Rezultatele finale ale repartizării în licee militare

Județ proveniență Candidat Unitate proveniență MFA NT MA MEV MATE RO Status repartizare Repartizat la Dosar
PH BĂRBUŢĂ S PATRICIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PRINCIPESA MARIA", ORAȘUL SINAIA 9.96 10 9.88 9.85 9.7 10 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
OT MORARU M ANDRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EUGEN IONESCU" SLATINA 9.95 10 9.85 9.82 10 9.65 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
DB PĂUNESCU EM CLEOPATRA ELENA COLEGIUL NAȚIONAL ”IENĂCHIȚĂ VĂCĂRESCU” TÂRGOVIȘTE 9.94 10 9.83 9.8 10 9.6 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
NT CHELARU C ELENA ISABELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ION CREANGĂ 9.93 10 9.77 9.72 9.65 9.8 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
GJ TĂNASE-NICOLESCU S TEODOR SCOALA GIMNAZIALA NR 1 "G.USCATESCU" TIRGU CARBUNESTI 9.92 10 9.74 9.72 9.75 9.7 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
SV RĂDĂŞANU IC BIANCA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 GURA HUMORULUI 9.9 10 9.68 9.6 10 9.2 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
AB NISTOR A AUGUSTIN DARIUS SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI EMINESCU" ALBA IULIA 9.9 10 9.67 9.6 9.6 9.6 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
PH BĂNICĂ AC RADU ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ION CÂMPINEANU", MUNICIPIUL CÂMPINA 9.87 10 9.59 9.52 9.35 9.7 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
HD BACTER CM GABRIEL LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC "DRAGOMIR HURMUZESCU" DEVA 9.86 10 9.55 9.5 9.7 9.3 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
VL BĂLĂŞOIU B RADU ŞTEFAN SCOALA GIMNAZIALA NR 4, MUN. RM. VALCEA 9.85 10 9.51 9.42 9.1 9.75 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
B ALECU MF ROBERT IONUŢ Școala Gimnazială nr. 56 9.84 10 9.49 9.4 9.55 9.25 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
BZ ENE C DRAGOȘ VALENTIN ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ING. OPRIŞAN IARCA" COMUNA UNGURIU 9.84 10 9.48 9.37 9.25 9.5 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
MM DUNCA V IONIȚA SCOALA GIMNAZIALA "LIVIU REBREANU" DRAGOMIRESTI 9.82 10 9.41 9.27 9.7 8.85 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
BV MARCU I GIANINA IAZMINA FLORENTINA Școala Gimnazială Ghimbav 9.79 9.7 10 10 10 10 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
AB NOJA CS MARIA ŞTEFANA SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SFANTUL SIMION STEFAN" ALBA IULIA 9.78 9.7 9.97 9.97 10 9.95 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
PH BADEA CA ANTONIO CRISTIAN LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN CANTACUZINO", ORAȘUL BĂICOI 9.76 10 9.2 9.12 8.7 9.55 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
VL STELEA E EMILIA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN, MUN. RM. VALCEA 9.75 9.7 9.89 9.87 10 9.75 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
AB BÎTE MC MARIAN ROBERT MIHAI SCOALA GIMNAZIALA "SINGIDAVA" CUGIR 9.73 9.7 9.81 9.77 9.55 10 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Retras
SM RIT MF PATRICIA PAULA COLEGIUL NAȚIONAL „MIHAI EMINESCU” SATU MARE 9.7 9.7 9.73 9.75 9.85 9.65 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
BZ CODREANU V ANDREI DANIEL ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA STÂLPU 9.7 9.7 9.72 9.65 9.75 9.55 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
DB BĂNULESCU IC PETRU RADU ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”TUDOR VLADIMIRESCU” TÂRGOVIȘTE 9.69 9.7 9.69 9.62 10 9.25 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
AG GHEORGHE CD FLORENTIN ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIRCEA CEL BĂTRÂN" PITEȘTI 9.69 9.7 9.68 9.62 10 9.25 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
BN GAGEA HORGA I EMANUEL LICEUL TEHNOLOGIC "FLORIAN PORCIUS" RODNA 9.69 9.7 9.68 9.6 9.8 9.4 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
DJ IONICĂ CE DAN CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVA 9.68 9.7 9.66 9.6 9.7 9.5 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
B DUMITRU TC DAVID IONUȚ Liceul Pedagogic "Anastasia Popescu" 9.68 9.7 9.65 9.6 9.7 9.5 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
DB ANTIM T ALEXANDRA ADNANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ FRASINU CORNEȘTI 9.68 9.7 9.64 9.57 9.45 9.7 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
DJ ROTARESCU N MIHAI CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA SADOVA 9.67 9.7 9.63 9.55 9.5 9.6 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
IS CURCĂ P MARIUS ALIN COLEGIUL NAȚIONAL "ȘTEFAN CEL MARE", HÎRLĂU 9.66 9.7 9.59 9.55 9.7 9.4 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
DJ DRAGOMIR I PETRE IONUȚ SCOALA GIMNAZIALA BALTA 9.66 9.7 9.57 9.47 9.75 9.2 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
TR MIHART TB EDUARD BOGDAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI VITEAZUL" ALEXANDRIA 9.64 9.7 9.52 9.47 9.5 9.45 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
DJ IONESCU FD ANDREI IANIS COLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVA 9.64 9.7 9.5 9.4 9.65 9.15 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
BV MOJA GM ANDREEA GEORGIANA Liceul 'Sextil Pușcariu' Bran 9.62 9.7 9.45 9.32 9 9.65 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
GL MANOLACHE G GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA BARCEA 9.58 9.7 9.32 9.17 8.85 9.5 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
BH POPA V DANIEL VASILE ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PIETROASA 9.55 9.4 9.93 9.92 9.95 9.9 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
PH ILIE VA DARIA ANDREEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SFÂNTA VINERI", MUNICIPIUL PLOIEȘTI 9.55 9.4 9.91 9.9 10 9.8 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
HR ŢEPEŞ IF DAVID DANIEL LICEUL TEORETIC "SFÂNTU NICOLAE" GHEORGHENI 9.54 9.4 9.89 9.87 9.95 9.8 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
AB CORB R DIANA ELENA SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SFANTUL SIMION STEFAN" ALBA IULIA 9.54 9.4 9.88 9.87 10 9.75 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
TR GHEORGHE G EMANUEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 VĂTAȘI 9.53 9.7 9.15 8.95 9 8.9 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
SV GHEAȚĂU AV IOANA RALUCA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE VATAMANIUC" SUCEVITA 9.53 9.4 9.84 9.8 9.6 10 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
BC CAUTIȘ P MAXIMILIAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ "GHIŢĂ MOCANU" ONEŞTI 9.51 9.4 9.79 9.8 9.6 10 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
AB CIORNEI G PAUL GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA "AUGUSTIN BENA" PIANU DE JOS 9.51 9.4 9.79 9.75 9.55 9.95 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
AG POPESCU P VICTORIA ANTONIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MARIN PREDA" PITEȘTI 9.51 9.4 9.79 9.75 9.5 10 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
BV TODERAŞCU CA RALUCA DENISA Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.5 9.4 9.75 9.75 9.7 9.8 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
AG POPESCU SG RAREŞ GABRIEL LICEUL TEORETIC "ION MIHALACHE" TOPOLOVENI 9.5 9.4 9.75 9.7 10 9.4 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
GJ IORDACHE CC CRISTINA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA CAPU-DEALULUI, BRANESTI 9.49 9.7 9.03 8.8 8.5 9.1 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
DJ POPA V COSMIN-RAUL SCOALA GIMNAZIALA BRALOSTITA 9.48 9.4 9.69 9.62 9.8 9.45 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
NT JIPA VD HANNA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ 9.47 9.4 9.66 9.6 9.5 9.7 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
NT JIPA IA IOANA ANDRADA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU IOAN CUZA", MUNICIPIUL ROMAN 9.47 9.4 9.65 9.67 9.65 9.7 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
AB OLTEAN IF ALEX CRISTIAN SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SFANTUL SIMION STEFAN" ALBA IULIA 9.47 9.4 9.65 9.62 9.55 9.7 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
BV MACOVEI R TUDOR Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 9.47 9.4 9.65 9.6 9.6 9.6 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
SV ROMAȘ A ȘTEFAN SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SUCEAVA 9.46 9.4 9.62 9.6 10 9.2 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
SV ROTARI I ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 MARGINEA 9.46 9.4 9.6 9.5 10 9 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
BC LEAHU C CONSTANTIN EMANUEL ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 ROŞIORI 9.45 9.4 9.59 9.5 9.6 9.4 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
SV CALINIUC C ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN" SUCEAVA 9.44 9.4 9.54 9.55 9.7 9.4 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
SV FRISCHHERZ HP GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SUCEAVA 9.44 9.4 9.54 9.45 8.9 10 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
PH MUREȘAN CD VIVIANNE MIHAELA LICEUL TEORETIC, ORAȘUL AZUGA 9.42 9.4 9.49 9.37 9.15 9.6 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
PH CĂRNUŢĂ A EDUARD CRISTIAN COLEGIUL NAȚIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", MUNICIPIUL PLOIEȘTI 9.41 9.7 8.75 8.55 7.65 9.45 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
PH CISMARU RM IULIAN ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SFÂNTA VINERI", MUNICIPIUL PLOIEȘTI 9.41 9.4 9.45 9.42 9.45 9.4 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
DJ PREDA AS RAREȘ ALIN COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "STEFAN VELOVAN" CRAIOVA 9.41 9.4 9.44 9.45 9.4 9.5 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
SV ȚARAN R TEODORA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 SUCEAVA 9.4 9.4 9.43 9.3 9.2 9.4 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
DJ MIRCEA G CRISTIAN LEONARD SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU MACEDONSKI" CRAIOVA 9.39 9.4 9.37 9.25 9.05 9.45 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
GL POPOIU FF STELIAN COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.38 9.4 9.36 9.3 9.05 9.55 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
BR CAZAN CM ALEXANDRA-MONICA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ION BĂNCILĂ" 9.37 9.1 10 10 10 10 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
SV ROPCEAN G ALEXANDRU-GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA SADOVA 9.36 9.4 9.29 9.15 8.9 9.4 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
AB ROŞCA MC TUDOR GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA "AVRAM IANCU" ALBA IULIA 9.36 9.4 9.28 9.1 8.95 9.25 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
MM BUDA R LARISA IOANA SCOALA GIMNAZIALA "ION LUCA CARAGIALE" BAIA MARE 9.35 9.4 9.26 9.1 9.7 8.5 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
HD VLAD I CLAUDIU LICEUL TEORETIC "I. C. BRĂTIANU" HAȚEG 9.34 9.4 9.21 9.1 8.6 9.6 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
BT MOROŞANU V DIMITRIE SCOALA GIMNAZIALA "LEON DANAILA" DARABANI 9.34 9.1 9.93 9.92 10 9.85 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
VL MIRION BN NICOLA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA VOINEASA 9.34 9.1 9.92 9.92 10 9.85 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
MM SIMON V ADRIAN-VASILE SCOALA GIMNAZIALA VISEU DE JOS 9.34 9.1 9.92 9.9 10 9.8 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
BC LEPŞA D DIANA GABRIELA ŞCOALA GIMNAZIALĂ SASCUT 9.34 9.1 9.91 9.9 10 9.8 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
MH NEGRESCU A ALEXIA-IOANA COLEGIUL NAȚIONAL "TRAIAN" 9.34 9.1 9.91 9.9 9.8 10 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
SV ALBU N DIMITRIE ADRIAN COLEGIUL NATIONAL "NICU GANE" FALTICENI 9.33 9.4 9.17 8.97 8.6 9.35 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
BC TALPĂ I DENISA-NICOLETA COLEGIUL NAŢIONAL "DIMITRIE CANTEMIR" ONEŞTI 9.33 9.1 9.89 9.9 10 9.8 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
CT VÎLCAN I MIRCEA FLORIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 23 ’CONSTANTIN BRÂNCOVEANU’ CONSTANŢA 9.3 9.1 9.77 9.72 9.7 9.75 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
PH IVĂNESCU A MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "IOAN MOGA", SAT DIȚEȘTI, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE 9.29 9.4 9.04 8.82 8.2 9.45 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
BZ NAGÎŢ G ALEXANDRU ŞTEFAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 7 MUNICIPIUL BUZĂU 9.29 9.1 9.74 9.7 9.6 9.8 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
IS OPINCĂ V LARISA ANDREEA COLEGIUL NAȚIONAL "ȘTEFAN CEL MARE", HÎRLĂU 9.28 9.1 9.71 9.65 10 9.3 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
MS PREDA LV MARIA LICEUL TEORETIC "SAMUIL MICU" SĂRMAȘU 9.28 9.1 9.71 9.65 9.3 10 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
B UNGUREANU A ŞTEFAN Şcoala Gimnazială nr. 280 9.28 9.1 9.7 9.65 9.3 10 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
AB BUZDUGAN A FLORIN VLAD SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI EMINESCU" ALBA IULIA 9.27 9.1 9.69 9.62 9.75 9.5 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
GJ TUȚĂ D DUMITRU ADI GABRIEL LICEUL TEHNOLOGIC TURCENI 9.27 9.1 9.69 9.62 9.45 9.8 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
IS BORDEIANU I ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "CONSTANTIN ERBICEANU", ERBICENI 9.27 9.1 9.67 9.6 10 9.2 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
SJ ILIEȘ VD BIANCA DANIELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SIMION BĂRNUȚIU" ZALĂU 9.27 9.1 9.67 9.6 9.4 9.8 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
OT BADEA IA CLAUDIA IULIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 CARACAL 9.26 9.4 8.95 8.75 8 9.5 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
NT AILIOAEI CC SANDRA-ELENA COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN VODĂ", MUNICIPIUL ROMAN 9.26 9.1 9.64 9.57 9.55 9.6 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
GL MARAVELA L GEORGE-COSMIN LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 9.24 9.1 9.59 9.6 9.45 9.75 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
BC CIOBOTARU I BOGDAN-CONSTANTIN ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR 1 ORBENI 9.24 9.1 9.59 9.52 9.55 9.5 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
CJ POPA N GEORGE CĂTĂLIN LICEUL TEHNOLOGIC "VLĂDEASA" HUEDIN 9.24 9.1 9.59 9.5 9.8 9.2 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
GL ALECU M TIMOTEI SCOALA GIMNAZIALA "ELENA NEGRI", COMUNA COSTACHE NEGRI 9.24 9.1 9.57 9.5 9.35 9.65 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
AR POPOVICI I SERGIU IONUȚ ŞCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" ARAD 9.24 9.1 9.57 9.47 8.95 10 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
AG BUCUR I LIVIU ILIUŢĂ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGE STEPHĂNESCU" AREFU 9.23 9.1 9.55 9.45 9 9.9 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
NT GICOVANU I ALEXANDRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PROF. MIHAI EMILIAN MANCAȘ", COMUNA DOBRENI 9.22 9.1 9.53 9.42 9.5 9.35 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
TR RAICU F ANDREI CĂTĂLIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI EMINESCU" ROȘIORI DE VEDE 9.21 9.1 9.49 9.47 9.25 9.7 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
B MUȘESCU E RĂZVAN MIHAI Şcoala Gimnazială nr. 194 9.21 9.1 9.47 9.45 9.55 9.35 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
SV STAMATIN LN VASILE SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 SUCEAVA 9.2 9.1 9.46 9.4 9.35 9.45 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
GJ BOULEANU I DENISA ANAMARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 FLORESTI, TINTARENI 9.2 9.1 9.46 9.37 8.9 9.85 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
GJ OLARU GHS VLAD GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA DRAGUTESTI 9.2 9.1 9.46 9.35 9.15 9.55 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
CT POPA I ȘTEFANIA MONICA LICEUL TEORETIC 'MIHAIL KOGĂLNICEANU' MIHAIL KOGĂLNICEANU 9.2 9.1 9.44 9.32 8.9 9.75 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
CJ LOBODĂ F GEORGIANA FLAVIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" TURDA 9.2 9.1 9.44 9.3 9.35 9.25 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
SV RUSU MI IOAN ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "BOGDAN VODA" CAMPULUNG MOLDOVENESC 9.19 9.1 9.42 9.32 9.15 9.5 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
OT BADEANU I ANDREI LUCIAN LICEUL TEORETIC "TUDOR VLADIMIRESCU" DRĂGĂNEȘTI-OLT 9.19 9.1 9.42 9.3 9.6 9 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
DJ CIMPOERU DE ALEXIA ANDREEA VICTORIA SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE TITEICA" CRAIOVA 9.19 9.1 9.4 9.27 9 9.55 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
SV SAVU G MATEI ȘTEFAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 SUCEAVA 9.18 9.1 9.39 9.32 9.4 9.25 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Retras
SV FORMINTE G FLORENTIN MARIAN SCOALA GIMNAZIALA "BOGDAN VODA" CAMPULUNG MOLDOVENESC 9.18 9.1 9.38 9.35 9.55 9.15 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
SV BOCA V ALEXANDRU GEORGE SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 GURA HUMORULUI 9.17 9.1 9.35 9.25 9.2 9.3 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
IS MOCANU GD RAREŞ DIMITRIE LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC "NICOLAE IORGA", PAŞCANI 9.16 9.1 9.31 9.22 9.3 9.15 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
GL BOURCEANU M MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 9.15 9.1 9.29 9.15 9.2 9.1 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
NT HODOR N MIHAI RADU ȘCOALA GIMNAZIALĂ LUMINIŞ, COMUNA PIATRA ȘOIMULUI 9.15 9.1 9.28 9.12 8.55 9.7 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
SJ TĂTAR LI LAURA ALEXANDRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "POROLISSUM" ZALĂU 9.14 9.1 9.24 9.05 8.8 9.3 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
SV COTLEȚ D ANA-MARIA SCOALA GIMNAZIALA "LUCA ARBURE" ARBORE 9.13 8.8 9.92 9.9 9.9 9.9 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
SB SÎRBU SC SARA COLEGIUL NATIONAL "O.GOGA" SIBIU 9.12 9.1 9.18 9.05 8.75 9.9 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
NT CRISTEA I DRAGOŞ IONUŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BULEU", COMUNA MĂRGINENI 9.12 9.1 9.17 9.05 9.1 9 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
SV BURACIUC D LAURA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE ONCIUL" STRAJA 9.12 8.8 9.89 9.87 10 9.75 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
DJ DUMITRESCU D RAREȘ ANDREI SCOALA GIMNAZIALA TUGLUI 9.12 8.8 9.87 9.85 10 9.7 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
B MATEI A SORINA MIHAELA Școala Gimnazială nr. 46 9.11 9.1 9.14 9.1 8.8 9.4 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
VN OLARU A ANDREEA DENISA SCOALA GIMNAZIALA "PROF. MIHAI SIMBOTIN" CIRLIGELE 9.11 8.8 9.85 9.82 9.75 9.9 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
AB BAN I IOANA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "LUCIAN BLAGA" SEBES 9.11 8.8 9.84 9.85 9.9 9.8 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
BH MOISA I RAUL IONUȚ CRISTIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 BOGEI 9.1 9.1 9.13 8.92 8.45 9.4 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
NT BÎZU I ECATERINA LICEUL TEHNOLOGIC OGLINZI, COMUNA RĂUCEȘTI 9.1 9.1 9.12 8.9 9.6 8.2 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
B FARCAŞ RA ALEXANDRA MARIA Școala Gimnazială nr. 49 9.09 9.1 9.09 8.87 8.2 9.55 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
PH RADU V DENISA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGE COȘBUC", MUNICIPIUL PLOIEȘTI 9.09 9.1 9.09 8.87 8.2 9.55 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
BN CĂTUNA N IONELA ALEXANDRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GRIGORE SILAȘI" BECLEAN 9.09 9.1 9.09 8.87 7.9 9.85 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
PH COJOCARU AC ALEXANDRA-TEODORA LICEUL TEHNOLOGIC AGROMONTAN "ROMEO CONSTANTINESCU", ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE 9.08 9.1 9.04 8.82 8.5 9.15 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
DB NEGOESCU M IOANA ANDREEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”I. ALEXANDRU BRĂTESCU VOINEȘTI” TÂRGOVIȘTE 9.08 8.8 9.75 9.75 10 9.5 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
DJ DUŢĂ E ŞTEFANIA ELISA SCOALA GIMNAZIALA "ELIZA OPRAN" ISALNITA 9.08 8.8 9.75 9.7 9.7 9.7 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
SM ERDÖS V RAUL ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GRIGORE MOISIL" SATU MARE 9.07 9.1 9.01 8.85 9.65 8.05 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
PH TUDOR NS ANA MARIA TEODORA ȘCOALA GIMNAZIALĂ CENTRALĂ, MUNICIPIUL CÂMPINA 9.07 9.1 9 8.8 8.6 9 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
HD ONICIU CG ALEXANDRU IOAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIRCEA SÂNTIMBREANU" BRAD 9.07 8.8 9.72 9.67 9.7 9.65 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
BT BALTĂ M ANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 MIORCANI 9.07 8.8 9.72 9.67 9.35 10 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
VN NIŢICĂ N ŞTEFAN SCOALA GIMNAZIALA "PROF. MIHAI SIMBOTIN" CIRLIGELE 9.06 8.8 9.68 9.6 9.5 9.7 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
AB MUNTEANU SC IULIA SCOALA GIMNAZIALA "VASILE GOLDIS" ALBA IULIA 9.06 8.8 9.67 9.6 10 9.2 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
TM TIMARU G DENIS LAURENȚIU SCOALA GIMNAZIALA NR.2 TIMISOARA 9.05 9.1 8.96 8.75 8.3 9.2 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
CJ HULEA DC DAVID ȘCOALA GIMNAZIALĂ "IULIU HAȚIEGANU" CLUJ-NAPOCA 9.05 9.1 8.95 8.75 8.7 8.8 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
GL PÎSU V PAULA-VIVIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.17, LOCALITATEA GALATI 9.05 9.1 8.95 8.72 9.3 8.15 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
