Rezultatele repartizării în județul ALBA
Home|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
1
ABRUDAN V. SIMONA MARIANA
8.92
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR.1 "VASILE GOLD
admis
x13
COLEGIUL NAT."HOREA,CLOSCA SI CRISAN"ALBA-IULIA
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
2
ABUSAN N. ANDREIA MARIA
6.64
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII CAPILNA
admis
x46
GRUP SCOLAR AGRICOL BLAJ
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
3
ADAM A. VASILE EMILIAN
7.32
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I-VIII BISTRA
admis
x40
GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
4
ADAM C. COSMIN-NICOLAE
7.84
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I-VIII "DR.PETRU SPAN" LUP
admis
x85
GRUP SCOLAR "DR.LAZAR CHIRILA" BAIA DE ARIES
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
5
ADAM C. ILEANA
7.95
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I-VIII BISTRA
admis
x19
COLEGIUL NATIONAL "AVRAM IANCU" CIMPENI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
6
ADAM T. ELENA
7.34
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I-VIII BISTRA
admis
x17
COLEGIUL NATIONAL "AVRAM IANCU" CIMPENI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
7
ADAM V. OANA MARIA
7.14
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR.4 CUGIR
admis
x66
COLEGIUL TEHNIC "I.D. LAZARESCU" CUGIR
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
8
ADAMUTIU S. DAN ADRIAN
8.12
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR.6 "ION AGARBIC
admis
x51
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA ALBA-IULIA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
9
ALB I. VASILE-ADRIAN
6.67
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I-VIII "DR.PETRU SPAN" LUP
admis
x40
GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
10
ALBU D. IOAN STEFAN
6.10
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII MICESTI
admis
x53
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA ALBA-IULIA
Chimie industriala
Profesional
Invatamant seral
Limba romana
11
ALBU I. CRISTIANA
8.08
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I-VIII NR.4 SEBES
admis
x29
COLEGIUL NATIONAL "LUCIAN BLAGA" SEBES
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
12
ALBU N. FELICIAN
6.38
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I-VIII VINTU DE JOS
admis
x65
COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU DOMSA" ALBA IULIA
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
13
ALBU N. NICOLETA GABRIELA
7.12
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I-VIII "DAVID PRODAN" SALI
admis
x66
COLEGIUL TEHNIC "I.D. LAZARESCU" CUGIR
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
14
ALBU P. SERGIU-NICOLAE
6.44
ALBA
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "DR.LAZAR CHIRILA" BAIA DE
admis
x84
GRUP SCOLAR "DR.LAZAR CHIRILA" BAIA DE ARIES
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
15
ALBU Z. IULIA ALEXANDRA
8.96
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR.3 "AVRAM IANCU
admis
x49
COLEGIUL EC."DIONISIE POP MARTIAN" ALBA-IULIA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
16
ALDEA D. CORNELIA
7.66
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I-VIII LUNCA MURESULUI
admis
x62
COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU DOMSA" ALBA IULIA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
17
ALDEA G. ANDREEA LOREDANA
6.97
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII BARABANT
admis
x76
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL METALURGIC ALBA-IULIA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
18
ALDEA I. IOANA OLIVIA
5.48
ALBA
LICEUL TEORETIC TEIUS
respins
19
ALDEA I. VALENTIN CIPRIAN
7.64
ALBA
LICEUL TEORETIC "PETRU MAIOR" OCNA-MURES
admis
x56
LICEUL TEORETIC "PETRU MAIOR" OCNA-MURES
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
20
ALDEA N. LUCIAN NICOLAE
8.15
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR 1 BLAJ
admis
x94
GRUP SCOLAR "AVRAM IANCU" AIUD
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
21
ALDEA T. TEODORA
8.92
ALBA
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL JIDVEI
admis
x68
COLEGIUL NATIONAL "INOCHENTIE MICU CLAIN" BLAJ
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
22
ALDEA V. GABRIEL
6.89
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII CAPILNA
admis
x30
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL JIDVEI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
23
ALEMAN M. VALENTIN NICOLAE
5.60
ALBA
LICEUL TEORETIC TEIUS
admis
x94
GRUP SCOLAR "AVRAM IANCU" AIUD
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
24
ALEXA G. GELU CATALIN
7.12
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR.3 "AXENTE SEVE
admis
x10
COLEGIUL NATIONAL "TITU MAIORESCU" AIUD
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
25
ALEXA I. IOANA
8.86
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR.1 "OVIDIU HULE
admis
xx9
COLEGIUL NATIONAL "TITU MAIORESCU" AIUD
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
26
ALEXANDRONI C. ALEXANDRU
9.07
