIUL "AL.ODOBESCU" PITESTI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
10
ACHIMOIU T. MIRELA
8.93
ARGES
SCOALA GENERALA RETEVOIESTI
admis
x48
COLEGIUL "I.C.BRATIANU" PITESTI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
11
ACRISMARITEI M. OANA-ELENA
7.73
ARGES
COLEGIUL "AL.ODOBESCU" PITESTI
admis
122
PITESTI/GRUPUL SCOLAR DE CHIMIE PITESTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
12
ADAM I. MARILENA ELENA
6.84
ARGES
SC.GENERALA COCU
admis
125
PITESTI/GRUP SCOLAR PENTRU INDUSTRIALIZAREA LEMNUL
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
13
ADRIAN M. CRISTINA CATRINEL
8.91
ARGES
SCOALA CU CLASE I-VIII-TOPOLOVENI
admis
x55
COLEGIUL NATIONAL ''ZINCA GOLESCU'' PITESTI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
14
AGACHE G. ROXANA
8.92
ARGES
LIVIU REBREANU MIOVENI
admis
x81
PITESTI/ GR. SC.EC."M.Teiuleanu" Pitesti
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
15
AGACHI M. ANCA
8.85
ARGES
LIVIU REBREANU MIOVENI
admis
x82
PITESTI/ GR. SC.EC."M.Teiuleanu" Pitesti
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
16
AGUTA V. ALEXANDRU ANDREI
9.10
ARGES
SC NR. 1 COSTESTI
admis
131
PITESTI/COLEGIUL "AL.ODOBESCU" PITESTI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
17
AIPU G. GEORGETA
9.27
ARGES
SCOALA "GEORGE TOPIRCEANU" MIOVENI
admis
x47
COLEGIUL "I.C.BRATIANU" PITESTI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
18
AIVANOAE I. AUREL CONSTANTIN
6.70
ARGES
SCOALA GENERALA NR.1 RUCAR ARGES
admis
x40
GRUP SCOLAR IND.RUCAR
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
19
AL-MOUZAYEN G. MARWAN
7.98
ARGES
SCOALA NR. 6 PITESTI
admis
110
PITESTI/GR.SC.IND.CONSTR.MASINI NR.1 "DACIA"PITEST
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
20
ALBASTROIU I. GEORGEL ROBERT
8.92
ARGES
SCOALA NR .8 PITESTI
admis
131
PITESTI/COLEGIUL "AL.ODOBESCU" PITESTI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
21
ALBESCU H. ANCA
8.75
ARGES
SCOALA NR.5 CURTEA DE ARGES
admis
x61
COLEGIUL " VLAICU VODA "C.DE ARGES
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
22
ALBINA D. VALENTINA VIORICA
7.63
ARGES
SC NR. 1 COSTESTI
admis
x64
LICEUL TEORETIC COSTESTI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
23
ALBU G. LILIANA
8.69
ARGES
S08 VULPESTI
admis
106
PITESTI/LICEUL TEORETIC "ION BARBU"
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
24
ALBU I. FLORENTINA CERASELA
7.69
ARGES
LIVIU REBREANU MIOVENI
admis
122
PITESTI/GRUPUL SCOLAR DE CHIMIE PITESTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
25
ALBU L. ADELIN GEORGIAN
8.39
ARGES
S08 LERESTI
admis
x85
C-LUNG/LIC TEORETIC "DAN BARBILIAN "
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
26
ALBU M. CATALIN FLORIN
7.60
ARGES
SCOALA GENERALA LEORDENI
admis
x69
LICEUL TEORETIC TOPOLOVENI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
27
ALBU N. DRAGOS FLORIN
6.56
ARGES
SCOALA NR.12 PITESTI
admis
x90
Colegiul Tehnic "Dimitrie Dima" PITESTI
Constructii si lucr.publ.