SV MÎȚAN V REBECA LICEUL TEHNOLOGIC ”ȘTEFAN CEL MARE” CAJVANA 9.04 9.1 8.93 8.67 8.8 8.55 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
BC MAREŞ C MARIAN CONSTANTIN ŞCOALA GIMNAZIALĂ SOLONŢ 9.04 9.1 8.92 8.67 8.65 8.7 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
DJ MICU A ANDREI TEODOR SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GEROTA" CALAFAT 9.04 9.1 8.91 8.65 8.8 8.5 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
DB MODROGAN MA MIHNEA RADU ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”CORESI” TÂRGOVIȘTE 9.04 8.8 9.63 9.6 9.9 9.3 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
BH BUZLEA F VLAD ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.16 ORADEA 9.03 8.8 9.59 9.55 9.1 10 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
SV PÎNZARI G SEBASTIAN STELIAN SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN" SUCEAVA 9.03 8.8 9.59 9.5 9.4 9.6 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
HD MARIN DA ALEXIA CRISTIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM STANCA" PETROȘANI 9.03 8.8 9.57 9.5 9.3 9.7 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
VN MANTA FC BIANCA FLORENTINA SCOALA GIMNAZIALA "DUILIU ZAMFIRESCU" FOCSANI 9.03 8.8 9.57 9.47 9.6 9.35 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
TL VICOL M SABINUS DENIS ŞCOALA GIMNAZIALĂ "MIRCEA CEL BĂTRÂN" BABADAG 9.02 9.1 8.85 8.6 8.1 9.1 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
BR CAZAN V ROMICĂ ŞCOALA GIMNAZIALĂ "PETRE CARP" TUFEŞTI 9.01 9.1 8.83 8.62 8.75 8.5 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
BC OPINCĂ R ANA MARIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ŞTEFAN LUCHIAN" MOINEŞTI 9.01 8.8 9.52 9.42 9.5 9.35 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
DJ RADA G VLAD CONSTANTIN SCOALA GIMNAZIALA FILIASI 9.01 8.8 9.5 9.4 9.1 9.7 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
PH VLĂSCEANU CR CONSTANTIN-RAREŞ COLEGIUL NAȚIONAL "NICOLAE IORGA", ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE 9 8.8 9.49 9.42 9.25 9.6 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
DJ MIHAI S GABRIELA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VITEAZUL" CRAIOVA 9 8.8 9.48 9.37 9 9.75 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
SV CORA M ANDREEA MARIANA SCOALA GIMNAZIALA BAISESTI 9 8.8 9.47 9.35 9.4 9.3 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
DB MOTOC F DIANA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 MORENI 9 8.8 9.47 9.35 9 9.7 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
CJ CÎMPAN N MARCO MIHAI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" DEJ 8.99 9.1 8.76 8.62 8.65 8.6 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
PH MANOLE V LAURENŢIU TIBERIU IONUŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GHEORGHE COSTESCU", COMUNA ALUNIȘ 8.99 9.1 8.74 8.67 8.55 8.8 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
IF ILIE I BRIANA CRISTIANA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 MOARA VLĂSIEI 8.99 8.8 9.46 9.37 8.75 10 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
DB MATEI G GEORGE-LUCIAN COLEGIUL NAȚIONAL ”CONSTANTIN CARABELLA” TÂRGOVIȘTE 8.98 9.1 8.7 8.5 8 9 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
MM CZIKALE C GIULIA SCOALA GIMNAZIALA NR. 7 VISEU DE SUS 8.98 8.8 9.4 9.35 9.2 9.5 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
DJ NIȚU S MIRUNA GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 DABULENI 8.98 8.8 9.4 9.27 8.85 9.7 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
BT GRIGORUȚĂ RC ANDRA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA "SPIRU HARET" DOROHOI 8.97 8.8 9.39 9.25 8.9 9.6 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
SV MACOVEI I IOANA IRINA SCOALA GIMNAZIALA "BOGDAN VODA" CAMPULUNG MOLDOVENESC 8.97 8.8 9.39 9.25 8.7 9.8 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
AB CUŢITAR E MĂDĂLINA-NICOLETA LICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU DOMSA" ALBA IULIA 8.96 9.1 8.66 8.52 8.05 9 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
B DUMITRACHE P ADAM VALENTIN Școala Gimnazială "Leonardo Da Vinci" 8.96 8.8 9.35 9.32 9.8 8.85 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
AR NEGREANU ŞB ALEXANDRU ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ARON COTRUŞ" ARAD 8.95 8.8 9.33 9.27 9.65 8.9 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
BN MĂRTARI I MARIA CLAUDIA LICEUL TEHNOLOGIC TELCIU 8.95 8.8 9.33 9.17 8.7 9.65 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
DJ PÎRVU C ANDREI MIHAI SCOALA GIMNAZIALA SILISTEA CRUCII 8.95 8.8 9.3 9.15 8.7 9.6 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
IS VASILIU C TEODOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ "BOGDAN PETRICEICU HAŞDEU", IAŞI 8.93 8.8 9.26 9.32 9.35 9.3 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
PH MUȘAT I MIHNEA ANDREI LICEUL TEHNOLOGIC "CAROL I", COMUNA VALEA DOFTANEI 8.93 8.8 9.26 9.12 8.85 9.4 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
IF BOIȚEANU C MIHAI CĂTĂLIN ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 MOARA VLĂSIEI 8.92 9.1 8.53 8.35 7.1 9.6 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
GL CHIRILOAIE D VLAD COSMIN SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.92 9.1 8.51 8.17 8.35 8 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
MH PICIORGROS M ALEXIA CRISTIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "REGELE MIHAI I" DROBETA TURNU SEVERIN 8.92 8.8 9.23 9.05 8.3 9.8 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
PH DOBROSLAV D CARMEN VALERIA LICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU", ORAȘUL BREAZA 8.92 8.8 9.22 9.12 8.5 9.75 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
CL CRISTEA D CIPRIAN GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VITEAZUL" CALARASI 8.92 8.8 9.22 9.1 9 9.2 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
SV HRENIUC PG RĂZVAN VALENTIN SCOALA GIMNAZIALA BREAZA 8.92 8.8 9.22 9.05 9 9.1 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
SV CÎMPAN I TOADER SCOALA GIMNAZIALA "LUCA ARBURE" ARBORE 8.92 8.8 9.21 9.02 9.7 8.35 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
NT DĂMIAN CC ANDREEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, COMUNA ZĂNEȘTI 8.92 8.8 9.2 9.02 8.7 9.35 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
SV ONIȘORU D ANDREI DUMITRU COLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE" SUCEAVA 8.91 8.8 9.19 9.2 9.4 9 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
PH PAŞOL CG GABRIELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SFÂNTA MARIA", ORAȘUL MIZIL 8.91 8.8 9.19 9.07 8.75 9.4 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
AB CÂNDEA CF GEORGE ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "ION AGARBICEANU" ALBA IULIA 8.91 8.8 9.18 9.12 9.2 9.05 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
PH GORTOESCU VC MIHAI SEBASTIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DUMBRĂVEȘTI 8.91 8.8 9.18 9 8.9 9.1 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
GJ CREŢU IV ROBERTA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR 1, BUMBESTI-JIU 8.91 8.8 9.17 8.97 8.75 9.2 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
PH MOCANU GM ALEXANDRA GEORGIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COCORĂȘTII MISLII 8.91 8.5 9.88 9.85 10 9.7 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
PH MATEESCU CG ALEXANDRU MIHAI COLEGIUL NAȚIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIEȘTI 8.9 9.1 8.45 8.32 8.35 8.3 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
DJ CIOVICĂ MF CRISTIAN-IONUȚ SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE BALCESCU" CRAIOVA 8.9 8.8 9.14 9.17 9.15 9.2 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
BN BONCHIŞ T ALEXANDRA TEODORA IANNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI EMINESCU" NĂSĂUD 8.9 8.8 9.14 8.95 8.7 9.2 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
BN VOŞTINAR G OANA ALECIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BISTRIȚA 8.9 8.5 9.86 9.9 9.8 10 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
MH BASICA I ALEXANDRA IONELA ŞCOALA GIMNAZIALĂ JIANA 8.89 8.8 9.12 8.92 8.75 9.1 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
OT PREDA V DELIA IONELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ DEVESELU 8.89 8.8 9.11 8.92 7.85 10 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
CT MIHAI M CIPRIAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 16 ’MARIN IONESCU DOBROGIANU’ CONSTANŢA 8.89 8.8 9.1 8.97 8.7 9.25 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
GL BÎTCĂ I CLAUDIU COSMIN SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE HAGIU", ORAS TG.BUJOR 8.89 8.5 9.8 9.75 9.55 9.95 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
MS ONOFREI NS ŞTEFAN RAREŞ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AUGUSTIN MAIOR" REGHIN 8.87 8.8 9.06 8.3 9.1 8.7 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
GJ LĂCĂTUȘU IA MARIO ADELIN SCOALA GIMNAZIALA "AL.STEFULESCU" TG-JIU 8.87 8.8 9.05 8.87 8.3 9.45 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
B RADU D CRISTIAN Școala Gimnazială nr. 149 8.87 8.8 9.04 8.9 8.8 9 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
PH DUMITRAȘCU DB MARIA DARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SFÂNTA VINERI", MUNICIPIUL PLOIEȘTI 8.86 8.8 9.03 8.87 8.25 9.5 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
SB POPA D FLORIAN GHEORGHE SCOALA GIMNAZIALA "AUREL DECEI" GURA RIULUI 8.86 8.8 9.02 8.82 8.3 9.35 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
SV URSUŢU M ALEXIA SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 BOGDANESTI 8.86 8.5 9.73 9.67 9.45 9.9 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
B DRĂGULIN S HORIA ŞTEFAN Şcoala Gimnazială nr. 190 8.85 8.8 8.99 8.85 8.2 9.5 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
SV ŞORODOC A DIMITRIE SCOALA GIMNAZIALA "BOGDAN VODA" CAMPULUNG MOLDOVENESC 8.85 8.8 8.98 8.8 8.8 8.8 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
PH MUREŞANU F ANDREEA RALUCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, ORAȘUL MIZIL 8.85 8.8 8.97 8.77 8.1 9.45 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
CL CÎRLAN C MARIA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VITEAZUL" CALARASI 8.85 8.5 9.67 9.65 9.6 9.7 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
IS TANASĂ ID ANDRU-LAURENȚIU ȘCOALA GIMNAZIALĂ "BOGDAN PETRICEICU HAŞDEU", IAŞI 8.84 8.8 8.96 8.82 8.5 9.15 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
BT AROŞOAE G GEANINA FILOTEA SCOALA GIMNAZIALA "LEON DANAILA" DARABANI 8.84 8.5 9.66 9.6 9.4 9.8 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
IL ION F FLORIN DANIEL ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU ODOBESCU" URZICENI 8.84 8.5 9.64 9.57 9.75 9.4 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
TR NEDELCU BI ȘTEFAN ADRIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI EMINESCU" ROȘIORI DE VEDE 8.83 8.8 8.9 8.67 9.35 8 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
TR MIRCIA F VLAD CRISTIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI VITEAZUL" ALEXANDRIA 8.83 8.5 9.61 9.6 9.85 9.35 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
DJ STANA-ROȘCA F EDUARD SCOALA GIMNAZIALA "SF. GHEORGHE" CRAIOVA 8.83 8.5 9.61 9.55 10 9.1 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
AB UNGUR I ANDREEA ANDRADA SCOALA GIMNAZIALA "LUCIAN BLAGA" OCNA MURES 8.83 8.5 9.6 9.55 9.55 9.55 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
DJ OPREA G IULIAN ȘTEFAN SCOALA GIMNAZIALA PLENITA 8.83 8.5 9.6 9.55 9.5 9.6 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
PH OLTEANU VM RAUL MIHAIL NICOLAE LICEUL "SIMION STOLNICU", ORAȘUL COMARNIC 8.82 8.8 8.89 8.67 8.1 9.25 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
DJ BRĂGARU M OVIDIU GABRIEL COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA 8.82 8.8 8.88 8.62 7.85 9.4 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
GL CRIŞEAN M DRAGOŞ FLORIAN COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 8.82 8.8 8.87 8.77 9.7 7.85 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
PH SOARE CG DANIEL ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ CENTRALĂ, MUNICIPIUL CÂMPINA 8.82 8.8 8.87 8.7 9.55 7.85 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
MH DESPĂU I ALEXANDRA NICOLETA ȘCOALA GIMNAZIALĂ MĂRĂȘEȘTI 8.82 8.8 8.87 8.65 7.8 9.5 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
BZ POPESCU C VLAD COLEGIUL NAŢIONAL "MIHAI EMINESCU" MUNICIPIUL BUZĂU 8.82 8.5 9.59 9.5 9.5 9.5 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
DB MĂNDOIU M DARIUS MIHĂIŢĂ ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAI VITEAZUL” PUCIOASA 8.81 8.8 8.86 8.8 8.5 9.1 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
BC CÎRCEI F IONUȚ-MARIAN SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SCURTA 8.81 8.5 9.56 9.5 9.2 9.8 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
VN RADU V GEORGE CLAUDIU SCOALA GIMNAZIALA VULTURU 8.8 8.8 8.83 8.7 8.4 9 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
VS PECHEANU-DROSU I TUDOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRA NECHITA", MUN. VASLUI 8.8 8.8 8.82 8.57 7.65 9.5 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
BV MATASĂ IC DRAGOŞ CONSTANTIN Colegiul Național 'Dr. Ioan Meșotă' Brașov 8.79 8.8 8.78 8.57 7.85 9.3 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
BV BEREVOIANU I ȘTEFAN MATEI Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 8.79 8.8 8.77 8.65 9.4 7.9 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
OT MILCU G MARIA SORINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "CELEIU" CORABIA 8.79 8.5 9.48 9.35 9.3 9.4 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
AB POGAN M LOREN MARCEL SCOALA GIMNAZIALA "AVRAM IANCU" AVRAM IANCU 8.78 8.5 9.46 9.37 9.25 9.5 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
BT ALECSANDRU C MĂLINA SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 VATRA HUDESTI 8.78 8.5 9.45 9.32 9.15 9.5 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
MM ACHIMUȚ S ANDREI ALIN SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU IOAN CUZA" BAIA MARE 8.77 8.8 8.73 8.6 9 8.2 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
OT SANDA T MIHAELA ROXANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE TITULESCU" CARACAL 8.77 8.8 8.73 8.42 8.05 8.8 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
OT SCORBUREANU C FLORIN ADINEL LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA 8.77 8.8 8.72 8.52 8.9 8.15 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
SV ȘANDRU C ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "BOGDAN VODA" CAMPULUNG MOLDOVENESC 8.77 8.5 9.43 9.3 9 9.6 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
SV MOTRIUC P PETRU ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "BOGDAN VODA" RADAUTI 8.76 8.8 8.68 8.72 8.65 8.8 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
BC SOARE G IULIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "VASILE BORCEA" BEREŞTI-BISTRIŢA 8.76 8.8 8.67 8.37 9.1 7.65 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
CL LUNGA G ANDREI ALIN SCOALA GIMNAZIALA "MIRCEA ELIADE" OLTENITA 8.76 8.8 8.67 8.37 7.25 9.5 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
HR IVAN GH FLORENTIN MARIAN LICEUL "MARIN PREDA" ODORHEIU SECUIESC 8.75 8.5 9.35 9.2 9.3 9.1 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
NT STAFIE C COSTIN IOAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DRĂGĂNEȘTI 8.75 8.5 9.35 9.2 9.2 9.2 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
BC PONEA EC EDUARD ANDREI CONSTANTIN ŞCOALA GIMNAZIALĂ "SFÂNTUL VOIEVOD ŞTEFAN CEL MARE" ONEŞTI 8.75 8.5 9.35 9.2 9.1 9.3 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
MM VIZITIU G IULIANA MĂDĂLINA SCOALA GIMNAZIALA NR. 7 VISEU DE SUS 8.75 8.5 9.34 9.32 9.55 9.1 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
BT TROHĂNEL TC CRISTINA TEODORA SCOALA GIMNAZIALA "ELENA RARES" BOTOSANI 8.75 8.5 9.34 9.3 9.4 9.2 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
PH ZAHARIA FC ELENA TEODORA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GRIGORE MOISIL", MUNICIPIUL PLOIEȘTI 8.75 8.5 9.34 9.2 9 9.4 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
OT NUŢU M BOGDAN IONUŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "LEONIDA MARINEANU" TIA MARE 8.74 8.8 8.63 8.32 9 7.65 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
VL TOADER FE FLORIN MĂDĂLIN SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU, MUN. DRAGASANI 8.74 8.8 8.62 8.35 7.9 8.8 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
BZ MARIN DV SEBASTIAN-MARIAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ION CREANGĂ" MUNICIPIUL BUZĂU 8.74 8.8 8.6 8.35 7.9 8.8 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
BV RANGA HI IOAN FLORIN Școala Gimnazială Nr. 11 'Ștefan Octavian Iosif' Brașov 8.74 8.5 9.32 9.27 9.25 9.3 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
CJ BOB DV GABRIEL EMANUEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ CHIUIEȘTI, COM. CHIUIEȘTI 8.74 8.5 9.32 9.2 9.35 9.05 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
PH LUNG C ALEXANDRA MARIA LICEUL TEORETIC, ORAȘUL AZUGA 8.74 8.5 9.32 9.17 8.75 9.6 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
NT STRATULAT IA ANDREEA GABRIELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ 8.74 8.5 9.3 9.2 9.7 8.7 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
BC PETRE GH MARIUS-GHEORGHIȚĂ SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SCURTA 8.74 8.5 9.3 9.17 9.05 9.3 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
PH MAZILU LB ŞTEFAN ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SFÂNTA VINERI", MUNICIPIUL PLOIEȘTI 8.74 8.5 9.3 9.17 8.75 9.6 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
TR NĂIBOIU SI DANIEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI EMINESCU" ROȘIORI DE VEDE 8.73 8.8 8.59 8.4 8.5 8.3 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
AG JUGĂNARU P AUGUSTIN ANDREI LICEUL TEHNOLOGIC VEDEA 8.73 8.8 8.59 8.37 7.85 8.9 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
PH RISTEA C RĂZVAN MARIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "I.A.BASSARABESCU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI 8.73 8.5 9.29 9.22 9.25 9.2 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
GJ OTEA M ANDA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 POIANA, TURBUREA 8.73 8.5 9.27 9.12 9.3 8.95 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
AB MORTURĂ CI ADRIAN MARIUS SCOALA GIMNAZIALA RAHAU 8.72 8.8 8.55 8.22 8.15 8.3 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
OT GRIGORESCU D ANDREEA IULIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ"NICOLAE IORGA" SLATINA 8.72 8.5 9.26 9.1 9.2 9 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
HD FRUNZĂ DD DENISA-MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 VULCAN 8.72 8.5 9.26 9.1 8.5 9.7 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
GL TUDOR T DRAGOȘ CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA "SF.TREI IERARHI", SAT HANU CONACHI, COMUNA FUNDENI 8.72 8.5 9.25 9.07 8.65 9.5 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
IF HEPENEŢ I LORENZO NICCOLO ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUFTEA 8.72 8.5 9.24 9.22 9.25 9.2 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
VN MANOLE V DENISA SCOALA GIMNAZIALA "DUILIU ZAMFIRESCU" FOCSANI 8.71 8.8 8.5 8.32 7.5 9.15 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
NT OANCEA G GEORGIANA DANIELA LICEUL TEHNOLOGIC OGLINZI, COMUNA RĂUCEȘTI 8.71 8.5 9.22 9.05 9.65 8.45 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
B GAVRILĂ-STAFIE A ALEXANDRU Școala Gimnazială nr. 81 8.71 8.5 9.21 9.15 8.6 9.7 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
BT VĂCĂRIUC P ELENA ALINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "TIBERIU CRUDU" TUDORA 8.71 8.5 9.21 9.07 8.55 9.6 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
BZ CHIRIŢĂ L DENIS IONUŢ CĂTĂLIN LICEUL TEHNOLOGIC "SF. MUCENIC SAVA" COMUNA BERCA 8.71 8.5 9.21 9.05 9.7 8.4 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
CT IACOB C VICTOR ŞCOALA GIMNAZIALĂ ’GALA GALACTION’ MANGALIA 8.71 8.5 9.2 9.12 9.2 9.05 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
CT COMĂRNICEANU D NICUȘOR CRISTIAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HÂRŞOVA 8.7 8.8 8.49 8.37 8.3 8.45 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
CJ REPEDE AL RĂZVAN ALIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" DEJ 8.7 8.5 9.19 9.12 9 9.25 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
VN TOMA I ROBERT IOAN COLEGIUL NATIONAL "EMIL BOTTA" ADJUD 8.7 8.5 9.18 9.05 8.65 9.45 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
BZ POPESCU C ALEXANDRU COSMIN ŞCOALA GIMNAZIALĂ "GHEORGHE HARITON"COMUNA SĂHĂTENI 8.7 8.5 9.17 9.15 9.3 9 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
BN POMUHACI I ANA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DARIU POP" MĂGURA ILVEI 8.7 8.5 9.17 9.1 8.9 9.3 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
CT BACALE E GEORGE ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 ’CIPRIAN PORUMBESCU’ CONSTANŢA 8.7 8.5 9.17 9.02 8.8 9.25 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
MH IBRION LN ALEXANDRU DANIEL LICEUL TEORETIC "DR.VICTOR GOMOIU" 8.69 8.8 8.46 8.25 9 7.5 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
BT GAVRIL RC BIANCA PETRONELA SCOALA GIMNAZIALA NR 1 HUDESTI 8.69 8.8 8.44 8.12 7.85 8.4 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
VN VASILE C IONUȚ RICARDO SCOALA GIMNAZIALA "PRINCIPELE SERBAN GHICA SI PRINCIPESA ARISTITA GHICA" SIHLEA 8.69 8.5 9.15 9 8.8 9.2 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
AG POPIDAN AS ANDREI CRISTIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" PITEȘTI 8.69 8.5 9.15 8.97 9.35 8.6 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
DB CHIRAN DM RAUL MIHAIL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.4 ”ELENA DONICI CANTACUZINO” PUCIOASA 8.68 8.8 8.41 8.17 7.8 8.55 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
DJ COJOCARU V IANIS RAUL LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN BRANCOVEANU" DABULENI 8.68 8.5 9.12 8.92 8.65 9.2 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
BT ROMANESCU MG ANDREI GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA "LEON DANAILA" DARABANI 8.68 8.5 9.11 8.97 8.95 9 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