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR.1 "VASILE GOLD
admis
x52
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA ALBA-IULIA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
27
ALEXANDRU C. DIANA IOANA
9.45
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR.3 "AVRAM IANCU
admis
x11
COLEGIUL NAT."HOREA,CLOSCA SI CRISAN"ALBA-IULIA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
28
ALEXANDRU I. LIDIA
8.80
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I-VIII SUGAG
admis
x49
COLEGIUL EC."DIONISIE POP MARTIAN" ALBA-IULIA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
29
ALIMAN I. GABRIELA
7.40
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII "AVRAM IANCU" ABR
admis
x80
GRUP SCOLAR "HOREA, CLOSCA SI CRISAN" ABRUD
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
30
ALISIE I. PETRU ALIN
7.58
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII PETRESTI
admis
x76
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL METALURGIC ALBA-IULIA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
31
ALOMAN I. ANDRADA
8.87
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR.6 "ION AGARBIC
admis
x49
COLEGIUL EC."DIONISIE POP MARTIAN" ALBA-IULIA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
32
ALOMAN T. MONICA
6.42
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I-VIII SUGAG
admis
xx4
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES
Fabricarea prod.din lemn
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
33
AMARIEI C. SIMONA
6.86
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR.1 SEBES
admis
x37
GRUP SCOLAR "TIMOTEI CIPARIU" BLAJ
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
34
AMBRU M. VLAD
8.85
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR.1 "VASILE GOLD
admis
x49
COLEGIUL EC."DIONISIE POP MARTIAN" ALBA-IULIA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
35
ANA I. LIVIU IOAN
7.30
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I-VIII SOHODOL
admis
x17
COLEGIUL NATIONAL "AVRAM IANCU" CIMPENI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
36
ANA N. LUCIA FLOAREA
8.29
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I-VIII VADU MOTILOR
admis
x19
COLEGIUL NATIONAL "AVRAM IANCU" CIMPENI
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
37
ANCA A. AURA NICOLETA
8.89
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR.4 CUGIR
admis
x22
COLEGIUL NATIONAL "DAVID PRODAN" CUGIR
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
38
ANCA BADAU G. ADRIAN CONSTANTIN
7.12
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII CIMPENI
admis
x80
GRUP SCOLAR "HOREA, CLOSCA SI CRISAN" ABRUD
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
39
ANCA I. IOAN VICTOR
7.42
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII "AVRAM IANCU" ABR
admis
x80
GRUP SCOLAR "HOREA, CLOSCA SI CRISAN" ABRUD
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
40
ANCA I. MARCELA MIRABELA
8.86
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII CIMPENI
admis
x20
COLEGIUL NATIONAL "AVRAM IANCU" CIMPENI
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
41
ANCA M. MIRCEA-IOAN
8.16
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I-VIII ZLATNA
admis
x73
GRUP SCOLAR "AVRAM IANCU" ZLATNA
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
42
ANCA T. ADRIAN GABRIEL
7.32
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR.6 "ION AGARBIC
admis
x76
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL METALURGIC ALBA-IULIA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
43
ANCAU C. TRISTAN CONSTANTIN
6.57
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR.7 "MIHAI EMINE
admis
x78
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL METALURGIC ALBA-IULIA
Electric
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
44
ANCAU I. VERONICA
7.72
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII RAHAU-SEBES
admis
xx8
COLEGIUL NATIONAL "TITU MAIORESCU" AIUD
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
45
ANCAU P. SIMION DUMITRU
7.16
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII CERTEGE
admis
x40
GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
46
ANDONE C. ADRIANA ANDREIA
7.66
ALBA
LICEUL TEORETIC "PETRU MAIOR" OCNA-MURES
admis
x56
LICEUL TEORETIC "PETRU MAIOR" OCNA-MURES
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
47
ANDONE I. IRINA ELIDA
7.66
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR.3 "AXENTE SEVE
admis
x10
COLEGIUL NATIONAL "TITU MAIORESCU" AIUD
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
48
ANDRAS L. SIMONA LARISA
7.77
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR.3 CUGIR
admis
x66
COLEGIUL TEHNIC "I.D. LAZARESCU" CUGIR
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
49
ANDREA G. EVA RAHELA
6.42
ALBA
LICEU CU PROGRAM SPORTIV ALBA IULIA
admis
x53
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA ALBA-IULIA
Chimie industriala
Profesional
Invatamant seral
Limba romana
50
ANDREI I. ANDREEA MARIA
8.90
ALBA
SCOALA GENERALA CLASELE I - VIII NR.2 SEBES
admis
x26
COLEGIUL NATIONAL "LUCIAN BLAGA" SEBES
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
Home|Pagina urmatoare>>|