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
28
ALBU N. MIRELA
7.55
ARGES
SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII ULUIENI
admis
x83
PITESTI/GRUP SCOLAR EC."M.Teiuleanu" Pitesti
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
29
ALBU-MANEA V. LAURENTIU CRISTIAN
7.33
ARGES
LICEUL NATIONAL DE ATLETISM CIMPULUNG MUSCEL
admis
114
C-LUNG/GR.SC.IND C_TII MASINI "ARO"
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
30
ALBULESCU G. MARIUS
6.56
ARGES
SCOALA NR.15 PITESTI
admis
125
PITESTI/GRUP SCOLAR PENTRU INDUSTRIALIZAREA LEMNUL
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
31
ALBULETE I. ROXANA DENISA
7.34
ARGES
SCOALA NR.11 PITESTI
admis
x32
GRUP SC.IND.USOARA "ARMAND CALINESCU" PITESTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
32
ALDEA C. ALIN VLAD
8.06
ARGES
SCOALA NR.18 PITESTI
admis
123
PITESTI/GRUPUL SCOLAR DE CHIMIE PITESTI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
33
ALDEA N. DIANA ROXANA
7.93
ARGES
SCOALA CU CLS.I-VIII VOINESTI
admis
x87
C-LUNG/LIC TEORETIC "DAN BARBILIAN "
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
34
ALDESCU I. CRISTINA VALENTINA
5.89
ARGES
SC.GEN.NR.2-STEFANESTI
admis
104
PITESTI/GRUP SCOLAR IND.PETROL "ASTRA" PITESTI
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
35
ALDOIU I. ELENA NOEMIA
7.82
ARGES
SCOALA GENERAALA BOTENI
admis
x46
COLEGIUL "DINICU GOLESCU " C-LUNG
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
36
ALECA M. ELENA
7.42
ARGES
SCOALA NR 1 C-LUNG
admis
114
C-LUNG/GR.SC.IND C_TII MASINI "ARO"
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
37
ALECU F. AURORA ANISOARA
8.48
ARGES
SCOALA NR.1 RECEA
admis
132
PITESTI/COLEGIUL "AL.ODOBESCU" PITESTI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
38
ALECU M. MARIA CRISTINA
7.77
ARGES
SCOALA CLS.1-8 UNGHENI
admis
138
Grup Sc.Ind.C-tii Cai Ferate
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
39
ALECU N. MIHAIL
7.63
ARGES
SCOALA NR.13 PITESTI
admis
x33
GRUP SC.IND.USOARA "ARMAND CALINESCU" PITESTI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
40
ALECU V. FLORINA RAMONA
8.91
ARGES
SCOALA NR. 2 PITESTI
admis
x54
COLEGIUL NATIONAL ''ZINCA GOLESCU'' PITESTI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
41
ALECU V. GABRIELA IULIANA
7.42
ARGES
SCOALA DOBROGOSTEA
admis
125
PITESTI/GRUP SCOLAR PENTRU INDUSTRIALIZAREA LEMNUL
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
42
ALEXANDRESCU A. MARIA MAGDALENA
7.82
ARGES
SCOALA CU CLASE I-VIII-TOPOLOVENI
admis
x45
COLEGIUL "DINICU GOLESCU " C-LUNG
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
43
ALEXANDRESCU D. DRAGOS ALEXANDRU
8.30
ARGES
SCOALA NR. 3 PITESTI
admis
106
PITESTI/LICEUL TEORETIC "ION BARBU"
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
44
ALEXANDRESCU M. ELENA
6.70
ARGES
SCOALA CU CLS.I-VIII POIENARII DE ARGES
admis
x78
C-AG/GRUP SCOLAR AGRICOL "C.Dobrescu" C.DE ARGES
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
45
ALEXANDRU G. MARIUS DAN
7.36
ARGES
SCOALA NR .8 PITESTI
admis
101
PITESTI/GRUP SCOLAR IND.PETROL "ASTRA" PITESTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
46
ALEXANDRU I. NICOLAE CATALIN
8.03
ARGES
SCOALA NR.11 PITESTI
admis
123
PITESTI/GRUPUL SCOLAR DE CHIMIE PITESTI
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
47
ALEXANDRU M. VALENTIN
7.11
ARGES
SCOALA NR.19 PITESTI
admis
101
PITESTI/GRUP SCOLAR IND.PETROL "ASTRA" PITESTI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
48
ALEXANDRU N. ALEXANDRA
7.54
ARGES
SCOALA NR.18 PITESTI
admis
125
PITESTI/GRUP SCOLAR PENTRU INDUSTRIALIZAREA LEMNUL
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
49
ALEXANDRU T. GEORGE MARIUS
6.77
ARGES
SCOALA NR. 7 PITESTI
admis
125
PITESTI/GRUP SCOLAR PENTRU INDUSTRIALIZAREA LEMNUL
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
50
ALEXANDRU V. ANDREI
8.39
ARGES
SCOALA NR.4 CURTEA DE ARGES
admis
x61
COLEGIUL " VLAICU VODA "C.DE ARGES
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
Home|Pagina urmatoare>>|