PH TRIFON N DARIA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGE EMIL PALADE", MUNICIPIUL PLOIEȘTI 8.68 8.2 9.81 9.82 9.65 10 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
DJ TUTUNARU EC ALINA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI EMINESCU" CRAIOVA 8.68 8.2 9.81 9.77 9.65 9.9 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
DJ VAȘCU VI DHURIM ROLAND LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN BRANCOVEANU" DABULENI 8.67 8.8 8.37 8 7.65 8.35 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
SB LUDWIG L DENNIS ȘTEFAN SCOALA GIMNAZIALA SURA MICA 8.67 8.5 9.09 8.95 8.3 9.6 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
VN NEGOIȚĂ S SIMONA SCOALA GIMNAZIALA "SIMION CRISTIAN" ANDREIASU DE JOS 8.67 8.5 9.09 8.87 8.35 9.4 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
TL PETRE G ROBERT IOAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ "GHEORGHE BANEA" MĂCIN 8.67 8.5 9.07 8.95 8.75 9.15 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
IS CREȚU L TEODORA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, TANSA 8.67 8.5 9.07 8.9 8.1 9.7 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
DJ DEICĂ I ALEXANDRU FLORIN SCOALA GIMNAZIALA DESA 8.67 8.5 9.07 8.85 8.4 9.3 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
AB BURBEA LO EDUARD DARIUS SCOALA GIMNAZIALA NR.3 CUGIR 8.65 8.5 9.02 8.87 8.85 8.9 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
AB TĂTAR N NICOLAE SORIN SCOALA GIMNAZIALA "AVRAM IANCU" ZLATNA 8.65 8.5 9.02 8.8 8.05 9.55 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
BR DUMITRU FR LORENA MĂDĂLINA LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE TITULESCU" ÎNSURĂŢEI 8.65 8.2 9.73 9.67 9.75 9.6 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
HR FODOR MI IULIA-ALEXANDRA LICEUL TEORETIC "O.C.TĂSLĂUANU" TOPLIŢA 8.63 8.2 9.65 9.6 9.65 9.55 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
GJ STĂNULESCU M DARIUS GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA "AL.STEFULESCU" TG-JIU 8.63 8.2 9.64 9.6 9.5 9.7 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
MH MURDEALĂ I ANDREEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ OBÂRȘIA CLOȘANI 8.63 8.2 9.64 9.55 10 9.1 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
GL MELINTE V GEORGE-CIPRIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.62 8.5 8.92 8.77 8.55 9 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
BH ŢENŢ D HORIA FLORIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEA 8.61 8.8 8.17 7.92 8 7.85 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
BZ OCHIAN L ALEXANDRU ŞCOALA GIMNAZIALĂ "VASILE CRISTOFOREANU" MUNICIPIUL RÎMNICU SĂRAT 8.61 8.5 8.89 8.75 8.6 8.9 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
AG OLARU M MARIA CRISTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI TICAN RUMANO" BEREVOEȘTI 8.61 8.5 8.88 8.75 8.4 9.1 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
CT SIMION NM MIHAI ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 40 ’AUREL VLAICU’ CONSTANŢA 8.61 8.5 8.88 8.72 8.2 9.25 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
SV AXINTE CI IRINA ELENA SCOALA GIMNAZIALA "BOGDAN VODA" CAMPULUNG MOLDOVENESC 8.61 8.5 8.88 8.7 8 9.4 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
GJ CERCELARU GD BIANCA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE TOMOVICI- PLOPSOR" PLOPSORU 8.61 8.5 8.88 8.65 8.7 8.6 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
MH ȘOFICAN D MARIA ALEXANDRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ BROȘTENI 8.61 8.5 8.88 8.6 8 9.2 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
SV CHIRIAC D DENISA ŞTEFANIA SCOALA GIMNAZIALA ”CRISTOFOR SIMIONESCU” PLOPENI 8.61 8.2 9.59 9.5 9.3 9.7 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
SV MUNTIANU G TEODOR FLORIN SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 SUCEAVA 8.61 8.2 9.58 9.57 9.6 9.55 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
GJ RASOVEANU C ELENA KARLA SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE TATARASCU" TIRGU-JIU 8.61 8.2 9.57 9.55 9.6 9.5 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
VS ADOCHITEI G TIBERIU IULIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "N. GH. LUPU", SAT ARSURA 8.6 8.8 8.16 7.9 7.4 8.4 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
PH ȘENDROIU NS MATEI EUGEN COLEGIUL DE ARTĂ "CARMEN SYLVA", MUNICIPIUL PLOIEȘTI 8.6 8.8 8.15 8.05 8.2 7.9 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
B PÎRȚU A ALEXEI Școala Gimnazială nr. 88 8.6 8.8 8.15 7.9 7.35 8.45 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
PH PIRVU VV MIHAELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT MĂNECIU-PĂMÎNTENI, COMUNA MĂNECIU 8.6 8.2 9.56 9.5 9.25 9.75 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
SV JACOTĂ V PAULA SCOALA GIMNAZIALA "LUCA ARBURE" ARBORE 8.6 8.2 9.56 9.45 9.3 9.6 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
BC CHIPER IM ALEXANDRU MARIO ŞCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAIL SADOVEANU" BACĂU 8.59 8.2 9.53 9.57 9.15 10 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
VS LAZAR N ANA DIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT DELEȘTI 8.59 8.2 9.51 9.42 9.55 9.3 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
IS BARTIC Ș ELENA-LAVINIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, MOGOŞEŞTI-SIRET 8.58 8.5 8.79 8.55 8.8 8.3 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
DB FRECUŞ IV IRINA ANDREEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ MORTENI 8.58 8.5 8.78 8.52 8.25 8.8 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
MS TRIFAN R RAUL TEODOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LUDUȘ 8.58 8.5 8.77 8.57 8 9.15 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
DJ BRAȘOVEANU VȘ TONY ȘTEFAN SCOALA GIMNAZIALA PLENITA 8.58 8.5 8.77 8.5 7.6 9.4 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
DB GǍITǍNARU L ADRIAN STEFAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 UNGURENI CORBII MARI 8.58 8.2 9.49 9.4 9.25 9.55 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
DJ IACOB CI DUMITRU DARIO COLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVA 8.58 8.2 9.47 9.37 9.25 9.5 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
NT MATEI A DAVID ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICU ALBU", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ 8.57 8.5 8.76 8.67 8.85 8.5 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
BR PANAIT N DRAGOŞ IONUŢ ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ION LUCA CARAGIALE" 8.57 8.5 8.74 8.77 8.5 9.05 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
GJ BUZULOIU V ANDREI ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "AL.STEFULESCU" TG-JIU 8.57 8.2 9.46 9.45 9.1 9.8 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
SV LUPU A BIANCA ADRIANA SCOALA GIMNAZIALA "BOGDAN VODA" RADAUTI 8.57 8.2 9.46 9.45 8.9 10 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
BZ HORHOCEA C RĂZVAN CONSTANTIN ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICU CONSTANTINESCU"MUNICIPIUL BUZĂU 8.57 8.2 9.44 9.35 8.7 10 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
VL MIHĂILOIU P MARIAN VALENTIN SCOALA GIMNAZIALA SERBAN VODA CANTACUZINO, ORAS CALIMANESTI 8.56 8.5 8.73 8.47 8.05 8.9 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
BT TĂRNĂUCEANU V SILVIU CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL KOGALNICEANU" DOROHOI 8.56 8.5 8.71 8.52 7.95 9.1 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
IL MOISE AM ALEXANDRA MIHAELA ŞCOALA PROFESIONALĂ SCÂNTEIA 8.56 8.2 9.41 9.27 9.1 9.45 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
DJ COTORA D DRAGOȘ-GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE BALCESCU" CRAIOVA 8.56 8.2 9.4 9.47 9.15 9.8 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
OT ILIN CM FLORENTINA LUCIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ DEVESELU 8.55 8.5 8.69 8.37 7.15 9.6 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
MH MUSTĂŢA D DARIA CORINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ MĂRĂȘEȘTI 8.55 8.5 8.67 8.42 7.8 9.05 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
AB GOIA I CRISTIAN NICOLAE SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE DRAGAN" GALDA DE JOS 8.55 8.2 9.38 9.25 9.5 9 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
PH DUMITRACHE RC GEORGIAN FABIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "CAROL I", ORAȘUL PLOPENI 8.54 8.5 8.66 8.37 8 8.75 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
SV PRAHUZA D LEONARDO GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA CRUCEA 8.54 8.5 8.64 8.45 8.4 8.5 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
BV VANDRA C ANA-MARIA Colegiul Național de Informatică 'Gr. Moisil' Brașov 8.54 8.2 9.35 9.3 9.45 9.15 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Retras
BT DOHOTARIU CC NICOLA DARIANA SCOALA GIMNAZIALA NR 1 DOROHOI 8.54 8.2 9.34 9.2 8.9 9.5 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
CT MĂNĂILĂ R IOANA OCTAVIANA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HÂRŞOVA 8.53 8.5 8.63 8.4 8.7 8.1 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
PH IRIMIA M DAVID ADRIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PLOPU 8.53 8.5 8.62 8.45 7.95 8.95 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
CL IONIŢĂ D MARIAN DANIEL SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VITEAZUL" CALARASI 8.53 8.5 8.6 8.47 7.7 9.25 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
NT ANDRIEŞ D LUIZA-PAULA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SAGNA 8.53 8.5 8.6 8.45 8.95 7.95 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
IS DOGARU V DARIA IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, ȘCHEIA 8.53 8.2 9.33 9.17 8.95 9.4 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
PH POPA I ELENA ROBERTA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "CONSTANTIN BRÂNCOVEANU", ORAȘUL BREAZA 8.53 8.2 9.3 9.15 8.85 9.45 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
TL PETCU I GEORGE ȘCOALA GIMNAZIALĂ PECENEAGA 8.51 8.5 8.55 8.25 7.3 9.2 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
BT MAICARIU P ROBERT ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 TUDOR VLADIMIRESCU-ALBEŞTI 8.51 8.2 9.26 9.12 9.1 9.15 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
B POPOIU BA ALEXANDRU OVIDIU IOAN Școala Gimnazială nr. 112 8.51 8.2 9.25 9.15 8.95 9.35 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
IL TILĂ M DANIELA ŞCOALA GIMNAZIALĂ FĂCĂENI 8.51 8.2 9.25 9.1 8.4 9.8 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
BR URSU AN ALEXANDRU GABRIEL LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE ONCESCU" 8.51 8.2 9.25 9.07 8.15 10 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
PH ENE F COSMIN MIHAI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT CIORANII DE SUS, COMUNA CIORANI 8.5 8.2 9.23 9.1 9.05 9.15 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
GJ BELGIU I ANTONIA COSMINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 NEGOMIR 8.5 8.2 9.21 9.05 8.5 9.6 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
MH COJOCARU G DARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALICE VOINESCU" DROBETA TURNU SEVERIN 8.5 8.2 9.2 9.07 8.85 9.3 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
VN TOMA N MARIAN VLĂDUȚ SCOALA GIMNAZIALA "DUILIU ZAMFIRESCU" DUMBRAVENI 8.49 8.5 8.49 8.2 8.65 7.75 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
CT FILIP IC MIHAI VICTOR ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 38 ’DIMITRIE CANTEMIR’ CONSTANŢA 8.49 8.5 8.48 8.42 8.55 8.3 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
AG JIANU V ALEXANDRA ECATERINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MARIN PREDA" PITEȘTI 8.49 8.2 9.19 9.05 8.1 10 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
IS TANASĂ VD IONUȚ-EDUARD COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAIL SADOVEANU", PAŞCANI 8.49 8.2 9.18 9.02 8.8 9.25 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
SV CRIHAN V IONUȚ SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI EMINESCU" BANESTI 8.49 8.2 9.18 9 8.5 9.5 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
OT BURLAN ND MIRUNA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 CARACAL 8.49 8.2 9.18 9 8.2 9.8 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
DJ CRUCERU G MIHAI CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 5 "AV. P. IVANOVICI" BAILESTI 8.49 8.2 9.17 9.02 8.25 9.8 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
CT DIACONU C MIHAI GEORGE ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 16 ’MARIN IONESCU DOBROGIANU’ CONSTANŢA 8.48 8.5 8.46 8.32 7.55 9.1 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
SV ILISEI MD IUSTIN SCOALA GIMNAZIALA "BOGDAN VODA" CAMPULUNG MOLDOVENESC 8.48 8.5 8.46 8.15 7.9 8.4 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
IL IANCU M DAN CRISTIAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ION HELIADE RĂDULESCU" URZICENI 8.48 8.2 9.15 9.07 8.7 9.45 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
SV CURELEȚ DM MARIO RUDI SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN" SUCEAVA 8.48 8.2 9.15 9 8.6 9.4 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
GJ MELCIOAICA IC IONUŢ CĂTĂLIN SCOALA GIMNAZIALA NR 1 "G.USCATESCU" TIRGU CARBUNESTI 8.48 8.2 9.14 8.97 9.25 8.7 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
B CRUCERU SI ANA IOANA CĂTĂLINA Colegiul Economic "Costin C. Kiriţescu" 8.47 8.5 8.42 8.07 6.95 9.2 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
VS MANEA C NARCIS ADRIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DIMITRIE CANTEMIR", MUN. VASLUI 8.47 8.2 9.13 9.1 8.65 9.55 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
SB ZOTICĂ CO ANA DARIA COLEGIUL NATIONAL "O.GOGA" SIBIU 8.47 8.2 9.13 9.02 8.45 9.6 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
IS TOMA C SILVIA AMALIA ȘCOALA PROFESIONALĂ, CRISTEȘTI 8.47 8.2 9.13 8.92 8.8 9.05 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
IS HOGAS G IOANA-LAURA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GARABET IBRĂILEANU", TÂRGU FRUMOS 8.47 8.2 9.12 8.95 8.2 9.7 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
PH ENE D COSMIN NICOLAE ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT POIANA COPĂCENI, COMUNA GURA VITIOAREI 8.47 8.2 9.11 8.9 8.1 9.7 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
AG BURCIU I ANTHONY DAVID ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SF. APOSTOL ANDREI" CURTEA DE ARGEȘ 8.47 8.2 9.1 9.05 9.05 9.05 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
TM LAZĂR FL PAUL ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.19 "AVRAM IANCU" TIMISOARA 8.47 8.2 9.1 8.95 8.6 9.3 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
BC DUMITRU S MARIAN SCOALA GIMNAZIALA DELENI 8.47 7.9 9.8 9.75 9.5 10 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
OT ARIA M ANDREEA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 SLATINA 8.46 8.2 9.07 8.85 7.8 9.9 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
HD SĂCEANU CV DANIEL ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC "REGINA MARIA" DEVA 8.45 8.5 8.36 8.17 7.65 8.7 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
AB JURJ D ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "EMIL RACOVITA " GIRDA DE SUS 8.45 8.2 9.05 8.87 8.95 8.8 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
BC PEPENEAŢĂ V VIVIANA-IOANA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI EMINESCU" BUHUŞI 8.45 8.2 9.04 8.87 8.65 9.1 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
GL NEGRAIA Ș DIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 8.45 7.9 9.74 9.77 9.7 9.85 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
HD CURTEAN-KRISTOF PC DENIS ALEXANDER ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ION DESIDERIU SÎRBU" PETRILA 8.44 8.5 8.31 8.15 7.8 8.5 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
BC ŢIFREA C ELENA LICEUL TEHNOLOGIC DĂRMĂNEŞTI 8.44 8.2 9 8.77 9.25 8.3 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
VS BĂLĂNESCU G BIANCA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT VĂLENI 8.43 8.5 8.29 8.02 6.8 9.25 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
SB LANG A MARIAN ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR 3 COPSA MICA 8.43 8.5 8.27 8 7 9 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
IL PETROAICA I MARIAN ALEXANDRU ŞCOALA GIMNAZIALĂ DRIDU 8.43 8.2 8.99 8.8 8.35 9.25 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
AG MOCANU CF FLORIN ADRIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MATEI BASARAB" PITEȘTI 8.43 8.2 8.98 8.9 8.4 9.4 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
B CĂPĂŢÎNĂ F LIVIU CONSTANTIN Şcoala Gimnazială nr. 164 8.43 8.2 8.98 8.87 9.3 8.45 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
PH IORDACHE G LEONARD COSTIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ION IONESCU", COMUNA VALEA CĂLUGĂREASCĂ 8.43 8.2 8.98 8.87 8.45 9.3 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
VS BĂLAN G OVIDIU ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGE TUTOVEANU", MUN. BÂRLAD 8.43 8.2 8.97 8.87 8.8 8.95 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
VN SOARE EC GEORGIANA RALUCA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE" FOCSANI 8.43 8.2 8.97 8.8 8 9.6 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
BT BABII Ş RAUL EDUARD SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 IACOBENI 8.43 8.2 8.97 8.75 7.85 9.65 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
BR MANU D ANDREEA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU VECHIU" 8.43 7.9 9.69 9.67 10 9.35 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
MM PAŞCA V BIANCA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR. 18 BAIA MARE 8.42 8.2 8.95 8.7 8.6 8.8 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
NT ZAVATE M ANDREI MATEO ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1, COMUNA SĂVINEȘTI 8.42 8.2 8.94 8.77 8.25 9.3 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
GR STOIAN P GEORGE COSMIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 VALEA DRAGULUI 8.42 8.2 8.94 8.72 9.2 8.25 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
DB IANCU V IONELA REBECA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”CORESI” TÂRGOVIȘTE 8.42 7.9 9.65 9.62 9.45 9.8 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
DB POPESCU I MĂDĂLINA IULIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 MORENI 8.42 7.9 9.64 9.57 9.45 9.7 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
MM BOZGA D PAUL IONUŢ SCOALA GIMNAZIALA "LUCIAN BLAGA" BAIA MARE 8.41 8.5 8.22 7.95 7.1 8.8 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
GR CIURPENE M MIRUNA ANDREEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 CARTOJANI 8.41 8.5 8.22 7.8 6.55 9.05 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
BC GRECU R ARNOLD ȘTEFAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ "TRISTAN TZARA" MOINEŞTI 8.41 8.2 8.91 8.85 8.8 8.9 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
PH DINU M GABRIELA TEODORA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT NEDELEA, COMUNA ARICEȘTII RAHTIVANI 8.41 8.2 8.9 8.67 9 8.35 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
CT CREȚU MG THEODOR GABRIEL LICEUL TEORETIC ’OVIDIUS’ CONSTANŢA 8.4 8.2 8.89 8.7 9 8.4 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
PH BAJAN N DANIEL NICOLAE ȘCOALA GIMNAZIALĂ "CONSTANTIN BRÂNCOVEANU", ORAȘUL BREAZA 8.4 8.2 8.89 8.67 8.6 8.75 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
SV BUZILĂ D ANDREEA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA PANACI 8.4 8.2 8.87 8.6 7.8 9.4 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
AB SIMA S IULIA ANCA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI EMINESCU" ALBA IULIA 8.4 7.9 9.59 9.55 10 9.1 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
VL TĂNASE I CONSTANTIN MARIO SCOALA GIMNAZIALA TAKE IONESCU, MUN. RM. VALCEA 8.4 7.9 9.59 9.52 9.25 9.8 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
TL MACAVEI D ALEXANDRU ŞCOALA GIMNAZIALĂ BEŞTEPE 8.39 8.2 8.86 8.85 9 8.7 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
B CIURARU MM ŞTEFAN Școala Gimnazială nr. 80 8.39 8.2 8.86 8.8 8.5 9.1 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Retras
SV ANDRIESCU C CEZAR ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "TEODOR BALAN" GURA HUMORULUI 8.39 8.2 8.85 8.67 7.85 9.5 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
GJ PANDURU CA IOANA BIANCA LICEUL TEHNOLOGIC BAIA DE FIER 8.39 8.2 8.85 8.6 8.4 8.8 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
DB BRATU A ANA MARIA CRISTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ SUDULENI VOINEȘTI 8.39 8.2 8.84 8.62 8.25 9 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
PH ŞOVĂIALĂ MI MIRUNA NICOLETA LICEUL "SIMION STOLNICU", ORAȘUL COMARNIC 8.39 7.9 9.56 9.47 9.25 9.7 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
BR STANCIU C IONUŢ NICUŞOR ŞCOALA GIMNAZIALĂ "DIMITRIE CANTEMIR" 8.38 8.5 8.13 7.87 7.4 8.35 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
SM BERINDE I NARCISA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 NEGREȘTI OAȘ 8.38 8.2 8.83 8.57 8 9.15 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
BR SMEIANU G VALENTIN DANIEL ŞCOALA GIMNAZIALĂ MIHAI BRAVU 8.38 8.2 8.81 8.6 8.7 8.5 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
GJ NĂNUȚ C EMIL CONSTANTIN LICEUL TEHNOLOGIC TURCENI 8.38 8.2 8.8 8.7 8.55 8.85 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
AB SAVU AD EMANUEL OCTAVIAN LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ALBA IULIA 8.38 7.9 9.53 9.52 9.85 9.2 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
HR MARTIN LV TEODORA LICEUL TEORETIC "O.C.TĂSLĂUANU" TOPLIŢA 8.38 7.9 9.5 9.4 9.5 9.3 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
DJ ȘERBAN G CORINA MIRUNA SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE CARAS" CIUPERCENII NOI 8.37 8.2 8.79 8.5 7.2 9.8 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
BT JUNCANARIU CG GRACIELA-MARIA LICEUL TEORETIC "DR. MIHAI CIUCA" SAVENI 8.37 8.2 8.78 8.62 8.95 8.3 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
PH ZAMFIR II DAVID IOAN LICEUL TEORETIC, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE 8.37 7.9 9.49 9.4 9.45 9.35 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
AG CROITOR O ANDREI PETRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MATEI BASARAB" PITEȘTI 8.36 8.8 7.34 6.97 7.75 6.2 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
MS COMAN S RARES ANDREI LICEUL TEORETIC "ANDREI BÂRSEANU" TÂRNĂVENI 8.36 8.5 8.04 7.75 8.05 7.45 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
IS ARDELEANU A MIHNEA-DANIEL LICEUL TEORETIC DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL", IAŞI 8.36 8.2 8.75 8.65 8.3 9 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
BV BĂRCUȚEAN D TUDOR Colegiul Național 'Doamna Stanca' Făgăraș 8.36 8.2 8.74 8.47 7.9 9.05 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
SV URSACHE I IONELA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA MOLDOVA SULITA 8.36 7.9 9.46 9.35 9.5 9.2 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
IS RĂȚOI DD ANDREEA-CĂTĂLINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, LUNCA 8.36 7.9 9.44 9.42 9.7 9.15 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
AB ALOMAN VC ANDREI DAN SCOALA GIMNAZIALA "AXENTE SEVER" AIUD 8.36 7.9 9.44 9.35 8.7 10 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
AB TOMUŞ MA ANDREI SEBASTIAN SCOALA GIMNAZIALA CIMPENI 8.36 7.9 9.44 9.3 9.05 9.55 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
B CĂLDARE N ALEXANDRU GEORGE Școala Gimnazială "Ionel Teodoreanu" 8.35 8.2 8.71 8.52 8.2 8.85 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
BR MOROIANU SP ALEXIA ŞTEFANIA LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE ONCESCU" 8.35 8.2 8.71 8.52 7.55 9.5 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
BR SIHLEANU I NICUȘOR CĂTĂLIN ŞCOALA GIMNAZIALĂ SALCIA TUDOR 8.35 8.2 8.71 8.5 8.5 8.5 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
BN VĂRĂREAN V PAUL ALIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LEȘU 8.35 8.2 8.71 8.45 8 8.9 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
SV VOLOŞENIUC P MARIA SCOALA GIMNAZIALA MOLDOVA SULITA 8.35 7.9 9.43 9.3 8.8 9.8 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
SV ANDRIESE F ANDREI AMIT SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 SUCEAVA 8.34 7.9 9.38 9.4 9 9.8 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
PH DIACONESCU ND RALUCA-THEODORA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PROFESOR NICOLAE SIMACHE", MUNICIPIUL PLOIEȘTI 8.34 7.9 9.38 9.3 9.3 9.3 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
BC PANȚÎRU SI IOAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU CEL BUN" BERZUNŢI 8.33 8.5 7.96 7.67 8.05 7.3 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
NT CUCU V DANIEL ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 5, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ 8.33 8.2 8.66 8.42 8.1 8.75 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
VL ION N MARIA THEODORA SCOALA GIMNAZIALA TUDOR VLADIMIRESCU, MUN. DRAGASANI DRAGASANI 8.33 7.9 9.35 9.27 8.55 10 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
CS MIHALI I DAIANA GABRIELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ROMUL LADEA" ORAVIȚA 8.33 7.9 9.34 9.2 8.8 9.6 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
AB SPĂTARU D DENIS ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "SINGIDAVA" CUGIR 8.32 8.2 8.6 8.37 7.6 9.15 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Retras
DJ PĂTROI T TITEL MIHAIL COLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVA 8.32 7.9 9.31 9.25 9 9.5 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
BZ CĂPĂȚÎNĂ I COSMIN ALEXANDRU COLEGIUL NAŢIONAL "ALEXANDRU VLAHUŢĂ" MUNICIPIUL RÎMNICU SĂRAT 8.31 8.5 7.89 7.62 7.35 7.9 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
MH GRĂDINARU I DARIUS ȘCOALA GIMNAZIALĂ BALA 8.31 8.2 8.59 8.37 7.85 8.9 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
BN COBUȚ V VASILE NICUȘOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ MUREȘENII BÎRGĂULUI 8.31 7.9 9.29 9.22 8.8 9.65 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
BV GRĂDINARU V ELENA ANDRA Școala Gimnazială Nr. 11 'Ștefan Octavian Iosif' Brașov 8.31 7.9 9.29 9.17 9 9.35 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
AB POP G MARIA-ALEXANDRA LICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU DOMSA" ALBA IULIA 8.31 7.9 9.28 9.3 8.8 9.8 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
SV NISTOR P SILVIU-GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA "ION TEODORESCU" COTARGASI 8.3 8.2 8.56 8.22 8.15 8.3 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
TM MÎNZAT C ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "IOSIF CIOROGARIU" CHISODA COM.GIROC 8.3 8.2 8.54 8.27 8.5 8.05 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
BR DÎRJAN V VALENTIN OVIDIU LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE TITULESCU" ÎNSURĂŢEI 8.3 8.2 8.54 8.2 8.3 8.1 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
CL CĂCIULAN I ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE TITULESCU" CALARASI 8.3 7.9 9.26 9.12 8.25 10 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
B RADU I ANDREEA Școala Gimnazială nr. 77 8.3 7.9 9.26 9.1 8.5 9.7 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
GR POPESCU I TEODORA CĂTĂLINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUTURUGENI 8.29 8.2 8.53 8.2 7.6 8.8 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
CT COJOCĂRAȘU I CLAUDIU ŞCOALA GIMNAZIALĂ ’ION GHICA’ TORTOMAN 8.29 8.2 8.53 8.17 6.75 9.6 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
CS COSTIŞ CI ALEXANDRU DANIEL LICEUL TEORETIC "TATA OANCEA" BOCŞA 8.29 8.2 8.52 8.22 7.35 9.1 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
GJ CIULAVU P IRINA FLORENTINA SCOALA GIMNAZIALA STANESTI 8.29 8.2 8.51 8.35 8.1 8.6 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
DJ POPESCU I PAUL IONUT SCOALA GIMNAZIALA FRATOSTITA 8.29 7.9 9.2 9.15 9.1 9.2 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
MH MÎNJINĂ G MIHAELA GABRIELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI VITEAZUL" STREHAIA 8.28 8.8 7.07 6.42 5.4 7.45 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
SV UNGUREANU N ȘTEFAN-ROBERT SCOALA GIMNAZIALA "VASILE TOMEGEA" BOROAIA 8.28 8.2 8.47 8.27 7.5 9.05 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
BR MOLDOVEANU G DRAGOȘ SĂNDEL ŞCOALA GIMNAZIALĂ ULMU 8.28 8.2 8.47 8.2 8 8.4 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
DB NEDELCU TM MIHAI ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”CORESI” TÂRGOVIȘTE 8.28 8.2 8.47 8.2 7.8 8.6 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
BC BUDAŞU G DENISA ELENA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "SPIRU HARET" BACĂU 8.28 7.9 9.19 9.1 9 9.2 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
AG LUPU L FLAVIUS IONUŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MARIN PREDA" PITEȘTI 8.28 7.9 9.19 9.1 8.8 9.4 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
HD CRISTOCEA D RAUL ȘTEFAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM STANCA" PETROȘANI 8.28 7.9 9.17 9.15 9.7 8.6 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
AG ARMEANU GH SAMUEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SF. APOSTOL ANDREI" CURTEA DE ARGEȘ 8.27 7.9 9.15 8.97 9 8.95 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
VL BOABEȘ MD ANDREEA ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN, MUN. RM. VALCEA 8.27 7.9 9.14 8.95 8.15 9.75 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
BN TONŢIAN ŞE DAVID MIHAI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ȘTEFAN CEL MARE" BISTRIȚA 8.26 7.9 9.12 8.97 8.55 9.4 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Retras
CT HUZUM F GEORGE IULIAN LICEUL TEORETIC 'MIHAIL KOGĂLNICEANU' MIHAIL KOGĂLNICEANU 8.25 8.2 8.38 8.1 7.05 9.15 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
OT MITRACHE M ALEXANDRA FLORENTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ GOSTAVĂȚU 8.25 8.2 8.38 8 6.7 9.3 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
PH ANGHEL V ANDREI ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GRIGORE MOISIL", MUNICIPIUL PLOIEȘTI 8.25 8.2 8.37 8.2 8.25 8.15 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
NT CORDUNEANU A ARIAN ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ 8.25 7.9 9.08 9.15 9.15 9.15 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
B CHITIGA A ROBERT IOAN Şcoala Gimnazială "Nicolae Titulescu" 8.25 7.9 9.07 9 8.75 9.25 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Retras
SV PINTILEI EG ŞTEFANIA ANDA SCOALA GIMNAZIALA "SIMION FLOREA MARIAN" ILISESTI 8.24 8.2 8.36 8.2 7.1 9.3 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
IL DUMITRU N RAFAEL ŞTEFAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ FĂCĂENI 8.24 8.2 8.35 8.22 7.7 8.75 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
BC TIMARU C ALEXANDRA-MARINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR 2 DĂRMĂNEŞTI 8.24 7.9 9.05 8.82 8 9.65 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
SM KISS SG ESZTER BLANKA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 10 SATU MARE 8.24 7.9 9.04 8.82 8.15 9.5 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
BC CRISTEA G STEFAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ TISA-SILVESTRI 8.23 8.2 8.33 7.95 6.9 9 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
BZ GHIȚĂ N DAVID CĂTĂLIN ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11 MUNICIPIUL BUZĂU 8.23 7.9 9.03 8.9 8.3 9.5 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
PH ALEXE M BIANCA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MĂGURENI 8.23 7.9 9.01 8.85 8.3 9.4 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
BZ ANDREI D GEORGIAN ALIN ŞCOALA GIMNAZIALĂ SAT HALEŞ COMUNA TISĂU 8.22 7.9 8.98 8.75 8.1 9.4 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Retras
SJ MUNTEANU CA GEORGIANA ADELINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ANDREI MUREȘANU" CEHU SILVANIEI 8.22 7.9 8.98 8.75 8.05 9.45 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
BR BRICEAG N ADELINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ SALCIA TUDOR 8.21 8.5 7.56 7.02 6.45 7.6 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
BT CÎNIPARIU LM IULIAN VLĂDUŢ ŞCOALA GIMNAZIALĂ "OCTAV BĂNCILĂ" CORNI 8.21 8.2 8.25 8.07 7.45 8.7 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
GL VASILE I MARIAN CASIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA LIESTI 8.21 7.9 8.95 8.77 8.45 9.1 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
AG BOALCĂ O OVIDIU ANDREI LICEUL TEHNOLOGIC TOPOLOVENI 8.2 8.2 8.23 7.85 7.2 8.5 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
IL LUNGU V MIRCEA GABRIEL ŞCOALA GIMNAZIALĂ "AUREL VLAICU" FETEŞTI 8.2 8.2 8.2 7.85 7.3 8.4 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
AG CEAUŞESCU C ANDREEA MIRUNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "REGINA MARIA" CURTEA DE ARGEȘ 8.2 7.9 8.93 8.82 8.05 9.6 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
IF VĂRZARU BA ALEXANDRU GABRIEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUFTEA 8.2 7.9 8.92 8.77 8.2 9.35 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
IF MATEI C CRISTIAN ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MOARA VLĂSIEI 8.2 7.9 8.9 8.75 8.3 9.2 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
MH ŢĂRUŞ LV ANDREI GABRIEL COLEGIUL NAȚIONAL "GHEORGHE ȚIȚEICA" 8.2 7.9 8.9 8.75 7.8 9.7 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
IS ȚĂPOI C DUMITRIȚA GABRIELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SIREŢEL 8.2 7.9 8.9 8.7 8.55 8.85 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
BR LAZĂR C BIANCA ŞCOALA GIMNAZIALĂ MOVILA MIRESII 8.2 7.9 8.9 8.67 8.45 8.9 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
MS NISTOR IE IOAN RĂZVAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "IOAN VLADUȚIU" LUDUȘ 8.2 7.9 8.9 8.65 8 9.3 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
BN COZONAC I LAVINIA LENUȚA LICEUL TEHNOLOGIC "FLORIAN PORCIUS" RODNA 8.19 7.9 8.89 8.62 7.95 9.3 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
DJ GAVRILĂ M ANDREEA ALEXANDRA LICEUL TEHNOLOGIC "HORIA VINTILA" SEGARCEA 8.19 7.9 8.89 8.62 7.55 9.7 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
BR DINCĂ I ŞTEFĂNIŢĂ VALENTIN ŞCOALA GIMNAZIALĂ TICHILEŞTI 8.19 7.9 8.87 8.7 8.95 8.45 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
BC AVRAM F ALEXANDRU IONUȚ ŞCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGE ENESCU" MOINEŞTI 8.19 7.9 8.87 8.62 8.15 9.1 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
TL POPESCU L ALEXANDRU IONUT ȘCOALA GIMNAZIALĂ STEJARU 8.18 8.2 8.16 7.75 6.2 9.3 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
B VASILESCU CA ȘERBAN-CRISTIAN Şcoala Gimnazială "Nicolae Titulescu" 8.18 8.2 8.15 8 8.7 7.3 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
AG MUȘAT RV ȘTEFAN RADU COLEGIUL NAȚIONAL "ZINCA GOLESCU" PITEȘTI 8.18 7.9 8.86 8.6 8.7 8.5 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
IS ATOMEI AE TEOFIL DANIEL COLEGIUL NAȚIONAL "ȘTEFAN CEL MARE", HÎRLĂU 8.18 7.9 8.84 8.65 9 8.3 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
GL LUCA C BIANCA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT BUCESTI, COMUNA IVESTI 8.18 7.6 9.55 9.45 9.15 9.75 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
NT FRANGULEA G TITUS LEONARD ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ 8.17 8.2 8.13 8 8.25 7.75 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
VS BRAȘOVEANU E MARYA EMYLIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGE TUTOVEANU", MUN. BÂRLAD 8.17 8.2 8.11 7.9 6.7 9.1 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
DJ CHIRU SC GABRIEL VALENTIN SCOALA GIMNAZIALA PARTICULARA "ETHOS" CRAIOVA 8.17 7.9 8.83 8.85 8.4 9.3 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
VL BĂDESCU P ELENA-ELIZABETA LICEUL TEORETIC GHEORGHE SURDU, ORAS BREZOI 8.17 7.9 8.83 8.7 7.4 10 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
IS PÎRLEA G IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, MOGOŞEŞTI-SIRET 8.17 7.9 8.82 8.6 8.4 8.8 Neadmis - -
BT FRUNZĂ MA DANIEL PAVEL SCOALA GIMNAZIALA NR. 7 BOTOSANI 8.17 7.9 8.81 8.65 8.3 9 Admis SV - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "STEFAN CEL MARE" CAMPULUNG MOLDOVENESC Predat
AB COMĂNESE IC ALINA LORENA SCOALA GIMNAZIALA DRASOV 8.17 7.6 9.5 9.4 9 9.8 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
CT OPRIŞAN CV DAVID-ANDREI ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 39 ’NICOLAE TONITZA’ CONSTANŢA 8.16 8.2 8.08 7.82 8.8 6.85 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
BV ANDRIEȘ V ALEXANDRU GABRIEL Școala Gimnazială Nr. 9 'Nicolae Orghidan' Brașov 8.16 8.2 8.07 7.95 7.5 8.4 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
IS CANTEA D CARMEN-ELENA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "BOGDAN PETRICEICU HAŞDEU", IAŞI 8.16 7.9 8.78 8.6 8.6 8.6 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
GR SIMION N CĂTĂLIN COSTIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 VĂRĂȘTI 8.16 7.9 8.77 8.47 8.3 8.65 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
CL ALBEŞTEANU G MARIUS ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DOR MARUNT SAT 8.15 8.2 8.05 7.65 7 8.3 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
HD COSTA RV DENISA SIMONA ȘCOALA PRIMARĂ BĂIEȘTI 8.15 7.9 8.75 8.5 8 9 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
VS NECULA F ŞTEFĂNEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT IVEȘTI 8.15 7.9 8.74 8.52 8.6 8.45 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
TM BOIA S BOGDAN CĂTĂLIN SCOALA GIMNAZIALA NR.30 TIMISOARA 8.15 7.6 9.45 9.4 9.45 9.35 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
BV OLARU DR IOANA IRINA Colegiul de Științe ale Naturii 'Emil Racoviță' Brașov 8.14 7.9 8.73 8.67 8.2 9.15 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
IL BÎTLAN LM FLORINEL IONUŢ ŞCOALA GIMNAZIALĂ FĂCĂENI 8.14 7.9 8.72 8.52 7.6 9.45 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
MH COSTESCU I FLAVIUS ȘCOALA GIMNAZIALĂ EȘELNIȚA 8.14 7.9 8.72 8.42 7.8 9.05 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
IS TOMA IO SEBASTIAN-GABRIEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ "IORDACHE CANTACUZINO", PAŞCANI 8.14 7.9 8.7 8.6 8.7 8.5 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
MM BIZAU I VASILE ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA SACEL 8.14 7.9 8.7 8.5 8.3 8.7 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
SV LUNGU D VLAD GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA "ION IRIMESCU" FALTICENI 8.14 7.9 8.7 8.47 8.2 8.75 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
VN MARCU C MIHNEA CHRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA "ANGHEL SALIGNY" FOCSANI 8.14 7.6 9.42 9.32 9 9.65 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
PH OLTEANU C MARIAN ALEXANDRU COLEGIUL "FERDINAND I", COMUNA MĂNECIU 8.13 7.9 8.68 8.37 7.35 9.4 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
VN ȘERBĂNOIU A ANDRADA SCOALA GIMNAZIALA "MARESAL ALEXANDRU AVERESCU" ADJUD 8.13 7.6 9.39 9.27 8.6 9.95 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
AG TUDEROIU G GEORGE VLĂDUŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂDEȘTI 8.13 7.6 9.39 9.25 9 9.5 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
DJ BOBOC GS ANTONIO VALENTIN SCOALA GIMNAZIALA FILIASI 8.13 7.6 9.38 9.27 9.3 9.25 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
BN RAUCA V VALERIU MARIAN LICEUL TEHNOLOGIC TELCIU 8.12 8.2 7.95 7.45 7.8 7.1 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
DB POPESCU CO CĂLIN ŞTEFAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAI VITEAZUL” PUCIOASA 8.12 7.9 8.66 8.45 8.05 8.85 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
BC MIGHIU AI ANDREEA-ALEXANDRA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU 8.11 8.2 7.93 7.57 6.35 8.8 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
BC VARVAROI M MIHĂIŢĂ COLEGIUL NAŢIONAL "FERDINAND I" BACĂU 8.11 8.2 7.9 7.47 6.35 8.6 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
DB CÎRSTIAN O ALEXANDRA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”IANCU VĂCĂRESCU” VĂCĂREȘTI 8.11 7.9 8.63 8.45 7.1 9.8 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
CJ ŢENTEA EC CEZAR ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI EMINESCU" DEJ 8.11 7.9 8.6 8.35 7.45 9.25 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
SV MIHALACHE D DUMITRU EDUARD SCOALA GIMNAZIALA "ION MUCELEANU" FANTANA MARE 8.11 7.6 9.33 9.17 8.75 9.6 Neadmis - -
PH PREDESCU E ANDREI OCTAVIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "IOAN GRIGORESCU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI 8.11 7.6 9.32 9.27 8.85 9.7 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
TR ŢICĂ G LUANA ELENA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GRIGORE DIMITRIE GHICA" PERETU 8.11 7.6 9.32 9.2 8.65 9.75 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
SV ANIȚA I RĂZVAN-CONSTANTIN SCOALA GIMNAZIALA "ION CREANGA" SUCEAVA 8.1 8.2 7.87 7.6 7.1 8.1 Neadmis - -
IS PINTILII V ELENA BEATRICE ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA", BUHALNIȚA 8.1 7.9 8.59 8.32 7.7 8.95 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
OT NIȚĂ P DARIUS MIHAI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE TITULESCU" CARACAL 8.1 7.9 8.58 8.3 7.4 9.2 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
GJ CAVAL M ADELIN CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1 ROVINARI 8.1 7.9 8.57 8.25 8.45 8.05 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
TR COJOACĂ F PALOMA MĂDĂLINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ȘTEFAN CEL MARE" ALEXANDRIA 8.1 7.6 9.27 9.2 9.05 9.35 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
GJ DOBROMIR C DUMITRU ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR 1, BUMBESTI-JIU 8.1 7.6 9.27 9.12 9.65 8.6 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
AB MĂTĂRÎNGĂ I IULIAN PETRU SCOALA GIMNAZIALA STREMT 8.09 7.9 8.56 8.27 8.65 7.9 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
DB MERCONE A ILEANA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ BÂLDANA TĂRTĂȘEȘTI 8.09 7.9 8.56 8.25 7.5 9 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
AG GRIGORESCU I DRAGOŞ IONUŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NAUM RÂMNICEANU" CORBI 8.09 7.9 8.55 8.37 7.55 9.2 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
GJ POPESCU V IANYS CĂTĂLIN SCOALA GIMNAZIALA NR.1 FLORESTI, TINTARENI 8.09 7.9 8.55 8.27 7.5 9.05 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
TL DASCĂLU A CĂTĂLINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ VĂCĂRENI 8.09 7.9 8.54 8.25 7.1 9.4 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
CJ MARCHIŞ C GABRIELA IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" DEJ 8.09 7.6 9.24 9.07 8.8 9.35 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
BZ ZIDARU C MARIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "VASILE VOICULESCU" COMUNA PÂRSCOV 8.08 7.9 8.52 8.17 7.15 9.2 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
MM MARIŞ I MARIA SCOALA GIMNAZIALA BOGDAN VODA 8.08 7.9 8.51 8.17 7.4 8.95 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
SJ FARCAŞ C ANTONIO ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ "CORNELIU COPOSU" ZALĂU 8.08 7.6 9.21 9.12 9.3 8.95 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
VL MAZILU IB COSTINEL ALBERTO SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU, MUN. DRAGASANI 8.08 7.6 9.21 9.05 9.2 8.9 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
TR BIBELEA I HRISTOFOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZAHARIA STANCU" ROȘIORI DE VEDE 8.07 8.2 7.77 7.25 6.4 8.1 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
AG PAN FD IONUŢ CĂTĂLIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIRCEA CEL BĂTRÂN" PITEȘTI 8.07 8.2 7.77 7.25 5.9 8.6 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
GJ GHEORGHE C IOANA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR 1 STERPOAIA ANINOASA 8.07 7.9 8.49 8.17 7.25 9.1 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
IS PETRACHI T TEODORA LARISA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ION CREANGĂ", IAŞI 8.07 7.6 9.19 9.05 8.7 9.4 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
PH COSTACHE M VLĂDUŢ MARIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "CAROL I", ORAȘUL PLOPENI 8.06 7.9 8.44 8.22 7.25 9.2 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
SV ŞORODOC A ALINA ELENA SCOALA GIMNAZIALA MOLDOVA SULITA 8.06 7.6 9.16 9.02 8.6 9.45 Neadmis - -
CT DRĂGAN C LAURA ŞCOALA GIMNAZIALĂ ’GEORGE ENESCU’ NĂVODARI 8.05 8.8 6.31 5.7 4.45 6.95 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
B STOENESCU A MARIUS GABRIEL Școala Gimnazială nr. 82 8.05 8.2 7.72 7.47 7.4 7.55 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
IS ARSENI I SÎNZÎIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SIREŢEL 8.05 8.2 7.71 7.37 7.2 7.55 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
VS MOLAN V VLĂDUȚ MARIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI EMINESCU", SAT ZĂPODENI 8.05 7.9 8.43 8.07 7.85 8.3 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
DB NISTOR V OCTAVIAN ŞTEFAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”CORESI” TÂRGOVIȘTE 8.05 7.9 8.42 8.15 7.35 8.95 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
BR OANCEA I MARIUS IONUȚ ŞCOALA GIMNAZIALĂ "VASILE ALECSANDRI" 8.05 7.9 8.4 8.22 8.55 7.9 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
MM GHERMAN S ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "REGINA ELISABETA" BAIUT 8.05 7.6 9.13 8.95 8.35 9.55 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Retras
MS DAN A MONICA ANTONIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LUDUȘ 8.05 7.6 9.1 8.9 8.5 9.3 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
SV NEGRUŞERI S SIMONA LICEUL TEHNOLOGIC "NICANOR MOROSAN" PARTESTII DE JOS 8.05 7.3 9.83 9.8 9.9 9.7 Neadmis - -
OT COCIORAN DINU N ALEXANDRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ MĂRUNȚEI 8.04 7.9 8.39 8.2 8.7 7.7 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
IS TREITLI G NORDI GABRIELE ȘCOALA GIMNAZIALĂ "IONEL TEODOREANU", IAŞI 8.04 7.9 8.38 8.25 7.95 8.55 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
IS BARBU NA MATEI-TEODOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ "BOGDAN PETRICEICU HAŞDEU", IAŞI 8.03 7.9 8.36 8.07 6.95 9.2 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
CT DELU N LAURENŢIU ANDREI ŞCOALA GIMNAZIALĂ ’GALA GALACTION’ MANGALIA 8.03 7.9 8.34 8.02 7.1 8.95 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
CT DOLINSCHI C ELENA NICOLETA LICEUL TEORETIC MURFATLAR 8.03 7.6 9.06 8.95 8.9 9 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
BN BULZ N FLORINA ANDREEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ROMULI 8.03 7.6 9.04 8.8 8.65 8.95 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
AG VOICU DF MIHAI GABRIEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ION CREANGĂ" BRADU 8.02 7.9 8.32 7.95 7.9 8 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
DJ CURCĂ IG INA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA "SF. GHEORGHE" CRAIOVA 8.02 7.9 8.3 7.97 7.05 8.9 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
NT VASILIU V ROXANA ELENA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA RĂUCEȘTI 8.02 7.6 9.03 8.85 8.55 9.15 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
SV NICULIŢĂ IC DIANA SCOALA GIMNAZIALA SARU DORNEI 8.02 7.6 9.03 8.82 7.85 9.8 Neadmis - -
BR OLARU V ROBERT IULIAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ "PETRE CARP" TUFEŞTI 8.02 7.6 9.01 8.82 9.2 8.45 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
BC ONOFREI I SONIA-IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 10 BACĂU 8.02 7.6 9 8.77 8.55 9 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
DJ IONICĂ T TEODORA ESTERA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI EMINESCU" CRAIOVA 8.02 7.6 9 8.77 7.9 9.65 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
BZ CERCEL I IONUȚ ŞCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGE EMIL PALADE" MUNICIPIUL BUZĂU 8.01 7.9 8.29 8 7.5 8.5 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
OT GRIGORE M ANDREEA GRAŢIELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 SLATINA 8.01 7.9 8.28 7.9 7 8.8 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
BC DOBROVĂȚ N RĂZVAN-IOAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ "GENERAL NICOLAE ŞOVA"PODURI 8.01 7.9 8.27 8.17 8.35 8 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
BC TOMA V ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA CUCUIETI 8.01 7.6 8.99 8.85 7.7 10 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
BV GHIȘA CA ALEXANDRA ȘTEFANIA Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 8 7.9 8.24 7.87 7.15 8.6 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
TL STATACHE G ADRIAN CLAUDIU ŞCOALA GIMNAZIALĂ JURILOVCA 8 7.6 8.96 8.92 8.55 9.3 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
GJ AL IOANEI C ALEXANDRU CONSTANTIN LICEUL TEHNOLOGIC ROSIA DE AMARADIA 7.99 7.9 8.23 7.85 7 8.7 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
MM VASIAC V MARIAN SCOALA GIMNAZIALA CIOCOTIS 7.99 7.9 8.23 7.8 7.45 8.15 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
IS RĂTĂCIUC D MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, OSOI 7.99 7.6 8.92 8.7 8.1 9.3 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
OT PARASCHIV Ș ROBERT IONUŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ REȘCA 7.99 7.6 8.91 8.75 8.2 9.3 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
BC BUCOVINEANU NC RAREȘ-NICOLAE ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 10 BACĂU 7.99 7.6 8.91 8.7 8.2 9.2 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
PH GÎNDEA G ALEXANDRA MĂDĂLINA LICEUL TEORETIC "ȘERBAN VODĂ", ORAȘUL SLĂNIC 7.99 7.6 8.9 8.7 8.65 8.75 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
B DAN MD GEORGE ROMEO Școala Gimnazială nr. 97 7.98 7.9 8.19 7.92 7.75 8.1 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
BC SPÎNU M REMUS GABRIEL LICEUL TEHNOLOGIC DĂRMĂNEŞTI 7.98 7.9 8.17 7.85 7.45 8.25 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
AB ŞTEFAN N ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA RAHAU 7.98 7.6 8.88 8.62 8.3 8.95 Admis AB - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA Predat
DJ TUDOR N FLORIN SCOALA GIMNAZIALA "NICA BARBU LOCUSTEANU" LEU 7.98 7.6 8.87 8.72 7.65 9.8 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
GR GHEORGHE GH MARIA IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 VLAD ȚEPEȘ 7.97 7.9 8.16 7.87 7.6 8.15 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
AG DRĂGHICI M MARCEL CONSTANTIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COSTEȘTI 7.97 7.9 8.15 7.85 7.6 8.1 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
CJ MARTA L ANGHEL VASILE LICEUL TEORETIC "LUCIAN BLAGA" CLUJ-NAPOCA 7.97 7.9 8.15 7.82 7.15 8.5 Admis PH - COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA Predat
SJ LAZĂR CI BOGDAN IONUŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI EMINESCU" ZALĂU 7.97 7.9 8.14 7.8 7.3 8.3 Neadmis - -
BV ICIDE-ȘTEFAN Ș ȘTEFANIA Școala Gimnazială Dumbrăvița 7.97 7.6 8.85 8.72 8.8 8.65 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
SV JARDĂ V MATEI MARIAN SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN" SUCEAVA 7.97 7.6 8.84 8.7 8.1 9.3 Neadmis - -
DJ MINUŢĂ PI ANA MARIA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 DABULENI 7.97 7.6 8.84 8.6 8.7 8.5 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
CT VASILIU L VLAD-REMUS LICEUL TEORETIC ’DECEBAL’ CONSTANŢA 7.96 8.2 7.43 7.05 7.2 6.9 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
AR ANTONIE C DENNIS NICOLAE ŞCOALA GIMNAZIALĂ VLADIMIRESCU 7.96 7.9 8.1 7.75 7.15 8.35 Neadmis - -
BZ ONU S DUMITRU ADELIN ŞCOALA GIMNAZIALĂ "VASILE VOICULESCU" COMUNA PÂRSCOV 7.96 7.6 8.82 8.7 8.3 9.1 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
TR VĂCĂLIE AR ANDREI COSMIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 POENI 7.96 7.6 8.82 8.6 8.25 8.95 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
MM MARUSCEAC I IOANA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA CRACIUNESTI 7.96 7.6 8.8 8.52 8.2 8.85 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
MS MĂRINCAȘ S RĂZVAN SEBASTIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ CHEȚANI 7.95 7.6 8.79 8.52 7.45 9.6 Neadmis - -
CV UŢĂ I MARIA MARCELA Școala Gimnazială "Avram Iancu" Covasna 7.95 7.6 8.77 8.52 7.85 9.2 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
SV TODIRUŢ G RALUCA SCOALA GIMNAZIALA HORODNICENI 7.94 7.6 8.75 8.6 8.4 8.8 Neadmis - -
B PUIA F TUDOR ȘTEFAN Şcoala Gimnazială "Herăstrău" 7.94 7.6 8.75 8.52 7.7 9.35 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
VN OPREA I GEORGE SCOALA GIMNAZIALA VINATORI 7.94 7.6 8.75 8.5 7.4 9.6 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
IS PATRAȘCU IR RADU GABRIEL ŞCOALA PROFESIONALĂ, FÂNTÂNELE 7.94 7.6 8.74 8.45 7.9 9 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
BV TOKOS B DAVID IOAN Școala Gimnazială Nr. 14 'Sfântul Bartolomeu' Brașov 7.93 7.9 8.01 7.92 7.95 7.9 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
HD ZBUGHIN Ş ALISIA LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC "DRAGOMIR HURMUZESCU" DEVA 7.93 7.6 8.73 8.57 8.4 8.75 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
DB UNGUREANU IA KARINA-IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”IOSIF GABREA” VĂLENI DÂMBOVIȚA 7.93 7.6 8.71 8.4 7.7 9.1 Neadmis - -
HD ŞCHEIANU D MĂDĂLINA CORINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 5 VULCAN 7.93 7.6 8.7 8.45 8.2 8.7 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
AB DRĂGAN C MARIELENA RALUCA TEODORA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ALBA IULIA 7.93 7.3 9.42 9.35 8.7 10 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
MM POP I VASILE ISIDOR SCOALA GIMNAZIALA BOTIZA 7.93 7.3 9.42 9.32 9.55 9.1 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
BH MOCANU C ŞTEFANIA SORINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OLTEA DOAMNA" ORADEA 7.92 7.6 8.68 8.5 8.85 8.15 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
AB MIHĂILĂ O OCTAVIAN BOGDAN SCOALA GIMNAZIALA IGHIEL 7.92 7.6 8.67 8.45 8 8.9 Neadmis - -
MS ŞANDOR F FLORIN VLĂDUŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "VASILE OPREA" SÂNMĂRTINU DE CÂMPIE 7.92 7.6 8.67 8.4 8.25 8.55 Neadmis - -
HD OPREA G DARIUS MIHAI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIRCEA SÂNTIMBREANU" BRAD 7.91 8.2 7.24 6.77 5.3 8.25 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
CT BANU GG RADU GEORGE LICEUL TEORETIC ’CALLATIS’ MANGALIA 7.91 7.9 7.95 7.6 7.2 8 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
NT POSTOLACHE V COSMIN IONUT ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BORLEȘTI 7.91 7.6 8.66 8.4 8.45 8.35 Neadmis - -
BZ MORARU LN IARIS GABRIEL ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11 MUNICIPIUL BUZĂU 7.91 7.6 8.65 8.45 7.95 8.95 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
DJ BUŞU M MIHAI ANDREI LICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" CRAIOVA 7.91 7.6 8.64 8.55 8.1 9 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
SV MISIUC V VALENTIN ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "REGINA ELISABETA" RADAUTI 7.9 7.9 7.91 7.75 8 7.5 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
MS GERENDI I ALEXANDRU ROBERT ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LUDUȘ 7.9 7.6 8.61 8.32 7.25 9.4 Neadmis - -
MS CROITOR VGI MARIUS LAURENŢIU LICEUL TEHNOLOGIC "VASILE NETEA" DEDA 7.89 7.6 8.59 8.35 8.25 8.45 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
SV MOISIUC MS EMANUEL SCOALA GIMNAZIALA "IRACLIE PORUMBESCU" FRATAUTII NOI 7.89 7.6 8.58 8.3 7.5 9.1 Neadmis - -
BR NEAGU C DIANA IONELA ŞCOALA GIMNAZIALĂ SALCIA TUDOR 7.89 7.6 8.58 8.27 8.25 8.3 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
DB CIOBOTARU A ALESSANDRO ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”DIACONU CORESI” FIENI 7.89 7.6 8.57 8.32 8.65 8 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
HD DUCA D BOGDAN GEORGE LICEUL TEHNOLOGIC "CRIȘAN" CRIȘCIOR 7.88 7.6 8.54 8.22 7.6 8.85 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
VL CHIRIȚĂ M MIRCEA COSMIN SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU, MUN. DRAGASANI 7.88 7.3 9.26 9.15 9 9.3 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
NT CULBEC AA ANDREEA LUCIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU IOAN CUZA", MUNICIPIUL ROMAN 7.87 7.9 7.8 7.45 6.25 8.65 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
AG ENE V ANDRADA EVELINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ADRIAN PĂUNESCU" PITEȘTI 7.87 7.6 8.53 8.3 7.65 8.95 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
BR NEACȘU GI CRISTINA MIHAELA LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE TITULESCU" ÎNSURĂŢEI 7.87 7.6 8.53 8.22 8.75 7.7 Admis CT - COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR ”ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANȚA Predat
AB HĂRĂSTĂŞAN E ANDRADA PAULA SCOALA GIMNAZIALA "AXENTE SEVER" AIUD 7.87 7.6 8.52 8.32 7.35 9.3 Neadmis - -
BZ PANDELE A CĂTĂLIN GABRIEL ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11 MUNICIPIUL BUZĂU 7.87 7.3 9.22 9.22 9.05 9.4 Admis DJ - COLEGIUL NATIONAL MILITAR "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA Predat
NT POPESCU R RADU MIRCEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI EMINESCU", MUNICIPIUL ROMAN 7.87 7.3 9.22 9.1 8.85 9.35 Neadmis - -
CJ COSTEA ME EMMA CRISTIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" DEJ 7.87 7.3 9.2 9.17 9.15 9.2 Neadmis - -
VS DIMA MP MIRUNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE CIUBOTARU", SAT VULTUREȘTI 7.87 7.3 9.2 9.05 8.6 9.5 Neadmis - -
SV BUZDUGAN G IOANA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "SIMION FLOREA MARIAN" ILISESTI 7.86 7.3 9.18 9.15 8.5 9.8 Neadmis - -
SM NEMES A ANDREI ALIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ GIURTELECU HODODULUI 7.85 7.9 7.75 7.25 5.75 8.75 Neadmis - -
SM MARINCAȘ L LIDIA EMILIA LICEUL TEHNOLOGIC "IONIȚĂ G. ANDRON" NEGREȘTI-OAȘ 7.85 7.6 8.46 8.12 6.55 9.7 Neadmis - -
BV ILLEȘ A ANDREI Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 7.85 7.6 8.45 8.4 7.7 9.1 Neadmis - -
SV LOMER FD ROBERT FLORIN SCOALA GIMNAZIALA "PETRU COMARNESCU" GURA HUMORULUI 7.85 7.3 9.14 9.07 8.4 9.75 Neadmis - -
BV CRISTOLOVEAN M ALEXANDRU Școala Gimnazială Hălchiu 7.84 7.9 7.72 7.32 7.1 7.55 Neadmis - -
MH TURK RC DAVID CRISTIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALICE VOINESCU" DROBETA TURNU SEVERIN 7.84 7.9 7.7 7.4 6.8 8 Neadmis - -
BC PARIS C OANA BEATRICE ŞCOALA GIMNAZIALĂ SASCUT 7.84 7.6 8.43 8.1 7.4 8.8 Neadmis - -
BZ DUMITRU G FLORENTIN ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA VADU PAŞII 7.84 7.6 8.42 8.27 6.95 9.6 Neadmis - -
CT BLÂNDA I CĂTĂLINA-ELENA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 39 ’NICOLAE TONITZA’ CONSTANŢA 7.84 7.6 8.42 8.17 9 7.35 Neadmis - -
SM BUD I CARINA IOANA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SATU MARE 7.84 7.6 8.42 8.07 6.85 9.3 Neadmis - -
VL MATEI N NICOLAE IULIAN SCOALA GIMNAZIALA, COM. BUDESTI 7.84 7.6 8.4 8.15 7.6 8.7 Neadmis - -
SJ POP T DENISA TEODORA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SILVANIA" ȘIMLEU SILVANIEI 7.84 7.3 9.12 8.9 8.55 9.25 Neadmis - -
GJ CHERAN F CORINA TIMEEA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 PESTISANI 7.83 7.9 7.69 7.5 7.55 7.45 Neadmis - -
PH DIACONU Ș GEORGIAN CONSTANTIN ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA STARCHIOJD 7.83 7.6 8.37 8.25 9.05 7.45 Neadmis - -
MH PAULESCU A ALEXANDRU ILIE ȘCOALA GIMNAZIALĂ MĂRĂȘEȘTI 7.83 7.3 9.09 9 8.95 9.05 Neadmis - -
TR BUGA I ANCUȚA IULIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU DEPĂRĂȚEANU" ROȘIORI DE VEDE 7.83 7.3 9.07 8.85 8.3 9.4 Neadmis - -
CT AVERIAN M CRISTIAN ANATOLIE ŞCOALA GIMNAZIALĂ ’S.A.ESENIN’ GHINDĂREŞTI 7.82 7.9 7.65 7.3 7.15 7.45 Neadmis - -
VL STROESCU MM OANA LOREDANA SCOALA GIMNAZIALA, COM. SINESTI 7.82 7.6 8.35 7.95 6.9 9 Neadmis - -
SV LOSTUN ID ROBERT ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA NEAGRA SARULUI 7.82 7.6 8.34 8.02 7.9 8.15 Neadmis - -
PH STOICA SA RĂZVAN DUMITRU LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN CANTACUZINO", ORAȘUL BĂICOI 7.82 7.3 9.05 8.92 9.05 8.8 Neadmis - -
OT GAVRILĂ AM ANDREI MARIAN COLEGIUL NAȚIONAL "RADU GRECEANU" SLATINA 7.82 7.3 9.04 8.85 7.9 9.8 Neadmis - -
IS TOMA M ELIS-ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GARABET IBRĂILEANU", TÂRGU FRUMOS 7.81 7.9 7.6 7.15 7.8 6.5 Neadmis - -
VS VÎRLAN N ROXANA ELENA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT RÂȘEȘTI 7.81 7.6 8.32 8.2 7.3 9.1 Neadmis - -
VN BOSTĂNARU M COSTEL IULIAN SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU VLAHUTA" FOCSANI 7.81 7.6 8.32 8.12 7.3 8.95 Neadmis - -
MM BĂBUŢ D DANIEL IOAN SCOALA GIMNAZIALA CETATELE 7.81 7.6 8.32 7.95 7.3 8.6 Neadmis - -
BN TODOS N DENISA GABRIELA ȘCOALA PROFESIONALĂ "TIBERIU MORARIU" SALVA 7.81 7.6 8.3 8 6.55 9.45 Neadmis - -
IS ANTONICĂ P VICENȚIU LICEUL TEORETIC "LASCĂR ROSETTI", RĂDUCĂNENI 7.8 7.6 8.29 7.97 7.75 8.2 Neadmis - -
GJ LUCA H BIANCA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA PADES 7.8 7.3 8.98 8.8 8.3 9.3 Neadmis - -
IS ROTARU C CONSTANTIN LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN", IAŞI 7.8 7.3 8.97 9.15 9.3 9 Neadmis - -
MM BOTA D CRINA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE CANTEMIR"BAIA MARE 7.8 7.3 8.97 8.85 8.8 8.9 Neadmis - -
BZ TÎRBĂ IA MELISA ANDREEA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 7 MUNICIPIUL BUZĂU 7.79 7.9 7.55 7.27 6.2 8.35 Neadmis - -
SV MNEȘCIUC D GEORGIANA LICEUL TEHNOLOGIC "VASILE COCEA" MOLDOVITA 7.79 7.6 8.24 7.82 8.4 7.25 Neadmis - -
IS TANASĂ N RĂZVAN-GABRIEL LICEUL TEHNOLOGIC "VICTOR MIHĂILESCU CRAIU", BELCEŞTI 7.79 7.3 8.96 8.77 8.8 8.75 Neadmis - -
BN BINDIU B BENIAMIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ENEA GRAPINI" ȘANȚ 7.78 7.9 7.52 7.12 6.8 7.45 Neadmis - -
BZ MANEA I RAUL NICOLAS ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11 MUNICIPIUL BUZĂU 7.78 7.6 8.23 7.95 6.5 9.4 Neadmis - -
BH ȘERBAN LD ANDRADA LUCIANA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 SĂBOLCIU 7.78 7.6 8.23 7.82 5.8 9.85 Neadmis - -
NT TEŞU BC DARIA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ 7.78 7.3 8.93 8.72 7.85 9.6 Neadmis - -
SM VIDA I ANTONIA GIOVANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "VASILE LUCACIU" APA 7.78 7.3 8.93 8.67 7.7 9.65 Neadmis - -
IS VOIA C BIANCA-ELENA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "BOGDAN PETRICEICU HAŞDEU", IAŞI 7.78 7.3 8.91 8.82 9.05 8.6 Neadmis - -
GL DAVID I GABRIEL ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 7.78 7.3 8.91 8.7 8.15 9.25 Neadmis - -
GJ SCAUNAȘU-SPINEI PM ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "AL.STEFULESCU" TG-JIU 7.78 7.3 8.9 8.8 8.3 9.3 Neadmis - -
CJ LEAHA C IOANA CRISTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" CÂMPIA TURZII 7.78 7.3 8.9 8.65 7.9 9.4 Neadmis - -
BH TAMAŞ SD ANTONIA VANESSA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA 7.78 7 9.62 9.6 9.2 10 Neadmis - -
DB MUŞAT M ANDRA IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”CORESI” TÂRGOVIȘTE 7.77 7.3 8.88 8.72 8.35 9.1 Neadmis - -
VN STĂNCULEA T IOANA SCOALA GIMNAZIALA "DUILIU ZAMFIRESCU" FOCSANI 7.77 7.3 8.87 8.7 7.7 9.7 Neadmis - -
GJ OLARU C CONSTANTIN SCOALA GIMNAZIALA "C-TIN. SAVOIU" TG-JIU 7.77 7.3 8.87 8.67 8 9.35 Neadmis - -
BC DRUGĂ D BIANCA-MARIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" BACĂU 7.77 7.3 8.87 8.67 7.8 9.55 Neadmis - -
BT BADRAGAN S ANDREEA VALERICA SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE IORGA’’ DERSCA 7.76 7.6 8.15 7.97 7.15 8.8 Neadmis - -
IF PÎNTEA GD GABRIEL DAVID LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NR. 1 CLINCENI 7.76 7.3 8.86 8.85 8.4 9.3 Neadmis - -
B IONIŢĂ I ALEXANDRU Școala Gimnazială "Alexandru Ioan Cuza" 7.76 7.3 8.85 8.7 9.05 8.35 Neadmis - -
NT NECULAU I XENIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA ȚIBUCANI 7.76 7.3 8.85 8.6 8.05 9.15 Neadmis - -
CT DONEA M PETRONEL VIOREL LICEUL TEORETIC MURFATLAR 7.75 7.6 8.1 7.87 7.65 8.1 Neadmis - -
VL NICOLAE I MARIA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA CAPITAN MARASANU, COM. STROESTI 7.75 7.3 8.83 8.55 7.5 9.6 Neadmis - -
GL ILIE S DANIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA LIESTI 7.75 7.3 8.82 8.65 8.35 8.95 Neadmis - -
BT STAN P DUMITRU ROBERT SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 ROMANESTI 7.75 7.3 8.82 8.55 8.6 8.5 Neadmis - -
DB PINTILIE CC BIANCA ȘTEFANIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CIORĂNESCU” MOROENI 7.75 7.3 8.81 8.65 7.75 9.55 Neadmis - -
AB GHEORGHIOIU V RALUCA MARIA SCOALA GIMNAZIALA PETRESTI 7.75 7.3 8.8 8.55 7.85 9.25 Neadmis - -
BZ CÎRSTEA M IULIAN DUMITRU ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA PIETROASELE 7.74 7.6 8.07 7.87 6.95 8.8 Neadmis - -
IS BALTAG T DIANA GABRIELA ȘCOALA PROFESIONALĂ, CRISTEȘTI 7.74 7.3 8.78 8.5 8 9 Neadmis - -
MS ŞANDOR A ANDREI PATRIC ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI VITEAZUL" TÎRGU MUREȘ 7.74 7.3 8.77 8.52 8.5 8.55 Neadmis - -
BC LĂZĂROIU S VLAD OCTAVIAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ "LIVIU REBREANU" COMĂNEŞTI 7.73 7.3 8.76 8.52 7.6 9.45 Neadmis - -
BR BUDUR I MARIUS GEORGIAN LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE TITULESCU" ÎNSURĂŢEI 7.72 7.9 7.31 6.8 7 6.6 Neadmis - -
B MOIANU A GEORGE Școala Gimnazială ”Tudor Arghezi” 7.72 7.6 8.01 8.02 7.9 8.15 Neadmis - -
VL MOISE CS EDUARD ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR. 5, MUN. RM. VALCEA 7.72 7.3 8.71 8.67 8.75 8.6 Neadmis - -
SV VARVAROI GHE DANIELA GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA BERCHISESTI 7.72 7.3 8.71 8.42 6.85 10 Neadmis - -
VN BALDIN M ANDREEA ADELINA SCOALA GIMNAZIALA CHIOJDENI 7.72 7.3 8.71 8.4 7.25 9.55 Neadmis - -
HD CRĂCIUN DN PAUL GEORGE ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DOCTOR AUREL VLAD" ORĂȘTIE 7.72 7 9.43 9.3 9.2 9.4 Neadmis - -
BZ SOARE I ANDREEA VALENTINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "GHEORGHE HARITON"COMUNA SĂHĂTENI 7.72 7 9.41 9.4 9.4 9.4 Neadmis - -
DJ CIOARĂ L ADINA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "GH. JIENESCU" RAST 7.71 7.6 7.98 7.75 7.1 8.4 Neadmis - -
BC MOVILĂ N RALUCA ELENA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "DR.ALEXANDRU ŞAFRAN" BACĂU 7.71 7.3 8.69 8.45 7.65 9.25 Neadmis - -
GJ ROŞU GV RĂZVAN CONSTANTIN SCOALA GIMNAZIALA NR 1 "G.USCATESCU" TIRGU CARBUNESTI 7.71 7.3 8.68 8.5 8.1 8.9 Neadmis - -
GJ DRAGOTOIU V MARIA RUXANDRA COLEGIUL TEHNIC MATASARI 7.71 7.3 8.68 8.45 7.7 9.2 Neadmis - -
SV NICHIFOREASA M ANDREI BOGDAN SCOALA GIMNAZIALA "BOGDAN VODA" CAMPULUNG MOLDOVENESC 7.71 7.3 8.67 8.5 8.5 8.5 Neadmis - -
BC SION M BEATRICE-MARIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ GĂICEANA 7.71 7.3 8.67 8.47 7.45 9.5 Neadmis - -
BH FLOREA IO DAVID IULIAN LICEUL TEORETIC NR.1 BRATCA 7.7 7.6 7.96 7.67 6.85 8.5 Neadmis - -
BV NEGROIU G ALEXANDRU PETRIȘOR Școala Gimnazială 'Ovid Densusianu' Făgăraș 7.7 7.6 7.95 7.5 7.3 7.7 Neadmis - -
CJ MOLDOVAN D SEFORA DANIELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ BOIAN, COM. CEANU MARE 7.7 7.6 7.94 7.55 6.55 8.55 Neadmis - -
IF CONSTANTIN D ROBERT MARIAN LICEUL TEORETIC "TRAIAN LALESCU“ BRĂNEȘTI 7.7 7.3 8.65 8.52 7.25 9.8 Neadmis - -
TR BĂLAN I MARIUS LUCIAN BARBU ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 COSMEȘTI 7.69 7.3 8.63 8.32 8.65 8 Neadmis - -
B MANEA S ŞTEFAN CEZAR Şcoala Gimnazială "Geo Bogza" 7.69 7.3 8.62 8.45 8.55 8.35 Neadmis - -
VL ALEXANDRU S CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR 10, MUN. RM. VALCEA 7.69 7.3 8.62 8.37 7.2 9.55 Neadmis - -
TR STURZU M EDUARD LUCIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIRON RADU PARASCHIVESCU" ZIMNICEA 7.69 7.3 8.62 8.35 7.3 9.4 Neadmis - -
DJ POP V ALEXANDRA MARIA SCOALA GIMNAZIALA CARNA 7.69 7.3 8.62 8.3 7.15 9.45 Neadmis - -
DB MARIN DV COSMINA EUGENIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAI VITEAZUL” TÂRGOVIȘTE 7.69 7.3 8.6 8.47 7.75 9.2 Neadmis - -
CV MARICA M CRISTEA MIHAI Școala Gimnazială "Turóczi Mózes" Târgu Secuiesc 7.69 7.3 8.6 8.42 7.15 9.7 Neadmis - -
CL NICA D ANDREI IONUT SCOALA GIMNAZIALA NR.1 CURCANI 7.69 7 9.32 9.17 8.5 9.85 Neadmis - -
BR BABEI L ELENA TEODORA LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN ANGELESCU" 7.68 7.3 8.59 8.42 7.15 9.7 Neadmis - -
BC PAVEL I RAREȘ-ANDREI ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ION CREANGĂ" BACĂU 7.68 7.3 8.58 8.47 8.25 8.7 Neadmis - -
MH CASAPU D ALIN GABRIEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ OBÂRŞIA DE CÂMP 7.68 7.3 8.58 8.27 7.35 9.2 Neadmis - -
B GHIȚĂ CS LUIZA ELENA Școala Gimnazială nr. 27 7.68 7.3 8.57 8.37 7.3 9.45 Neadmis - -
AB HANU V ALEXIA SONIA SCOALA GIMNAZIALA "LUCIAN BLAGA" OCNA MURES 7.67 7.6 7.85 7.65 6.9 8.4 Neadmis - -
BC MUNTEANU LC MIHNEA-ȘTEFAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 10 BACĂU 7.67 7.3 8.56 8.4 7.75 9.05 Neadmis - -
TR MARTIN I SEBASTIAN TRAIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GRIGORE DIMITRIE GHICA" PERETU 7.67 7.3 8.54 8.27 7.65 8.9 Neadmis - -
BH REŞTEA CS AMELIN MARIN ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DRĂGEŞTI 7.67 7.3 8.54 8.27 6.95 9.6 Neadmis - -
HD VAMVU ID MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM STANCA" PETROȘANI 7.66 7.3 8.53 8.22 7.95 8.5 Neadmis - -
TL GROSU M GABRIELA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "CONSTANTIN GĂVENEA" TULCEA 7.66 7.3 8.52 8.45 7.5 9.4 Neadmis - -
VL PĂUN D ELENA EMILIA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN, MUN. RM. VALCEA 7.66 7.3 8.51 8.3 7.6 9 Neadmis - -
BZ DOGĂRESCU D GEORGIAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA BUDA 7.66 7.3 8.5 8.2 8.1 8.3 Neadmis - -
GL SÂRGHE CM FRANTZ TEODOR SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 7.65 7.3 8.48 8.22 7.25 9.2 Neadmis - -
TR BARBU AC DAVID ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VIDELE 7.65 7.3 8.48 8.2 7.55 8.85 Neadmis - -
SV ISTRATI L EMIL CONSTANTIN SCOALA GIMNAZIALA "BOGDAN VODA" CAMPULUNG MOLDOVENESC 7.65 7.3 8.48 8.17 7.9 8.45 Neadmis - -
SV TOFAN G SANDA LICEUL TEHNOLOGIC ”ȘTEFAN CEL MARE” CAJVANA 7.65 7.3 8.48 8.15 6.5 9.8 Neadmis - -
BZ SFINTEŞ E DANIEL SEBASTIAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA ODĂILE 7.65 7.3 8.47 8.1 7.1 9.1 Neadmis - -
GL MÎNĂSCURTĂ H ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 7.64 7.3 8.46 8.27 8.4 8.15 Neadmis - -
MS MOLDOVAN S MARINA SONIA LICEUL TEORETIC "ANDREI BÂRSEANU" TÂRNĂVENI 7.64 7.3 8.46 8.15 7.2 9.1 Neadmis - -
BV POLEXA I DRAGOȘ IOAN Școala Gimnazială Nr. 7 Făgăraș 7.64 7.3 8.45 8.1 7.2 9 Neadmis - -
CJ CHEZAN VC SORANA MIHAELA LICEUL TEORETIC "PETRU MAIOR" GHERLA 7.64 7 9.16 9.07 9.15 9 Neadmis - -
MH GHERGHESCU VÎLCEANU CD RALUCA ANDREEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALICE VOINESCU" DROBETA TURNU SEVERIN 7.63 7.3 8.43 8.25 7.4 9.1 Neadmis - -
B JOIŢA L GEORGE CRISTIAN Şcoala Gimnazială "Geo Bogza" 7.63 7.3 8.42 8.22 8.15 8.3 Neadmis - -
VL RĂDELU OG TUDOR GHEORGHE SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BĂLCESCU, SAT ROTARASTI, COM. NICOLAE BALCESCU 7.63 7.3 8.41 8.07 8.3 7.85 Neadmis - -
BZ BÎSCIANU M IULIAN ŞTEFAN LICEUL TEHNOLOGIC COMUNA LOPĂTARI 7.63 7.3 8.4 8.05 6.5 9.6 Neadmis - -
DJ RĂDOI CC ERICA MARIA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "PETRACHE TRISCU" CRAIOVA 7.63 7 9.12 8.92 8.45 9.4 Neadmis - -
MM MARIŞ I BIANCA SCOALA GIMNAZIALA BOGDAN VODA 7.63 7 9.1 8.92 8.25 9.6 Neadmis - -
B PĂTRAŞCU C COSMIN ANDREI Școala Gimnazială "Leonardo Da Vinci" 7.62 7.3 8.39 8.15 7.7 8.6 Neadmis - -
IS RAICU DI ALBERT GABRIEL LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN", IAŞI 7.62 7.3 8.37 8.07 7.85 8.3 Neadmis - -
IF BUCUR I IONUŢ ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 NUCI 7.62 7.3 8.37 8 7.1 8.9 Neadmis - -
HD POP D ADELIN DANIEL COLEGIUL NAȚIONAL "IANCU DE HUNEDOARA" HUNEDOARA 7.62 7 9.07 9.02 9 9.05 Neadmis - -
DJ GHIŢĂ CC VLAD CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA "SF. DUMITRU" CRAIOVA 7.61 7.9 6.96 6.45 6.75 6.15 Neadmis - -
SM MOCAN RS DARIUS TRAIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOBA 7.61 7.6 7.65 7.6 6.5 8.7 Neadmis - -
OT NICOLA M ȘTEFAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAIL DRUMEȘ" BALȘ 7.61 7.3 8.36 8.1 8.55 7.65 Neadmis - -
DJ BUȘCĂ E EDOARDO LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "PETRACHE TRISCU" CRAIOVA 7.61 7.3 8.36 8.1 7.8 8.4 Neadmis - -
DB DINA IS ANDREAS-VICENTZIU LICEUL DE ARTE ”BĂLAȘA DOAMNA” TÂRGOVIȘTE 7.61 7.3 8.35 8.05 8.15 7.95 Neadmis - -
BC ENEA D ALEXANDRU MARIAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGE ENESCU" MOINEŞTI 7.61 7.3 8.34 8.1 7.4 8.8 Neadmis - -
BN CÎMPEAN I BIANCA ANAMARIA LICEUL TEHNOLOGIC TELCIU 7.61 7 9.04 8.8 7.85 9.75 Neadmis - -
IS JUNCU VP AILIN PETRONELA LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN", IAŞI 7.6 7.3 8.32 8.12 7.25 9 Neadmis - -
BV CIORTAN DL ANDREEA MARIA Școala Gimnazială Vulcan 7.6 7.3 8.31 8.02 7.25 8.8 Neadmis - -
BC DOSPINESCU IM ANDREEA IULIANA ŞCOALA GIMNAZIALĂ SOLONŢ 7.6 7 9.02 8.85 8.3 9.4 Neadmis - -
BC MORARU I DANA-ELENA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGE CĂLINESCU" ONEŞTI 7.6 7 9.01 8.9 8.3 9.5 Neadmis - -
BC BOTEZATU RF ROBERT COSTIN ŞCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGE ENESCU" MOINEŞTI 7.59 7.6 7.59 7.22 7.15 7.3 Neadmis - -
CT IBRAIM Z EBRU ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SIMINOC 7.59 7.3 8.28 7.9 6.9 8.9 Neadmis - -
B NASTASE AV ROBERTO ALEXANDRU Şcoala Gimnazială nr. 183 7.58 7.6 7.56 7.15 6.6 7.7 Neadmis - -
PH SEDLACH-APOSTOL E ELENA ANDA LICEUL TEHNOLOGIC "CAROL I", COMUNA VALEA DOFTANEI 7.58 7.6 7.56 7.1 7.15 7.05 Neadmis - -
AG PISICĂ MV TRAIAN TUDOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ION MINULESCU" PITEȘTI 7.58 7.6 7.56 7.1 6.9 7.3 Neadmis - -
NT BUDULICĂ C DENIS CONSTANTIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PĂSTRĂVENI 7.58 7.3 8.24 7.87 7.4 8.35 Neadmis - -
MH GOGAN G ŞTEFAN RĂZVAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.14 DROBETA TURNU SEVERIN 7.58 7 8.96 8.85 8.95 8.75 Neadmis - -
BV COMAN I CLAUDIU IOAN Școala Gimnazială 'Ovid Densusianu' Făgăraș 7.57 7.6 7.5 7 7.9 6.1 Neadmis - -
MM BLEDEA V VASILE MARIAN SCOALA GIMNAZIALA SAT SUGATAG 7.57 7.3 8.23 7.9 6.7 9.1 Neadmis - -
BZ MARES I LUCA IOAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA SIRIU 7.57 7.3 8.23 7.87 6.15 9.6 Neadmis - -
CV MAGHIAR P DARIUS Colegiul Național "Mihai Viteazul" Sfântu Gheorghe 7.57 7 8.93 8.82 7.85 9.8 Neadmis - -
SV CRISTINA M ALEXANDRA IOANA SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA 7.57 7 8.93 8.7 9.1 8.3 Neadmis - -
IS VIERU RP DRAGOȘ-ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DIMITRIE A. STURDZA", IAŞI 7.57 7 8.92 8.9 8.6 9.2 Neadmis - -
SV FECIORU Ş ELENA AMALIA SCOALA GIMNAZIALA "BOGDAN VODA" RADAUTI 7.57 7 8.9 8.8 9.05 8.55 Neadmis - -
BT FEDOR DI VLAD ŞTEFAN SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL KOGALNICEANU" DOROHOI 7.57 7 8.9 8.7 7.95 9.45 Neadmis - -
BR OPREA NA GABRIEL ŞCOALA GIMNAZIALĂ "TOMA TÂMPEANU" GALBENU 7.56 7.3 8.19 7.97 8.4 7.55 Neadmis - -
CL DUMITRU S TEODOR SCOALA GIMNAZIALA "TUDOR VLADIMIRESCU" CALARASI 7.56 7 8.88 8.65 8.6 8.7 Neadmis - -
DB ŞURLEA MC RĂZVAN PETRUŢ COLEGIUL NAȚIONAL ”ION LUCA CARAGIALE” MORENI 7.56 7 8.87 8.8 8.95 8.65 Neadmis - -
BV MICLEA A ANDREEA MĂDĂLINA Școala Gimnazială 'Gheorghe Șincai' Șinca Veche 7.56 7 8.87 8.62 7.75 9.5 Neadmis - -
VN HODOROG G ALIN IULIAN SCOALA GIMNAZIALA MAICANESTI 7.55 7.3 8.16 7.9 6.8 9 Neadmis - -
NT MOTFOLEA V TEODOR ALIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA REDIU 7.55 7.3 8.14 7.82 8.45 7.2 Neadmis - -
VN COCIORVĂ M ALEXANDRU ARMANDO SCOALA GIMNAZIALA VULTURU 7.55 7 8.85 8.65 8.3 9 Neadmis - -
BC CHIRIC Ș MIHAI-ALEXANDRU ŞCOALA GIMNAZIALĂ DEALU MORII 7.55 7 8.85 8.6 8.45 8.75 Neadmis - -
SJ PUȘCAȘ C ANDREI CRISTIAN LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SURDUC 7.54 7.3 8.13 7.85 7.2 8.5 Neadmis - -
VN PAVEL F FLORIN RADU COLEGIUL NATIONAL "AL. I. CUZA" FOCSANI 7.54 7.3 8.13 7.77 6.45 9.1 Neadmis - -
VL ILINCA G MARIAN ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR. 1, COM DRAGOESTI 7.54 7.3 8.12 7.82 7.45 8.2 Neadmis - -
BT ŞCHIOPU CT TIBERIU SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE" BOTOSANI 7.54 7.3 8.11 7.87 8.5 7.25 Neadmis - -
BR STOIAN V ALEXANDRU ŞCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGE COŞBUC" 7.54 7.3 8.1 7.97 7.7 8.25 Neadmis - -
IF CLENCIU CD DANIEL MARIAN ȘCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BALOTESTI 7.54 7 8.82 8.65 8.3 9 Neadmis - -
VN MARCHIDAN RV RAUL ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE" FOCSANI 7.54 7 8.82 8.65 8.2 9.1 Neadmis - -
IS AMBROSI E FEVRONIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OTILIA CAZIMIR", IAŞI 7.54 7 8.81 8.65 8.2 9.1 Neadmis - -
SV LAZĂR C MIRCEA SCOALA GIMNAZIALA "ION SUHANE" FRUMOSU 7.53 7.3 8.07 7.75 7.95 7.55 Neadmis - -
GJ BUCĂ LD LUCIANA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA NR 1 "G.USCATESCU" TIRGU CARBUNESTI 7.53 7 8.79 8.65 8.3 9 Neadmis - -
B SAVA A YANNIS ALEXANDRU Școala Gimnazială Cezar Bolliac 7.52 7.3 8.06 8 7 9 Neadmis - -
BR CRĂCIUN A ANDREI LICEUL TEORETIC "NICOLAE IORGA" 7.52 7 8.75 8.57 7.3 9.85 Neadmis - -
CL BADEA N ANDREEA FLORENTINA SCOALA GIMNAZIALA "DRAGOS MARIN" STEFAN CEL MARE 7.52 7 8.75 8.55 7.6 9.5 Neadmis - -
AG NEDELEA D MARIANA ALEXANDRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COSTEȘTI 7.52 7 8.75 8.5 8 9 Neadmis - -
DB TROACĂ V MARIA ŞTEFANIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”STAN ȘTEFAN” VLĂDENI 7.52 7 8.75 8.47 8.3 8.65 Neadmis - -
AB ELMANHALY M ESRA SCOALA GIMNAZIALA "AXENTE SEVER" AIUD 7.52 7 8.74 8.6 8.05 9.15 Neadmis - -
IS ȚINTILĂ C ELENA DENISA ȘCOALA PROFESIONALĂ, CRISTEȘTI 7.52 7 8.74 8.47 7.85 9.1 Neadmis - -
SB CĂZAN ON EVA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE IORGA" SIBIU 7.52 6.7 9.44 9.35 8.7 10 Neadmis - -
PH CURSARU CC CONSTANTIN MARIAN COLEGIUL "FERDINAND I", COMUNA MĂNECIU 7.51 7.3 8.03 7.65 7 8.3 Neadmis - -
OT DOGEANU M ȘTEFAN LUCIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "VLAICU VODĂ" SLATINA 7.51 7 8.73 8.45 8.4 8.5 Neadmis - -
DJ BUJOREANU C KARINA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "GH. JIENESCU" RAST 7.51 7 8.71 8.52 7.45 9.6 Neadmis - -
GJ SIMIONESCU C RAREȘ COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU 7.51 7 8.71 8.47 7.65 9.3 Neadmis - -
PH CORDOȘI V DARIUS ȘTEFAN LICEUL TEHNOLOGIC "CAROL I", COMUNA VALEA DOFTANEI 7.51 7 8.7 8.47 7.4 9.55 Neadmis - -
GJ MURARU ALEXA C DARIA ELENA SCOALA GIMNAZIALA GODINESTI 7.51 7 8.7 8.42 8.35 8.5 Neadmis - -
OT NICHIFOROV V ROBERT ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EUGEN IONESCU" SLATINA 7.5 7.3 7.98 7.65 7.5 7.8 Neadmis - -
PH IOO AM ALEXANDRA IULIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "I.A.BASSARABESCU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI 7.5 7 8.69 8.57 8.45 8.7 Neadmis - -
B IOANIN EC COSMIN CONSTANTIN Şcoala Gimnazială nr. 143 7.5 7 8.69 8.42 7.45 9.4 Neadmis - -
GJ TRUȘCĂ TA ANDRA-ȘTEFANA COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU 7.5 7 8.68 8.4 7.3 9.5 Neadmis - -
CT IATAN VC CRISTIAN-ȘTEFAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 'POET OVIDIU' OVIDIU 7.49 7.3 7.95 7.75 6.9 8.6 Neadmis - -
SV HUSDUP PD LUIS ANTONIO SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 SUCEAVA 7.49 7 8.64 8.6 8.8 8.4 Neadmis - -
VL ŢOGU D SEBASTIAN-DELFIO LICEUL SANITAR "ANTIM IVIREANU", MUN. RM. VALCEA 7.48 7.3 7.92 7.6 7.05 8.15 Neadmis - -
PH UDROIU CI MIHAI ADRIAN COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIEȘTI 7.48 7.3 7.92 7.52 7.05 8 Neadmis - -
BT SACARĂ V MACRINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DURNESTI 7.48 7.3 7.92 7.47 7.05 7.9 Neadmis - -
AB RĂDULESCU SC HORAŢIU SCOALA GIMNAZIALA "AVRAM IANCU" ALBA IULIA 7.48 7 8.61 8.57 8.05 9.1 Neadmis - -
PH GROZEA IA IONUȚ IULIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MATEI BASARAB", COMUNA BREBU 7.48 7 8.6 8.35 7.7 9 Neadmis - -
SV TUDOSE A RALUCA-ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA CORNU LUNCII 7.47 7.6 7.18 6.62 6.15 7.1 Neadmis - -
AG TAMAŞI N DENNIS TEODOR MIHAI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NANU MUSCEL" CÂMPULUNG 7.47 7.3 7.89 7.55 7.25 7.85 Neadmis - -
PH ANGHEL GL IONUŢ BOGDAN COLEGIUL NAȚIONAL "NICOLAE GRIGORESCU", MUNICIPIUL CÂMPINA 7.47 7.3 7.88 7.65 7.7 7.6 Neadmis - -
MM TRIF I IOAN DANIEL SCOALA GIMNAZIALA SACALASENI 7.47 7.3 7.88 7.55 6.45 8.65 Neadmis - -
TM SÎRBU A IRINA SCOALA GIMNAZIALA NR.7 "SFANTA MARIA" TIMISOARA 7.47 7 8.59 8.37 7.65 9.1 Neadmis - -
IS CHIRIAC C MIHAI-IULIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SOCI 7.47 7 8.59 8.25 9.3 7.2 Neadmis - -
IS MOROȘANU N GABRIEL-ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ, MUNCELU DE SUS 7.47 7 8.57 8.3 8 8.6 Neadmis - -
B IACOVIȚĂ R EDUARD Şcoala Gimnazială "Herăstrău" 7.46 7.3 7.84 7.55 6.5 8.6 Neadmis - -
BZ SPĂTARU D DRAGOŞ GEORGIAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IOAN JILINSCHI" COMUNA VERNEŞTI 7.46 7.3 7.84 7.42 5.6 9.25 Neadmis - -
NT BUTNARU CC ROBERT CONSTANTIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "CALISTRAT HOGAȘ", MUNICIPIUL ROMAN 7.46 7 8.55 8.25 7.1 9.4 Neadmis - -
BZ ȘTEFAN TM ADRIAN VLĂDUȚ ŞCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGE EMIL PALADE" MUNICIPIUL BUZĂU 7.46 7 8.54 8.22 7.35 9.1 Neadmis - -
GJ TOAIE C ION OVIDIU SCOALA GIMNAZIALA NR 1 STERPOAIA ANINOASA 7.45 7.3 7.83 7.45 7.3 7.6 Neadmis - -
B CHIRCĂ A IOAN EMANUEL Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu" 7.45 7.3 7.81 7.82 8.65 7 Neadmis - -
CT TUDOR I VIVIAN CODRUT ŞCOALA GIMNAZIALĂ ’DAN SPĂTARU’ ALIMAN 7.45 7.3 7.81 7.32 7.15 7.5 Neadmis - -
BH SZILAGYI AJ EDUÁRD ZSOLT LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN ȘERBAN" ALEȘD 7.45 7 8.52 8.42 8 8.85 Neadmis - -
NT NEMȚEANU I COSMIN ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA", SAT PÂNGĂRĂCIOR, COMUNA PÂNGĂRAȚI 7.45 7 8.52 8.25 7.65 8.85 Neadmis - -
TR TUDORICĂ M MARIO NINEL DENIS ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 LĂCENI 7.45 7 8.51 8.17 7.65 8.7 Neadmis - -
GJ CHIVU L NICOLAE SEBASTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1 ROVINARI 7.44 7.3 7.78 7.45 5.9 9 Neadmis - -
SV APETREI VA VLAD-PETRU LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAI NANU" BROSTENI 7.44 7.3 7.77 7.47 7.1 7.85 Neadmis - -
MH PRUNĂ IM IONUȚ MĂDĂLIN COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC "ȘTEFAN ODOBLEJA" 7.44 7 8.49 8.3 7.7 8.9 Neadmis - -
CT BOTEZ CC COSMIN FLORIN ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 38 ’DIMITRIE CANTEMIR’ CONSTANŢA 7.44 7 8.48 8.2 7.6 8.8 Neadmis - -
BN GALBEN I BIANCA IONELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ MUREȘENII BÎRGĂULUI 7.44 7 8.47 8.22 7.7 8.75 Neadmis - -
B BREZOIANU Ș ANTONIO ȘTEFAN Școala Gimnazială "Maria Rosetti" 7.43 7 8.46 8.3 8.55 8.05 Neadmis - -
DB RADASLAVESCU I IONELA IZABELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAI VITEAZUL” TÂRGOVIȘTE 7.43 7 8.44 8.3 8.4 8.2 Neadmis - -
TM STRUGARU M DENIS MIHAI SCOALA GIMNAZIALA SANANDREI 7.43 7 8.44 8.27 8.4 8.15 Neadmis - -
OT TECUCI A MARIA GABRIELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ FĂLCOIU 7.43 7 8.44 8.1 7.2 9 Neadmis - -
CL MOVILEANU F ROBERT DANIEL SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN BRANCOVEANU" VASILATI 7.42 7.3 7.71 7.32 6.25 8.4 Neadmis - -
BR TRUFAŞ II ALEXANDRU MARIAN LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN ANGELESCU" 7.42 7 8.43 8.17 7.7 8.65 Neadmis - -
BN SOMEȘAN ID NICUȘOR IONUȚ LICEUL "RADU PETRESCU" PRUNDU BÎRGĂULUI 7.42 7 8.43 8.12 6.8 9.45 Neadmis - -
CL COJOCARU M ALECSANDRU MIHAI SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VITEAZUL" CALARASI 7.42 7 8.42 8.3 7.95 8.65 Neadmis - -
BZ SAREALBA M LEONARD-CORNEL ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ION CREANGĂ" MUNICIPIUL BUZĂU 7.42 7 8.4 8.35 8.2 8.5 Neadmis - -
BC ABABEI EE MARCELLO ŞCOALA GIMNAZIALĂ "CONSTANTIN PLATON" BACĂU 7.41 7.3 7.69 7.52 7.55 7.5 Neadmis - -
B PASCARU R ANDREI MARIUS Școala Gimnazială nr. 39 7.41 7.3 7.69 7.42 7.4 7.45 Neadmis - -
GL SILE I MATEO ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT GANESTI, COMUNA CAVADINESTI 7.41 7.3 7.68 7.27 6 8.55 Neadmis - -
B PĂTULEA G LUIZA ELENA Şcoala Gimnazială "Alexandru Costescu" 7.41 7 8.38 8.17 7.1 9.25 Neadmis - -
IS PĂDURARU BI DRAGOŞ FLORIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ȘTEFAN BÂRSĂNESCU", IAŞI 7.41 7 8.38 8.12 7.25 9 Neadmis - -
OT BOUDA ȘM ȘTEFAN VALENTIN LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 BALȘ 7.41 7 8.38 8.05 7.35 8.75 Neadmis - -
VL BIZIC I EDUARD MIHAI LICEUL TEHNOLOGIC, ORAS BAILE GOVORA 7.41 7 8.37 8.1 8 8.2 Neadmis - -
GJ MARICA C GABRIELA LARISA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 POIANA, TURBUREA 7.41 7 8.37 8.05 6.95 9.15 Neadmis - -
GL NEȘTIAN M RĂZVAN SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 7.4 7.3 7.65 7.45 7.2 7.7 Neadmis - -
MM ȘOMCUTEAN RE EMANUEL ADRIAN COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" BAIA MARE 7.4 7 8.36 8.22 7.4 9.05 Neadmis - -
DB IARCA CG COSMINA NICOLETA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CIORĂNESCU” MOROENI 7.4 7 8.36 8.17 7.15 9.2 Neadmis - -
NT ICHIM I MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA REDIU 7.4 6.7 9.04 8.82 8.6 9.05 Neadmis - -
OT MENGHEŞ E DANUŢ LICEUL TEORETIC "PETRE PANDREA" BALȘ 7.39 7.3 7.63 7.4 7.6 7.2 Neadmis - -
DB MARCELIN IV IONUŢ DRAGOŞ ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”DIACONU CORESI” FIENI 7.39 7.3 7.61 7.25 6.5 8 Neadmis - -
IS PICHIU ER IOLANDA BEATRICE ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ION CREANGĂ", IAŞI 7.39 7 8.33 8.1 7.9 8.3 Neadmis - -
PH MOSOR G MARIA MIRUNA LICEUL TEHNOLOGIC "CAROL I", COMUNA VALEA DOFTANEI 7.39 7 8.33 8 6.75 9.25 Neadmis - -
AB IANCU G GEORGIANA LAURA COLEGIUL NATIONAL "LUCIAN BLAGA" SEBES 7.39 7 8.32 8.05 7 9.1 Neadmis - -
DJ GEAMPALIA L ELENA CLAUDIA SCOALA GIMNAZIALA COTOFENII DIN DOS 7.39 7 8.31 8 8.2 7.8 Neadmis - -
SV PRELIPCEAN D MARIA-VALENTINA SCOALA GIMNAZIALA "I.G.SBIERA" HORODNIC DE JOS 7.39 7 8.31 7.97 7.35 8.6 Neadmis - -
VL GULER M FURKAN AZIZ LICEUL TEHNOLOGIC, ORAS BAILE GOVORA 7.39 7 8.3 8 7 9 Neadmis - -
AG ȚICU-TOMA CI DARIA IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ION PILLAT" PITEȘTI 7.39 6.7 9.02 8.85 7.7 10 Neadmis - -
AB ACATRINEI C MARIA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA SUGAG 7.38 7 8.29 8.02 8.05 8 Neadmis - -
GJ PREDESCU F EDUARD VASILE ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.1 VAGIULESTI 7.38 7 8.29 7.95 7.9 8 Neadmis - -
SV MOROŞAN FC IUSTIN NICOLAE SCOALA GIMNAZIALA "PETRU COMARNESCU" GURA HUMORULUI 7.38 6.7 8.97 8.8 8.3 9.3 Neadmis - -
NT HRISCU AC RAREȘ MIHAI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU IOAN CUZA", MUNICIPIUL ROMAN 7.37 6.7 8.95 8.82 8.7 8.95 Neadmis - -
GL OLARU M ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA "NEGOITA DANAILA", SAT BUCESTI, COMUNA IVESTI 7.36 7.3 7.51 7.12 5.8 8.45 Neadmis - -
NT RADU M ANDREI MIHAI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BAHNA 7.36 7.3 7.51 7.05 6.4 7.7 Neadmis - -
VS TOMA PL LIVIU EUGEN ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ANASTASIE PANU", MUN. HUŞI 7.36 7 8.22 7.8 6 9.6 Neadmis - -
PH DRAGOMIR B STEFAN BOGDAN LICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU", ORAȘUL BREAZA 7.36 7 8.21 8 7.2 8.8 Neadmis - -
SM BRATA Ş DENIS IONUŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "LUCIAN BLAGA" SATU MARE 7.36 7 8.21 7.97 6.95 9 Neadmis - -
MS TODORAN F DANIEL SORIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AUGUSTIN MAIOR" REGHIN 7.35 7 8.19 7.97 7.7 8.25 Neadmis - -
BZ PETRACHE D ARMAND RĂDUCU ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PAMFIL GEORGIAN" COMUNA GURA TEGHII 7.35 7 8.19 7.8 7.5 8.1 Neadmis - -
GJ CALIN N ESTERA MARIA ADELINA LICEUL TEHNOLOGIC ROSIA JIU, FARCASESTI 7.35 6.7 8.89 8.65 7.6 9.7 Neadmis - -
SV TRIȘ I DENIS GEORGE SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU IOAN CUZA" FALTICENI 7.35 6.7 8.88 8.8 8.4 9.2 Neadmis - -
B ZECIU M GABRIEL Școala Gimnazială "Alexandru Ioan Cuza" 7.34 7.3 7.46 6.97 6.2 7.75 Neadmis - -
TM DUDUNICA V ANAMARIA SCOALA GIMNAZIALA DUMBRAVA 7.34 7 8.14 7.75 7.15 8.35 Neadmis - -
GL CHISACOV GA ALEXANDRU-MIHAI LICEUL CU PROGRAM SPORTIV, LOCALITATEA GALATI 7.33 7.3 7.41 7.17 6.35 8 Neadmis - -
NT TARCA P RADU ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE APOSTOL", COMUNA RUGINOASA 7.33 7 8.12 7.9 7.9 7.9 Neadmis - -
BZ CREVELESCU N SILVIU MIHĂIŢĂ ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA MÂNZĂLEŞTI 7.33 7 8.11 7.8 6.5 9.1 Neadmis - -
VL MANASIA G ELENA ROXANA SCOALA GIMNAZIALA MATEESTI 7.33 7 8.1 7.75 6.65 8.85 Neadmis - -
DJ FIRU DD GABRIELA DANIELA SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU MACEDONSKI" CRAIOVA 7.33 6.7 8.83 8.65 7.8 9.5 Neadmis - -
IS MUNTEANU D RALUCA ȘCOALA PROFESIONALĂ, COARNELE CAPREI 7.33 6.7 8.82 8.57 8.65 8.5 Neadmis - -
CL DONTU L VICTOR NICOLAE SCOALA GIMNAZIALA NR.2 BORCEA 7.33 6.7 8.81 8.67 9.1 8.25 Neadmis - -
NT URSU M VLĂDUŢ CONSTANTIN LICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ 7.33 6.7 8.81 8.65 9.1 8.2 Neadmis - -
IS CIOMAGA L ȘTEFAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "BOGDAN PETRICEICU HAŞDEU", IAŞI 7.33 6.7 8.8 8.77 8.05 9.5 Neadmis - -
VS CROITORU D ROXANA DANIELA COLEGIUL NAŢIONAL "CUZA VODĂ", MUN. HUŞI 7.32 7 8.09 7.9 6.3 9.5 Neadmis - -
BZ ACASANDREI I DENIS ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ION CREANGĂ" MUNICIPIUL BUZĂU 7.32 7 8.09 7.87 7.75 8 Neadmis - -
MH DRÎND VA DARIA IZABELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ MĂRĂȘEȘTI 7.32 6.7 8.77 8.55 7.75 9.35 Neadmis - -
IL NISTOR AD PETRU ALEXANDRU COLEGIUL NAŢIONAL "MIHAI VITEAZUL" SLOBOZIA 7.31 7 8.06 7.77 6.5 9.05 Neadmis - -
BR PANŢURU N MARIAN CRISTIAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ "FĂNUŞ NEAGU" 7.31 7 8.05 7.95 7.5 8.4 Neadmis - -
OT VRANCEA CC MARIAN BOGDAN LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 BALȘ 7.31 6.7 8.75 8.65 7.7 9.6 Neadmis - -
BC MUNTEANU M MARIUS CATALIN ŞCOALA GIMNAZIALĂ CORNII DE SUS 7.3 7.3 7.33 7 7 7 Neadmis - -
IL PODAR I IONUȚ ALEXANDRU ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 SLOBOZIA 7.3 7.3 7.32 6.97 8 5.95 Neadmis - -
GL ISTRATI B ROBERT ERNEST COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 7.3 7 8.03 7.97 7.9 8.05 Neadmis - -
B GEABOU IC DANIEL Școala Gimnazială nr. 149 7.3 7 8.03 7.8 6.2 9.4 Neadmis - -
BV CRĂCIUN D FLORIN ALEXANDRU Școala Gimnazială Nr. 6 'Iacob Mureșianu' Brașov 7.3 7 8.03 7.7 6.9 8.5 Neadmis - -
PH BICLINERU M LUCIAN MIHAIL ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SFÂNTA VINERI", MUNICIPIUL PLOIEȘTI 7.3 7 8.03 7.65 6.7 8.6 Neadmis - -
DJ TROACĂ S ALPER ALEX SCOALA GIMNAZIALA FILIASI 7.3 7 8.01 7.75 7.85 7.65 Neadmis - -
SB MEDER L EDUART SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE IORGA" SIBIU 7.3 7 8 7.75 8.6 6.9 Neadmis - -
TM POPESCU M DENISA MARIA SCOALA GIMNAZIALA ORTISOARA 7.3 7 8 7.72 7 8.45 Neadmis - -
BC LUCA A BIANCA ELENA SCOALA GIMNAZIALA PANCESTI 7.3 7 8 7.67 7.05 8.3 Neadmis - -
CT HUȚANU GM GABRIEL CIPRIAN LICEUL TEORETIC MURFATLAR 7.3 6.7 8.73 8.6 8.35 8.85 Neadmis - -
PH COBEANU M STEFAN ALBERT ȘCOALA GIMNAZIALĂ "CONSTANTIN BRÂNCOVEANU", ORAȘUL BREAZA 7.3 6.7 8.72 8.55 8.4 8.7 Neadmis - -
BZ RĂDULESCU IM ALEXANDRU DANIEL ŞCOALA GIMNAZIALĂ "SFÂNTUL APOSTOL ANDREI " MUNICIPIUL BUZĂU 7.3 6.7 8.71 8.62 8.15 9.1 Neadmis - -
MH LUPULESCU N MONICA ANA NICOLETA ȘCOALA GIMNAZIALĂ OBÂRȘIA CLOȘANI 7.3 6.7 8.71 8.4 8.3 8.5 Neadmis - -
VN ILIESCU A OANA ADRIANA SCOALA GIMNAZIALA "ION BASGAN" FOCSANI 7.29 7 7.98 7.65 6.05 9.25 Neadmis - -
CT BARBU PF DAVID-CRISTIAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 MANGALIA 7.29 7 7.98 7.62 7.85 7.4 Neadmis - -
VL DUMITRESCU C ANDREI OVIDIU COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN, MUN. RM. VALCEA 7.29 6.7 8.67 8.55 8.7 8.4 Neadmis - -
SV IONEL T TRAIAN MARIAN SCOALA GIMNAZIALA GAINESTI 7.29 6.7 8.67 8.4 7.5 9.3 Neadmis - -
B PĂDURICE V TEODOR Şcoala Gimnazială nr. 206 7.28 7.3 7.25 6.97 5.8 8.15 Neadmis - -
DJ BURDUSEL S IULIAN ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA FRATOSTITA 7.28 7 7.96 7.65 7.4 7.9 Neadmis - -
TL ENACHE C IONUȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ PECENEAGA 7.28 7 7.95 7.6 6.3 8.9 Neadmis - -
BZ GRIGORESCU C RAREŞ DENIS ŞCOALA GIMNAZIALĂ "VASILE VOICULESCU" COMUNA PÂRSCOV 7.28 6.7 8.66 8.45 7.9 9 Neadmis - -
MM MARCHIŞ P IONUŢ COLEGIUL DE ARTE BAIA MARE 7.27 7.3 7.22 6.82 5.8 7.85 Neadmis - -
BZ MIRCESCU M COSTICA LUCIAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA SCUTELNICI 7.27 7 7.92 7.57 6.35 8.8 Neadmis - -
BN STRUGAR I PAUL ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ARTEMIU PUBLIU ALEXI" SÎNGEORZ-BĂI 7.27 7 7.92 7.5 7.8 7.2 Neadmis - -
CT COCEAȘ-COROIU F MARCOS CRISTIAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 7 ’REMUS OPREANU’ CONSTANŢA 7.27 7 7.9 7.57 6.95 8.2 Neadmis - -
PH TĂNASE V ANAMARIA NICOLETA COLEGIUL NAȚIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIEȘTI 7.27 6.7 8.62 8.35 7.35 9.35 Neadmis - -
BZ ENE I VALENTIN ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA BRĂEŞTI 7.26 7 7.88 7.52 7.75 7.3 Neadmis - -
MM IUGA S ADRIAN IONUȚ SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI EMINESCU" SALISTEA DE SUS 7.26 6.7 8.57 8.32 7.25 9.4 Neadmis - -
DJ ȚENCHI Ș ELENA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI EMINESCU" CRAIOVA 7.26 6.7 8.57 8.25 6.8 9.7 Neadmis - -
BZ GĂLOIU AA GABRIELA CLAUDIA LICEUL TEORETIC "ŞTEFAN CEL MARE" MUNICIPIUL RÂMNICU SĂRAT 7.25 7 7.86 7.57 7.4 7.75 Neadmis - -
NT FARCAȘ FA EDUARD FLORIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU IOAN CUZA", MUNICIPIUL ROMAN 7.25 7 7.84 7.62 7.55 7.7 Neadmis - -
B NEACŞU M ANDREI ALIN Școala Gimnazială nr. 77 7.25 7 7.84 7.55 8.2 6.9 Neadmis - -
MS ȘTIAN D VLAD ADRIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ION CHINEZU" SÂNTANA DE MUREȘ 7.25 6.7 8.56 8.25 7.2 9.3 Neadmis - -
BR PETICARU IM EMIL RADIAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ MOVILA MIRESII 7.25 6.7 8.54 8.35 7.2 9.5 Neadmis - -
GJ CIUPERCĂ I GEORGIANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 ALBENI 7.25 6.7 8.54 8.22 6.75 9.7 Neadmis - -
BZ DAMIAN I ADELIN MARIAN COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC "SPIRU HARET" MUNICIPIUL BUZĂU 7.24 7 7.8 7.47 7.45 7.5 Neadmis - -
TR TĂNASE DS MIHAI SORIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI EMINESCU" ROȘIORI DE VEDE 7.24 7 7.8 7.45 6.35 8.55 Neadmis - -
PH PLETEA IG DAMARIS ANDREEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGE EMIL PALADE", MUNICIPIUL PLOIEȘTI 7.24 6.7 8.53 8.35 7.8 8.9 Neadmis - -
PH MAREȘ MI ANA MARIA ADRIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT MEHEDINȚA, COMUNA PODENII NOI 7.24 6.7 8.51 8.2 7.9 8.5 Neadmis - -
SV LĂZĂRESCUL M ȘTEFAN VASILE SCOALA GIMNAZIALA "REGINA ELISABETA" RADAUTI 7.24 6.7 8.5 8.4 8.1 8.7 Neadmis - -
MH CAZACU MC ADRIAN GABRIEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ HINOVA 7.23 7 7.78 7.4 7.7 7.1 Neadmis - -
BZ MANEA R IONUȚ ANDREI ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11 MUNICIPIUL BUZĂU 7.23 6.7 8.47 8.35 6.9 9.8 Neadmis - -
VS PLEȘUVU O DRAGOȘ ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT OPRIȘIȚA 7.22 7.3 7.04 6.62 5.75 7.5 Neadmis - -
SV MIRCEA V IOAN LICEUL TEHNOLOGIC "OLTEA DOAMNA" DOLHASCA 7.22 7 7.74 7.25 6.5 8 Neadmis - -
AB POPA S TUDOR ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA "AVRAM IANCU" ALBA IULIA 7.22 6.7 8.45 8.22 6.8 9.65 Neadmis - -
DB ȘTEFĂNESCU M LUSIANA IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ LUCIENI 7.22 6.7 8.45 8.12 7.95 8.3 Neadmis - -
B BIOLAN M STEFAN CRISTIAN Şcoala Gimnazială nr. 133 7.22 6.7 8.44 8.55 8.5 8.6 Neadmis - -
CV BALINT A ANDREEA Școala Gimnazială "Turóczi Mózes" Târgu Secuiesc 7.22 6.7 8.44 8.15 7.75 8.55 Neadmis - -
BN MĂLUȚAN AV BETUEL LICEUL TEHNOLOGIC "FLORIAN PORCIUS" RODNA 7.22 6.7 8.44 8.1 7.05 9.15 Neadmis - -
AB SÂRBU CM CORNELIU ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "AVRAM IANCU" ALBA IULIA 7.21 7 7.7 7.4 6.95 7.85 Neadmis - -
AB TEACOE D IOAN SCOALA GIMNAZIALA RAHAU 7.21 7 7.7 7.35 6.5 8.2 Neadmis - -
PH NEAGU M LORIS ȘCOALA GIMNAZIALĂ "HENRI MATHIAS BERTHELOT", MUNICIPIUL PLOIEȘTI 7.21 7 7.7 7.32 6.8 7.85 Neadmis - -
CT BACALE E CRISTIAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 ’CIPRIAN PORUMBESCU’ CONSTANŢA 7.21 6.7 8.42 8.12 7.9 8.35 Neadmis - -
IS DOGARIU G EMILIA-ELENA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, PIETROSU 7.21 6.7 8.41 8.07 6.85 9.3 Neadmis - -
SV OLENIUC EM RAREŞ GRIGORE SCOALA GIMNAZIALA "BOGDAN VODA" CAMPULUNG MOLDOVENESC 7.21 6.7 8.4 8.2 7.4 9 Neadmis - -
GJ BOBELNICU V ALIN MARIAN LICEUL TEHNOLOGIC TURCENI 7.21 6.4 9.12 9.02 8.65 9.4 Neadmis - -
BT TROFIN E DENISA-ANAMARIA SCOALA GIMNAZIALA NR 11 BOTOSANI 7.2 7 7.69 7.32 6.9 7.75 Neadmis - -
BR TRANDAFIR M NICU MĂDĂLIN ŞCOALA GIMNAZIALĂ MOVILA MIRESII 7.2 7 7.68 7.3 6.6 8 Neadmis - -
BC PREDA CI GABRIEL ŞCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGE BACOVIA" BACĂU 7.2 6.7 8.39 8.3 8 8.6 Neadmis - -
PH SANDA I ADELIN CONSTANTIN ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA CERAȘU 7.2 6.7 8.39 8.12 7.6 8.65 Neadmis - -
BN LUCHI V MARIA CRISTINA LICEUL TEHNOLOGIC "LIVIU REBREANU" MAIERU 7.2 6.7 8.38 8.07 7.05 9.1 Neadmis - -
SV MORARIU DV IULIAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA 7.19 7.3 6.94 6.32 7.35 5.3 Neadmis - -
OT PAUN S STEFAN MIGUEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOBRUN 7.19 7 7.65 7.15 7.05 7.25 Neadmis - -
GJ BOBOCEL C ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR 7 TG-JIU 7.19 6.7 8.36 8.3 7.3 9.3 Neadmis - -
NT DRON E MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMŢ 7.19 6.7 8.35 7.97 7.6 8.35 Neadmis - -
BZ MOCANU SL RADU-ADRIAN COLEGIUL NAŢIONAL "MIHAI EMINESCU" MUNICIPIUL BUZĂU 7.19 6.7 8.34 8.07 7.3 8.85 Neadmis - -
VL POPESCU V ELENA DENISA SCOALA GIMNAZIALA TUDOR VLADIMIRESCU, MUN. DRAGASANI DRAGASANI 7.19 6.4 9.04 8.85 7.7 10 Neadmis - -
VL ENACHE E RICARDO SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU, MUN. DRAGASANI 7.18 7.3 6.93 6.55 6.6 6.5 Neadmis - -
GR FARMAZON V IONUT ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”DUMITRU PĂTRAȘCU” CREVEDIA MICĂ 7.18 7 7.63 7.17 6.95 7.4 Neadmis - -
BV BIRIȘ GC GEORGE Liceul Teoretic 'George Moroianu' Săcele 7.18 7 7.62 7.37 7.6 7.15 Neadmis - -
PH GRIGORESCU EB CEZAR TEODOR COLEGIUL NAȚIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", MUNICIPIUL PLOIEȘTI 7.18 6.7 8.3 8.07 7.05 9.1 Neadmis - -
GL BALMUȘ AT TEODOR ȘTEFAN SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 7.17 7 7.59 7.2 5.45 8.95 Neadmis - -
PH MUNTEANU DI TUDOR ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PROFESOR CRISTEA STĂNESCU", COMUNA CORNU 7.17 7 7.58 7.25 7.3 7.2 Neadmis - -
GJ PISTOL G DANIELA EMILIA SCOALA GIMNAZIALA NOVACI 7.17 6.7 8.28 7.97 7.1 8.85 Neadmis - -
SV NEMESNICIUC P BOGDAN ANDREI SCOALA GIMNAZIALA SIMINICEA 7.17 6.7 8.27 7.9 6.3 9.5 Neadmis - -
OT PĂTRU C VALENTINA BIANCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 CARACAL 7.17 6.4 8.98 8.97 9.5 8.45 Neadmis - -
VL BREAZU D TEODOR DUMITRU SCOALA GIMNAZIALA, COM. SUSANI 7.16 7 7.54 7.02 6.1 7.95 Neadmis - -
GJ PLEȘA VA COSMIN ȘTEFAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1 TICLENI 7.16 6.7 8.26 7.85 7.45 8.25 Neadmis - -
DB MANEA L ANDREEA CRISTIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”PICTOR NICOLAE GRIGORESCU” TITU 7.16 6.7 8.25 7.95 7.15 8.75 Neadmis - -
AG BOLBEA MP GEORGE ADRIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "REGINA MARIA" CURTEA DE ARGEȘ 7.15 7.3 6.83 6.4 6.2 6.6 Neadmis - -
CT APOSTOL L MIRCEA GEORGIAN LICEUL TEORETIC MURFATLAR 7.15 7 7.52 7.12 7.75 6.5 Neadmis - -
GL TELEOACA V DENISA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 7.15 7 7.51 7.15 7.6 6.7 Neadmis - -
BT OLARIU G IULIAN SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI EMINESCU" IPOTESTI 7.15 6.7 8.23 8.05 7.8 8.3 Neadmis - -
TL BARBU V ȘTEFAN RĂZVAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ JURILOVCA 7.15 6.4 8.9 8.82 8.45 9.2 Neadmis - -
DJ STROIE I ROXANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA APELE VII 7.14 7.3 6.77 6.27 5.05 7.5 Neadmis - -
TM DOBOŞAN CG MARIO GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA JIMBOLIA 7.14 6.7 8.18 7.97 7.95 8 Neadmis - -
PH FLOREAN D ALEXANDRU DAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GRIGORE MOISIL", MUNICIPIUL PLOIEȘTI 7.14 6.7 8.18 7.9 8.3 7.5 Neadmis - -
BN PASZTOR I EMANUEL BENIAMIN LICEUL DE MUZICĂ "TUDOR JARDA" BISTRIȚA 7.14 6.7 8.18 7.8 6.95 8.65 Neadmis - -
TL DOGARU M ROBERT VALENTIN ŞCOALA GIMNAZIALĂ "MIRCEA CEL BĂTRÂN" BABADAG 7.14 6.7 8.18 7.8 6.6 9 Neadmis - -
OT NOVAC C TUDOREL MARIUS ȘCOALA GIMNAZIALĂ BRASTAVĂȚU 7.14 6.7 8.17 7.87 7.5 8.25 Neadmis - -
AR ORBAN C CAROLINA LICEUL NAŢIONAL DE INFORMATICĂ ARAD 7.14 6.7 8.17 7.87 6.7 9.05 Neadmis - -
TM FLEȘER SD PAUL ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA DUMBRAVITA 7.13 7 7.44 7.32 7.05 7.6 Neadmis - -
SV CONSTANTINESCU GH GHEORGHE ANDREI LICEUL TEHNOLOGIC "NICANOR MOROSAN" PARTESTII DE JOS 7.13 7 7.44 7.1 8.1 6.1 Neadmis - -
PH IORDACHE CL MIHAI ADRIAN LICEUL "SIMION STOLNICU", ORAȘUL COMARNIC 7.13 6.7 8.16 7.82 7.45 8.2 Neadmis - -
BN HALIŢĂ I COSMIN CĂTĂLIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ARTEMIU PUBLIU ALEXI" SÎNGEORZ-BĂI 7.13 6.7 8.15 7.9 7.4 8.4 Neadmis - -
BC ATOMEI EL MARIA DELIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ŞTEFAN CEL MARE" BUHUŞI 7.13 6.7 8.15 7.8 7.2 8.4 Neadmis - -
MS MOLDOVAN T TEODOR ANDREI LICEUL VOCAȚIONAL DE ARTĂ TÎRGU MUREȘ 7.13 6.7 8.14 7.95 7 8.9 Neadmis - -
CL GRIGORE D ANDREEA MIRUNA SCOALA GIMNAZIALA "DRAGOS MARIN" STEFAN CEL MARE 7.12 6.7 8.13 7.8 5.9 9.7 Neadmis - -
DJ MOSOIU E TEODORA SCOALA GIMNAZIALA COTOFENII DIN DOS 7.12 6.7 8.1 7.72 6.5 8.95 Neadmis - -
BN SCUNDEA S ANDREEA ROXANA LICEUL TEHNOLOGIC "FLORIAN PORCIUS" RODNA 7.12 6.7 8.1 7.65 6.45 8.85 Neadmis - -
TL BOBOC C ANTONIO GABRIEL LICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY" TULCEA 7.11 7.9 5.27 4.57 4.6 4.55 Neadmis - -
CT TRANDAFIR I ALEXANDRU EDUARD ŞCOALA GIMNAZIALĂ ’I.L.CARAGIALE’ MEDGIDIA 7.11 6.7 8.07 7.82 6.05 9.6 Neadmis - -
VN BĂDIȚA M TUDOR FRANCO SCOALA GIMNAZIALA "DUILIU ZAMFIRESCU" FOCSANI 7.11 6.4 8.79 8.62 7.45 9.8 Neadmis - -
CT AVRAM N MARIAN-TRAIAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 40 ’AUREL VLAICU’ CONSTANŢA 7.11 6.4 8.79 8.6 8.3 8.9 Neadmis - -
IS HĂRMĂNESCU CC IOAN SERAFIM ȘCOALA PROFESIONALĂ, CRISTEȘTI 7.1 7 7.34 6.95 6.15 7.75 Neadmis - -
DJ JIANU AE ANDREEA RALUCA SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU MACEDONSKI" CRAIOVA 7.1 6.7 8.06 7.65 6.6 8.7 Neadmis - -
TL PETREA V GEORGE PAUL ŞCOALA GIMNAZIALĂ JIJILA 7.09 7.6 5.9 5.25 5.3 5.2 Neadmis - -
B RADA M TIBERIU ANTONIU Şcoala Gimnazială nr. 279 7.09 7 7.33 7 7.3 6.7 Neadmis - -
SB MIHALACHE AM MARIO MIHAIL LICEUL TEHNOLOGIC "ILIE MACELARIU" MIERCUREA SIBIULUI 7.09 7 7.33 6.87 5.85 7.9 Neadmis - -
VN ENACHE G GEORGE SCOALA GIMNAZIALA NR.3 FOCSANI 7.09 6.7 8.03 7.75 7.1 8.4 Neadmis - -
BC CONSTANTIN V VASILE ALEXANDRU LICEUL TEHNOLOGIC DĂRMĂNEŞTI 7.09 6.7 8.02 7.8 7.15 8.45 Neadmis - -
DJ BUICĂ FC FLORIN MARIAN DANIEL SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE ROMANESCU" CRAIOVA 7.09 6.7 8.01 7.87 6.5 9.25 Neadmis - -
BT MĂRCIREŞ M ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "LEON DANAILA" DARABANI 7.09 6.7 8.01 7.85 6.75 8.95 Neadmis - -
CT ORUZ PR ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 43 ’FERDINAND’ CONSTANŢA 7.09 6.7 8.01 7.72 6.4 9.05 Neadmis - -
B ENE T MIHAI VALENTIN Şcoala Gimnazială "Sfintii Voievozi" 7.08 7 7.29 6.95 6.45 7.45 Neadmis - -
PH MARIN ID DELIA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI 7.08 6.4 8.69 8.47 8.6 8.35 Neadmis - -
CT ANTONESCU D RĂZVAN GABRIEL LICEUL TEORETIC ’IOAN COTOVU’ HÂRŞOVA 7.08 6.4 8.68 8.62 8.75 8.5 Neadmis - -
NT COROBANEA I NINA-ANA COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ 7.08 6.4 8.68 8.57 8.4 8.75 Neadmis - -
TR SARĂU L FLORIN ALEXANDRU GABRIEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ SEGARCEA VALE 7.07 7 7.26 6.65 6.55 6.75 Neadmis - -
TL RUSU D SEBASTIAN CONSTANTIN COLEGIUL DOBROGEAN "SPIRU HARET" TULCEA 7.07 6.7 7.94 7.85 7.9 7.8 Neadmis - -
IS CURCUDEL MI DENIS-MIHAI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "IORDACHE CANTACUZINO", PAŞCANI 7.07 6.7 7.94 7.7 6.5 8.9 Neadmis - -
CL NEAGU CT NECTARIE SCOALA GIMNAZIALA ”PROF.UNIV.DR. ADRIAN V RADULESCU” DOROBANTU 7.06 6.7 7.9 7.77 9 6.55 Neadmis - -
B LAZĂR CA ALEXANDRU Liceul Teoretic „Sfinții Trei Ierarhi" 7.05 6.7 7.88 7.5 7.2 7.8 Neadmis - -
OT LUNCIANU I GEORGICĂ VALENTIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVIATOR ALEXANDRU ȘERBANESCU" COLONEȘTI 7.05 6.7 7.87 7.57 7.8 7.35 Neadmis - -
VL OLTEANU I ANTONIO GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA TUDOR VLADIMIRESCU, MUN. DRAGASANI DRAGASANI 7.05 6.4 8.57 8.37 7.35 9.4 Neadmis - -
VN NOVAC V MATTEO VALENTIN SCOALA GIMNAZIALA PAUNESTI 7.04 6.4 8.55 8.35 8.25 8.45 Neadmis - -
GL TUDOSE M NICUȘOR ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 7.03 6.7 7.81 7.67 7.9 7.45 Neadmis - -
BZ DIACONU I VICENȚIU-MARIO ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ION CREANGĂ" MUNICIPIUL BUZĂU 7.03 6.7 7.81 7.62 7.05 8.2 Neadmis - -
SV BULEXA DB DIMITRIE IONUȚ SCOALA GIMNAZIALA "PETRU COMARNESCU" GURA HUMORULUI 7.03 6.7 7.81 7.52 7.05 8 Neadmis - -
BZ RADU I IULIAN ILIE ŞCOALA GIMNAZIALĂ SAT OREAVUL COMUNA VALEA RÂMNICULUI 7.03 6.7 7.8 7.42 6.55 8.3 Neadmis - -
CT MICU C MARIAN LICEUL TEHNOLOGIC TOPRAISAR 7.03 6.7 7.8 7.32 6 8.65 Neadmis - -
SV FÂRCAL-CRAIUȚ V ISABELA IONELA SCOALA GIMNAZIALA "ION SUHANE" FRUMOSU 7.03 6.4 8.51 8.32 8.45 8.2 Neadmis - -
HD HARJA IA ADRIAN ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 5 VULCAN 7.02 6.7 7.77 7.35 6.55 8.15 Neadmis - -
VN NEAȚĂ C ANDRA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE" FOCSANI 7.02 6.7 7.77 7.3 6.2 8.4 Neadmis - -
PH CONSTANTIN M CARLA ELENA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SFÂNTA VINERI", MUNICIPIUL PLOIEȘTI 7.02 6.4 8.49 8.22 7.35 9.1 Neadmis - -
AG DUMITRU AN ALEX LUCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU DAVILA" PITEȘTI 7.02 6.4 8.47 8.3 7.7 8.9 Neadmis - -
GJ ZORILĂ I RAREŞ IULIAN SCOALA GIMNAZIALA NR 1 "G.USCATESCU" TIRGU CARBUNESTI 7.02 6.4 8.47 8.27 7.45 9.1 Neadmis - -
PH PÎRLOGEA A ANDREI-CLAUDIU LICEUL TEORETIC "BRÂNCOVEANU VODĂ", ORAȘUL URLAȚI 7.02 6.4 8.47 8.2 7.85 8.55 Neadmis - -
HD RAŢ LC SEBASTIAN IONEL LICEUL TEHNOLOGIC "CRIȘAN" CRIȘCIOR 7.01 7.3 6.35 5.72 5.65 5.8 Neadmis - -
SV CHIFORIUC G ANAMARIA SCOALA GIMNAZIALA SIMINICEA 7.01 6.7 7.76 7.32 6.2 8.45 Neadmis - -
B FICLEANU RM VICTOR ANDREI Şcoala Gimnazială nr. 143 7.01 6.7 7.76 7.32 6.15 8.5 Neadmis - -
OT JIANU I GABRIEL VALENTIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ STOENEȘTI 7.01 6.7 7.76 7.3 7.6 7 Neadmis - -
SV BUȘUTAR I CONSTANTIN IULIAN SCOALA GIMNAZIALA VATRA MOLDOVITEI 7.01 6.7 7.76 7.27 6.35 8.2 Neadmis - -
VN TOMA S DANIEL SCOALA GIMNAZIALA VULTURU 7.01 6.4 8.46 8.32 7.65 9 Neadmis - -
AB HEBEAN I ANCA ADRIANA SCOALA GIMNAZIALA "ARON COTRUS" CERGAU MARE 7.01 6.4 8.46 8.17 6.6 9.75 Neadmis - -
DJ PANĂ D DANIEL ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA PARTICULARA "ETHOS" CRAIOVA 7.01 6.4 8.45 8.2 7.9 8.5 Neadmis - -
CS DRĂGHICESCU I PATRICIA LICEUL "HERCULES" BAILE HERCULANE 7.01 6.4 8.44 8.17 7.05 9.3 Neadmis - -
MM BUDA N ALEXANDRU NICUŞOR SCOALA GIMNAZIALA LAPUS 7 6.7 7.71 7.4 7.7 7.1 Neadmis - -
VS TACU AC ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EPISCOP IACOV ANTONOVICI", MUN. BÂRLAD 7 6.4 8.42 8.22 7.45 9 Neadmis - -
PH STANCIU V RAREŞ-IONUŢ LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN CANTACUZINO", ORAȘUL BĂICOI 7 6.4 8.4 8.25 7.3 9.2 Neadmis - -
BR BURUIANĂ S OANA LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN ANGELESCU" 7 6.4 8.4 8.17 7.15 9.2 Neadmis - -
BT FERARIU E FLAVIUS SEBASTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.2 VINATORI 6.99 6.4 8.39 8.02 8.3 7.75 Neadmis - -
AB BALEA DI MIHAI CONSTANTIN SCOALA GIMNAZIALA "NICODIM GANEA" BISTRA 6.99 6.4 8.39 8.02 7.45 8.6 Neadmis - -
AB SCURCA V ROBERT ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE DRAGAN" GALDA DE JOS 6.99 6.4 8.38 8.07 7.75 8.4 Neadmis - -
PH ȚAPU II REMUS IRINEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ CENTRALĂ, MUNICIPIUL CÂMPINA 6.99 6.4 8.37 8.07 7.5 8.65 Neadmis - -
CT STANCIU E STEFANIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 12 ’B.P.HAŞDEU’ CONSTANŢA 6.98 6.7 7.66 7.2 6.45 7.95 Neadmis - -
B ȚIGĂNUȘ O MĂDĂLIN TRAIAN Școala Gimnazială nr. 54 6.98 6.7 7.65 7.5 8.1 6.9 Neadmis - -
PH NECULA V ANDREI BOGDAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "I.A.BASSARABESCU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI 6.98 6.4 8.36 8.17 7.7 8.65 Neadmis - -
SV COSMACIUC C ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "BOGDAN VODA" CAMPULUNG MOLDOVENESC 6.98 6.4 8.36 8.05 7 9.1 Neadmis - -
SB MAXIM M ANDREI SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "A.SAGUNA" SIBIU 6.97 6.4 8.32 8.2 7.75 8.65 Neadmis - -
BN CONDREA N MIHAI ILIE LICEUL "RADU PETRESCU" PRUNDU BÎRGĂULUI 6.97 6.4 8.32 8.05 7.55 8.55 Neadmis - -
MM BABICI C REBECA VANESA SCOALA GIMNAZIALA "ION POPESCU DE COAS" COAS 6.96 6.4 8.27 7.95 7.5 8.4 Neadmis - -
GR DINCĂ N ANDRA ELENA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 IZVORUL 6.96 6.4 8.27 7.85 7.4 8.3 Neadmis - -
CT MIHAI D CLAUDIU ŞCOALA GIMNAZIALĂ ’S.A.ESENIN’ GHINDĂREŞTI 6.95 7 6.84 6.5 6.25 6.75 Neadmis - -
VL DUMITRESCU - RĂZVAN ION ROBERT SCOALA GIMNAZIALA ANTON PANN, MUN. RM. VALCEA 6.95 6.7 7.55 7.22 6.05 8.4 Neadmis - -
PH MÎRZA V GABRIEL SEBASTIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA FLOREȘTI 6.95 6.4 8.26 8.1 7.6 8.6 Neadmis - -
BC RENȚEA I ROBERT ANTONIO ŞCOALA GIMNAZIALĂ "SFÂNTUL VOIEVOD ŞTEFAN CEL MARE" ONEŞTI 6.95 6.4 8.25 7.92 7.1 8.75 Neadmis - -
VL GIORGIESCU C ANDREI CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU, MUN. DRAGASANI 6.94 7 6.8 6.5 5.6 7.4 Neadmis - -
GJ TROCAN DF FLORINEL IONUT SCOALA GIMNAZIALA BORASCU 6.94 6.7 7.53 7.1 7.7 6.5 Neadmis - -
CL RADU V MIHAI CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1 LEHLIU-GARA 6.94 6.7 7.53 7.1 7.05 7.15 Neadmis - -
VL BARBU GA ELENA-IULIA SCOALA GIMNAZIALA ION C CONSTANTINESCU, SAT CUENI, COM. ROESTI 6.94 6.7 7.53 7 5.9 8.1 Neadmis - -
CT RĂPAN FM FLAVIUS MARIO ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 7 ’REMUS OPREANU’ CONSTANŢA 6.94 6.7 7.52 7.35 6 8.7 Neadmis - -
B TAMAN I DAVID MIHAI Școala Gimnazială nr. 67 6.94 6.7 7.52 7.27 6.1 8.45 Neadmis - -
CJ VACARCIUC G ȘTEFAN EUSEBIU ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI VITEAZUL" CÂMPIA TURZII 6.94 6.7 7.52 7.17 6.2 8.15 Neadmis - -
IS STAN CF MARIA-ALEXANDRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, PODOLENII DE SUS 6.94 6.4 8.22 7.87 7.15 8.6 Neadmis - -
B AL MOMANI K MAHDI RACAN Școala Gimnazială "Mexic" 6.93 7 6.78 6.5 6.5 6.5 Neadmis - -
B CHIRIȚĂ F ANDREI BOGDAN Şcoala Gimnazială "Geo Bogza" 6.93 6.7 7.49 7.2 6.9 7.5 Neadmis - -
BN ROMAN CV CRISTIAN ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUDACU DE SUS 6.93 6.1 8.88 8.62 7.65 9.6 Neadmis - -
NT CURCĂ C CONSTANTIN OCTAVIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BĂLȚĂTEȘTI 6.92 6.4 8.16 7.95 6.55 9.35 Neadmis - -
HD MARC P ALEXANDRU PETRE ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ION GHEORGHE DUCA" PETROȘANI 6.92 6.4 8.16 7.87 7.15 8.6 Neadmis - -
TL MANEA P ANAMARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ AGIGHIOL 6.92 6.4 8.15 7.87 7.55 8.2 Neadmis - -
IS ENACHE DM ELENA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, LUNCA 6.92 6.4 8.14 7.77 6.3 9.25 Neadmis - -
BC BÂNŢU O MARIA ALEXANDRA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR 1 ARDEOANI 6.92 6.1 8.86 8.6 8.65 8.55 Neadmis - -
DJ DIACONESCU I ANDREEA MĂDĂLINA SCOALA GIMNAZIALA "SF. GHEORGHE" CRAIOVA 6.91 6.4 8.12 7.95 6.25 9.65 Neadmis - -
BH CRISAN E DENIS EMIL ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MĂDĂRAS 6.91 6.4 8.12 7.82 6.75 8.9 Neadmis - -
BV CRISTESCU C CRISTIAN Școala Gimnazială Nr. 27 'Anatol Ghermanschi' Brașov 6.91 6.4 8.11 7.87 7 8.75 Neadmis - -
BZ ENE T MĂDĂLIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ÎNV. CLEMENȚA BEȘCHEA" CĂPĂȚÎNEȘTI COMUNA MĂRĂCINENI 6.91 6.4 8.11 7.75 7.35 8.15 Neadmis - -
TM STĂNUȘILĂ OG RĂZVAN-GABRIEL LICEUL TEORETIC "J.L.CALDERON" TIMISOARA 6.91 6.1 8.83 8.72 8.1 9.35 Neadmis - -
MH BOBOCEA S ANDREEA LUCIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PAMFIL ȘEICARU" ORȘOVA 6.9 6.7 7.39 6.92 6.55 7.3 Neadmis - -
PH ION G DAVID ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGE EMIL PALADE", MUNICIPIUL PLOIEȘTI 6.9 6.7 7.38 7.17 7.3 7.05 Neadmis - -
DB IONAŞ G MIREL VALENTIN SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX ”SF. IOAN GURĂ DE AUR” TÂRGOVIȘTE 6.9 6.7 7.38 6.92 6.4 7.45 Neadmis - -
AG VÎLCĂ FC SEBASTIAN ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ VALEA LUI ENACHE 6.9 6.7 7.37 6.87 6.1 7.65 Neadmis - -
OT BULBEȘ M MIHAELA ALINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ FĂLCOIU 6.9 6.4 8.08 7.65 6.2 9.1 Neadmis - -
TR GROSU AM VLĂDUŢ ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI VITEAZUL" ALEXANDRIA 6.9 6.4 8.07 8 7.15 8.85 Neadmis - -
GJ CALOTĂ CA MARIO ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "VICTOR POPESCU" VALEA CU APA, FARCASESTI 6.89 6.7 7.36 6.97 6.3 7.65 Neadmis - -
PH POPESCU VC MARA LAVINIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "RADU STANIAN", MUNICIPIUL PLOIEȘTI 6.89 6.1 8.74 8.52 8.15 8.9 Neadmis - -
SB GOIA TA DANIEL-TIBERIU SCOALA GIMNAZIALA SEICA MARE 6.88 7 6.6 6.02 4.6 7.45 Neadmis - -
VL DĂNCĂU N ALEXANDROS VALENTINOS LICEUL TEORETIC, COM. MACIUCA 6.88 6.7 7.31 6.72 6.25 7.2 Neadmis - -
B CIUGULEA G SEBASTIAN FLORIN Școala Gimnazială nr. 88 6.88 6.4 8.03 7.85 6.85 8.85 Neadmis - -
BV BOROIANU I IOAN RAREȘ Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 6.88 6.4 8.01 7.72 7.1 8.35 Neadmis - -
CV BRATU O VICTOR-FABIAN Școala Gimnazială Nr. 3 Sita Buzăului 6.88 6.4 8 7.62 7.2 8.05 Neadmis - -
B VOICU R ALEXANDRU GEORGE Școala Gimnazială nr. 54 6.87 7 6.58 6 4.25 7.75 Neadmis - -
SV NUŢESCU C ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA MOLDOVA SULITA 6.87 6.7 7.28 6.72 6.15 7.3 Neadmis - -
NT ŞCHIOPU A CĂTĂLIN VALENTIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BÂRGĂUANI 6.87 6.4 7.97 7.5 7.2 7.8 Neadmis - -
DB IANCU F IOANA ALEXANDRA COLEGIUL NAȚIONAL ”CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIȘTE 6.87 6.1 8.69 8.47 7.3 9.65 Neadmis - -
PH CROITORU FV CRISTIAN RĂZVAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VĂRBILĂU 6.86 6.4 7.94 7.55 6.8 8.3 Neadmis - -
VL ANDREIŢĂ A ANDREEA LUMINIŢA LICEUL PREDA BUZESCU, ORAS BERBESTI 6.86 6.4 7.94 7.55 6.45 8.65 Neadmis - -
AB MORARU NM ISABELA-ANDREEA LICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU DOMSA" ALBA IULIA 6.86 6.1 8.64 8.45 7.7 9.2 Neadmis - -
CL NEDELCU M FLORIN SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VITEAZUL" CALARASI 6.85 6.7 7.23 6.77 6.7 6.85 Neadmis - -
SM DĂMIAN FC GABRIEL FLORIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "BĂLCESCU-PETOFI" SATU MARE 6.85 6.7 7.22 6.85 6.5 7.2 Neadmis - -
B NICULAE M FLORIAN MIHAI Şcoala Gimnazială nr. 133 6.85 6.4 7.93 7.8 6.9 8.7 Neadmis - -
GJ COTEI C ANDRADA PATRICIA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 6.85 6.4 7.92 7.55 7.3 7.8 Neadmis - -
TL BOHACIOV D DAVID ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NIFON BĂLĂŞESCU" TULCEA 6.84 6.4 7.89 7.75 8.3 7.2 Neadmis - -
BT COVALIU I IULIAN MARIAN SCOALA GIMNAZIALA ’’ALECU IVAN GHILEA’’ SENDRICENI 6.84 6.4 7.87 7.45 7.4 7.5 Neadmis - -
DJ DOBRE-VOICILĂ D CONSTANTIN CĂTĂLIN SCOALA GIMNAZIALA FILIASI 6.83 6.4 7.85 7.55 6.1 9 Neadmis - -
PH ARICESCU C CLAUDIU CONSTANTIN LICEUL TEHNOLOGIC "CAROL I", COMUNA VALEA DOFTANEI 6.83 6.4 7.84 7.52 6.85 8.2 Neadmis - -
PH IRIMIA I COSMIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ, LILIEȘTI ORAȘUL BĂICOI 6.83 6.4 7.84 7.45 6.4 8.5 Neadmis - -
MH CĂPITĂNESCU NB VASILE ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI VITEAZUL" STREHAIA 6.83 6.4 7.84 7.37 5.45 9.3 Neadmis - -
AB IUONUȚ A MARIUS ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA NOSLAC 6.83 6.1 8.55 8.27 8.05 8.5 Neadmis - -
AB CONTOR A BOGDAN IOAN SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI EMINESCU" ALBA IULIA 6.83 6.1 8.54 8.4 8.05 8.75 Neadmis - -
TR NISTOR D ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 5 ALEXANDRIA 6.83 6.1 8.54 8.4 7.55 9.25 Neadmis - -
BC SIMON F DANIELA FRANCISCA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI EMINESCU" LESPEZI 6.82 6.7 7.13 6.57 6.85 6.3 Neadmis - -
MM ŢICLEA F ANDREI ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "SIMION BARNUTIU" BAIA MARE 6.82 6.4 7.8 7.67 7.05 8.3 Neadmis - -
MS ŞTAER I RĂZVAN IOAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZAHARIA BOIU"SIGHIȘOARA 6.82 6.4 7.8 7.52 6.8 8.25 Neadmis - -
SV LATIȘ L ALEXANDRA PETRONELA SCOALA GIMNAZIALA "TEODOR V. STEFANELLI" CAMPULUNG MOLDOVENESC 6.81 6.1 8.49 8.15 8 8.3 Neadmis - -
BV IONEL D BIANCA TEODORA Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 6.81 6.1 8.47 8.22 7.85 8.6 Neadmis - -
IL DUŢĂ G ALIN FLORIN ŞCOALA GIMNAZIALĂ COŞERENI 6.8 6.4 7.76 7.3 6.55 8.05 Neadmis - -
SB MATE I RICHARD DANIEL COLEGIUL NATIONAL "O.GOGA" SIBIU 6.8 6.4 7.74 7.5 7.8 7.2 Neadmis - -
MS DORDEA N NIKOLAS DAVID ȘCOALA GIMNAZIALĂ IERNUT 6.8 6.4 7.74 7.42 6.45 8.4 Neadmis - -
DJ TUDORAȘCU N DENIS MIHAI SCOALA GIMNAZIALA "AMZA PELLEA" BAILESTI 6.8 6.1 8.44 8.12 7 9.25 Neadmis - -
TL ŢOPA VI ANDREEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ VĂCĂRENI 6.79 6.4 7.73 7.35 7.2 7.5 Neadmis - -
BR BROASCĂ IS ROBERT IUSTIN LICEUL CU PROGRAM SPORTIV 6.79 6.4 7.71 7.4 6.25 8.55 Neadmis - -
DJ PURCARU M ANDREI NICOLAE SCOALA PROFESIONALA "CONSTANTIN ARGETOIANU" ARGETOAIA 6.79 6.1 8.43 8.1 7.3 8.9 Neadmis - -
HD DRAGOMIR SG ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL "DECEBAL" DEVA 6.79 6.1 8.41 8.4 8.05 8.75 Neadmis - -
PH RADU T ADES LICEUL TEORETIC, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE 6.79 6.1 8.41 8.2 7.5 8.9 Neadmis - -
BR POPA N ŞTEFAN LICEUL PEDAGOGIC "D.P.PERPESSICIUS" 6.78 6.7 6.98 6.67 6.45 6.9 Neadmis - -
SV VENGJENEC B VILI ȘTEFAN SCOALA GIMNAZIALA DANILA 6.78 6.7 6.97 6.35 5.25 7.45 Neadmis - -
B GEORGESCU SF TOMMY Liceul Teoretic "Ion Barbu" 6.78 6.4 7.69 7.35 7.75 6.95 Neadmis - -
CS MOLDOVAN M MARIAN LICEUL TEORETIC BILINGV ROMÂNO-CROAT CARAŞOVA 6.78 6.4 7.69 7.2 6.7 7.7 Neadmis - -
B ȘTEFAN G GEORGE ADRIAN Școala Gimnazială nr. 308 6.78 6.4 7.68 7.52 7.9 7.15 Neadmis - -
BC COLBU N ȘTEFAN-CIPRIAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI EMINESCU" BUHUŞI 6.78 6.4 7.68 7.35 6.5 8.2 Neadmis - -
CJ BERINDEA VA ANGELO DARIO LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU PAPIU ILARIAN" DEJ 6.78 6.4 7.67 7.45 6.55 8.35 Neadmis - -
BR BIBICU F MIHU ROMICĂ ŞTEFAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ "AUREL VLAICU" 6.77 7 6.25 5.7 4.8 6.6 Neadmis - -
B PRODAN DI LEONARD GABRIEL Şcoala Gimnazială nr. 143 6.77 6.4 7.66 7.27 6.3 8.25 Neadmis - -
CT DIMA PG PAUL ANDREI ŞCOALA GIMNAZIALĂ ’VICEAMIRAL IOAN MURGESCU’ VALU LUI TRAIAN 6.77 6.4 7.64 7.27 6.05 8.5 Neadmis - -
BC MORARU I IONEL ADRIAN LICEUL TEHNOLOGIC DĂRMĂNEŞTI 6.76 6.7 6.9 6.37 5.6 7.15 Neadmis - -
BR MIRON F MARIUS GABRIEL ŞCOALA PROFESIONALĂ "EMIL DRĂGAN" 6.76 6.4 7.62 7.22 7.35 7.1 Neadmis - -
DJ STOENICĂ GA MIHAI ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA "ELENA FARAGO" CRAIOVA 6.76 6.4 7.62 7.2 7 7.4 Neadmis - -
B ACIL A MUAMMER Şcoala Gimnazială nr. 103 6.76 6.4 7.6 7.12 6.25 8 Neadmis - -
CT BĂICOIANU M COSMIN-IONUŢ ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 39 ’NICOLAE TONITZA’ CONSTANŢA 6.76 6.1 8.3 8.05 8.6 7.5 Neadmis - -
BH OROS A LAURENTIU IOAN ADRIAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MĂDĂRAS 6.75 6.4 7.59 7.27 6.1 8.45 Neadmis - -
VN GHERMAN D ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "ION DIACONU" TULNICI 6.75 6.4 7.59 7.22 6.85 7.6 Neadmis - -
DB MARCU D ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ POTLOGI 6.75 6.4 7.57 7.1 7.5 6.7 Neadmis - -
IL GROZEA N ELENA GABRIELA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "AUREL VLAICU" FETEŞTI 6.74 6.4 7.56 7.15 6.75 7.55 Neadmis - -
NT LUNGU I DAVIDE-GABRIEL COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN VODĂ", MUNICIPIUL ROMAN 6.74 6.1 8.25 7.97 7.7 8.25 Neadmis - -
CT CARAMALIU N MARIAN GEORGIAN LICEUL TEORETIC 'MIHAIL KOGĂLNICEANU' MIHAIL KOGĂLNICEANU 6.73 6.4 7.53 7.27 6.65 7.9 Neadmis - -
PH RĂCARU RM SAMUEL LICEUL TEHNOLOGIC, SAT CIORANII DE JOS, COMUNA CIORANI 6.73 6.4 7.53 7.25 6.85 7.65 Neadmis - -
OT DUMITRU L GIULIA DAIANA LIANA LICEUL TEHNOLOGIC "ION POPESCU-CILIENI" CILIENI 6.73 6.1 8.22 7.82 6.25 9.4 Neadmis - -
SJ SFĂT D ANTONIA GIORGIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SILVANIA" ȘIMLEU SILVANIEI 6.73 6.1 8.21 7.8 7.15 8.45 Neadmis - -
B PĂLICEANU OF CRINA BIANCA Școala Gimnazială nr. 88 6.72 6.4 7.49 7.15 6.95 7.35 Neadmis - -
GR IONIŢĂ L NICUŞOR RADU ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SFÂNTUL NECTARIE" OGREZENI 6.72 6.4 7.49 6.95 7.1 6.8 Neadmis - -
VS CHIRIC G LAURENȚIU GABRIEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT CEPEȘTI 6.72 6.1 8.19 7.85 7.2 8.5 Neadmis - -
GJ NEGROIU A DANIEL RAUL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 FLORESTI, TINTARENI 6.71 6.7 6.74 6.17 5.5 6.85 Neadmis - -
VN VINTILĂ V CRISTI SCOALA GIMNAZIALA RACOASA 6.71 6.4 7.44 7.1 6.6 7.6 Neadmis - -
CV OKOS G MÁRK DENIZ Școala Gimnazială "Váradi József" Sfântu Gheorghe 6.71 6.1 8.15 7.9 7.2 8.6 Neadmis - -
IF KERESZTES A ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ "IOAN BĂDESCU" POPEȘTI LEORDENI 6.71 6.1 8.15 7.85 7.4 8.3 Neadmis - -
NT RUSU V ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TRIFEȘTI 6.7 6.7 6.7 6.27 6 6.55 Neadmis - -
BN POP TM DARIUS PATRIK COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI MUREȘANU" BISTRIȚA 6.7 6.4 7.41 7.02 5.8 8.25 Neadmis - -
OT SÎRBU F DENIS DANIEL LICEUL TEHNOLOGIC "ION POPESCU-CILIENI" CILIENI 6.7 6.4 7.41 6.87 6.45 7.3 Neadmis - -
BC CĂLIN V ALEXANDRU-IONUŢ LICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU VLAHUŢĂ" PODU TURCULUI 6.7 6.4 7.4 7.02 5.65 8.4 Neadmis - -
BT PLIAN C LUCA-SEBASTIAN SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE" BOTOSANI 6.7 6.1 8.13 7.87 6.95 8.8 Neadmis - -
SM BLAGA G CRISTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OCTAVIAN GOGA" SATU MARE 6.7 6.1 8.11 7.85 7.1 8.6 Neadmis - -
CJ ONACĂ S CĂTĂLIN IOSIF ȘCOALA GIMNAZIALĂ VIIȘOARA, COM. VIIȘOARA 6.69 6.4 7.39 6.87 5.95 7.8 Neadmis - -
DJ CIOC M PARASCHEVA ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVA 6.69 6.4 7.37 7.05 7 7.1 Neadmis - -
DJ PĂUN I ARIANNA COSMINA SCOALA GIMNAZIALA MALU MARE 6.69 6.1 8.09 7.72 6.25 9.2 Neadmis - -
BV MAFTEI C ALIN CONSTANTIN Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 6.69 6.1 8.07 7.92 8.05 7.8 Neadmis - -
CT TUNI V VLADIMIR GABRIEL ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 38 ’DIMITRIE CANTEMIR’ CONSTANŢA 6.68 6.1 8.06 7.8 7.65 7.95 Neadmis - -
DB BĂCANU M ANDREEA COSMINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ȘERBAN CIOCULESCU” GĂEȘTI 6.68 6.1 8.06 7.8 6.95 8.65 Neadmis - -
IS MAFTEI C DIANA-EMANUELA LICEUL TEHNOLOGIC "MIHAI BUSUIOC", PAŞCANI 6.68 6.1 8.04 7.67 7.05 8.3 Neadmis - -
MS CRISTEA V RAUL VALENTIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ IDECIU DE JOS 6.67 6.4 7.32 6.85 6.85 6.85 Neadmis - -
BC OLARU C ȘTEFAN IOAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ŞTEFAN LUCHIAN" MOINEŞTI 6.67 6.4 7.3 6.87 6 7.75 Neadmis - -
OT MINCĂ M MIHĂIŢĂ IULIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGE POBORAN" SLATINA 6.66 6.4 7.28 6.85 5.6 8.1 Neadmis - -
GJ CHIRIAC E EMILIA IULIA SCOALA GIMNAZIALA "AL.STEFULESCU" TG-JIU 6.66 6.1 7.99 7.57 6.75 8.4 Neadmis - -
BZ ȘTEFAN C NORRIS ANDREI ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 7 MUNICIPIUL BUZĂU 6.66 6.1 7.97 7.9 7.5 8.3 Neadmis - -
AG SIMA M GEORGE COSMIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI EMINESCU" PITEȘTI 6.66 6.1 7.97 7.75 7.5 8 Neadmis - -
BC BIDIGA I FLORIN DANIEL LICEUL TEHNOLOGIC DĂRMĂNEŞTI 6.65 6.4 7.26 7.1 7.5 6.7 Neadmis - -
GL POENARU F ISAM ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 6.65 6.4 7.25 7.12 6.7 7.55 Neadmis - -
PH NIŢU D GEORGE CONSTANTIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ION IONESCU", COMUNA VALEA CĂLUGĂREASCĂ 6.65 6.4 7.25 6.97 5.35 8.6 Neadmis - -
TM STĂNICĂ NI MARIUS ANDREI SCOALA GIMNAZIALA CARANI COM.SANANDREI 6.65 6.4 7.25 6.8 6.4 7.2 Neadmis - -
B NEAGU DM ANDREEA Școala Gimnazială nr. 28 6.65 6.1 7.94 7.55 5.9 9.2 Neadmis - -
BZ MATES I DANIEL CRISTIAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA PIETROASELE 6.64 7 5.82 5.15 5 5.3 Neadmis - -
AB APĂVĂLOAIEI D ȘTEFANIA ELISABETA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ALBA IULIA 6.64 6.1 7.91 7.72 7.3 8.15 Neadmis - -
BZ DIHORU V MARIO VASILE ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA SIRIU 6.63 6.1 7.89 7.57 6.15 9 Neadmis - -
TM TURLAŞ I SEBASTIAN MARIAN LICEUL TEORETIC "CORIOLAN BREDICEANU" LUGOJ 6.61 6.4 7.13 6.65 5.05 8.25 Neadmis - -
AB GĂRDUȘ CG CASIANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "AVRAM IANCU " UNIREA 6.61 6.4 7.13 6.6 6.45 6.75 Neadmis - -
VN IONESCU I CLAUDIU FLORIN SCOALA GIMNAZIALA NR.3 FOCSANI 6.61 6.4 7.1 6.7 6.4 7 Neadmis - -
OT SFECLĂ C ANDREI DARIUS ȘCOALA GIMNAZIALĂ STREJEȘTII DE SUS 6.6 6.4 7.09 6.5 7.3 5.7 Neadmis - -
AG SECARĂ EM VICTOR GEORGE ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU DAVILA" PITEȘTI 6.6 6.1 7.79 7.4 5.4 9.4 Neadmis - -
CT ȘACU M ANDREI DIMITRIE ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 30 ’GHEORGHE ŢIŢEICA’ CONSTANŢA 6.6 6.1 7.79 7.3 6.8 7.8 Neadmis - -
GJ MÎNZALĂ IM CONSTANTIN ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR.1 FLORESTI, TINTARENI 6.59 6.4 7.05 6.55 6 7.1 Neadmis - -
CT TUDORAŞCU ȘL DENISA ȘTEFANIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 12 ’B.P.HAŞDEU’ CONSTANŢA 6.59 6.1 7.74 7.4 5.75 9.05 Neadmis - -
BV BIVOL P ALEX MARIAN Colegiul de Științe ale Naturii 'Emil Racoviță' Brașov 6.58 6.4 7.03 6.67 6.1 7.25 Neadmis - -
NT ENEA CP CRISTIAN CONSTANTIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ICUŞEŞTI 6.58 6.1 7.72 7.4 6.45 8.35 Neadmis - -
OT BURCIU C EUGEN CONSTANTIN DANIEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE COCULESCU" SCORNICEȘTI 6.57 6.4 6.98 6.7 7.1 6.3 Neadmis - -
B NISTOR CA CĂTĂLIN CRISTIAN Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" 6.57 6.4 6.98 6.52 5.75 7.3 Neadmis - -
GJ CĂRĂVAN D DUMITRU-DANIEL COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU 6.57 6.1 7.68 7.37 6.75 8 Neadmis - -
BT PUCIU Ş ANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR. 13 BOTOSANI 6.56 6.1 7.66 7.47 6.05 8.9 Neadmis - -
GL ȚUCHEL V ROBERT EROSLAV SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 6.56 6.1 7.66 7.27 6.4 8.15 Neadmis - -
CS COJOCARIU I ILIE IULIAN LICEUL TEHNOLOGIC „SF.DIMITRIE“ TEREGOVA 6.55 6.4 6.93 6.3 5.1 7.5 Neadmis - -
IS GOGU M IONUȚ ALEXANDRU ŞCOALA PROFESIONALĂ, FÂNTÂNELE 6.55 6.4 6.91 6.25 6.1 6.4 Neadmis - -
PH BUGAN LC DARIA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "REGINA ELISABETA", ORAȘUL BUȘTENI 6.55 6.1 7.6 7.07 6.45 7.7 Neadmis - -
BV BENGA D DOREL ALEXANDRU Școala Gimnazială Nr. 2 'Diaconu Coresi' Brașov 6.54 6.7 6.17 5.72 4.75 6.7 Neadmis - -
AB PRIPON LV CIPRIAN MIHAI LICEUL "HOREA, CLOSCA SI CRISAN" ABRUD 6.54 6.1 7.59 7.3 7.25 7.35 Neadmis - -
MM VANCEA I LUCA VASILE SCOALA GIMNAZIALA "LIVIU REBREANU" DRAGOMIRESTI 6.54 6.1 7.59 7.25 6.75 7.75 Neadmis - -
CT DIA I VALENTIN ALIN LICEUL TEORETIC ’IOAN COTOVU’ HÂRŞOVA 6.54 6.1 7.58 7.27 6.55 8 Neadmis - -
BR DUMBRAVĂ V MĂDĂLINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "MIHU DRAGOMIR" 6.54 6.1 7.57 7.25 5.9 8.6 Neadmis - -
DB GHERASIM C DIANA ŞTEFANIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.4 MORENI 6.54 6.1 7.57 7.2 7.4 7 Neadmis - -
TL TOMA D ROBERT DUMITRU ŞCOALA GIMNAZIALĂ DĂENI 6.53 6.1 7.55 7.1 6.5 7.7 Neadmis - -
DB ZAMFIR C IONELA MIHAELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MAREȘAL CONSTANTIN PREZAN” BUTIMANU 6.52 6.1 7.52 7 6 8 Neadmis - -
DB NEDELCU O GEORGE IULIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 POIANA 6.52 6.1 7.51 6.92 5.5 8.35 Neadmis - -
PH NEAGU M CLAUDIO ȘCOALA GIMNAZIALĂ "HENRI MATHIAS BERTHELOT", MUNICIPIUL PLOIEȘTI 6.52 6.1 7.5 7.05 6.5 7.6 Neadmis - -
MM DIMBEAN C ANDREI ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA VADU IZEI 6.51 6.4 6.78 6.15 5.5 6.8 Neadmis - -
GL DĂNILĂ VC PAUL SCOALA GIMNAZIALA "IULIA HASDEU", LOCALITATEA GALATI 6.51 6.1 7.47 7.2 6.05 8.35 Neadmis - -
CT DETOT M ANTONIO CRISTIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 23 ’CONSTANTIN BRÂNCOVEANU’ CONSTANŢA 6.51 6.1 7.47 7.17 6.65 7.7 Neadmis - -
DB MORARU MV ALEXANDRU-FLORENTIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ CAZACI NUCET 6.51 6.1 7.47 7.1 5.35 8.85 Neadmis - -
B MÂRZEA M VLAD MIHAIL Școala Gimnazială "Alexandru Ioan Cuza" 6.5 6.4 6.76 6.4 5.65 7.15 Neadmis - -
SV GÎSCĂ V ANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA HORODNICENI 6.5 6.1 7.46 7.1 6 8.2 Neadmis - -
PH IRIMIA M ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ "IOAN GRIGORESCU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI 6.49 6.4 6.73 6.37 6.25 6.5 Neadmis - -
SV NECHIFOR D MARIAN ALIN SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN" SUCEAVA 6.49 6.1 7.4 7.02 5.5 8.55 Neadmis - -
TL PERFIL M ROBERT CRISTOPHER ŞCOALA GIMNAZIALĂ CEAMURLIA DE JOS 6.48 6.1 7.39 6.95 6.6 7.3 Neadmis - -
HD PASC MA DARIUS CRISTIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DOCTOR AUREL VLAD" ORĂȘTIE 6.48 6.1 7.39 6.92 6.35 7.5 Neadmis - -
PH RÎNJEA M CĂTĂLIN CONSTANTIN LICEUL TEORETIC "ȘERBAN VODĂ", ORAȘUL SLĂNIC 6.48 6.1 7.38 7.1 6.1 8.1 Neadmis - -
GJ IORDACHE MG RAUL MIHAI SCOALA GIMNAZIALA NR 1 "G.USCATESCU" TIRGU CARBUNESTI 6.48 6.1 7.38 7.02 7.05 7 Neadmis - -
IL AVRAM SS IONEL LICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARĂ FETEŞTI 6.48 6.1 7.38 6.82 5.45 8.2 Neadmis - -
CJ CRĂCIUN A MARIN ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OCTAVIAN GOGA" CLUJ-NAPOCA 6.47 6.4 6.65 6.17 5.3 7.05 Neadmis - -
CT CORTIANU N ANDREI DARIUS ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 8 CONSTANŢA 6.47 6.1 7.34 6.77 6.95 6.6 Neadmis - -
GR LAZAR C MIHAI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PRUNDU 6.47 6.1 7.34 6.77 6.2 7.35 Neadmis - -
NT BRĂESCU D DORU EMILIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ICUŞEŞTI 6.46 6.7 5.93 5.17 5.35 5 Neadmis - -
CT DUMBRAVĂ M PAUL-MARIAN LICEUL TEHNOLOGIC ’NICOLAE DUMITRESCU’ CUMPĂNA 6.44 6.4 6.55 6.12 6.3 5.95 Neadmis - -
VN JINGA MC ANDREI GEORGE SCOALA GIMNAZIALA "DUILIU ZAMFIRESCU" FOCSANI 6.44 6.1 7.25 6.72 6.5 6.95 Neadmis - -
BT PERJU L DENIS IULIAN SCOALA GIMNAZIALA "SPIRU HARET" DOROHOI 6.44 6.1 7.24 7.17 7.15 7.2 Neadmis - -
CT PETRESCU AM BRIANNA ȘTEFANIA LICEUL TEORETIC ’GEORGE CĂLINESCU’ CONSTANŢA 6.43 6.1 7.23 6.77 6.25 7.3 Neadmis - -
TL DUMITRU M VLAD IONUȚ ŞCOALA GIMNAZIALĂ MIHAIL KOGĂLNICEANU 6.42 6.4 6.47 5.87 5.3 6.45 Neadmis - -
BZ LUPAȘCU S ȘTEFĂNIȚĂ-RAREȘ ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ION CREANGĂ" MUNICIPIUL BUZĂU 6.42 6.1 7.19 6.75 5.1 8.4 Neadmis - -
SJ PETRUȚ C MIHAI TRAIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "LUCIAN BLAGA" JIBOU 6.41 6.4 6.46 5.97 5.25 6.7 Neadmis - -
IL ONIŞOR C GIORGIAN AURAŞ ŞCOALA GIMNAZIALĂ "AUREL VLAICU" FETEŞTI 6.41 6.1 7.14 6.7 6.55 6.85 Neadmis - -
BR POPA N GABRIEL ŞCOALA GIMNAZIALĂ SURDILA GĂISEANCA 6.4 6.1 7.11 6.52 6.7 6.35 Neadmis - -
SV BĂNCUȚĂ D DENIS COSMIN SCOALA GIMNAZIALA DANILA 6.36 6.4 6.29 5.9 5.05 6.75 Neadmis - -
CS IANA CA SARA CEZARA COLEGIUL NAŢIONAL „TRAIAN LALESCU“ REŞIŢA 6.35 6.1 6.95 6.5 6.3 6.7 Neadmis - -
MH STOICHINĂ A ALEXANDRU ADRIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI VITEAZUL" STREHAIA 6.32 6.1 6.84 6.15 4.25 8.05 Neadmis - -
SJ CHEȚA P PAUL DENIS ȘCOALA GIMNAZIALĂ GÎLGĂU ALMAȘULUI 6.3 6.1 6.79 6.17 6.3 6.05 Neadmis - -
VN ANDREI V MARTINA VALENTINA SCOALA GIMNAZIALA ”VALERIU D. COTEA” VIDRA 6.3 6.1 6.79 6.15 4.3 8 Neadmis - -
CL PASCU F COSTEL LUCIAN SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VITEAZUL" CALARASI 6.28 6.1 6.72 6.25 5.5 7 Neadmis - -
GL BOGHIAN C NICUȘOR MARIUS SCOALA GIMNAZIALA "SFANTA CUVIOASA PARASCHEVA", COMUNA SMARDAN 6.28 6.1 6.71 6.07 5.4 6.75 Neadmis - -
AG DOBROAIA A ALEXANDRU ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "LIVIU REBREANU" MIOVENI 6.28 6.1 6.7 6.32 5.25 7.4 Neadmis - -
VN AVĂDĂNI R CIPRIAN GHEORGHIŢĂ SCOALA GIMNAZIALA PAUNESTI 6.26 6.4 5.94 5.37 4.3 6.45 Neadmis - -
AG MARIA I IONUŢ ADRIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TUDOR CORNEL" UNGHENI 6.25 6.1 6.63 5.95 6 5.9 Neadmis - -
CJ POP DV ADRIAN DAMIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ FRATA, COM. FRATA 6.25 6.1 6.62 6.1 6.3 5.9 Neadmis - -
BN SEREȚAN V IONEL BOGDAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ MUREȘENII BÎRGĂULUI 6.21 6.1 6.49 6.02 6.05 6 Neadmis - -
GR OANȚĂ I ȘTEFAN TEXANU ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”REMUS BEGNESCU” PIETRELE 6.16 6.1 6.3 5.72 5.55 5.9 Neadmis - -
SB MUNTEANU D TUDOR CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR 3 CISNADIE 6.15 6.1 6.29 6 5.55 6.45 Neadmis - -
BV MĂRCULESCU AG ANDREI GEORGE Școala Gimnazială Nr. 2 'Diaconu Coresi' Brașov 6.15 6.1 6.28 5.57 5.35 5.8 Neadmis - -
B BUFI M ANDREI SEBASTIAN Școala Gimnazială "Nicolae Labiș" 6.11 6.1 6.14 5.5 5 6 Neadmis - -
B PARASCHIV Ș ANDREI Școala Gimnazială nr. 54 6.08 6.1 6.04 5.67 5.4 5.95 Neadmis - -